Archiwum 2005-2006


WAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE ROKU SZKOLNEGO 2005/2006
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. DOKTORA JANUSZA PETERA W TOMASZOWIE LUBELSKIM



ZABRZE - DNIA 02 WRZEŚNIA 2006
... wynik wliczany do roku szkolnego 2005/2006
WICEMISTRZOSTWO POLSKI - II MIEJSCE
SIATKÓWKA DZIEWCZĄT ROCZNIK 1994
 - WZPS
W SKŁADZIE - PAULINA GŁAZ, KAJA GROMEK, DOROTA NOWOSAD, MAJA SOLUCH
TRENER ZESPOŁU - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK



... PATRZ GALERIA !


TOMASZÓW MAZOWIECKI - DNIA 03-04 CZERWCA 2006
VI MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH POLSKI W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT ROCZNIK 1993
 i MŁODSZE
W SKŁADZIE - BĘBNIK MAGDALENA, GARDYJAS KAMILA
SIKORA KATARZYNA, JACHYMEK KAROLINA, JĘDRZEJEWSKA DIANA
DRZEWIŃSKA AGATA, PAULINA CZABAN, PAULINA GŁAZ 
TRENER ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA





... PATRZ GALERIA !

ZAMOŚĆ - MAJ 2006
VII MIEJSCE
W WOJEWÓDZKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LA
CHŁOPCÓW ROCZNIK 1993/1994

W SKŁADZIE - JAKUB GONTARZ, PATRYK PUPIEC, BARTOSZ WIĘCŁAWEK, JAKUB STĘPORA
CEZARY NOWOSAD, ŁUKASZ KĘDRA, PAWEŁ GRZYWNA, ADRIAN CZAPLA
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI

ZAMOŚĆ - MAJ 2006
IV MIEJSCE
W REJONOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ  W CZWÓRBOJU LA
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1993 / 1994
W SKŁADZIE - MAGDALENA KIĘCZKOWSKA, NATALIA CHROMIEC, IWONA SZYMCZUK
PAMELA PAMUŁA, AGATA SMOŁA, ALEKSANDRA CZERNIAWSKA, MAGDALENA BĘBNIK
OLA JURKOWSKA, NATALIA WÓJCIK
OPIEKUN - BEATA KULCZYŃSKA

TOMASZÓW LUBELSKI - MAJ 2006
PIŁKARSKIE PIĄTKI - CHŁOPCY ROCZNIK 1993 - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
III MIEJSCE – POWIAT
W SKŁADZIE -
BIAŁY PAWEŁ, CZERWONKA MACIEJ, GAŁAN ŁUKASZ, GARDIAS SEBASTIAN
GONTARZ JAKUB, KĘDRA ŁUKASZ, KUZDRA HUBERT, ŁUSZCZYK SEBASTIAN
MAŁYSZ MATEUSZ, NIEŚCIOR MATEUSZ, NOWOSAD CEZARY, SAWIAK DANIEL
SZCZERBA MATEUSZ, TRUŚ KAMIL, ZAJĄCZKOWSKI DARIUSZ, ŻOŁĄDEK KAMIL
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI




MIĘDZYRZEC PODLASKI - MAJ 2006
WOJEWÓDZKIE  FINAŁY -  XI TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ IM. MARKA WIELGUSA
CHŁOPCY ROCZNIK  1995
 / I MIEJSCE - REJON
W SKŁADZIE - SMOŁA AREK, NOWOSIELECKI JAKUB, SŁOBODA KAROL, BIAŁY MARCIN
WALENTYN ERYK, OZKAVAK DAMIAN, ZAWIŚLAK PAWEŁ, SZABAT KAROL
ZWOLAK MATEUSZ, WÓJCIK MATEUSZ
OPIEKUN ZESPOŁU -
ARTUR BEŃKO



... PATRZ GALERIA !


KWIECIEŃ 2006
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT ROCZNIK 1993
- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
SKŁAD ZESPOŁU - BĘBNIK MAGDALENA, GARDYJAS KAMILA, SIKORA KATARZYNA
JACHYMEK KAROLINA, JĘDRZEJEWSKA DIANA, DRZEWIŃSKA AGATA
PAULINA CZABAN, ALEKSANDRA CZERNIAWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - HERDA IRENEUSZ

WIELICZKA - DNIA 21-22 KWIETNIA 2006
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT








LUBIN - KWIECIEŃ 2006
III MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W PIŁCE SIATKOWEJ
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1995
III MIEJSCE - ROCZNIK 1995 - KLASA IV - WZPS
W SŁADZIE - KATARZYNA ŻUK, KAROLINA PISARCZYK, KLAUDIA REJMAN 
TRENER ZESPOŁU - JERZY SENEJKO




LUBLIN - KWIECIEŃ 2006
I i II MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1994
- KLASA V - WZPS
I MIEJSCE - GŁAZ PAULINA, SMOLUCH MAJA, KROMEK KAJA, DIANA ROMASZKO
II MIEJSCE - SOBOLEWSKA SARA, JĘDRZEJEWSKA ANITA
NOWOSAD DOROTA, WITKOWSKA JUSTYNA
TRENER ZESPOŁU - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK
... AWANS NA PUCHAR POLSKI – ZABRZE 2006

ŚWIDNIK  - KWIECIEŃ 2006
I MIEJSCE
W IGRZYSKACH SZS MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1994 -
KLASA V
W SKŁĄDZIE - GŁAZ PAULINA, SMOLUCH MAJA, GROMEK KAJA, DIANA ROMASZKO
SOBOLEWSKA SARA, JĘDRZEJEWSKA ANITA, NOWOSAD DOROTA, WITKOWSKA JUSTYNA
TRENER ZESPOŁU - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK

LUBLIN - DNIA 25 MARCA 2006
WOJEWÓDZKI TURNIEJ PIŁKARSKI MEMORIAŁ IM. JERZEGO ADAMCA
CHŁOPCY ROCZNIK 1994
III MIEJSCE  
W SKŁADZIE - CZAPLA ADRIAN, GRZYWNA PAWEŁ, JĘDRZEJEWSKI DAWID, KRÓL KAROL
KUCZYŃSKI MICHAŁ, KUŚMIERZ ERNEST, NOWOSAD DANIEL, RATYNA MARIUSZ
ZIELIŃSKI BARTEK, MARIANOWSKI FILIP, TYSKI MATEUSZ, TYPEK PIOTR
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS




TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 18 LUTY 2006
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
CHŁOPCÓW O PUCHAR BURMISTRZA TOMASZOWA LUBELSKIEGO
- ROCZNIK 1994





... ZWYCIĘZCA - KS "LUBLINIANKA" LUBLIN


HRUBIESZÓW - DNIA 10 STYCZNIA 2006
MISTRZOSTWA REJONU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 1993/1994
III MIEJSCE
W SKŁADZIE - WIĘCŁAWEK BARTOSZ, NIEŚCIOR MATEUSZ, KOZYRA MIROSŁAW
MAŁYSZ MATEUSZ, PIĄTKOWSKI MATEUSZ, SIKORA  KAMIL, KUZDRA  HUBERT, GONTARZ JAKUB
NOWOSAD CEZARY, SZAJNA RAFAŁ, SZCZERBA MATEUSZ, BRZOZOWSKI TOMASZ
CZERWONKA MACIEJ, ŹOŁĄDEK KAMIL, ZAJĄCZKOWSKI DARIUSZ
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI








LUBACZÓW - DNIA 06 STYCZNIA 2006
I MIEJSCE
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 1994




W SKŁADZIE - CZAPLA ADRIAN, GRZYWNA PAWEŁ, JĘDRZEJEWSKI DAWID, KRÓL KAROL
KUCZYŃSKI MICHAŁ, KUŚMIERZ ERNEST, MARIANOWSKI FILIP, NOWOSAD DANIEL
NOWOSAD STEFAN, PAPUGA PATRYK, RAGAN BARTŁOMIEJ
GĘBORYS BARTŁOMIEJ, CISZEWSKI MARCIN, ZIELIŃSKI BARTŁOMIEJ, TYSKI MATEUSZ
WUJEC PAWEŁ, TYPEK PIOTR, RATYNA MARIUSZ, ROJEK SZYMON
OPIEKUN I TRENER ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS

LUBLIN - DNIA 10-11 GRUDNIA 2005
XIV MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SIATKÓWKI DZIEWCZĄT
WYNIKI - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1993 - KLASA VI
I MIEJSCE - MAGDALENA BĘBNIK, JACHYMEK KAROLINA
GARDYJAS KAMILA, CZARNIECKA ALEKSANDRA
TRENER ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA









ROCZNIK 1994 - KLASA V
I MIEJSCE - GŁAZ PAULINA, SMOLUCH MAJA, KROMEK KAJA, DIANA ROMASZKO
II MIEJSCE - SOBOLEWSKA SARA, JĘDRZEJEWSKA ANITA
NOWOSAD DOROTA, WITKOWSKA JUSTYNA
TRENER ZESPOŁU - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK









ROCZNIK 1995 - KLASA IV
III MIEJSCE - KATARZYNA ŻUK, KAROLINA PISARCZYK, KLAUDIA REJMAN
TRENER ZESPOŁÓW - JERZY SENEJKO












WYNIKI - CHŁOPCY ROCZNIK 1995 - KLASA IV
V MIEJSCE - ARKADIUSZ SMOŁA, JAKUB KIĘCZKOWSKI, MATEUSZ KULASZYŃSKI
XII MIEJSCE - KAROL RADLIŃSKI, FILIP SZOPA, JAREK MAZUR
TRENER ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK
XX MIEJSCE - MACIEJ ZIELIŃSKI, DANIEL LIS, JAKUB MALEC
(CHŁOPCY ROCZNIK 1996 - KLASA III)
TRENER ZESPOŁU - JERZY SENEJKO
 






... PATRZ GALERIA !


TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 05 GRUDNIA 2005
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
















ZAMOŚĆ - DNIA 03-04 GRUDNIA 2005
III MIEJSCE
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA OSIR ZAMOŚĆ -
CHŁOPCY ROCZNIK 1994



W SKŁADZIE - CZAPLA ADRIAN, GRZYWNA PAWEŁ, JĘDRZEJEWSKI DAWID, KRÓL KAROL
KUCZYŃSKI MICHAŁ, KUŚMIERZ ERNEST, NOWOSAD DANIEL, RATYNA MARIUSZ
ZIELIŃSKI BARTEK, MARIANOWSKI FILIP, TYSKI MATEUSZ, TYPEK PIOTR
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS

GŁUCHOŁAZY - DNIA 14-17 LISTOPADA 2005
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR SZEFA BANDEROZY
GŁUCHOŁAZY 2005



DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1993 - KLASA VI
IV MIEJSCE - MAGDALENA BĘBNIK, JACHYMEK KAROLINA, GARDYJAS KAMILA
SIKORA KATARZYNA, JĘDRZEJEWSKA DIANA
TRENER ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA



DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1994 - KLASA V
I MIEJSCE - GŁAZ PAULINA, SMOLUCH MAJA, GROMEK KAJA
V MIEJSCE - JĘDRZEJEWSKA ANITA, NOWOSAD DOROTA, WITKOWSKA JUSTYNA
TRENER ZESPOŁÓW - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK
... PAULINA GŁAZ UZNANA ZOSTAŁA DODATKOWO NAJLEPSZĄ SIATKARKĄ TURNIEJU



DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1995 - KLASA IV
III MIEJSCE - KATARZYNA ŻUK, KAROLINA PISARCZYK
VIII MIEJSCE - MONIKA MIKSZA, MARLENA DRZEWOSZ, KINGA KARWAŃSKA
TRENER ZESPOŁÓW - JERZY SENEJKO
DODATKOWO NASZE ZESPOŁY ZAJĘŁY W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ POWYŻSZEGO
TURNIEJU ODPOWIEDNIO I MIEJSCE W KATEGORII DZIEWCZĄT KLAS V-TYCH
OPIEKUN - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK
ORAZ II MIEJSCE W KATEGORII DZIEWCZĄT KLAS IV-TYCH
OPIEKUN - JERZY SENEJKO

... PATRZ GALERIA !


HRUBIESZÓW - DNIA 12 LISTOPADA 2005
II MIEJSCE - TURNIEJ PIŁKARSKI CHŁOPCÓW ROCZNIK 1994



W SKŁADZIE - CZAPLA ADRIAN, GRZYWNA PAWEŁ, JĘDRZEJEWSKI DAWID, KRÓL KAROL
KUCZYŃSKI MICHAŁ, KUŚMIERZ ERNEST, NOWOSAD DANIEL, RATYNA MARIUSZ
ZIELIŃSKI BARTEK, MARIANOWSKI FILIP, TYSKI MATEUSZ, TYPEK PIOTR
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 09 LISTOPADA 2005
BIEGI PRZEŁAJOWE Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
WYNIKI BIEGÓW INDYWIDUALNYCH
ROCZNIK 1995 I MŁODSI - DZIEWCZĄTA - 600 M
I MIEJSCE -   MAŁGORZATA ŻÓŁKIEWSKA
II MIEJSCE -  EWELINA PLESKACZ, III MIEJSCE - KATARZYNA KORKOSZ
ROCZNIK 1995 I MŁODSI - CHŁOPCY - 600 M
I MIEJSCE -  MATEUSZ WÓJCIK, II MIEJSCE - DAMIAN OZKAVAK
IV MIEJSCE - DAWID KOSTUR, V MIEJSCE - MATEUSZ KULASZYŃSKI
VII MIEJSCE - MACIEJ KIENCZKOWSKI, IX MIEJSCE - ERYK WALENTYN
ROCZNIK 1993/1994 - DZIEWCZĘTA - 800 M
II MIEJSCE -  IWONA SZYMCZUK
ROCZNIK 1993/1994 - CHŁOPCY - 800 M
III MIEJSCE - ADRIAN PODBORNY
























TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 07 LISTOPADA 2005
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1993 - KLASA VI
I MIEJSCE - MAGDALENA BĘBNIK, GARDYJAS KAMILA, JĘDRZEJEWSKA DIANA
II MIEJSCE - JACHYMEK KAROLINA, SIKORA KATARZYNA, DRZEWIŃSKA ANNA
TRENER ZESPOŁÓW - IRENEUSZ HERDA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1994 - KLASA V
I MIEJSCE - GŁAZ PAULINA, SOBOLEWSKA SARA, ANITA JĘDRZEJEWSKA
II MIEJSCE - GROMEK KAJA, SMOLUCH MAJA
III MIEJSCE - EWA NIZIO - NOWOSAD DOROTA - JUSTYNA WITKOWSKA
V MIEJSCE - ROMASZKO DIANA, ADA RAGAN, MARIA CIELNIAK
TRENER ZESPOŁÓW - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1995 - KLASA IV
I MIEJSCE - KATARZYNA ŻUK, KAROLINA PISARCZYK
II MIEJSCE - MONIKA MIKSZA, MARLENA DRZEWOSZ
TRENER ZESPOŁÓW - JERZY SENEJKO

CYCÓW - DNIA 12 PAŹDZIERNIK 2005
VI MIEJSCE
W WOJEWÓDZKICH SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1993/1994
W SKŁADZIE - PAWEŁ GRZYWNA, BARTŁOMIEJ ZIELIŃSKI, MATEUSZ TYSKI
MIRISŁAW KOZYRA, DANIEL KOMIŃCZAK, MATEUSZ NIEŚCIOR, ŁUKASZ KĘDRA
ADRIAN PODBORNY, JAKUB STĘPORA, TOMASZ BRZOZOWSKI, MATEUSZ SOBÓL
KAMIL SIKORA, PAWEŁ WASIOŁEK, CEZARY NOWOSAD
OPIEKUNOWIE - TOMASZ KŁOS i ANDRZEJ NOWOSIELECKI

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 07 PAŹDZIERNIK 2005
V MIEJSCE
REJONOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT ROCZNIK 1993/1994
W SKŁADZIE - NATALIA CHROMIEC, KATARZYNA PYREK, KATARZYNA KOŁUN
NATALIA WÓJCIK, MAGDALENA KIENCZKOWSKA, ANETA ZYZA, IWONA SZYMCZUK
MILENA CZAJKA, MARLENA KARWAŃŚKA, MAŁGORZATA DZIRBA, MONIKA ZAJĄC 
OPIEKUNOWIE ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA, BEATA KULCZYŃSKA i MAŁGORZATA GDAŃSKA

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 17-18 WRZEŚNIA 2005
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ TOMASOVIA CUP 2005
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1993 - KLASA VI
II MIEJSCE - MAGDALENA BĘBNIK, GARDYJAS KAMILA, SIKORA KATARZYNA
TRENER ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1994 - KLASA V
I MIEJSCE - GŁAZ PAULINA, SOBOLEWSKA SARA, ANITA JĘDRZEJEWSKA
II MIEJSCE - GROMEK KAJA, SMOLUCH MAJA
III MIEJSCE - EWA NIZIO, NOWOSAD DOROTA, JUSTYNA WITKOWSKA
V MIEJSCE - ROMASZKO DIANA, ADA RAGAN, MARIA CIELNIAK
TRENER ZESPOŁÓW - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK


 
Właściciel tej strony nie aktywował dodatku "Toplista"!
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=