Archiwum 2003-2004


WAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE ROKU SZKOLNEGO 2003/2004
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. DOKTORA JANUSZA PETERA W TOMASZOWIE LUBELSKIM



ZABRZE - DNIA 04 WRZESIEŃ 2004
... wynik wliczany do roku szkolnego 2003/2004
PUCHAR POLSKI WZPS - ZABRZE 2004 - VII MIEJSCE
MISTRZOSTWA POLSKI W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT ROCZNIK 1992 - KLAS V
W SKŁADZIE - BEATA BRANACH, KAROLINA SZYMAŃSKA, KATARZYNA GÓRNIAK
III MIEJSCE -
ANNA BRANACH, KAROLINA GIRGUŚ, MAGDALENA BURDA
OPIEKUN ZESPOŁÓW – JERZY SENEJKO


ZABRZE - DNIA 04 WRZESIEŃ 2004
... wynik wliczany do roku szkolnego 2003/2004
PUCHAR POLSKI WZPS - ZABRZE 2004 -
VII MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH POLSKI W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT ROCZNIK 1991
- KLASA VI
W SKŁADZIE - KAROLINA GRZYWNA, KAROLINA NOWOSAD, MONIKA DUDZIŃSKA
ANNA HRYNIEWIECKA, MONIKA JAMROŻ, DIANA MALEC
OPIEKUN ZESPOŁU - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK


PAŹDZIERNIK 2003
III MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH REJONU IMSZ W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
CHŁOPCÓW ROCZNIK 1991/1992
W SKŁADZIE - JAKUB SIKORA, JACEK KUSIAK, PATRYK SŁOTWIŃSKI, KAMIL ZATORSKI
TOMASZ JAKUBIAK, ŁUKASZ SZYPROWSKI, MARCIN GŁAZ
MATEUSZ JAREMKO, DOMINIK PEŁYPYSZYN, MICHAŁ KANIEWSKI
OPIEKUN - KRZYSZTOF MANDZIUK


JESIEŃ 2003
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE ZAMOŚĆ 2003 – JESIEŃ
W DNIACH 19 i 25 WRZEŚNIA 2003 ROKU UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY UCZESTNICZYLI
W JESIENNEJ EDYCJI CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH W ZAMOŚCIU.
RYWALIZOWALIŚMY M.IN. W BIEGACH NA DYSTANSIE 60 M, 300 M, 600 M, 1000 M,
W SKOKU W DAL, SKOKU WZWYŻ ORAZ RZUCIE PIŁECZKĄ PALANTOWĄ.
NAD CAŁOŚCIĄ REPREZENTACJI OPIEKĘ SPRAWOWALI NAUCZYCIELE WYCH. FIZYCZNEGO,
TJ. MAŁGORZATA GDAŃSKA, BEATA KULCZYŃSKA i KRZYSZTOF MANDZIUK.
NAJWARTOŚCIOWSZE WYNIKI UZYSKALI N/S UCZNIOWIE
ZALEWSKA JUSTYNA, FUSIARZ PAULINA, SIGŁOWA PATRYCJA, KUSIAK ANNA
PODBORNA EDYTA, RAK MAGDALENA, GÓRNIAK WIOLETA, WOJCIECHOWSKA KATARZYNA
HAŁASA JOLANTA, CARYK KAROLINA, MATWIEJSZYN AMANDA, BORUCKA KAMILA
ŁAPCZYŃSKA ALEKSANDRA, WRÓBEL KATARZYNA, FURMAN PAULINA
ZATORSKI KAMIL, KANIEWSKI MICHAŁ, GŁAZ MARCIN, JAREMKO MATEUSZ
CIEĆKO KRYSTIAN, PEŁYPYSZYN DOMINIK, KUSIAK WOJCIECH, SŁOTWIŃSKI PATRYK







... CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE W ZAMOŚCIU - JESIEŃ 2003 i WIOSNA 2004


PAŹDZIERNIK 2003
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO IMSZ
W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT ROCZNIK 1991/1992
W SKŁADZIE - JUSTYNA ZALEWSKA, ANNA KAWKA, PAULINA FUSIARZ, PATRYCJA SIGŁOWA
KAROLINA CARYK, JOLANTA HAŁASA, ANNA KUSIAK,
EDYTA PODBORNA, MAGDALENA RAK
WIOLETA GÓRNIAK,
KATARZYNA WOJCIECHOWSKA, AMANDA MATWIEJSZYN
OPIEKUN ZESPOŁU – MAŁGORZATA GDAŃSKA i BEATA KULCZYŃSKA
... FINAŁ OGÓLNOPOLSKI NIE BYŁ ROZGRYWANY




MAJ 2004
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
IMSZ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT ROCZNIK 1991/1992
W SKŁADZIE - MAGDALENA RAK, WIOLETA GÓRNIAK, JUSTYNA ZALESKA
KATARZYNA WOJCIECHOWSKA,
AGNIESZKA PIETRUCH, ANNA KAWKA, ANNA KUSIAK
OPIEKUN ZESPOŁU – MAŁGORZATA GDAŃSKA
... W FINALE OGÓLNOPOLSKIM BYDGOSZCZ 2004 – MIEJSCE XXIII


MAJ 2004
III MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO IMSZ W CZWÓRBOJU
LEKKOATLETYCZNYM CHŁOPCÓW ROCZNIK 1991 /1992
W SKŁADZIE - KUSIAK JACEK, SIKORA JAKUB, DUMICZ RAFAŁ, SŁOBODA KAMIL
PIECH MAREK, SŁOTWIŃSKI PATRYK,
OPIEKUN ZESPOŁU – ANDRZEJ NOWOSIELECKI


MAJ 2004
I MIEJSCE
W CZWARTKACH LEKKOATLETYCZNYCH SEZONU 2003/2004
W PUNKTACJI GENERALNEJ SZKÓŁ POWIATU TOMASZOWSKIEGO
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE – WARSZAWA



... CAŁA GRUPA Z MEDALAMI I DYPLOMAMI ... PO "CZWARTKACH ...


CZERWIEC 2004
UDZIAŁ W FINALE OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
WARSZAWA 2004
W SKŁADZIE - MAGDALENA RAK, WIOLETA GÓRNIAK, JUSTYNA ZALESKA
KATARZYNA WOJCIECHOWSKA, JOLANTA HAŁASA, IWONA SZYMCZUK
JACEK KUSIAK, KAMIL ZATORSKI, DOMINIK PEŁYPYSZYN
OPIEKUN ZESPOŁU – MAŁGORZATA GDAŃSKA





... NASZE DZIEWCZĘTA W OBJĘCIACH MARIANA WORONINA
... NAJSZYBSZEGO "BIAŁEGO" NA 100 M ... RÓWNE 10,00 s


GRUDZIEŃ 2003
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH
W SKŁADZIE - ANNA ŻĄDŁO, TOMASZ ŻĄDŁO, MICHAŁ KARP, MATEUSZ SZEWCZUK
OPIEKUN ZESPOŁU – KRZYSZTOF MANDZIUK
... DODATKOWO ANNA ŻĄDŁO ZDOBYŁA INDYWIDUALNIE I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W KATEGORII JUNIOREK DO LAT 12


HRUBIESZÓW - DNIA 28 LISTOPAD 2003
TENIS STOŁOWY
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ HRUBIESZÓW 2003
II MIEJSCE - KAROLINA WRÓBEL / ROCZNIK 1991/1992


I MIEJSCE
W ELIMINACJACH DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO
IX TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ
IM. MARKA WIELGUSA ROCZNIK 1993
W SKŁADZIE - BIAŁY PEWEŁ, CZERWONKA MACIEK, GONTARZ JAKUB, KĘDRA ŁUKASZ
ŁUSZCZYK SEBASTIAN, MAŁYSZ MATEUSZ, NOWOSAD CEZARY, TRUŚ KAMIL
ZAJĘCZKOWSKI DARIUSZ, BRZOZOWSKI TOMASZ
OPIEKUN ZESPOŁU – ANDRZEJ NOWOSIELECKI
... W FINALE WOJEWÓDZKIM MIEJSCE IX


KWIECIEŃ 2004
II MIEJSCE
W REJONOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ
CHŁOPCÓW ROCZNIK 1991/1992
W SKŁADZIE - KUSIAK JACEK, SIKORA JAKUB, DUMICZ RAFAŁ, SŁOBODA KAMIL
PIOTR WRÓBEL, NOWOSAD PATRYK, MATEUSZ MATEJA, SYTY BARTOSZ
OPIEKUN ZESPOŁU – KRZYSZTOF MANDZIUK


KWIECIEŃ 2004
II MIEJSCE
W REJONOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1991/1992
W SKŁADZIE - MAGDALENA RAK, JUSTYNA ZALESKA, KAROLINA WRÓBEL, PAULINA LEŃ
PATRYCJA SIGŁOWA, EDYTA PODBORNA, EWELINA FERENC, JUSTYNA MAMCZUR
JOANNA PIASECKA, JAGODA PALAK, ANNA KUSIAK, ANNA KAWKA, KATARZYNA KAWKA
OPIEKUN ZESPOŁU – ANNA KUCHARSKA


TOMASZÓW LUBELSKI - LISTOPAD 2003
V MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
TOMASOVIA CUP 2003
ROCZNIK 1991
I MIEJSCE -
KAROLINA GRZYWNA, KAROLINA NOWOSAD
ANNA HRYNIEWIECKA, ELŻBIETA RZEŹNIK
IV MIEJSCE -
DIANA MALEC, NATALIA GAŁAN, MONIKA JAMROŻ, PAULINA LASOTA
OPIEKUN ZESPOŁÓW – GRZEGORZ CHARACHAJCZUK
ROCZNIK 1992
II MIEJSCE -
BEATA BRANACH, KAROLINA SZYMAŃSKA, KATARZYNA GÓRNIAK
III MIEJSCE -
ANNA BRANACH, KAROLINA GIRGUŚ, MAGDALENA BURDA
OPIEKUN ZESPOŁÓW – JERZY SENEJKO


WIOSNA - ROK 2004
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO LUBLIN 2004 W PIŁCE SIATKOWEJ
DZIEWCZĄT
KLAS IV ROCZNIK 1993
II MIEJSCE - KAROLINA JACHYMEK, KAROLINA GAWĘDA
DIANA JĘDRZEJEWSKA, AGATA DRZEWIŃSKA
IV MIEJSCE -
MAGDALENA BĘBNIK, KAMILA GARDYJAS, PAULINA CZABAN
OPIEKUN ZESPOŁÓW – IRENEUSZ HERDA


WIOSNA - ROK 2004
I MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT ROCZNIK 1991
LUBLIN 2004
W SKŁADZIE - KAROLINA GRZYWNA, KAROLINA NOWOSAD, MONIKA DUDZIŃSKA
ANNA HRYNIEWIECKA, MONIKA JAMROŻ, DIANA MALEC
OPIEKUN ZESPOŁU – GRZEGORZ CHARACHAJCZUK


ROK 2004 / WIOSNA
II MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1993
OPIEKUN ZESPOŁU – IRENEUSZ HERDA



 
Właściciel tej strony nie aktywował dodatku "Toplista"!
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=