Archiwum 2004-2005

ARCHIWUM - ROK SZKOLNY 2004/2005
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. DOKTORA JANUSZA PETERA


ZABRZE - DNIA 03 WRZEŚNIA 2005
... wynik wliczany do roku szkolnego 2004/2005
MISTRZOSTWA POLSKI W SIATKÓWCE DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1993 i 1994
WZPS - ZABRZE 2005
VIII MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1993 - KLASA V
W SKŁADZIE - MAGDALENA BĘBNIK, JACHYMEK KAROLINA, GARDYJAS KAMILA
SIKORA KATARZYNA, JĘDRZEJEWSKA DIANA
TRENER ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA

VI MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1994 - KLASA IV
W SKŁADZIE - GŁAZ PAULINA, SMOLUCH MAJA, GROMEK KAJA
TRENER ZESPOŁU - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK







... PATRZ GALERIA
 !


ZAMOŚĆ - MAJ 2005
WOJEWÓDZKI FINAŁ X TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ IM. MARKA WIELGUSA
CHŁOPCY ROCZNIK 1994
W SKŁADZIE - CISZEWSKI MARCIN, CZAPLA ADRIAN, GRZYWNA PAWEŁ
JĘDRZEJEWSKI DAWID, KRÓL KAROL, KUCZYŃSKI MICHAŁ, KUŚMIERZ ERNEST, LEŃCZUK KAMIL
MAŃCZAK MATEUSZ, NOWOSAD DANIEL, NOWOSAD STEFAN, PAPUGA PATRYK
RAGAN BARTEK, RATYNA MARIUSZ, ROJEK SZYMON, WASIOŁEK PAWEŁ,
WILK
MICHAŁ, WUJEC PAWEŁ, ZDZIOCH MICHAŁ, ZIELIŃSKI BARTEK, MARIANOWSKI FILIP
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS




ZAMOŚĆ - MAJ 2005
VI MIEJSCE
W WOJEWÓDZKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LA CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1992/1993

W SKŁADZIE - ADRIAN BŁYSKOŃ, MARCIN PAROL, BARTOSZ PROC, PAWEŁ KOPER
DOMINIK PEŁYPYSZYN, JAKUB STĘPORA, REZ. PATRYK SŁOTWIŃSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK i ANDRZEJ NOWOSIELECKI

VII MIEJSCE
W WOJEWÓDZKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LA DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1992/1993

W SKŁADZIE - AMANDA MATWIEJSZYN, JOLANTA HAŁASA, ANETA BRZOZOWSKA
CHROMIEC NATALIA, CARYK KAROLINA, KAROLINA PLESKACZ, FUSIARZ PAULINA
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA
















ZAMOŚĆ - MAJ 2005
IV MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W „ PIŁKARSKICH PIĄTKACH ”
CHŁOPCÓW ROCZNIK 1992 - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNE
W SKŁADZIE - ANDRZEJ SZŁAPAK, HUBERT PALAK, ROBERT KOCHAŃSKI
WOJCIECH MAZURKIEWICZ, MACIEK ŚWIĘCIŃSKI, PATRYK SŁOTWIŃSKI
TOMASZ JAKUBIAK, MICHAŁ KANIEWSKI, KAMIL ZATORSKI, WALDEMAR KOZYRA
OPIEKUN ZESPOŁU – ANDRZEJ NOWOSIELECKI i KRZYSZTOF MANDZIUK




ŚWIDNIK - DNIA 07 MAJA 2005
III MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA W PIŁCE SIATKOWEJ WZPS
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1992
SKŁAD ZESPOŁU - SZYMAŃSKA KAROLINA, BRANACH ANNA, DOMAŃSKA EWELINA,
BRANACH BEATA, NOWOSIELECKA JOANNA, KUCZYŃSKA URSZULA, JABŁOŃSKA
EWELINA, GAWĘDA KAROLINA, GIRGUŚ KAROLINA, JURCZYSZYN KARINA, BURDA
MAGDALENA, LITKOWIEC AGNIESZKA, GABRIELIA KLIMECKA
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO












ŚWIDNIK - KWIECIEŃ 2005
II MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1992 -
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
SKŁAD ZESPOŁU - SZYMAŃSKA KAROLINA, BRANACH ANNA, DOMAŃSKA EWELINA
BRANACH BEATA, NOWOSIELECKA JOANNA, KUCZYŃSKA URSZULA, JABŁOŃSKA EWELINA
GAWĘDA KAROLINA / OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO




ŚWIDNIK - KWIECIEŃ 2005
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1993
- IGRZYSKA
SKŁAD ZESPOŁU - BĘBNIK MAGDALENA, GARDYJAS KAMILA, SIKORA KATARZYNA
JACHYMEK KAROLINA, JĘDRZEJEWSKA DIANA,
DRZEWIŃSKA AGATA
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA



LUBLIN - DNIA 02 KWIETNIA 2005
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ - WZPS
DZIEWCZĘT ROCZNIK 1993
I MIEJSCE - BĘBNIK MAGDALENA, JACHYMEK KAROLINA, GARDYJAS KAMILA 
III MIEJSCE - SIKORA KATARZYNA, JĘDRZEJEWSKA DIANA, DRZEWIŃSKA AGATA
CZABAN PAULINA /
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA



... AWANS DO FINAŁÓW MISTRZOSTW POLSKI W MINISIATKÓWCE WE WRZEŚNIU 2005 W ZABRZU

DZIEWCZĘT ROCZNIK 1994
I MIEJSCE - SMOLUCH MAJA, GROMEK KAJA
III MIEJSCE - GŁAZ PAULINA, NOWOSAD DOROTA
VI MIEJSCE - JĘDRZEJEWSKA ANITA, SOBOLEWSKA SARA,
OPIEKUN ZESPOŁU - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK



... AWANS DO FINAŁÓW MISTRZOSTW POLSKI W MINISIATKÓWCE WE WRZEŚNIU 2005 W ZABRZU



HRUBIESZÓW - KWIECIEŃ 2005
II MIEJSCE
W REJONOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1992
W SKŁADZIE - WAWRYCA KAROLINA, ZWOLAK KARINA, KOWALSKA PAULINA
KANIEWSKA AGNIESZKA, HAŁASA JOLANTA, JĘDRZEJEWSKA ADRIANNA, PODHAJNA SYLWIA
MATWIEJSZYN AMANDA, OZNAŃSKA PATRYCJA, WRONKA OLIWIA, PLESKACZ KAROLINA
JURCZYSZYN KAROLINA, FURMAN PAULINA, BRZOZOWSKA ANETA, ZYZA ANETA, FUSIARZ PAULINA
OPIEKUN ZESPOŁU – ANNA KUCHARSKA



ZAMOŚĆ - KWIECIEŃ 2005
IV MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ
CHŁOPCÓW ROCZNIK 1992
- IGRZYSKA
W SKŁADZIE - DOMINIK PEŁYPYSZYN, TOMASZ JAKUBIAK, KAMIL ZATORSKI, BARTOSZ PROC
KRYSTIAN CIEĆKO, PAWEŁ ZAWIŚLAK, KRYSPIN KORCZYŃSKI, PIOTR KAMIŃSKI
ANDRZEJ SZŁAPAK, HUBERT PALAK, PAWEŁ KOPER, MACIEJ ŚWIĘCIŃSKI, PATRYK SŁOTWIŃSKI
OPIEKUN ZESPOŁU – ANDRZEJ NOWOSIELECKI




FAJSŁAWICE - KWIECIEŃ 2005
IV MIEJSCE SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI W WOJEWÓDZKIM TURNIEJU
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH O PUCHAR LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY
W SKŁADZIE - ANNA ŻĄDŁO, KAMIL SIKORA. RAFAŁ SIKORA, MACIEJ KUŹNIARZ, MICHAŁ KARP
ORAZ I MIEJSCE INDYWIDUALNIE ANNY ŻĄDŁO W KATEGORII DZIEWCZĄT
OPIEKUN ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK




BIEGI PRZEŁAJOWE

EDYCJA JESIENNA I WIOSENNA 2004/2005




















ZAMOŚĆ - MARZEC 2005
MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW - ROCZNIK 1994
UDZIAŁ W TURNIEJU O PUCHAR PREZYDENTA ZAMOŚCIA
OPIEKUN - TOMASZ KŁOS





UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU PIŁKARSKIM CHŁOPCÓW ROCZNIK 1994 - LUBLIN
OPIEKUN - TOMASZ KŁOS

UDZIAŁ W TURNIEJU PIŁKARSKIM CHŁOPCÓW ROCZNIK 1994 - UKRAINA 2004
OPIEKUN - TOMASZ KŁOS



KWIDZYN - DNIA 04-06 MARCA 2005
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KWIDZYNA
























WIELICZKA 2004
ZAJĘCIE II MIEJSCA
DZIEWCZĄT KLAS VI W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ
OPIEKUN - JERZY SENEJKO




MIĘDZYRZEC PODLASKI - JESIEŃ 2004
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W MINISIATKÓWCE O PUCHAR BURMISTRZA
MIĘDZYRZEC PODLASKI 2004
ROCZNIK 1993 - KLASA 5
I MIEJSCE - MAGDALENA BĘBNIK, KAROLINA JACHYMAEK, KAMILA GARDYJAS
OPIEKUN ZESPOŁU – IRENEUSZ HERDA
ROCZNIK 1992 - KLASA 6
II MIEJSCE - KAROLINA SZYMAŃSKA, EWELINA DOMAŃSKA, BEATA BRANACH
III MIEJSCE - ANNA BRANACH, URSZULA KUCZYŃSKA, JOANNA NOWOSIELECKA
OPIEKUN ZESPOŁU – JERZY SENEJKO








TOMASZÓW LUBELSKI - GRUDZIEŃ 2004
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SIATKÓWKI - TOMASZÓW LUBELSKI 2004
ZAJĘCIE I i II i III i IV i V MIEJSCA
DZIEWCZĄT KLAS IV - OPIEKUN - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK
ZAJĘCIE I i II MIEJSCA
DZIEWCZĄT KLAS V - OPIEKUN - IRENEUSZ HERDA
ZAJĘCIE I i II MIEJSCA
DZIEWCZĄT KLAS VI - OPIEKUN - JERZY SENEJKO






















LUBLIN - GRUDZIEŃ 2004
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SIATKÓWKI - LUBLIN 2004

I i II MIEJSCE DZIEWCZĄT KLAS IV -
OPIEKUN - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK
II MIEJSCE DZIEWCZĄT KLAS V - OPIEKUN - IRENEUSZ HERDA








KRAKÓW - GRUDZIEŃ 2004
VII  MIEJSCE
DZIEWCZĄT KLAS VI
- TYCH W MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU W MINISIATKÓWCE
OPIEKUN - JERZY SENEJKO































IMPREZY SPORTOWE Z OKAZJI 40 - LECIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3

W TOMASZOWIE LUBELSKIM



"... 40 ! ... A POWINNO BYĆ 44 ! ... SCHUDŁEM 4 KILO ! "

22 LISTOPADA 2004R
MECZ PIŁKI SIATKOWEJ
„ NAUCZYCIELE SP 3 ”  KONTRA „ ZESPÓŁ ABSOLWENTEK
– ROCZNIK 1990/1991
Z OKAZJI 40-LECIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY
... WYNIK KOŃCOWY 3 : 0 ... DLA NAUCZYCIELI
ZESPÓŁ NAUCZYCIELI
WALDEMAR KOŁCUN, ANDRZEJ NOWOSIELECKI, JERZY SENEJKO, ARTUR BEŃKO
IRENEUSZ HERDA, GRZEGORZ CHARACHAJCZUK, TOMASZ KŁOS, MAŁGORZATA GDAŃSKA
ZESPÓŁ ABSOLWENTEK
H. WINNICKA, A.GARDIAS, K.GOZDEK, M.BIELECKA, M. PYC, E. JAROSZ
J. HAŁASA, M. SZMONIEWSKA, J. BORYSOWSKA, E. SAK, M. MACHOŚ, J. LEWANDOWSKA
P. KOMISARCZYK,  M. KUKIEŁKA, K. GRZYWNA, K. NOWOSAD, M.DUDZIŃSKA
A. HRYNIEWIECKA, M. JAMROŻ, D. MALEC
OPIEKUN ZESPOŁU – STANISŁAW KANIEWSKI




23 LISTOPADA 2004
FINAŁY PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

KLAS VI –TYCH (ROCZNIK 1992) Z OKAZJI 40-LECIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3
O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY
ZWYCIĘSCY W SKŁADZIE – KLASA 6B-H:

PAULINA KOWALSKA, SYLWIA PODHAJNA, AGNIESZKA KANIEWSKA, KAROLINA WAWRYCA
KARINA ZWOLAK / OPIEKUN ZESPOŁU – ANNA KUCHARSKA
ZWYCIĘSCY W SKŁADZIE – KLASA 6B:

MATEUSZ JAREMKO, DOMINIK PEŁYPYSZYN, KAMIL ZATORSKI, MACIEK ŚWIĘCIŃSKI
KRYSTIAN CIEĆKO, TOMASZ JAKUBIAK, MICHAŁ KANIEWSKI, BARTOSZ PROC,
OPIEKUN ZESPOŁU – KRZYSZTOF MANDZIUK




25 LISTOPADA 2004R

MECZ PIŁKI NOŻNEJ NAUCZYCIELE - RODZICE
Z OKAZJI 40-LECIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA
... WYNIK KOŃCOWY 9 : 2 ... DLA NAUCZYCIELI
ZESPÓŁ NAUCZYCIELI

ANDRZEJ NOWOSIELECKI, JERZY SENEJKO, ARTUR BEŃKO, IRENEUSZ HERDA
GRZEGORZ CHARACHAJCZUK, TOMASZ KŁOS, KRZYSZTOF MANDZIUK,
LESZEK KODYMOWSKI, MAREK KLIMASZEWSKI
ZESPÓŁ RODZICÓW

B. CYBULSKI, Z. KUCZYŃSKI, M. KIZOWSKI, W. ŻUKOWSKI
B. STAWARSKI, J. GONTARZ, W. MARIANOWSKI, L. WRÓBEL, J. CUCH, K. MALEC



...
PATRZ GALERIA !


TOMASZÓW LUBELSKI - PAŹDZIERNIK 2004
VII MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH
PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCY ROCZNIK 1992/1993
- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W SKŁADZIE - MARCIN GŁAZ, DOMINIK PEŁYPYSZYN, PIOTR WAŻNY, TOMASZ JAKUBIAK
KAMIL ZATORSKI, BARTOSZ PROC, KRYSTIAN CIEĆKO, WALDEMAR KOZYRA
U DOŁU: PAWEŁ MAKSYMIEC, MICHAŁ KANIEWSKI, PATRYK SŁOTWIŃSKI
OPIEKUN ZESPOŁU – KRZYSZTOF MANDZIUK





TOMASZÓW LUBELSKI - PAŹDZIERNIK 2004
V MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH
PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1992/1993
- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W SKŁADZIE - PATRYCJA OZNAŃSKA, KAROLINA CARYK, JOLANTA HAŁASA
KAROLINA CZAJKA, EWA CHMIEL, ADRIANNA JĘDRZEJEWSKA, JOLANTA MALEC
AMANDA MATWIEJSZYN, KAROLINA KUŹNIARZ, MARTYNA SADŁOCHA, KAROLINA PLESKACZ
OPIEKUN ZESPOŁU – BEATA KULCZYŃSKA




TOMASZÓW LUBELSKI - WRZESIEŃ 2004
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJU SIATKARSKIM - TOMASOVIA CUP 2004

DZIEWCZĄT KLAS V - ROCZNIK 1993
I MIEJSCE – MAGDALENA BĘBNIK, KAROLINA JACHYMAEK
II MIEJSCE – KATARZYNA SIKORA, KAMILA GARDYJAS
III MIEJSCE – AGATA DRZEWIŃSKA, KAROLINA GAWĘDA, ALEKSANDRA JURKOWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU –  IRENEUSZ HERDA

DZIEWCZĄT KLAS VI - ROCZNIK 1992
I MIEJSCE – KAROLINA SZYMAŃSKA, EWELINA DOMAŃSKA, BEATA BRANACH
III MIEJSCE – ANNA BRANACH, URSZULA KUCZYŃSKA, JOANNA NOWOSIELECKA
OPIEKUN ZESPOŁU – JERZY SENEJKO




 
Właściciel tej strony nie aktywował dodatku "Toplista"!
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=