Aktualności


AKTUALNOŚCI SPORTOWE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. DOKTORA JANUSZA PETERA W TOMASZOWIE LUBELSKIM
... JUŻ 8 - KLASOWA !


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TORUŃ - 19 LISTOPADA 2017
OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY SPORTOWE " LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO "

V MIEJSCE
JOANNY FUS
(ROCZNIK 2006) W BIEGU NA 600 m ... REKOED ŻYCIOWY - 1:52,65
GRATULACJE !



















-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 17 LISTOPADA 2017
XVIII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
" Z PODWÓRKA NA STADION "
O PUCHAR TYMBARKU - ETAP MIEJSKI

I MIEJSCE - KLASA 4
W SKŁADZIE - PATRYK BORKOWSKI, MIKOŁAJ ANIOŁ, MICHAŁ BUKAŁA
PATRYK FICHNER, TOMEK MALEC, MATEUSZ MAŁYSZ, KUBA POCZTA, WOJTEK SURMACZ
JAKUB ZIELIŃSKI, BARTEK ZWOLAN, MILAN MRUK, kRZYSZTOF MALEC
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO

II MIEJSCE - KLASA 5
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS





---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAMOŚĆ - 16 LISTOPADA 2017
REJONOWE IGRZYSKA DZIECI W SZTAFETACH PŁYWACKICH 6 x 25 m
DZIEWCZĘTA i CHŁOPCY ROCZNIK 2005 i młodsi

VI MIEJSCE
DZIEWCZĄT i VI MIEJSCE CHŁOPCÓW

DZIEWCZĘTA W SKŁADZIE - MAJA DĄBROWSKA, AMELIA KOCHAN, EMILIA KWIATKOWSKA
OLIWIA SŁOBODA, KAMILA SOKOŁOWSKA, LILLI WÓJCIK, OLIWIA WYSZYŃSKA

CHŁOPCY W SKŁADZIE - SZYMON BEŁZ, FRĄC PATRYK, MAKSYMILIAN JONIEC
MIKOŁAJ KUSTRZYK, MICHAŁ NIZIO, ADAM ZIĘZIO, FILIP TYRKA

OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW - ANNA KUCHARSKA i ANDRZEJ NOWOSIELECKI





--------------------------------------------------------------------------------------------

CHEŁM - 10 LISTOPADA 2017
SPORTOWE PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ
WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
ZA ROK SZKOLNY 2016 - 2017

IV MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI
W KATEGORII - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ



... PAMIĄTKOWY PUCHAR i DYPLOMY ODEBRALI NAUCZYCIELE NASZEJ SZKOŁY
PAN ANDRZEJ NOWOSIELECKI i PAN ARTUR BEŃKO.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ADAMÓW - 27 PAŹDZIERNIKA 2017
WOJEWÓDZKIE DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2005-2006 ORAZ ROCZNIK 2007 i młodsi
IGRZYSKA DZIECI - ADAMÓW 2017

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2005-2006
W SKŁADZIE - JOANNA FUS, WERONIKA JUZELUK, KAROLINA KUĆ
WERONIKA ŁYSKO, MARTYNA UJMA i KAMILA SOKOŁOWSKA

II MIEJSCE
- CHŁOPCY ROCZNIK 2005-2006

W SKŁADZIE - SZYMON BEŁZ, PATRYK FRĄC, MACIEJ ŁOŚ, MIKOŁAJ PROKOPISZYN
TYMON WAWRZUSISZYN, ADRIAN LEPIONKA

II MIEJSCE - CHŁOPCY
ROCZNIK 2007 i młodsi
W SKŁADZIE - MIKOŁAJ ANIOŁ, MATEUSZ MAŁYSZ, DAMIAN MUCA
SZYMON NIEWCZAS, WOJTEK SURMACZ, ANTONI ŻÓŁKIEWSKI

X MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2007 i młodsze
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA ABRAMCZYK, HANNA DWORZYCKA, JAGODA HAŁASA
ZOFIA KOPER, EMILIA MATYSIK

... INDYWIDUALNIE SWÓJ BIEGI WYGRAŁ PATRYK FRĄC !
... JOANNA FUS i ANTONI ŻÓŁKIEWSKI ZAJĘLI W SWOICH BIEGACH MIEJSCE III !
OPIEKUN - MAŁGORZATA GDAŃSKA
BRAWO !









-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CYCÓW - 20 PAŹDZIERNIK 2017
FINAŁ WOJEWÓDZKICH
SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
- ROCZNIK 2005 i młodsi
IGRZYSKA DZIECI - CYCÓW 2017

I MIEJSCE - CHŁOPCY 6 x 1000 m
W SKŁADZIE - PATRYK FRĄC, SZYMON BEŁZ, ANTONI ŻÓŁKIEWSKI
MIKOŁAJ PROKOPISZYN, BARTOSZ KITA i MACIEJ ŁOŚ
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN i ANDRZEJ NOWOSIELECKI

II MIEJSCE - DZIEWCZĘTA 6 x 800 m
W SKŁADZIE - WERONIKA ŁYSKO, KAROLINA KUĆ, WERONIKA JUZELUK
KAMILA SOKOŁOWSKA, MARTYNA UJMA i JOANNA FUS, rez. HANNA HYPIAK
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA i BEATA KULCZYŃSKA











GRATULACJE !













--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JASŁO i JEDLICZE - 07-08 PAŹDZIERNIK 2017
ZAWODY SPORTOWE W JEŹDZIE SZYBKIEJ NA NARTOROLKACH I ŁYŻWOROLKACH
RUN AND ROLLSPEED - JASŁO 2017
ORAZ OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W BIEGACH NA NARTOROLKACH - JEDLICZE 2017


W DNIACH 7-8 PAŹDZIERNIKA 2017 ROKU UCZNIOWIE KLAS SPORTOWYCH NASZEJ SZKOŁY
UCZESTNICZYLI W DWUDNIOWYCH ZAWODACH SPORTOWYCH W JEŹDZIE SZYBKIEJ
NA NARTOROLKACH I ŁYŻWOROLKACH.
ZAWODY ODBYŁY SIĘ W JAŚLE (SOBOTA) i JEDLICZACH (NIEDZIELA).

W JAŚLE RYWALIZOWANO W DWÓCH KONKURENCJACH ... JAZDA SZYBKA NA
NARTOROLKACH i ŁYŻWOROLKACH, NATOMIAST W JEDLICZACH NA NARTOROLKACH.
KAŻDY ZALICZYŁ WIĘC ... TRZY STARTY !

BEZKONKURENCYJNA BYŁA WERONIKA JUZELUK - ROCZNIK 2006
... TRZY STARTY - TRZY ZWYCIĘSTWA !

WYNIKI POZOSTAŁYCH ZAWODNIKÓW
KOPER ZOFIA - 1 MIEJSCE NA NARTOROLKI i 3 MIEJSCE NA ŁYŻWOROLKACH W JAŚLE
ORAZ 1 MIEJSCE NA NARTOROLKACH W jEDLICZACH,
KAROLINA KUĆ - ODPOWIEDNIA MIEJSCE 2, 2 i 4,
WERONIKA ŁYSKO - 3,9 i 2 / JAGODA HAŁASA - 4,8 i 5 / MARTYNA WIĘCŁAWEK - 5,3 i 5,
IZABELA JARECKA - 4 i 8 / BARTOSZ KITA - 3,2 i 3 / TYMON WAWRZUSISZYN - 4,5 i 7,
MICHAŁ NIZIO - 5,3 i 1 / DAMIAN MUCA - 6,1 i 2 ORAZ DANIEL MRÓZ - 7,2 i 3.

GRATULACJE !
TRENER i OPIEKUN REPREZENTACJI - PAN WALDEMAR KOŁCUN







---------------------------------------------------------------------------------------------

WOLBÓRZ - 07 PAŹDZIERNIK 2017
XXII OGÓLNOPOLSKIE MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE ZRZESZENIA LZS

W SOBOTĘ 07 PAŹDZIERNIKA W WOLBORZU (WOJ. ŁÓDZKIE) ODBYŁY SIĘ
XXII OGÓLNOPOLSKIE MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE ZRZESZENIA LSZ.
BIEGI ODBYŁY SIĘ W MALOWNICZYM PLENERZE ZESPOŁU PARKOWO - PAŁACOWEGO
BISKÓPÓW KUJAWSKICH ORAZ STADIONIE TS "SZCZERBIEC" WOLBÓRZ.

W ZAWODACH DOSKONALE ZAPREZENTOWAŁA SIĘ JOANNA FUS W BIEGU NA 1000 m
ZAJMUJĄC III MIEJSCE !
ASIA JEST UCZENNICĄ KLASY 5 - ROCZNIK 2006
... ZAWODNICZKĄ TKS TOMASOVIA - SEKCJA LEKKOATLETYCZNA ... GRATULACJE!



... Z ARTUREM PARTYKĄ ... DWUKROTNYM MEDALISTĄ OLIMPIJSKIM W SKOKU WZWYŻ !
... REKORDZISTĄ POLSKI - 2,38 m







... ZDJĘCIA - PORTAL TKS TOMASOVIA - LA

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 05 PAŹDZIERNIK 2017
MISTRZOSTWA REJONU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
- IGRZYSKA DZIECI SZS

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA
- 6 x 600 m
W SKŁADZIE - WERONIKA ŁYSKO, KAMILA SOKOŁOWSKA, KAROLINA KUĆ
WERONIKA JUZELUK, MARTYNA UJMA i JOANNA FUS

I MIEJSCE - CHŁOPCY - 6 x 800 m
W SKŁADZIE - PATRYK FRĄC, ANTONI ŻÓŁKIEWSKI, MIKOŁAJ PROKOPISZYN
GABRIEL NAUMOW, BARTOSZ KITA i SZYMON BEŁZ
... awans za zawody szczebla wojewódzkiego ... oba zespoły!

OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW
WALDEMAR KOŁCUN, MAŁGORZATA GDAŃSKA i BEATA KULCZYŃSKA












------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 02 PAŹDZIERNIK 2017
MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2005 i młodsi - IGRZYSKA DZIECI SZS

I MIEJSCE - DRUŻYNA DZIEWCZĄT
W SKŁADZIE - JOANNA FUS, WERONIKA ŁYSKO, KAROLINA KUĆ, WERONIKA JUZELUK
HANNA HYPIAK i MARTYNA UJMA

I MIEJSCE - DRUŻYNA CHŁOPCÓW
W SKŁADZIE - PATRYK FRĄC, MICHAŁ REMIZOWSKI, MIKOŁAJ PROKOPISZYN
TOMASZ LITWINIUK, BARTOSZ KITA i SZYMON BEŁZ
... oba zespoły awansowały na zawody szczebla rejonowego !

OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW
WALDEMAR KOŁCUN, MAŁGORZATA GDAŃSKA i BEATA KULCZYŃSKA









-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAMOŚĆ - 29 WRZEŚNIA 2017
MIĘDZYWOJEWÓDZKA OLIMPIADA SPORTOWYCH TALENTÓW
OPIEKUN ZAWODNIKÓW - MAŁGORZATA GDAŃSKA

... BARDZO DOBRZE ZAPREZENTOWALI SIĘ M.IN:
JOANNA FUS, HANNA HYPIAK, MARTYNA i KAROLINA UJMY ORAZ ADRIAN LEPIONKA.

















----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MARKLOWICE - 23 - 24 WRZEŚNIA 2017
MISTRZOSTWA POLSKI UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH ORAZ
FINAŁ PUCHARU POLSKI - PUCHAR ŚLĄSKA W BIEGACH NA NARTOROLKACH

W DNIACH 23 - 24 WRZEŚNIA W MARKLOWICACH ODBYŁY SIĘ MISTRZOSTWA
POLSKI UKS - ÓW ORAZ PUCHAR ŚLĄSKA W BIEGACH INDYWIDUALNYCH NA NARTOROLKACH.
W ZAWODACH UCZESTNICZYLI UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY
... PODOPIECZNI PANA WALDEMARA KOŁCUNA i PANI BEATY KULCZYŃSKIEJ.

REWELACYJNIE SPISAŁA SIĘ W POWYŻSZYCH ZAWODACH WERONIKA JUZELUK
WYGRYWAJĄC OBA BIEGI ... ZARÓWNO O MISTRZOSTWO POLSKI UKS - ÓW
JAK I NASTĘPNEGO DNIA BIEG O PUCHAR ŚLĄSKA.
... GRATULACJE DLA WERONIKI ZA DWA ZŁOTE MEDALE !

WYŚMIENICIE ZAPREZENTOWAŁ SIĘ SZYMON BEŁZ - ZŁOTY MEDAL W PUCHARZE ŚLĄSKA,
ANTONI ŻÓŁKIEWSKI -
DWA SREBRNE MEDALE, MICHAŁ NIZIO - DWA BRĄZOWE
ORAZ WERONIKA ŁYSKO - BRĄZOWY W UKS - ACH.



WYNIKI WSZYSTKICH NASZYCH UCZNIÓW

WERONIKA JUZELUK - 1 MIEJSCE - UKS, 1 MIEJSCE - PUCHARZE ŚLĄSKA,
WERONIKA ŁYSKO - ODPOWIEDNIO 3 i 4 MIEJSCE,
KAROLINA KUĆ - 15 i 15, IZABELA JARECKA - 17 i 24, MARTYNA WIĘCŁAWEK - 18 i 23,
ANTONI ŻÓŁKIEWSKI - 2 i 2, MICHAŁ NIZIO - 3 i 3, SZYMON BEŁZ - 4 i 1 MIEJSCE,
BARTOSZ KITA - 11 i 10 ORAZ TYMON WAWRZUSISZYN - 17 i 18.

BIEGI ROZGRYWANE BYŁY NA DWÓCH DYSTANSACH - 2 LUB 4 KM W ZALEŻNOŚCI OD ROCZNIKA
ORAZ W DWÓCH KATEGORIACH WIEKOWYCH: 2006/2007 i 2004/2005.













-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 15 WRZEŚNIA 2017
IX BIEGI ULICZNE Z OKAZJI 78 ROCZNICY WALK POD TOMASZOWEM LUBELSKIM
WRZESIEŃ 1939



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WARSZAWA - 13-14 WRZEŚNIA 2017
OGÓLNOPOLSKI FINAŁ NESTLE CUP W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W WARSZAWIE

JOANNA FUS
PIĄTĄ ZAWODNICZNĄ W MISTRZOSTWACH POLSKI !

WYNIKI INDYWIDUALNE JOANNA FUS - ROCZNIK 2006
60 m - 8,93 s  /  SKOK W DAL - 4,37 m  /  RZUT P. PAL. - 29 m  / 600 m - 2.00,32 min

W ZAWODACH TYCH STARTOWAŁ TAKŻE KOLEGA KLASOWY ASI ... ADRIAN LEPIONKA
... OSTATECZNIE UPLASOWAŁ SIĘ ON NA 15 MIEJSCU !



















----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 29 SIERPNIA 2017

JOANNA FUS
W REPREZENTACJI WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO NA
OGÓLNOPOLSKI FINAŁ ZAWODÓW NESTLE CUP W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM !

JOANNA FUS, UCZENNICA NASZEJ SZKOŁY ZOSTAŁA POWOŁANA DO REPREZENTACJI
WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO NA OGÓLNOPOLSKI FINAŁ ZAWODÓW W
CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM - NESTLE CUP 2017.
ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ NA OBIEKTACH SPORTOWYCH AWF W WARSZAWIE W DNIACH
12 - 14 WRZEŚNIA 2017 ROKU.
CZWÓRBÓJ LA - TO DYSCYPLINA SKŁADAJĄCA SIĘ Z 4 KONKURENCJI: BIEGU NA 60 m,
SKOKU W DAL, RZUCIE PIŁECZKĄ PALANTOWĄ i BIEGU NA 600 m.
W ZAWODACH WEZMĄ UDZIAŁ MISTRZOWIE POSZCZEGÓLNYCH WOJEWÓDZTW ORAZ
DWUDZIESTU NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW WEDŁUG RANKINGU KRAJOWEGO.
OPIEKUNEM JOANNA JEST PANI MAŁGORZATA GDAŃSKA.



... WRÓĆ DO POCZĄTKU STRONY !


 
Właściciel tej strony nie aktywował dodatku "Toplista"!
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=