Archiwum 2002 i ... starsze


ARCHIWUM - ROK SZKOLNY 2002/2003 i ... STARSZE

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. DOKTORA JANUSZA PETERA

WAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA  SPORTOWE W ROK SZKOLNYM 2002/2003



ZABRZE - WRZESIEŃ 2003
... wynik wliczany do roku szkolnego 2002/2003
V MIEJSCE
MISTRZOSTWA POLSKI W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1990 - ZABRZE 2003
W SKŁADZIE - EMILIA SAK, MARTA MACHOŚ, PATRYCJA KOMISARCZYK
MARTA PYC, JOANNA LEWANDOWSKA, ANITA GARDIAS
OPIEKUN ZESPOŁU – JERZY SENEJKO




ZABRZE - WRZESIEŃ 2003
... wynik wliczany do roku szkolnego 2002/2003
X MIEJSCE
MISTRZOSTWA POLSKI W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1991 - ZABRZE 2003
W SKŁADZIE - KAROLINA NOWOSAD, KAROLINA GRZYWNA, MONIKA DUDZIŃSKA
ANNA HRYNIEWIECKA, MONIKA JAMROŻ
OPIEKUN ZESPOŁU – GRZEGORZ CHARACHAJCZUK




MILICZ - WIOSNA 2003
III MIEJSCE DZIEWCZĄT KLAS VI (TRÓJKI)
W MISTRZOSTWACH POLSKI W SIATKÓWCE – MILICZ 2003
W SKŁADZIE - ANITA GARDIAS, KATARZYNA GOZDEK, MAGDA BIELECKA, MARTA PYC
EMILIA SAK, MARTA MACHOŚ, JOANNA LEWANDOWSKA, PATRYCJA KOMISARCZYK
OPIEKUN - JERZY SENEJKO


WIOSNA - URZĘDÓW 2003
I MIEJSCE DZIEWCZĄT KLAS VI (TRÓJKI)
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W RAMACH SZS - URZĘDÓW 2003


WIOSNA 2003
I MIEJSCE DZIEWCZĄT KLAS V
W NIEOFICJALNYCH MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO – LUBLIN 2003
ORAZ III MIEJSCE DZIEWCZĄT KLAS V
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W RAMACH SZS - URZĘDÓW 2003


II MIEJSCE DZIEWCZĄT KLAS IV
W NIEOFICJALNYCH MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO – LUBLIN 2003




III MIEJSCE CHŁOPCÓW KLAS VI
W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ NA SZCZEBLU REJONU



W SKŁADZIE - MACIEJ WITKOWSKI, BARTOSZ FORNALSKI, TOMASZ MOSZYŃSKI
PIOTR MICHALAK, MARCIN BIEŃKO, DAWID RADAWSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK


III MIEJSCE DZIEWCZĄT KLAS VI
W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM SZCZEBLA WOJEWÓDZKIEGO
ORAZ I MIEJSCE NA SZCZEBLU REJONOWYM


XII MIEJSCE CHŁOPCÓW KLAS VI
W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM SZCZEBLA WOJEWÓDZKIEGO
ORAZ II MIEJSCE NA SZCZEBLU REJONOWYM


VI MIEJSCE DZIEWCZĄT KLAS VI
W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZCZEBLA WOJEWÓDZKIEGO
ORAZ I MIEJSCE NA SZCZEBLU REJONOWYM


III MIEJSCE CHŁOPCÓW KLAS VI
W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZCZEBLA REJONOWEGO,
II MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – GRAND PRIX 2003


UDZIAŁ REPREZENTACJI SZKOŁY W OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKACH
LEKKOATLETYCZNYCH W WARSZAWIE
ZATORSKI KAMIL, JAREMKO MATEUSZ, PEŁYPYSZYN DOMINIK, MATWIEJSZYN AMANDA
HAŁASA JOLANTA, BORUCKA KAMILA, ZALEWSKA JUSTYNA, BRZOZOWSKA MAŁGORZATA
RAK MAGDALENA, WOJCIECHOWSKA KATARZYNA




SZACHY -
III MIEJSCE REPREZENTACJI SZKOŁY
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO – LUBLIN 2003
W SKŁADZIE: MACIEJ DZIEDZIC, TOMASZ ŻĄDŁO, ANNA ŻĄDŁO


NARCIARSTWO BIEGOWE
I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU SZS W NARCIARSTWIE BIEGOWYM
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH


MINI KOSZYKÓWKA -
II MIEJSCE CHŁOPCÓW KLAS VI
NA SZCZEBLU REJONU W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
ORAZ I MIEJSCE NA SZCZEBLU POWIATU
OPIEKUN - ARTUR BEŃKO


MINI PIŁKA RĘCZNA - V MIEJSCE CHŁOPCÓW KLAS VI
NA SZCZEBLU REJONU W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
ORAZ  I MIEJSCE NA SZCZEBLU POWIATU


MINI PIŁKA NOŻNA -
I MIEJSCE CHŁOPCÓW KLAS VI
NA SZCZEBLU POWIATOWYM W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNE


WAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA  SPORTOWE W ROK SZKOLNYM 2001/2002


ZABRZE - WRZESIEŃ 2002
... wynik wliczany do roku szkolnego 2001/2002
VI MIEJSCE
PIŁKA SIATKOWA – DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1990
MISTRZOSTWA POLSKI
W SKŁADZIE - ANITA GARDIAS, MAGDALENA BIELECKA, MARTA PYC, EWA JAROSZ
JOANNA HAŁASA, MARLENA SZMONIEWSKA,
EMILIA SAK, MARTA MACHOŚ
JOANNA LEWANDOWSKA,
PATRYCJA KOMISARCZYK, MARTA KUKIEŁKA, M. KRAWCZYK
JOANNA MAŃCZAK, KATARZYNA BAJWOLUK, KATARZYNA GOZDEK, JOANNA BORYSOWSKA
HONORATA WINNICKA, MAGDALENA TETYCH
TRENER ZESPOŁU – JERZY SENEJKO


TOMASZÓW LUBELSKI - WRZESIEŃ 2001
VII MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1989/1990
OPIEKUN ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK


TOMASZÓW LUBELSKI - WRZESIEŃ 2001
III MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH REJONU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1989/1990
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA


ZAMOŚĆ - MAJ 2002
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO IMSZ W CZWÓRBOJU
LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1989/1990
W SKŁADZIE - KATARZYNA DĄBROWSKA, KATARZYNA KIEREPKA, LIDIA KURZ
WICIJEWSKA KATARZYNA, MAGDALENA ISKIERKA, IZA PALAK
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA
... W FINALE OGÓLNOPOLSKIM BYDGOSZCZ 2002 zespół zajął XX MIEJSCE !




ZAMOŚĆ - MAJ 2002
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO IMSZ W CZWÓRBOJU
LEKKOATLETYCZNYM CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1989/1990
W SKŁADZIE - MATEUSZ MAŁKA,  MATEUSZ PASZT, HUBERT STANISZEWSKI
MACIEJ SKULIMOWSKI, PAWEŁ MOSÓR, PATRYK JĘDRZEJEWSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK
... W FINALE OGÓLNOPOLSKIM BYDGOSZCZ 2002 zespół zajął XVII MIEJSCE !



... PATRZ GALERIA !


OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE UCZNIÓW
REKORD WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT
KATARZYNA DĄBROWSKA - 433 PKT
REKORD SZKOŁY W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM CHŁOPCÓW
MATEUSZ PASZT - 315 PKT


SIATKÓWKA

KLASY IV
IV MIEJSCE DZIEWCZĄT W MISTRZOSTWACH WOJ. LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE
I, III, XI MIEJSCE DZIEWCZĄT  W TURNIEJU W RZESZOWIE
I, V, VII MIEJSCE DZIEWCZĄT W TURNIEJU W LUBLINIE
KLASY V
I MIEJSCE DZIEWCZĄT W MISTRZOSTWACH WOJ. LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE
(AWANS DO MISTRZOSTW POLSKI)
I MIEJSCE DZIEWCZĄT  W TURNIEJU W RZESZOWIE


V i IX MIEJSCE
CHŁOPCÓW KLAS V-TYCH
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA  LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE
DNIA - 14 KWIETNIA 2002
V MIEJSCE - BARTOSZ FORNALSKI, MARCIN BIEŃKO, DAWID RADAWSKI
IX MIEJSCE - MACIEJ WITKOWSKI, TOMASZ MOSZYŃSKI, PIOTR MICHALAK
OPIEKUN - KRZYSZTOF MANDZIUK


KLASY VI
II MIEJSCE CHŁOPCÓW W SIATKÓWCE – POWIAT
NASZA SZKOŁĘ REPREZENTOWALI
PASZT MATEUSZ, ADAMCZYK DANIEL, MAŁKA MATEUSZ, SKORUPSKI ROBERT
SŁOCZYŃSKI PRZEMEK, WITKOWSKI KAROL


MINI PIŁKA NOŻNA -
I MIEJSCE W ZAWODACH POWIATOWYCH
ORAZ V MIEJSCE W ZAWODACH REJONOWYCH


KOSZYKÓWKA
II MIEJSCA DZIEWCZĄT JAK I CHŁOPCÓW W ZAWODACH POWIATOWYCH
NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWALI N/S UCZNIOWIE:
WITKOWSKI KAROL, WACHOWICZ MATEUSZ, ADAMCZYK DANIEL, PASZT MATEUSZ
MOSÓR PAWEŁ,
STANISZEWSKI HUBERT, POTERALSKI MACIEJ, SKULIMOWSKI MACIEJ
BUCZEK PIOTR, MAŁKA MATEUSZ,
FUTA ŁUKASZ, FORNALSKI BARTEK, RADAWSKI DAWID


PIŁKA RĘCZNA - I MIEJSCE DZIEWCZĄT  W ZAWODACH POWIATOWYCH
ORAZ IV MIEJSCE W ZAWODACH REJONOWYCH


SZACHY -
II I III  MIEJSCE W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POWIATU


GRAND PRIX W DRUŻYNOWYCH POWIATOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH O PUCHAR
BURMISTRZA MIASTA /
JESIEŃ – WIOSNA 2001 / 2002
II MIEJSCE W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH


ZABRZE - WRZESIEŃ 2001
... wynik wliczany do roku szkolnego 2000/2001
VII MIEJSCE
PIŁKA SIATKOWA – DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1990
MISTRZOSTWA POLSKI
W SKŁADZIE - ANITA GARDIAS, MAGDALENA BIELECKA, MARTA PYC, EWA JAROSZ
JOANNA HAŁASA, MARLENA SZMONIEWSKA,
EMILIA SAK, MARTA MACHOŚ
JOANNA LEWANDOWSKA,
PATRYCJA KOMISARCZYK, MARTA KUKIEŁKA, M. KRAWCZYK
JOANNA MAŃCZAK, KATARZYNA BAJWOLUK, KATARZYNA GOZDEK, JOANNA BORYSOWSKA
HONORATA WINNICKA, MAGDALENA TETYCH
TRENER ZESPOŁU – JERZY SENEJK

 
Właściciel tej strony nie aktywował dodatku "Toplista"!
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=