Archiwum 2007-2008

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE ROKU SZKOLNEGO 2007/2008
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. DOKTORA JANUSZA PETERA W TOMASZOWIE LUBELSKIM



TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 18 CZERWCA 2008
PODSUMOWANIA OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH ROKU SZKOLNEGO 2007/2008

W DNIU 18 CZERWCA MIAŁO MIEJSCE W NASZEJ SZKOLE
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE I POŻEGNANIE UCZNIÓW KLAS SZÓSTYCH. BYŁA TO TEŻ
ZARAZEM OKAZJA DO PODSUMOWANIA OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH NASZYCH UCZNIÓW.
WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE OTRZYMALI PAMIĄTKOWE DYPLOMY I NAGRODY KSIĄŻKOWE.



WYRÓŻNIENIA - CHŁOPCY ROCZNIK 1995 - KLASA VI
KAROL SZABAT, MAREK SZABAT, SEBASTIAN PORĘBSKI, WOJCIECH BRODOWSKI
MATEUSZ KULASZYŃSKI, DAMIAN OZKAVAK, MACIEJ KIENCZKOWSKI, ARKADIUSZ SMOŁA
JAKUB ŁUCZYŃSKI, JAKUBA KIĘCZKOWSKI, MATEUSZ WÓJCIK, PATRYK KIELAR
PIOTR MAZUR, PAWŁA ZAWIŚLAK

WYRÓŻNIENIA - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1995 - KLASA VI
KATARZYNA KORKOSZ, MAŁGORZATA ŻÓŁKIEWSKA, EWELINA PLESKACZ, NATALIA KORDAS
DIANA OZKAVAK, AGNIESZKA ZIELIŃSKA, MARTA TOMASZCZUK, JUSTYNA DOMINIK
ROKSANA JĘDRZEJEWSKA, MAGDALENA KOZYRA, DOMINIKA GDAŃSKA, KAROLINA PISARCZYK
MONIKA MIKSZA, KATARZYNA ŻUK
... ZOBACZ ZDJĘCIA »


TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 29 MAJA - 02 CZERWCA 2008
IX GRAND PRIX W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA
DWUKROTNIE, ... 29 MAJ I 02 CZERWCA UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH TOMASZOWA
 I OKOLIC UCZESTNICZYLI W IX GRAND PRIX W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA TOMASZOWA LUBELSKIEGO. ZAWODY ODBYWAŁY SIĘ
NA TRASACH BIEGOWYCH WOKÓŁ OSIR.
WYNIKI KOŃCOWE ZAWODÓW ... ŁĄCZNIE PO DWÓCH BIEGACH (02 CZERWCA I 29 MAJA 2008)



DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997 ... I MIEJSCE - EMANUELA GRABEK - SP 3
II MIEJSCE - JOLANTA MOSIĄDZ - SP 2, III MIEJSCE - ANNA SWATOWSKA - SP 3
IV MIEJSCE - MAGDALENA TOR - SP 3 ... PS ... SMAKOWAŁY LODY ?



CHŁOPCY ROCZNIK 1997 ... DWUKROTNIE I MIEJSCE - RADEK ŁEŃ - SP 3



DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1995 ... I MIEJSCE - DIANA OZKAVAK - SP 3



CHŁOPCY ROCZNIK 1995 ... I MIEJSCE - KAROL SZABAT, II MIEJSCE - MAREK SZABAT
III MIEJSCE - DAMIAN OZKAVAK ... WSZYSCY SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI



... BEATA KULCZYŃSKA I TOMASZ KŁOS ... Z PUCHAREM ZA ZWYCIĘSTWO W KATEGORII
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
... A TAK BIEGALI 29 MAJA I 02 CZERWCA !



CHŁOPCY ROCZNIK 1995 ... BEZ TEGO PANA W ŚRODKU RZECZ JASNA !
OD LEWEJ: DAMIAN OZKAVAK - DWUKROTNIE III MIEJSCE, ... W ŚRODKU ORGANIZATOR
ZAWODÓW PAN MIROSŁAW FUS ORAZ ... KAROL SZABAT - DWUKROTNY ZWYCIĘZCA BIEGU
NA DYSTANSIE 900 M ! ... BRAKUJE MARKA SZABATA - ... DWUKROTNIE II MIEJSCE



...  ROCZNIK 1997 ... W ŚRODKU EMANUELA GRABEK - DWUKROTNIE I MIEJSCE !
... A NA CZERWONO ANIA SWATOWSKA - III MIEJSCE I RAZ IV MIEJSCE !



DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1995 
... W ŚRODKU AGNIESZKA ZIELIŃSKA - II MIEJSCE ... RAZ STARTOWAŁA
... PO PRAWEJ DIANA OZKAVAK - DWUKROTNIE I MIEJSCE !



... IMPREZĘ UŚWIETNIŁ ZESPÓŁ TANECZNY ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3
POD KIERUNKIEM PANI BEATY KULCZYŃSKIEJ !
... ZOBACZ ZDJĘCIA »


LUBLIN - DNIA 28 MAJA 2008 - IGRZYSKA SZKOLNE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZYWA LUBELSKIEGO DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM - ROCZNIK 1995
- KLASA VI
"... DZIECKO MUSI MIEĆ MATĘ I OJCA ! ... A OJCIEC JEST TAK SAMO WAŻNY JAK MATKA !
A JAK MATKA GDZIEŚ WYJEDZIE ... TO NAWET WAŻNIEJSZY ! "
PODOPIECZNE PANA WALDEMARA KOŁCUNA (CZYTAJ OJCIEC !) PONOWNIE
WICEMISTRZYNIAMI WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO !
... PO MISTRZOSTWIE POLSKI W SZTAFETOWYCH BIEGACH NARCIARSKICH UKS,
... PO MISTRZOSTWIE WOJEWÓDZTWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH,
... PO WICEMISTRZOSTWIE WOJEWÓDZTWA W PIŁCE RĘCZNEJ ... TYM RAZEM DZIEWCZĘTA
PANA WALDEMARA KOŁCUNA ZAJĘŁY II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH
WOJEWÓDZYWA LUBELSKIEGO W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM.
ZAWODY ODBYŁ SIĘ W DNIU 28 MAJA 2008 ROKU NA STADIONIE "STARTU" LUBLIN.
... NASZE DZIEWCZĘTA MUSIAŁY UZNAĆ WYŻSZOŚĆ JEDYNIE ZESPOŁU Z SP 7 ŚWIDNIK,
I RAZEM Z SP 7 BĘDĄ REPREZENTOWAĆ WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE NA ZAWODACH
MISTRZOSTW POLSKI W CZWÓRBOJU LA, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W ... TORUNIU !

REPREZENTACJA DZIEWCZĄT WYSTĄPIŁA W N/S SKŁADZIE:
II MIEJSCE - 1391 PKT - WOJEWÓDZTWO
WYNIKI INDYWIDUALNE, W KOLEJNOŚCI : 60 M - SKOK W DAL - P PAL - 600 M - PKT
PLESKACZ EWELINA - 8,82 - 4,43 - 40,0 - 1,54,49 - 327 PKT
ŻÓŁKIEWSKA GOSIA - 9,42 - 3,94 - 40,0 - 1,54,49 - 280 PKT
OZKAVAK DIANA - 9,36 - 3,76 - 26,0 - 2,03,25 - 223 PKT
KORKOSZ KATARZYNA - 8,99 - 4,02 - 41,0 - 2,12,24 - 269 PKT
ZIELIŃSKA AGNIESZKA - 9,24 - 4,12 - 43,0 - 2,05,87 - 282 PKT
KOZYRA MAGDALENA - 9,23 - 4,10 - 20,0 - 2,01,06 - 233 PKT

OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN



... NASZ ZESPÓŁ ... OBOK ZAWODNICZKI Z SP 7 ŚWIDNIK
... OD GÓRY: MAGDALENA KOZYRA, AGNIESZKA ZIELIŃSKA, KASIA KORKOSZ, DIANA OZKAVAK
... Z DYPLOMEM GOSIA ŻÓŁKIEWSKA ... "STATUE OF LIBERTY" - EWELINA PLESKACZ
... WSZYSTKIE UŚMIECHNIĘTE
... ZOBACZ ZDJĘCIA » ... BRAWO DZIEWCZĘTA !

... NASI CHŁOPCY ... W OKROJONYM SKŁADZIE (... WYJAZD NA WYCIECZKĘ KLASOWĄ)
OSTATECZNIE ZAJĘLI NA W/W ZAWODACH MIEJSCE VII. ... SZKODA

REPREZENTACJA CHŁOPCÓW WYSTĄPIŁA W SKŁADZIE:
VII MIEJSCE - 1000 PKT - WOJEWÓDZTWO
WYNIKI INDYWIDUALNE, W KOLEJNOŚCI : 60 M - SKOK W DAL - P PAL - 1000 M - PKT
PIOTR MAZUR - 8,77 - 4,73 - 37,0 - 3,48,79 - PKT 209 PKT
KIENCZKOWSKI MACIEJ - 8,94 - 3,97 - 30,0 - 3,39,24 - 173 PKT
KAROL SZABAT - 8,90 - 4,42 - 38,0 - 3,14,58 - 238 PKT 
SMOŁA AREK - 9,36 - 3,73 - 52,0 - 3,41,67 - 191 PKT
MAREK SZABAT - 9,36 - 4,23 - 38,0 - 3,34,65 - 189 PKT
ZIELIŃSKI MACIEJ - 9,57 - 4,16 - 40,0 - 3,49,74 - 168 PKT
REZ. DAMIAN OZKAVAK / OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI

... ZAWODY MISTRZOSTW POLSKI W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM ODBĘDĄ SIĘ
W DNIACH 09 - 11 CZERWCA 2008 W TORUNIU. AWANS UZYSKAŁY:
SP 7 ŚWIDNIK I SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI WŚRÓD DZIEWCZĄT ORAZ SP 5 BIAŁA PODLASKA
I SP 1 PUŁAWY WŚRÓD CHŁOPCÓW !
... SERDECZNE GRATULACJE ... I POWODZENIA !


KARTA ROWEROWA 2008
TOMASZÓW LUBESLKI - DNIA 28-29 MAJA 2008
"... EEEE ... WYMYŚLILI TE DURACKIE MASZYNY ... BO SIŁY W NOGACH NIE MIELI ! "



... A OBOK PANI BEATA Z DZIEWCZĘTAMI W RYTMIE ...
... ZOBACZ ZDJĘCIA »




ZAMOŚĆ - DNIA 21 MAJA 2008
REJONOWY CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1995
- KLASA VI - IGRZYSKA SZKOLNE
"... CZWÓRBOIŚCI WYGINĘLI ? ... WYGINĘLI ? ... PRZECIEŻ TO NIE BYŁY MAMUTY ! "
W DNIU 21 MAJA 2008 ROKU NA STADIONIE OSIR W ZAMOŚCIU ODBYŁY SIĘ
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM.
W ZAWODACH RYWALIZOWAŁO PO 10 ZESPOŁÓW, ZARÓWNO DZIEWCZĄT JAK I CHŁOPCÓW
(... MISTRZOWIE I WICEMISTRZOWIE POWIATÓW: ZAMOŚĆ - MIASTO, ZAMOŚĆ - GMINA
HRUBIESZÓW - POWIAT, KRASNYSTAW - POWIAT ORAZ TOMASZÓW LUBELSKI - POWIAT)
OBA ZESPOŁY NASZEJ SZKOŁY, ZARÓWNO DZIEWCZĄT JAK I CHŁOPCÓW ZAJĘŁY
... I MIEJSCA
I WYWALCZYŁY AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ
DNIA 28 MAJA 2008 W LUBLINIE ... SERDECZNE GRATULACJE !
 
REPREZENTACJA DZIEWCZĄT WYSTĄPIŁA W N/S SKŁADZIE:
I MIEJSCE - REJON - 1358 PKT
WYNIKI INDYWIDUALNE, W KOLEJNOŚCI : 60 M - SKOK W DAL - P PAL - 600 M - SUMA PKT
PLESKACZ EWELINA - 8,93 - 4,47 - 38,0 - 1,55,27 - 316 PKT
ŻÓŁKIEWSKA GOSIA - 9,38 - 3,82 - 37,5 - 1,56,00 - 269 PKT
OZKAVAK DIANA - 9,36 - 3,79 - 30,5 - 2,01,95 - 240 PKT
KORKOSZ KATARZYNA - 8,93 - 3,84 - 41,0 - 2,12,24 - 264 PKT
ZIELIŃSKA AGNIESZKA - 9,19 - 3,98 - 39,5 - 2,04,90 - 269 PKT
KORDAS NATALIA - 10, 76 - 3,56 - 34,5 - 2,19,19 - 165 PKT
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN



REPREZENTACJA CHŁOPCÓW:
I MIEJSCE - REJON - 1096 PKT
WYNIKI INDYWIDUALNE, W KOLEJNOŚCI : 60 M - SKOK W DAL - P PAL - 1000 M - SUMA PKT
PIOTR MAZUR - 8,75 - 4,39 - 45,0 - 3,31,58 - PKT 234 PKT
KIENCZKOWSKI MACIEJ - 8,88 - 4,18 - 39,0 - 3,34,86 - 206 PKT
KAROL SZABAT - 8,95 - 4,40 - 42,0 - 3,17,05 - 240 PKT 
SEBASTIAN PORĘBSKI - 8,89 - 4,13 - 41,5 - 3,28,74 - 217 PKT
MAREK SZABAT - 9,31 - 4,23 - 40,0 - 3,31,44 - 199 PKT
WOJCIECH BRODOWSKI - 9,53 - 3,95 - 35,0 - 3,39,55 - 163 PKT
rez. KIELAR PATRYK, ZIELIŃSKI MACIEJ
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI
... OPRÓCZ NASZYCH ZESPOŁÓW DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO AWANSOWAŁY ZESPOŁY
Z II MIEJSCE, TJ. SP 9 ZAMOŚĆ WŚRÓD CHŁOPCÓW I SP ZWIERZYNIEC WŚRÓD DZIEWCZĄT

PS ... CO TO JEST CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY ?
... TO ZAWODY LEKKOATLETYCZNE ROZGRYWANE WŚRÓD UCZNIÓW SZKOŁY
PODSTAWOWEJ, GŁÓWNIE KLAS VI - TYCH.
SZKOŁĘ REPREZENTUJE 6 ZAWODNIKÓW
LUB 6 ZAWODNICZEK, OBOWIĄZKOWO STARTUJĄCYCH WE WSZYSTKICH KONKURENCJACH.
ROZGRYWKI POLEGAJĄ NA PRZEPROWADZENIU CZTERECH KONKURENCJI LEKKOATLETYCZNYCH:
1. BIEG NA 60 M ZE STARTU NISKIEGO.
2. RZUT PIŁKĄ PALANTOWĄ NA ODLEGŁOŚĆ.
3. SKOK W DAL NA ODLEGŁOŚĆ LUB SKOK WZWYŻ.
4. BIEG NA 600 METRÓW (DZIEWCZĘTA), 1000 METRÓW (CHŁOPCY).
PO ZAKOŃCZENIU WSZYSTKICH KONKURENCJI WYNIKI KAŻDEGO ZAWODNIKA
PRZELICZANE SĄ NA PUNKTY WG. SPECJALNYCH TABEL LEKKOATLETYCZNYCH.
WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH ZAWODNIKÓW ... DODAWANE SĄ DO SIEBIE. NA WYNIK ZESPOŁU
SKŁADA SIĘ 5 NAJWYŻSZYCH WYNIKÓW Z 6 STARTUJĄCYCH ZAWODNIKÓW.


ZAMOŚĆ - DNIA 19 MAJA 2008
III MIEJSCE - ETAP REJONOWY
XIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR TP IM. MARKA WIELGUSA
CHŁOPCÓW ROCZNIK 1997 - KLASA IV
"... GDZIE JEST PIŁKA ? ... - IDEALNIE NA WPROST !
... DOBRZE STOJĘ ? ... - IDEALNIE NA WPROST !
... TY MI NIE MÓW, GDZIE JEST PIŁKA, TYLKO CZY DOBRZE STOJĘ ! - NA WPROST ... IDEALNIE ! "
WYNIKI
SP 3 TOMASZÓW - SP JAROSŁAWIEC 1:1, SP 3 TOMASZÓW - SP ZAMOŚĆ 2:5
SP 3 TOMASZÓW - SP TYSZOWCE 1:2, SP 3 TOMASZÓW - SP RACHANIE 1:0
ZAGRALI W SKŁADZIE: 
BUKAŁA ŁUKASZ, CIELNIAK KRYSTIAN, GRESZKA PATRYK, KOPER PIOTR, KOZYRA ŁUKASZ
ŁEŃ RADEK, MALEC KONRAD, OZNAŃŚKI JAN, PISARCZYK TOMEK, WASYL MACIEJ
WIĘCŁAWSKI KAROL / OPIEKUN ZESPOŁU – TOMASZ KŁOS




HRUBIESZÓW - DNIA 18 MAJA 2008
LIGA PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 1995
"... A MARCHEW KUPIŁEŚ ? ... PYTAM SIĘ ... KUPIŁEŚ ! ... NIE ! ... WYRWAŁEM SZCZYPIOR ... A ! "
18 MAJA 2008 ROKU NA HALI HOSIR W HRUBIESZOWIE ZAKOŃCZYŁA SIĘ
LIGA PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 1995 - KLASY VI
... ZAKOŃCZYŁA NASZYM ZWYCIĘSTWEM ... I OKAZAŁYM PUCHAREM !
NIEZAWODNI ... GRALI W SKŁADZIE :
SZABAT KAROL, SMOŁA AREK, OZKAVAK DAMIAN, KIĘCZKOWSKI JAKUB
KIELAR PATRYK, ŁUCZYŃSKI JAKUB, KULASZYŃSKI MATEUSZ
... A TAKŻE : RADLIŃSKI KAROL, BRODOWSKI WOJCIECH, BIAŁY MARCIN
PORĘBSKI SEBASTIAN, SZOPA FILIP, WÓJCIK MATEUSZ, SZABAT MAREK
OPIEKUN - KRZYSZTOF MANDZIUK






TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 17 MAJA 2008
OGÓLNOPOLSKA AKCJA " POLSKA BIEGA "
"... A DALEKO TO ? ... NIE NIE ... NIE DALEKO ! ... PARE KROKÓW ! ... TO MOŻEMY IŚĆ !
... OJ ... MOŻE CI NOGI ZABOLO ! " ... BRAWO DLA UCZESTNIKÓW !


TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 15 MAJA 2008
POWIATOWY CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1995 I MŁODSI
- IGRZYSKA SZKOLNE
"... MISIE ZAPAKOWANE ? ... TAAA ... ILE WESZŁO ? ... JAK ZWYKLE ... TUZIN ! "
W DNIU 15 MAJA NA BOISKU SP 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM ROZEGRANO
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM.
WŚRÓD DZIEWCZĄT WYGRAŁA REPREZENTACJA NASZEJ SZKOŁY PRZED SP 2 W TOMASZOWIE
LUBELSKIM, ... WSRÓD CHŁOPCÓW KOLEJNOŚĆ BYŁA ODWROTNA.
SZEŚCIOOSOBOWE ZESPOŁY RYWALIZOWAŁY W BIEGU NA 60M, SKOKU W DAL
RZUCIE PIŁECZKĄ PALANTOWĄ I BIEGU NA 600M - DZ. / 1000M - CHŁ.
... OBIE DRUŻYNY TOMASZOWSKICH SZKÓŁ, ZARÓWNO DZIEWCZĄT JAK
I CHŁOPCÓW AWANSOWAŁY DO ZAWODÓW SZCZEBLA REJONOWEGO, KTÓRE
ROZEGRANE ZOSTANĄ DNIA 21 MAJA NA STADIONIE OSIR W ZAMOŚCIU.
REPREZENTACJA DZIEWCZĄT NASZEJ SZKOŁY WYSTĄPIŁA W N/S SKŁADZIE
OD LEWEJ: AGNIESZKA ZIELIŃSKA, MAŁGORZATA ŻÓŁKIEWSKA, KATARZYNA KORKOSZ
TRENER - WALDEMAR KOŁCUN, EWELINA PLESKACZ
... U DOŁU NATALIA KORDAS I DIANA OZKAVAK



REPREZENTACJA CHŁOPCÓW
OD LEWEJ: KAROL SZABAT, PATRYK KIELAR, SEBASTIAN PORĘBSKI
DAMIAN OZKAVAK, MAREK SZABAT, KIENCZKOWSKI MACIEJ
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI / KRZYSZTOF MANDZIUK
... ZOBACZ ZDJĘCIA »




TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 13-14 MAJA 2008
I MIEJSCE - ETAP POWIATOWYM
XIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR TP IM. MARKA WIELGUSA
CHŁOPCÓW ROCZNIK 1997
- KLASA IV
... CHŁOPCY POKONALI ODPOWIEDNIO SP ULHÓWEK 5:0 ORAZ SP MAJDAN SOPOCKI ... 7:0 !
ZAGRALI W SKŁADZIE: 
MACIEK WASYL, PIOTR KOPER, RADEK ŁEŃ, KRYSTIAN CIELNIAK, KAROL WĘCŁAWSKI
ŁUKASZ BUKAŁA, JAN OZNAŃSKI, KONRAD MALEC, ŁUKASZ KOZYRA, TOMEK PISARCZYK
OPIEKUN ZESPOŁU – TOMASZ KŁOS
... ZOBACZ ZDJĘCIA »



ORAZ III MIEJSCE W/W ZAWODACH REPREZENTACJI DZIEWCZĄT ROCZNIK 1997
W SKŁADZIE: ANIA LIPIAN, KINGA OLBRACHT, OLA LODA, EMANUELA GRABEK
AMANDA ŻUK, KATARZYNA KUSZCZAK, ANIA KRUPA, KLAUDIA SKRZYŃSKA
PAULINA PRZYTUŁA, KASIA WOŚ
OPIEKUN ZESPOŁU – ANNA KUCHARSKA I MAŁGORZATA GDAŃSKA

PS ... KIM BYŁ MAREK WIELGUS ? ... URODZIŁ SIĘ W WARSZAWIE W 1950 ROKU.
... DZIAŁACZ SPORTOWY ... ZNAKOMITY FOTOGRAF SPORTOWY ... POSEŁ NA SEJM RP.
WSPÓŁPRACOWAŁ Z PISMEM "SPORTOWIEC" ... ORAZ WYDAWAŁ PISMO "MECZ".
... CZTEROKROTNIE UCZESTNICZYŁ W MISTRZOSTWACH ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ
... JAKO FOTOGRAF SPORTOWY.
W SEJMIE KIEROWAŁ KOMISJĄ MŁODZIEŻY, KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU.
BYŁ INICJATOREM ZAKŁADANIA PIERWSZYCH UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH
ORAZ ORGANIZOWANIA TURNIEJÓW MINI PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI ZRZESZONYCH
W UKS - ACH. OD 1995 ROKU BYŁ WICEPREZESEM PZPN. ROK PÓŹNIEJ ZGINĄŁ W KATASTROFIE
LOTNICZEJ NA DOMINIKANIE. 
OD JEGO ŚMIERCI MINĘŁO 13 LAT ... DLATEGO W TYM ROKU JUŻ XIII OGÓLNOPOLSKI
TURNIEJ JEGO IMIENIA, PATRONAT NAD KTÓRYM OBEJMUJE JAK CO ROKU POLSKI ZWIĄZEK
PIŁKI NOŻNEJ ORAZ TELEKOMUNIKACJA POLSKA S.A.


ZAMOŚĆ - DNIA 09 MAJA 2008 - IGRZYSKA SZKOLNE
"... O MLECYKKK ! ... OSTATNI W SEZONIE ! "
W PIĄTEK 09 MAJA ... W ZAMOŚCIU ODBYŁY SIĘ REJONOWE IGRZYSKA SZKÓŁ
PODSTAWOWYCH W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 1995
- KLASA VI.
NASI CHŁOPCY ZAKOŃCZYLI W/W ZAWODY NA ... III MIEJSCE
ZAGRALIŚMY W SKŁADZIE:
MICHAŁ GORAL, AREK SMOŁA, DAMIAN OZKAVAK, MARCIN BIAŁY, KAROL SZABAT
JAKUB NOWOSIELECKI, MATEUSZ WÓJCIK, PATRYK DROŹDZIEL, MAREK SZABAT
JAKUB ŁUCZYŃSKI / OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO
KOMUNIKAT ZAWODÓW
GRUPA A - SP 3 HRUBIESZÓW - SP KALINOWICE
GRUPA B - SP 3 ZAMOŚĆ - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - SP SIEDLISKA
WYNIKI GIER
SP 3 HRUBIESZÓW - SP KALINOWICE 6:3, SP 3 TOMASZÓW - SP SIEDLISKA 2:1
SP SIEDLISKA - SP 3 ZAMOŚĆ 1:6, SP 3 ZAMOŚĆ - SP 3 TOMASZÓW 2:1
MECZ O III MIEJSCE / SP 3 TOMASZÓW - SP KALINOWICE 14:0
FINAŁ / SP 3 ZAMOŚĆ - SP 3 HRUBIESZÓW 5:1





... ZOBACZ ZDJĘCIA »


HRUBIESZÓW - DNIA 07 MAJA 2008 - IGRZYSKA SZKOLNE
"... CO SIĘ DZIEJE ? ... O CO CHODZI ? ... A TAK PIĘKNIE MIAŁO BYĆ !
... WYWIADY MIAŁY BYĆ ! ... O CO CHODZI ? "
... NIE UDAŁO SIĘ NASZYM CHŁOPCOM ZDOBYĆ MEDALU NA MISTRZOSTWACH
WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ ...
POZOSTAŁ NIEDOSYT I ... V MIEJSCE
... PORAŻKA Z SP 28 LUBLIN 9:15 ... I REMIS Z SP GŁĘBOKIE 12:12
... MNIEJSZA LICZBA STRZELONYCH BRAMEK ... DAŁO ZALEDWIE III MIEJSCE W GRUPIE
... I KONIEC MARZEŃ O MEDALU !

WYNIKI GRUPOWE
GRUPA A
SP NIEDRZWICA DUŻA - SP ULAN MAJORT 10:13
SP ULAN MAJORT - SP KOŃSKOWOLA 13:14
SP KOŃSKOWOLA - SP NIEDRZWICA DUŻA 20:14
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA GRUPY A
1. SP KOŃSKOWOLA  2. SP ULAN MAJORT  3. SP NIEDRZWICA DUŻA
GRUPA B
SP 3 TOMASZÓW LUB. - SP 28 LUBLIN 9:15
SP 28 LUBLIN - SP GŁĘBOKIE 18:12
SP GŁĘBOKIE - SP 3 TOMASZÓW LUB. 12:12
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA GRUPY B
1. SP 28 LUBLIN  2. SP GŁĘBOKIE  3. SP 3 TOMASZÓW LUB.
... ZAWODY WYGRAŁ ZESPÓŁ Z KOŃSKOWOLI ...  POKONUJĄC SP 28 LUBLIN 18:17 !
WYNIKI KOŃCOWE
I MIEJSCE - SP KOŃSKOWOLA, II MIEJSCE - SP 28 LUBLIN
III MIEJSCE - SP ULAN MAJORT, IV MIEJSCE - SP GŁĘBOKIE
V - VI MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI, V - VI MIEJSCE - SP NIEDRZWICA DUŻA



ZAGRALIŚMY W SKŁADZIE:
OD LEWEJ: MATEUSZ WÓJCIK, MAREK SZABAT, WOJTEK BRODOWSKI, PATRYK KIELAR
MATEUSZ KULASZYŃSKI - BR, JAKUB ŁUCZYŃSKI, AREK SMOŁA, KAROL SZABAT
SEBASTIAN PORĘBSKI - BR ... U DOŁU JAKUB KIĘCZKOWSKI, DAMIAN OZKAVAK, MARCIN BIAŁY
OPIEKUNOWIE - KRZYSZTOF MANDZIUK / ANDRZEJ NOWOSIELECKI



... ZOBACZ ZDJĘCIA »


CHEŁM - DNIA 06 MAJA 2008 - IGRZYSKA SZKOLNE
"... UCZCIWOŚĆ WYMAGA BY ZADAĆ PYTANIE ... CZY DO TEGO MUSIAŁO DOJŚĆ ?
... WIDOCZNIE MUSIAŁO ! ... JEŚLI DOSZŁO ! "
BRAWO ! ... PODOPIECZNE PANA WALDEMARA KOŁCUNA
WICEMISTRZYNIAMI WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ !
W DNIU 06 MAJA W CHEŁMIE NASZE DZIEWCZĘTA WYWALCZYŁY
SREBRNY MEDAL MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ !
... W FAZIE GRUPOWEJ POKONAŁY ZESPOŁY Z LUBLINA I CYCOWA
... I DOPIERO W FINALE MUSIAŁY UZNAĆ WYŻSZOŚĆ DZIEWCZĄT Z ŁUKOWA.
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1995 - KLASA VI
GRAŁY W SKŁADZIE - OZKAVAK DIANA, KORDAS NATALIA, PLESKACZ EWELINA
KORKOSZ KATARZYNA, ZIELIŃSKA AGNIESZKA, TOMASZCZUK MARTA, JUSTYNA DOMINIK
ŻÓŁKIEWSKA MAŁGORZATA, JĘDRZEJEWSKA ROKSANA
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN



WYNIKI GRUPOWE
GRUPA A
SP 1 BEŁŻYCE - SP 1 ŁUKÓW 1:10, SP 1 ŁUKÓW - SP RUDNO 17:7
SP RUDNO - SP 1 BEŁŻYCE 5:4
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA GRUPY A
1. SP 1 ŁUKÓW  2. SP RUDNO  3. SP 1 BEŁŻYCE
GRUPA B
SP 3 TOMASZÓW LUB. - SP 7 LUBLIN 10:7, SP 7 LUBLIN - SP CYCÓW 13:7
SP CYCÓW - SP 3 TOMASZÓW LUB. 2:8
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA GRUPY A
1. SP 3 TOMASZÓW LUB.  2. SP 7 LUBLIN  3. SP CYCÓW

W FINALE ... I MIEJSCE DLA DZIEWCZĄT Z ŁUKOWA
SP 1 ŁUKÓW - SP 3 TOMASZÓW LUB. 17:4

WYNIKI KOŃCOWE - I MIEJSCE - SP 1 ŁUKÓW, II MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUB.
III MIEJSCE - SP 7 LUBLIN, IV MIEJSCE - SP RUDNO
V - VI MIEJSCE - SP 1 BEŁŻYCE, V - VI MIEJSCE - SP CYCÓW



... ZESPÓŁ SP 1 ŁUKÓW


WOSKRZENICE - DNIA 29 KWIETNIA 2008 - IGRZYSKA SZKOLNE
W DNIU 29 KWIETNIA W WOSKRZENICACH KOŁO BIAŁEJ PODLASKIEJ ODBYŁ SIĘ
FINAŁ INDYWIDUALNYCH WOJEWÓDZKICH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - II EDYCJA
 W ZAWODACH TYCH UCZESTNICZYŁA REPREZENTACJA DZIEWCZĄT NASZEJ SZKOŁY
POD OPIEKĄ TRENERA WALDEMARA KOŁCUNA.

WYNIKI BIEGÓW INDYWIDUALNYCH
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1995 - KLASA VI
I MIEJSCE - MAŁGORZATA ŻÓŁKIEWSKA ! ... BRAWOOO !
20 MIEJSCE - MAGDALENA KOZYRA, 24 MIEJSCE – DIANA OZKAVAK
25 MIEJSCE – KATARZYNA KORKOSZ, 49 MIEJSCE - NATALIA KORDAS
50 MIEJSCE - AGNIESZKA ZIELIŃSKA
... STARTUJĄCYCH 106
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1996 - KLASA V
15 MIEJSCE – KATARZYNA STOKFISZ, 16 MIEJSCE – HERC KAMILA
66 MIEJSCE - JOANNA BYŚ, 86 MIEJSCE - MAGDALENA GĘBORYS
107 MIEJSCE - OLA KLIMECKA
... STARTUJĄCYCH 121
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997 - KLASA IV
76 MIEJSCE – JUSTYNA KOZYRA, 122 MIEJSCE - ANNA GŁUSZEK
... STARTUJĄCYCH 123
W ŁĄCZNEJ KLASYFIKACJI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
NASZE DZIEWCZĘTA UPLASOWAŁY SIĘ NA ... IX MIEJSCU
... WYGRAŁA SP 9 ZAMOŚĆ PRZED SP 1 ŁUKÓW
... NASI CHŁOPCY NIE STARTOWALI W/W ZAWODACH




HRUBIESZÓW - DNIA 28 KWIETNIA 2008 - IGRZYSKA SZKOLNE
"... NIE LUBICIE PONIEDZIAŁKÓW ? ... BZDURA ! ... JA LUBIĘ ! "
... NASI CHŁOPCY W FINALE WOJEWÓDZKIM W SZCZYPIORNIAKU !
W PONIEDZIAŁEK ... 28 KWIETNIA NA HALI SPORTOWEJ HOSiR W HRUBIESZOWIE
ODBYŁ SIĘ REJONOWY TURNIEJ IGRZYSK SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 1995
... W FINALE IGRZYSK REJONOWYCH NASZ ZESPÓŁ POKONAŁ SP ZWIERZYNIEC 8 : 5 !
... I AWANSOWAŁ DO ZAWODÓW RANGI WOJEWÓDZKIEJ ! ... GRATULACJE !



... BRAWO DLA CAŁEGO ZESPOŁU ... KULAA ... SZACUN !
WYGRANA NIE PRZYSZŁA ŁATWO. W GRUPIE ... PO PIERWSZYM ZREMISOWANYM MECZU
Z SP 2 HRUBIESZÓW I ... " WYPUNKTOWANIU " SP 2 HRUBIESZÓW PRZEZ SP 4 ZAMOŚĆ
... BYŁY OBAWY O DOBRY WYNIK W CAŁYM TURNIEJU.
CHŁOPCY " NIE PĘKLI " ... ZAGRALI AMBITNIE I Z DETERMINACJĄ.
POMIMO CZERWONEJ KARTKI POKONALI ... " CZWÓRKĘ " Z ZAMOŚCIA 6:4 !
CZASEM TAK BYWA W ZAWODACH, IŻ WALKA O WEJŚCIE DO FINAŁU JEST
BARDZIEJ PASJONUJĄCA I WYMAGAJĄCA NIŻ SAM MECZ FINAŁOWY ... TAK BYŁO I TYM RAZEM.
... W FINALE PO DOŚĆ NIERÓWNEJ GRZE POKONALIŚMY SP ZWIERZYNIEC 8:5 !
ZAGRALIŚMY W SKŁADZIE:
JAKUB KIĘCZKOWSKI, MATEUSZ KULASZYŃSKI - BR, MATEUSZ WÓJCIK, ARKADIUSZ SMOŁA - C,
WOJCIECH BRODOWSKI, SZABAT KAROL, JAKUB ŁUCZYŃSKI, OZKAVAK DAMIAN, KIELAR PATRYK
KAROL RADLIŃSKI, MAREK SZABAT, DAMIAN NIEBORAK, JAREK MAZUR
OPIEKUN ZESPOŁU – KRZYSZTOF MANDZIUK / ANDRZEJ NOWOSIELECKI

KOMUNIKAT KOŃCOWY REJONOWYCH IGRZYSK W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
GRUPA A
SP 3 HRUBIESZÓW - SP ZWIERZYNIEC 7:10
SP 3 HRUBIESZÓW - SP BONIEWO 8:5
SP ZWIERZYNIEC - SP BONIEWO 10:5
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA GRUPY A
1. SP ZWIERZYNIEC  2. SP 3 HRUBIESZÓW  3. SP BONIEWO
GRUPA B
SP 2 HRUBIESZÓW - SP NR 3 TOMASZÓW LUB. 12:12
SP 4 ZAMOŚĆ - SP 2 HRUBIESZÓW  16:9
SP 3 TOMASZÓW LUB. - SP 4 ZAMOŚĆ 6:4
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA GRUPY B
1. SP 3 TOMASZÓW LUB.  2. SP 4 ZAMOŚĆ  3. SP 2 HRUBIESZÓW
FINAŁ
SP ZWIERZYNIEC - SP 3 TOMASZÓW LUB. 5:8 !
... BRAWO ! ... FINAŁ WOJEWÓDZKI W HRUBIESZOWIE 07 MAJA !
... ZOBACZ ZDJĘCIA »
... ZDJĘCIA POCHODZĄ Z SERWISU LUBIEHRUBIE.PL

PS ... W POLSCE NA PIŁKĘ RĘCZNĄ CZĘSTO MÓWI SIĘ RÓWNIEŻ ... SZCZYPIORNIAK.
NIEWIELU KIBICÓW ZAPEWNE WIE, ŻE NAZWA TA ZRODZIŁA SIĘ W 1917 ROKU
W OBOZIE
DLA INTERNOWANYCH LEGIONISTÓW W SZCZYPIORNIE.
SZCZYPIORNO TO DZIELNICA KALISZA. W CZASIE I WOJNY ŚWIATOWEJ ZNAJDOWAŁ
SIĘ TUTAJ
OBÓZ DLA INTERNOWANYCH POLSKICH LEGIONISTÓW.
W 1917 ROKU CZĘŚĆ ŻOŁNIERZY WŁAŚNIE TU
POZNAŁA TAJNIKI NOWEJ DYSCYPLINY
- PIŁKI RĘCZNEJ. KRONIKI PODAJĄ RÓŻNE PRZYCZYNY
ZAINTERESOWANIA SIĘ TYM SPORTEM.
NAJCZĘŚCIEJ POJAWIA SIĘ TERMIN "NUDA".
WIĘŹNIOWIE NIE MIELI BOWIEM ŻADNEGO CIEKAWSZEGO ZAJĘCIA. OWSZEM, MUSIELI
OBÓZ SPRZĄTAĆ,
ALE POZA TYM POSIADALI SPORO CZASU, KTÓRY JAKOŚ MUSIELI WYPEŁNIĆ.
POLSCY OFICEROWIE
DOSKONALE ZDAWALI SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, IŻ TAKI STAN
RZECZY NICZEMU DOBREMU NIE SŁUŻY.
WIEDZIELI, ŻE W PODTRZYMANIU DUCHA
MOŻE POMÓC SPORT. DLACZEGO PIŁKA RĘCZNA, CZYLI SZCZYPIORNIAK ?
ZNOWU POJAWIA SIĘ KILKA TEORII.
PIERWSZA Z NICH GŁOSI, ŻE NA POMYSŁ WPADLI
SAMI LEGIONIŚCI. DRUGA, IŻ PRZECZYTALI
O NIEJ W NIEMIECKIEJ PRASIE.
KOLEJNA - PODPATRZYLI JĄ U WARTOWNIKÓW, JESZCZE INNA,
ŻE NAUCZYLI JEJ ICH SAMI
NIEMCY. WIADOMO, ŻE PIŁKA RĘCZNA NARODZIŁA SIĘ POD KONIEC XIX WIEKU
NIEMAL RÓWNOCZEŚNIE W NIEMCZECH (GDZIE ZYSKAŁA OGROMNĄ POPULARNOŚĆ) I DANII.
W DUŃSKIEJ ODMIANIE RYWALIZOWAŁY ZE SOBĄ DWA SIEDMIOOSOBOWE ZESPOŁY,
W NIEMIECKIEJ
(CZĘSTO TOCZONEJ NA OTWARTYCH BOISKACH) DRUŻYNY LICZYŁY
JEDENASTU ZAWODNIKÓW.


HRUBIESZÓW - DNIA 24 KWIETNIA 2008 - IGRZYSKA SZKOLNE
... BRAWO ! ... DZIEWCZĘTA W FINALE WOJEWÓDZKIM W PIŁCE RĘCZNEJ !
24 KWIETNIA 2008 ROKU W HALI SPORTOWEJ SP 2 W HRUBIESZOWIE
ODBYŁ SIĘ REJONOWY TURNIEJ IGRZYSK SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT ROCZNIK 1995.
W FINALE NASZ ZESPÓŁ POKONAŁ SP 2 HRUBIESZÓW 9 : 6 !
W SKŁADZIE - OZKAVAK DIANA, KORDAS NATALIA, PLESKACZ EWELINA, KORKOSZ KATARZYNA
ZIELIŃSKA AGNIESZKA, TOMASZCZUK MARTA, JUSTYNA DOMINIK
ŻÓŁKIEWSKA MAŁGORZATA, JĘDRZEJEWSKA ROKSANA
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN



KOMUNIKAT REJONOWYCH IGRZYSK W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
GRUPA A 
SP 2 HRUBIESZÓW - SP 6 ZAMOŚĆ 8:3
SP 2 HRUBIESZÓW - SP ZWIERZYNIEC 8:6
SP 6 ZAMOŚĆ - SP ZWIERZYNIEC 0:10
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA GRUPY A
1. SP 2 HRUBIESZÓW  2. SP ZWIERZYNIEC  3. SP 6 ZAMOŚĆ
GRUPA B 
SP DOŁHOBYCZÓW - SP 3 TOMASZÓW LUB. 2:10
SP DOŁHOBYCZÓW - SP BONIEWO 5:4
SP 3 TOMASZÓW LUB. - SP BONIEWO 10:2
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA GRUPY B
1. SP 3 TOMASZÓW LUB.  2. SP DOŁHOBYCZÓW  3. SP BONIEWO

MECZ O III MIEJSCE
SP DOŁHOBYCZÓW - SP ZWIERZYNIEC 2:10
FINAŁ
SP 2 HRUBIESZÓW - SP 3 TOMASZÓW LUB. 6:9 !
... BRAWO ! ... FINAŁ WOJEWÓDZKI 06 MAJA W CHEŁMIE !
... ZOBACZ ZDJĘCIA »
... ZDJĘCIA POCHODZĄ Z SERWISU LUBIEHRUBIE.PL


KACZÓRKI - DNIA 24 KWIETNIA 2008
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH COCA-COLA CUP 2008
CHŁOPCÓW ROCZNIK 1995
 - KLASA VI / ETAP II
... OSŁABIONA KILKOMA ZAWODNIKAMI ... WYJAZD DO ZAMOŚCIA
... NASZA DRUŻYNA ZAJĘŁA ... II MIEJSCE W ROZEGRANYCH W KACZÓRKACH W DNIU
24 KWIETNIA II ETAPIE TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW COCA-COLA CUP 2008.
NASZ ZESPÓŁ WYSTĄPIŁ W SKŁADZIE:
MICHAŁ GORAL, AREK SMOŁA, DAMIAN OZKAVAK, MARCIN BIAŁY, PAWEŁ ZAWIŚLAK
JAKUB NOWOSIELECKI, MATEUSZ WÓJCIK, PATRYK DROŹDZIEL, MATEUSZ ZWOLAK
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO
WYNIKI ZAWODÓW
SP KACZÓRKI - SP LUBYCZA KRÓLEWSKA 7:1
SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - SP LUBYCZA KRÓLEWSKA 3:2
SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - SP KACZÓRKI 3:3
 ... DO III ETAPU ROZGRYWEK AWANSOWAŁ ZESPÓŁ Z SP KACZÓRKI LEPSZYM BILANSEM
STRZELONYCH BRAMEK


LUBLIN – DNIA 19 KWIETNIA 2008
FINAŁOWE ZAWODY MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO – WZPS
KINDER+SPORT 2008 W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
... NIE UDAŁO SIĘ AWANSOWAĆ NASZYM ZESPOŁOM DO ZAWODÓW FINAŁOWYCH
MISTRZOSTW POLSKI W MINI SIATKÓWCE KINDER + SPORT 2008 ...
WOJEWÓDZKI ZWIĄZEK PIŁKI SIATKOWEJ I TOWARZYSTWO PIŁKI SIATKOWEJ W LUBLINIE
PRZY WSPÓŁUDZIALE URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO, UKS SOBIESKI 46, GIMNAZJUM NR 8
W LUBLINIE, ZORGANIZOWAŁO W DNIU 19 KWIETNIA 2008 ROKU FINAŁ MISTRZOSTW
WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO KINDER+SPORT W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT.
W ZAWODACH UCZESTNICZYŁY ZESPOŁY, KTÓRE UZYSKAŁY AWANS Z ELIMINACJI STREFOWYCH
ROZEGRANYCH W DNIU 12 KWIETNIA 2008 ROKU. 

 SZCZEGÓŁOWE WYNIKI ZAWODÓW
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997 – KLASA IV – ŻUCZKI
I MIEJSCE – SKS SZÓSTKA BIAŁA PODLASKA
II MIEJSCE – UKS JAGIELLOŃCZYK BIAŁA PODLASKA
III MIEJSCE – SP 46 LUBLIN ...
VIII MIEJSCE – UKS SOKÓŁ 3 II - SP 3 TOMASZÓW LUBELKI 
IX MIEJSCE – UKS SOKÓŁ 3 III - SP 3 TOMASZÓW LUBELKI
XIII MIEJSCE – UKS SOKÓŁ 3 I - SP 3 TOMASZÓW LUBELKI
OPIEKUN ZESPOŁÓW – JERZY SENEJKO

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1996 – KLASA V – KRASNALE
I MIEJSCE – BKS SZÓSTKA BIŁGORAJ
II MIEJSCE – UKS REMIS ŚWIDNIK I
III MIEJSCE – UKS START - SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI ...
VIII MIEJSCE – UKS SOKÓŁ 3 - SP 3 TOMASZÓW LUBELKI
OPIEKUN ZESPOŁU – IRENEUSZ HERDA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1995 – KLASA VI – SKRZATY
I MIEJSCE – UKS REMIS ŚWIDNIK I
II MIEJSCE –  SKS SZÓSTKA BIAŁA PODLASKA I
III MIEJSCE – BKS SZÓSTKA BIŁGORAJ I
IV MIEJSCE – UKS SOKÓŁ 3 - SP 3 TOMASZÓW LUBELKI
OPIEKUN ZESPOŁU – JERZY SENEJKO


ZAMOŚĆ / KRASNYSTAW - DNIA 16 KWIETNIA 2008 - IGRZYSKA SZOLNE
REJONOWA MINI KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1995
- KLASA VI
... OD SAMEGO RANA LEJE DESZCZ ... ZIMNO ... 8.00 - WSIADAMY DO AUTOKARU ...
... GODZ. 8.45 ... WYSIADAMY W ZAMOŚCIU ... DZIEWCZĘTA OBIERAJĄ KURS NA KRASNYSTAW.
W DNIU 16 KWIETNIA NA HALI SPORTOWEJ SP 4 W ZAMOŚCIU ODBYŁY SIĘ REJONOWE
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW ROCZNIK 1995.
W ZAMOŚCIU STAWIŁY SIĘ N/S ZESPOŁY: SP 3 I SP 1 HRUBIESZÓW, SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI,
SP RUDNIK ORAZ GOSPODARZ ZAWODÓW - SP 4 ZAMOŚĆ.
NASI CHŁOPCY WYLOSOWALI W FAZIE GRUPOWEJ SP 1 HRUBIESZÓW I SP RUDNIK
... OBA MECZE WYGRYWAMY ... PIERWSZY 20:6 ... DRUGI 28:16.
... MAMY WIĘC FINAŁ! ... GRAMY O PIERWSZE MIEJSCE I AWANS DO IGRZYSK SZCZEBLA
WOJEWÓDZKIEGO Z REPREZENTACJĄ GOSPODARZY - SP 4 ZAMOŚĆ, KTÓRA POKONAŁA
W SWOJEJ GRUPIE SP 3 HRUBIESZÓW ... PRZEGRYWAMY MECZ 17:24 PO DOŚĆ NIERÓWNEJ GRZE
NASZEGO ZESPOŁU ... KOŃCZYMY ZAWODY NA II MIEJSCU ! ... CÓŻ ... CZAS NA PIZZE ! 
ZAGRALIŚMY W SKŁADZIE:
OD LEWEJ: BIAŁY MARCIN, JAKUB GÓRNICKI, JAKUB KIĘCZKOWSKI, SZABAT MAREK
OZKAVAK DAMIAN, KIELAR PATRYK, MATEUSZ KULASZYŃSKI, FILIP SZOPA
KAROL RADLIŃSKI, KAROL SZABAT ... U DOŁU MATEUSZ WÓJCIK I JAKUB ŁUCZYŃSKI
OPIEKUN ZESPOŁU – KRZYSZTOF MANDZIUK / ANDRZEJ NOWOSIELECKI





... ZOBACZ ZDJĘCIA »

W TYM SAMYM CZASIE ... NASZE DZIEWCZĘTA WALCZYŁY POD KOSZAMI W KRASNYSTAWIE.
PODOBIE JAK CHŁOPCY ... WYGRAŁY DWA MECZE GRUPOWE Z REPREZENTACJĄ
SP 9 ZAMOŚĆ I SP 1 HRUBIESZÓW ... GRAJĄ TEŻ W FINALE
... Z GOSPODYNIAMI ZAWODÓW – SP 1 KRASNYSTAW, KTÓRE POKONAŁY W GRUPIE
REPREZENTACJĘ SP 6 Z ZAMOŚCIA.
... I PODOBNIE JAK CHŁOPCY MUSZĄ UZNAĆ WYŻSZOŚĆ PRZECIWNICZEK
... KOŃCZĄ ZAWODY NA ... II MIEJSCU !
DZIEWCZĘTA GRAŁY W SKŁADZIE:
ŻÓŁKIEWSKA MAŁGORZATA, OZKAVAK DIANA, KORDAS NATALIA, PLESKACZ EWELINA
KORKOSZ KATARZYNA, ZIELIŃSKA AGNIESZKA, JĘDRZEJEWSKA ROKSANA, DOMINIK JUSTYNA
JĘDLIŃSKA KATARZYNA,  MARTA TOMASZCZUK
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN




SUSIEC - DNIA 16 KWIETNIA 2008
UDZIAŁ W POWIATOWEJ EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU Z BEZPIECZEŃSTWA
W RUCHU DROGOWYM - SUSIEC 2008

W SŁADZIE - PATRYK DROŹDZIEL - KLASA 6G, PIOTR MAZUR - KLASA 6G
MATEUSZ SZMIGIELSKI - KLASA 6C / OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO




TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 14-15 KWIETNIA 2008
POWIATOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT - PIŁKARSKIE PIĄTKI
ROCZNIK 1995
- KLASA VI - IGRZYSKA SZKOLNE
I MIEJSCE - CHŁOPCY
W SKŁADZIE - MICHAŁ GORAL, SZABAT KAROL, SZABAT MAREK, AREK SMOŁA, DAMIAN OZKAVAK
MARCIN BIAŁY, JAKUB NOWOSIELECKI, MATEUSZ WÓJCIK, JAKUB ŁUCZYŃSKI
PATRYK DROŹDZIEL, BARTEK GONTARZ
... W ZAWODACH BRAŁO UDZIAŁ 6 ZESPOŁÓW ... W FINALE Z SP BEŁŻEC WYGRALIŚMY 3:1
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO
... AWANS DO ZAWODÓW REJONOWYCH
III MIEJSCE - DZIEWCZĘTA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA





... ZOBACZ ZDJĘCIA »


TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 12 KWIETNIA 2008
ELIMINACJE REJONU ZAMOJSKIEGO DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
DZIEWCZĄT W MINI SIATKÓWCE WZPS / KINDER + SPORT 2008
ROCZNIK 1995 - KLASA VI / ROCZNIK 1996 - KLASA V / ROCZNIK 1997 - KLASA IV
W DNIU 12 KWIETNIA NA HALI SPORTOWEJ ZS NR1 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
ODBYŁY SIĘ ELIMINACJE DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO DZIEWCZĄT
WZPS - KINDER + SPORT 2008. W ZAWODACH UCZESTNICZYŁO ŁĄCZNIE 140 ZAWODNICZEK,
Z TOMASZOWA LUBELSKIEGO, ZAMOŚCIA I BIŁGORAJA.
ROZEGRANO MECZE GRUPOWE, PÓŁFINAŁY I FINAŁY ... ŁĄCZNIE 72 MECZE !
WYNIKI KOŃCOWE ZAWODÓW
MINI SIATKÓWKA DZIEWCZĄT ROCZNIK 1997 / KLASA IV - DWÓJKI
I MIEJSCE – UKS SOKÓŁ II - KAJA DOMINIK, ANGELIKA PIWOWARCZYK
II MIEJSCE – UKS SOKÓŁ I - PATRYCJA KANIEWSKA, MAGDA WAŻNA
OPIEKUN ZESPOŁÓW – JERZY SENEJKO



III MIEJSCE – START 1 / SP 2 TOMASZÓW, IV MIEJSCE – START 2 / SP 2 TOMASZÓW
V MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 / SP 3 TOMASZÓW, VI MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 4 / SP 3 TOMASZÓW
VII MIEJSCE - START 5, VIII MIEJSCE - START 3
IX MIEJSCE - START 4, X MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 5 / SP 3 TOMASZÓW

MINI SIATKÓWKA DZIEWCZĄT ROCZNIK 1996 / KLASA V - TRÓJKI
I MIEJSCE – SZÓSTKA BIŁGORAJ 1
II MIEJSCE – START 1 / SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI 
III MIEJSCE – UKS SOKÓŁ 1 / SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI
W SKŁADZIE: KATARZYNA JĘDRZEJEWSKA – I, ALICJA TRACEWSKA
AGATA SAPIECHA, KATARZYNA JĘDRZEJEWSKA – II
OPIEKUN ZESPOŁU – IRENEUSZ HERDA



IV MIEJSCE – START 2 / SP 2 TOMASZÓW
V MIEJSCE - SZÓSTKA BIŁGORAJ 2, VI MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 2 / TOMASZÓW
VII MIEJSCE - SZÓSTKA BIŁGORAJ 3, VIII MIEJSCE - START 4
IX MIEJSCE - TOMASOVIA, X MIEJSCE - START 3

MINI SIATKÓWKA DZIEWCZĄT ROCZNIK 1995 / KLASA VI - CZWÓRKI
I MIEJSCE – UKS SOKÓŁ 1 / SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI
W SKŁADZIE: KAROLINA PISARCZYK, ŻUK KATARZYNA, MONIKA MIKSZA, KINGA KARWAŃSKA
OPIEKUN ZESPOŁU – JERZY SENEJKO



II MIEJSCE – SZÓSTKA BIŁGORAJ 1
III MIEJSCE – START 1 / SP 2 TOMASZÓW
IV MIEJSCE – START 2 / SP 2 TOMASZÓW
V MIEJSCE - ZAMOŚĆ 2, VI MIEJSCE - SZÓSTKA BIŁGORAJ 2, VII MIEJSCE - ZAMOŚĆ 1
VIII MIEJSCE – UKS SOKÓŁ 2 / SP 3 TOMASZÓW
W SKŁADZIE: MARLENA DRZEWOSZ, MAGDALENA SENDECKA, KLAUDIA REJMAN, PAULINA TOWBIN
... PIĘĆ NAJLEPSZE ZESPOŁY KLAS IV I V ORAZ CZTERY NAJLEPSZE KLAS VI UZYSKAŁY
AWANS DO ZAWODÓW FINAŁOWYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
 KINDER+ SPORT, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ DNIA 19 KWIETNIA W LUBLINIE.
... NAD CAŁOŚCIĄ ZAWODÓW CZUWAŁ KRZYSZTOF MANDZIUK I IRENEUSZ HERDA
... ZOBACZ ZDJĘCIA »
PS. ... MISTRZOSTWA W MINISIATKÓWCE O PUCHAR KINDER+SPORT TO OGÓLNOPOLSKI
PROGRAM
OTWARTYCH MISTRZOSTW W MINISIATKÓWCE SKIEROWANYCH
DO CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT
Z KLAS IV-VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.
GŁÓWNE ZAŁOŻENIE PROGRAMU TO PROPAGOWANIE SPORTU
WŚRÓD DZIECI I MŁODZIEŻY,
MOŻLIWOŚĆ ZDROWEJ SPORTOWEJ RYWALIZACJI I ZAANGAŻOWANIE W OSIĄGNIECIE
ZWYCIĘSTWA, A TAKŻE WSPIERANIE MŁODYCH TALENTÓW.
ORGANIZATOREM PROGRAMU JEST POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI SIATKOWEJ, KTÓRY REALIZUJE
MISTRZOSTWA OD 13 LAT I FIRMA FERRERO, KTÓRA W TYM ROKU, PO RAZ PIERWSZY
WESPRZE PROGRAM. MISTRZOWIE WOJEWÓDZTW WEZMĄ UDZIAŁ W MISTRZOSTWACH POLSKI,
KTÓRE ROZEGRANE ZOSTANĄ WE WRZEŚNIU 2008 ROKU W ZABRZU.


TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 12 KWIETNIA 2008
POWIATOWA MINI KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ROCZNIK 1995 - KLASA VI
IGRZYSKA SZKOLNE
W DNIU 12 KWIETNIA NA HALI SPORTOWEJ ZS NR1 W TOMASZOWIE LUBELSKIM 
ODBYŁY SIĘ POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI KOSZYKÓWCE
DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ROCZNIK 1995 I MŁODSI.
OBIE REPREZENTACJE SZKOŁY, ZARÓWNO DZIEWCZĘTA JAK I CHŁOPCY
WYWALCZYŁY  ... I MIEJSCA !
UZYSKUJĄC AWANS NA IGRZYSKA SZCZEBLA REJONOWEGO, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ
W KRASNYMSTAWIE I W ZAMOŚCIU W DNIU 16 KWIETNIA 2008 ROKU. 
MINI KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT – I MIEJSCE
W SKŁADZIE - ŻÓŁKIEWSKA MAŁGORZATA, OZKAVAK DIANA, KORDAS NATALIA, PLESKACZ EWELINA
KORKOSZ KATARZYNA, ZIELIŃSKA AGNIESZKA, JĘDRZEJEWSKA ROKSANA, DOMINIK JUSTYNA
JĘDLIŃSKA KATARZYNA,  MARTA TOMASZCZUK / OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN
... DZIEWCZĘTA POKONAŁY SP 2 TOMASZÓW LUB. 10:4 ORAZ SP TYSZOWCE 16:6.



MINI KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW – I MIEJSCE
W SKŁADZIE - JAKUB KIĘCZKOWSKI, MATEUSZ KULASZYŃSKI, MATEUSZ WÓJCIK, JAKUB GÓRNICKI
FILIP SZOPA, ARTUR WÓJCIK, JAROSŁAW MAZUR, PAWEŁ ZAWIŚLAK, PATRYK KIELAR
MACIEJ KIENCZKOWSKI, SEBASTIAN PORĘBSKI 
OPIEKUN ZESPOŁU – KRZYSZTOF MANDZIUK / ANDRZEJ NOWOSIELECKI
... CHŁOPCY POKONALI  SP ULHÓWEK 10:6 ORAZ SP TYSZOWCE 12:6



... ZOBACZ ZDJĘCIA »


KRASNOBRÓD - DNIA 11 KWIETNIA 2008
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH COCA-COLA CUP 2008
CHŁOPCÓW ROCZNIK 1995
 - KLASA VI / ETAP I
I MIEJSCE
W SKŁADZIE - MICHAŁ GORAL, SZABAT KAROL, SZABAT MAREK, AREK SMOŁA, DAMIAN OZKAVAK
MARCIN BIAŁY, JAKUB NOWOSIELECKI, MATEUSZ WÓJCIK, JAKUB ŁUCZYŃSKI
PATRYK DROŹDZIEL, KAROL RADLIŃSKI / OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO
... POKONALIŚMY SP ŁASZCZÓWKA I SP KRASNOBRÓD ... AWANS DO II ETAPU ROZGRYWEK !




FAJSŁAWICE - DNIA 10 KWIETNIA 2008
WOJEWÓDZKI TURNIEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH O PUCHAR
LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY

W DNIU 10 KWIETNIA W FAJSŁAWICACH ROZEGRANO DOROCZNY TURNIEJ
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH O PUCHAR KURATORA OŚWIATY W LUBLINIE.
JAK CO ROKU DO FAJSŁAWIC PRZYJECHAŁY NAJLEPSZE ZESPOŁY Z CAŁEGO WOJEWÓDZTA. 
W ZAWODACH UCZESTNICZYŁO ŁĄCZNIE 49 ZESPOŁÓW ... 195 UCZESTNIKÓW.
GRANO SYSTEMEM SZWAJCARSKIM ... RUND 7 ... TEMPO GRY 15 MINUT.

NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWALI N/S UCZNIOWIE:
RAFAŁ SIKORA - ROCZ. 1995 / RANKING 1800,
MACIEJ KUŹNIARZ - ROCZ. 1995 / RANKING 1600,
BARTŁOMIEJ KURZĘPA - ROCZ. 1999 / RANKING 1600,
ALEKSANDRA KLIMECKA - ROCZ. 1996 / RANKING 1400.
DOBRA GRA CAŁEGO ZESPOŁU POZWOLIŁA OSIĄGNĄĆ NASZYM ZAWODNIKOM
OSTATECZNIE ... III MIEJSCE !
ZWŁASZCZA BARTOSZ ... UCZEŃ ZALEDWIE II KLASY ...  NA 7 RUND WYGRAŁ AŻ 5 !.
DAŁO MU TO INDYWIDUALNIE 18 MIEJSCE W ŁĄCZNEJ KLASYFIKACJI NA 195 UCZESTNIKÓW.
RAFAŁ - WYGRAŁ 6 NA 7 / MIEJSCE 10; MACIEJ - WYGRAŁ 5 / MIEJSCE 17,
OLA - WYGRAŁA 3 / MIEJSCE 129  
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI ... GRATULACJE !


ZAMOŚĆ - DNIA 28 MARCA 2008
REJONOWA MINI SIATKÓWKA CHŁOPCÓW ROCZNIK 1995 - KLASA VI
IGRZYSKA SZKOLNE
W DNIU 28 MARCA 2008 ROKU W HALI SPORTOWEJ SP 4 W ZAMOŚCIU ROZEGRANO
REJONOWE IGRZYSKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W MINI SIATKÓWCE CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1995 - CZWÓRKI
W ZAWODACH UCZESTNICZYŁO SZEŚĆ ZESPOŁÓW:
SP STRZYŻÓW, SP 4 ZAMOŚĆ, SP GRABOWIEC, SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI
SP SINNICA NADOLNA I SP 3 HRUBIESZÓW.
NASI CHŁOPCY GRALI W GRUPIE Z SP SINNICA NADOLNA I SP 3 HRUBIESZÓW ... I CO?
... I DWIE PORAŻKI ... DWIE STOSUNKIEM SETÓW 1:2
... MIMO, IŻ W OBU PRZYPADKACH W TAYBREKU PROWADZILIŚMY ... NIE UDAŁO SIĘ DOWIEŚĆ
ZWYCIĘSTW DO KOŃCA. OSTATECZNIE DAŁO TO TYLKO ... V MIEJSCE !
KOLEJNOŚĆ ZAWODÓW
I MIEJSCE - SP 4 ZAMOŚĆ, II MIEJSCE - SP SINNICA NADOLNA,
III MIEJSCE - SP 3 HRUBIESZÓW
IV MIEJSCE - SP GRABOWIEC, V-VI - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI, V-VI - SP STRZYŻÓW

... CÓŻ ... LICZYMY NA LEPSZY WYSTĘP W ZWODACH Z KOSZYKÓWKI I PIŁKI RĘCZNEJ.
CHŁOPCY ROCZNIK 1995 - KLASA VI - CZWÓRKI - W SKŁADZIE:
SET I - ARKADIUSZ SMOŁA, JAKUB KIĘCZKOWSKI, DAMIAN OZKAVAK, MATEUSZ KULASZYŃSKI
SET II - KAROL RADLIŃSKI, MATEUSZ WÓJCIK, MARCIN BIAŁY, SZOPA FILIP
REZ. BRODOWSKI WOJCIECH / OPIEKUN ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK



... ZOBACZ ZDJĘCIA »


TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 26 MARCA 2008
REJONOWA MINI SIATKÓWKA DZIEWCZĄT ROCZNIK 1995 i 1996
IGRZYSKA SZKOLNE
... NO NIESTETY ... NIE UDAŁO SIĘ AWANSOWAĆ NASZYM DZIEWCZĘTOM DO ZAWODÓW
RANGI WOJEWÓDZKIEJ ...
W ROZEGRANYM W DNIU 26 MARCA 2008 ROKU NA HALI ZSO NR 1 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
REJONOWYCH IGRZYSKACH W MINI SIATKÓWCE
NASZE DZIEWCZĘTA, ZARÓWNO Z ROCZNIKA 1995 (KLASA VI) JAK I 1996 (KLASA V)
ZAJĘŁY II MIEJSCA I MUSIAŁY UZNAĆ WYŻSZOŚĆ DZIEWCZĄT ZE SZKOŁY
PODSTAWOWEJ NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM.

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1996 - DWÓJKI / KLASA V - II MIEJSCE
WYSTĄPIŁY W SKŁADZIE:
SET I - KATARZYNA JĘDRZEJEWSKA, NATALIA DZIEDZIC, REZ. AGATA SAPIECHA
SET II - WERONIKA MARIANOWSKA, ALICJA TRACEWSKA, REZ. PAULINA BUNDYRA
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1995 - CZWÓRKI / KLASA VI - II MIEJSCE
WYSTĄPIŁY W SKŁADZIE:
SET I - KATARZYNA ŻUK, KAROLINA PISARCZYK, KINGA KARWAŃSKA
MONIKA MIKSZA, REZ. WERONIKA FUS
SET II - MARLENA DRZEWOSZ, PAULINA TOWBIN, MAGDALENA SENDECKA
REZ. IZA SONIAK, KLAUDIA REJMAN
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO
... SP 2 GRATULUJEMY ... I ŻYCZYMY POWODZENIA W ZAWODACH WOJEWÓDZKICH
W BIAŁEJ PODLASKIEJ !


TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 11-12 MARCA 2008
POWIATOWA MINI SIATKÓWKA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ROCZNIK 1995 i 1996
IGRZYSKA SZKOLNE
DNIA 11 - 12 MARCA 2008 ROKU W HALI SPORTOWEJ SP 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
ROZEGRANO POWIATOWE IGRZYSKA SZS W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW.

WYNIKI KOŃCOWE
MINI SIATKÓWKA DZIEWCZĄT ROCZNIK 1995 I MŁODSZE / KLASA VI - CZWÓRKI
I MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUB.
II MIEJSCE - SP 2 TOMASZÓW LUB.
ZESPÓŁ SP 3 TOMASZÓW LUB. WYSTĄPIŁ W SKŁADZIE:
SET I - KATARZYNA ŻUK, KAROLINA PISARCZYK, KINGA KARWAŃSKA
MONIKA MIKSZA, REZ. WERONIKA FUS
SET II - MARLENA DRZEWOSZ, PAULINA TOWBIN, MAGDALENA SENDECKA
REZ. IZA SONIAK, KLAUDIA REJMAN
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO
... DO ZAWODÓW REJONOWYCH AWANSOWAŁY OBIE DRUŻYNY

MINI SIATKÓWKA DZIEWCZĄT ROCZNIK 1996 I MŁODSZE / KLASA V - DWÓJKI
I MIEJSCE - SP 2 TOMASZÓW LUB.
II MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUB.
ZESPÓŁ SP 3 TOMASZÓW LUB. WYSTĄPIŁ W SKŁADZIE:
SET I - KATARZYNA JĘDRZEJEWSKA, NATALIA DZIEDZIC, REZ. AGATA SAPIECHA
SET II - WERONIKA MARIANOWSKA, ALICJA TRACEWSKA, REZ. PAULINA BUNDYRA
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA
... DO ZAWODÓW REJONOWYCH AWANSOWAŁY OBIE DRUŻYNY

MINI SIATKÓWKA CHŁOPCÓW ROCZNIK 1995 I MŁODSI / KLASA VI - CZWÓRKI
WYNIKI SPOTKAŃ
SP 3 TOMASZÓW - SP ULHÓWEK 2:0
SP ULHÓWEK - SP TELATYN 2:0
SP TELATYN - SP 3 TOMASZÓW 0:2

MIEJSCA
I MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUB.
II MIEJSCE - SP ULHÓWEK
III MIEJSCE - SP TELATYN
ZESPÓŁ SP 3 TOMASZÓW LUB. WYSTĄPIŁ W SKŁADZIE:
SET I - ARKADIUSZ SMOŁA, JAKUB KIĘCZKOWSKI, DAMIAN OZKAVAK, MATEUSZ KULASZYŃSKI
SET II - KAROL RADLIŃSKI, MATEUSZ WÓJCIK, MARCIN BIAŁY
OPIEKUN ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK
... DO ZAWODÓW REJONOWYCH AWANSOWAŁ ZESPÓŁ Z SP 3


KUBALONKA - DNIA 25-29 LUTY 2008
HISTORYCZNE MEDALE
MISTRZOSTW POLSKI PODOPIECZNYCH
TRENERA WALDEMARA KOŁCUNA
W NARCIARSTWIE BIEGOWYM - KUBALONKA 2008
W DNIACH 25-29 LUTEGO 2008 ROKU NA TRASACH KUBALONKI K/WISŁY
ODBYŁY SIĘ MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI W NARCIARSTWIE BIEGOWYM.
NA IMPREZIE BARDZO DOBRZE ZAPREZENTOWALI SIĘ NARCIARZE Z SP 3 TOMASZÓW LUB.
STARTUJĄCA WŚRÓD DZIEWCZĄT ROCZ. 1995 I MŁODSZE MAŁGORZATA ŻÓLKIEWSKA
ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W TOMASZOWIE LUBELSKIM WYWALCZYŁA
ZŁOTY MEDAL W STYLU KLASYCZNYM I BRĄZOWY W STYLU DOWOLNYM,
NATOMIAST KATARZYNA KORKOSZ SREBRNY MEDAL W STYLU DOWOLNYM.
ROZEGRANO TAKŻE BIEGI SZTAFETOWE. W KATEGORII DZIEWCZĄT ROCZNIK 1995 I MŁODSZE
W BIEGU 4 x 2,5 KM NASZE DZIEWCZĘTA BYŁY BEZKONKURENCYJNE.
DRUŻYNA BIEGNĄCA W SKŁADZIE:
MAŁGORZATA ŻÓŁKIEWSKA I EWELINA PLESKACZ BIEGNĄC TECHNIKĄ KLASYCZNĄ
ORAZ KATARZYNA KORKOSZ I KATARZYNA STOKFISZ BIEGNĄC TECHNIKĄ DOWOLNĄ
WYWALCZYŁA TYTUŁ MISTRZYŃ POLSKI UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH.



... KASIA KORKOSZ W AKCJI !



... OD LEWEJ: MAŁGORZATA ŻÓŁKIEWSKA, EWELINA PLESKACZ, KATARZYNA KORKOSZ
KATARZYNA STOKFISZ ... ORAZ TRENER WALDEMAR KOŁCUN

OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE 
MAŁGORZATA ŻÓŁKIEWSKA - ROCZNIK 1995
ZŁOTY MEDAL W STYLU KLASYCZNYM I BRĄZOWY W STYLU DOWOLNYM
KATARZYNA KORKOSZ - ROCZNIK 1995
SREBRNY MEDAL W STYLU DOWOLNYM I 6-STE MIEJSCE W STYLU KLASYCZNYM
KATARZYNA STOKFISZ - ROCZNIK 1996
4-TE MIEJSCE W STYLU DOWOLNYM I 5-TE MIEJSCE W STYLU KLASYCZNYM
EWELINA PLESKACZ- ROCZNIK 1995
4-TE MIEJSCE W STYLU KLASYCZNYM, 12-TA W STYLU DOWOLNYM
AGNIESZKA ZIELIŃSKA - ROCZNIK 1995
15-TA W STYLU DOWOLNYM, 19-TA W STYLU KLASYCZNYM
DIANA OZKAVAK - ROCZNIK 1995
43- TA W STYLU DOWOLNYM, 35-TA W STYLU KLASYCZNYM
... ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !
... ZOBACZ ZDJĘCIA »


TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 09 LUTY 2008
I MIEJSCE
MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁCE RĘCZNEJ
CHŁOPCÓW ROCZNIK 1995 - KLASA VI
- IGRZYSKA SZKOLNE
W SKŁADZIE - SZABAT KAROL, SMOŁA AREK, OZKAVAK DAMIAN, KIECZKOWSKI JAKUB
WÓJCIK MATEUSZ, ŁUCZYŃSKI JAKUB, KULASZYŃSKI MATEUSZ, RADLIŃSKI KAROL
OPIEKUN ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK


TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 08 LUTY 2008
I MIEJSCE
MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁCE RĘCZNEJ
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1995 - KLASA VI
- IGRZYSKA SZKOLNE
W SKŁADZIE - OZKAVAK DIANA, KORDAS NATALIA, PLESKACZ EWELINA, KORKOSZ KATARZYNA
ZIELIŃSKA AGNIESZKA, TOMASZCZUK MARTA, JUSTYNA DOMINIK
REZ.  ŻÓŁKIEWSKA MAŁGORZATA, JĘDRZEJEWSKA ROKSANA
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN


TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 11 GRUDNIA 2007
II MIEJSCE
MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH DRUŻYNOWYCH
IGRZYSKA SZKOLNE



W SKŁADZIE - RAFAŁ SIKORA, MACIEJ KUŹNIARZ, KAROL RADLIŃSKI, OLA KLIMECKA
OPIEKUN ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK


LUBLIN - DNIA 08-09 GRUDNIA 2007
XVI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT WZPS LUBLIN
ROCZNIK 1997 - KLASA IV - DWÓJKI SIATKARSKIE
I MIEJSCE - ANGELIKA PIWOWARCZYK, KATARZYNA PORTUŚ, MAGDALENA GOSPODAREK
OPIEKUN - JERZY SENEJKO
ROCZNIK 1995 - KLASA VI - TRÓJKI SIATKARSKIE
I MIEJSCE - KAROLINA PISARCZYK, KLAUDIA REJMAN, MONIKA MIKSZA, KATARZYNA ŻUK
OPIEKUN - JERZY SENEJKO


TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 02 GRUDNIA 2007
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW
O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA TOMASZOWA LUBELSKIEGO
- ROCZNIK 1996 - KLASA V







WYNIKI TURNIEJU
I MIEJSCE - UNIA HRUBIESZÓW I, II MIEJSCE - KS HETMAN ZAMOŚĆ I
III MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 TOMASZÓW LUBELSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI
IV MIEJSCE - MOS LUBACZÓW, V MIEJSCE - KORONA ŁASZCZÓW
VI MIEJSCE - UNIA HRUBIESZÓW II, VII MIEJSCE - KS HETMAN ZAMOŚĆ II
VIII MIEJSCE - TKS TOMASOVIA


TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 24-25 LISTOPADA 2007
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
- ROCZNIK 1995 I MŁODSZE

ROCZNIK 1997 - KLASA IV - DWÓJKI SIATKARSKIE
I MIEJSCE – UKS SOKÓŁ 3 I, II MIEJSCE – UKS SOKÓŁ 3 II
V MIEJSCE – UKS SOKÓŁ 3 III, VI MIEJSCE – UKS SOKÓŁ 3 IV, X MIEJSCE – UKS SOKÓŁ 3 V
OPIEKUN - JERZY SENEJKO



ROCZNIK 1996 -  KLASA V - TRÓJKI SIATKARSKIE
V MIEJSCE – UKS SOKÓŁ 3 I, XI MIEJSCE – UKS SOKÓŁ 3 III
XII MIEJSCE – UKS SOKÓŁ 3 IV, XIII MIEJSCE – UKS SOKÓŁ 3 II
OPIEKUN - IREK HERDA

ROCZNIK 1995 - KLASA VI - CZWÓRKI SIATKARSKIE
IV MIEJSCE – UKS SOKÓŁ 3 I, XI MIEJSCE – UKS SOKÓŁ 3 II
OPIEKUN - JERZY SENEJKO
... ZOBACZ ZDJĘCIA »


DNIA 25 PAŹDZIERNIKA 2007 - WŁODAWA
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W INDYWIDUALNYCH
BIEGACH PRZEŁAJOWYCH WŁODAWA 2007
 - IGRZYSKA SZKOLNE
W DNIU 25 PAŹDZIERNIKA 2007 ROKU NA TERENIE ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1
ORAZ II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO WE WŁODAWIE ODBYŁY SIĘ WOJEWÓDZKIE
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - WŁODAWA 2007.
W ZAWODACH UCZESTNICZYŁO PONAD 270 SZKÓŁ Z CAŁEGO WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO.
PRAWIE 2000 UCZNIÓW KONKUROWAŁO W 13 KONKURENCJACH BIEGOWYCH NA DYSTANSACH
OD 600 METRÓW DO 3000 METRÓW W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH WIEKOWYCH.

II MIEJSCE - PLESKACZ EWELINA / ROCZNIK 1995 – DYSTANS 1000 M
IV MIEJSCE - ŻÓŁKIEWSKA MAŁGORZATA / ROCZNIK 1995 – DYSTANS 1000 M







VI MIEJSCE – STOKFISZ KATARZYNA, XII MIEJSCE – HERC KAMILA, XII MIEJSCE – OZKAVAK DIANA
... W KLASYFIKACJI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DZIEWCZĘTA – II MIEJSCE,
CHŁOPCY – XVII MIEJSCE ... GRATULUJEMY !
... ZOBACZ ZDJĘCIA »


TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 17 PAŹDZIERNIK 2007
I MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH
PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT ROCZNIK 1995
- KLASA VI - IGRZYSKA SZS
W SKŁADZIE - ŻÓŁKIEWSKA MAŁGORZATA, OZKAVAK DIANA, KORDAS NATALIA,
STOKFISZ KATARZYNA, PLESKACZ EWELINA, KORKOSZ KATARZYNA, KOZYRA MAGDALENA
ZIELIŃSKA AGNIESZKA,GDAŃSKA DOMINIKA, HERC KAMILA, REZ. JĘDRZEJEWSKA ROKSANA
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN




TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 17 PAŹDZIERNIK 2007
III MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH
PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW ROCZNIK 1995
- KLASA VI - IGRZYSKA SZS
W SKŁADZIE - OZKAVAK DAMIAN, KIENCZKOWSKI MACIEJ , SZABAT KAROL, SZABAT MAREK
WÓJCIK MATEUSZ, BRODOWSKI WOJCIECH, PORĘBSKI SEBASTIAN, KULASZYŃSKI MATEUSZ
WAWRYCA SZYMON, ZAWIŚLAK PAWEŁ, REZ. ZIELIŃSKI MACIEJ, SMOŁA ARKADIUSZ
OPIEKUNOWIE - KRZYSZTOF MANDZIUK i ANDRZEJ NOWOSIELECKI





... ZOBACZ ZDJĘCIA »

 
Właściciel tej strony nie aktywował dodatku "Toplista"!
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=