Archiwum 2008-2009

WAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE ROKU SZKOLNEGO 2008/2009
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. DOKTORA JANUSZA PETERA W TOMASZOWIE LUBELSKIM




TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 16-17 CZERWCA 2009
PODSUMOWANIE OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW KLAS SZÓSTYCH + BAL 
... ZOBACZ ZDJĘCIA »



TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 08 CZERWCA 2009
V MIEJSCE - REJONOWY TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ ORANGE CUP
IM. MARKA WIELGUSA
CHŁOPCÓW ROCZNIK 1998 - KLASA IV
W SKŁADZIE - WITKOWSKI RAFAŁ, OBDYRKO MATEUSZ, PIWKO PATRYK, PRZEDNOWEK FILIP
WOLANIN BARTEK, BARON BARTEK, WITKOWSKI MATEUSZ, KOMARNICKI OLGIERD
DACZYSZYN WOJTEK, WITKOWSKI MACIEJ, KIELAR PAWEŁ, CHROMIEC JAKUB, RUMAK ŁUKASZ
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO
... ZOBACZ ZDJĘCIA »
WYNIKI - I MIEJSCE - TOMASOVIA, II - ATOMIK UKS Zamość, III - SP Frampol
IV - METANOJA Zamość, V - UKS Sokół 3 (SP 3 Tomaszów Lubelski)





TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 01 CZERWCA 2009
DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO ... ZOBACZ ZDJĘCIA »





TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 28 MAJA 2009
TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR PREZESA UKS START - SP 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
I MIEJSCE - CHŁOPCY ROCZNIK 1997 - KLASA V
... najlepszy bramkarz - Maciej Wasyl ! / OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS
I MIEJSCE - CHŁOPCY ROCZNIK 1998 - KLASA IV
W SKŁADZIE - WOJCIECH GĘBORYS, PRZEMEK ORZECHOWSKI, SZYMON SIKORA
SZYMON WAWRYCA, PAWEŁ PIĄTKOWSKI, FILIP PRZEDNOWEK, ŁUKASZ RUMAK
... najlepszy zawodnik - Wojciech Gęborys !
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO
... ZOBACZ ZDJĘCIA »





TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 25 MAJA 2009
II MIEJSCE - POWIATOWY TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ ORANGE CUP
IM. MARKA WIELGUSA
CHŁOPCÓW ROCZNIK 1998 - KLASA IV
W SKŁADZIE - WITKOWSKI RAFAŁ, OBDYRKO MATEUSZ, PIWKO PATRYK, PRZEDNOWEK FILIP
WOLANIN BARTEK, BARON BARTEK, WITKOWSKI MATEUSZ, KOMARNICKI OLGIERD
DACZYSZYN WOJTEK, WITKOWSKI MACIEJ, KIELAR PAWEŁ, CHROMIEC JAKUB, RUMAK ŁUKASZ
... awans zespołu SP 3 do etapu rejonowego !
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO
WYNIKI - I MIEJSCE - UKS Sokół 3 (Tomasovia), II - SP 3 Tomaszów Lubelski
... grały także SP 2 Tomaszów Lubelski, SP Łaszczówka, SP Bełżec, SP Podhorce, SP Rachanie



ŁASZCZÓWKA - DNIA 22 MAJA 2009
... SPARING NA ORLIKU W ŁASZCZÓWCE CHŁOPCÓW ROCZNIK 1998 - KLASA IV
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO







TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 20 MAJA 2009
II MIEJSCE - IX EDYCJA TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ Z PODWÓRKA NA STADION
O PUCHAR TYMBARKU - CHŁOPCY ROCZNIK 1999 -
KLASA III - ETAP POWIATOWY
W SKŁADZIE - PATRYK PODBORNY, BARTEK IWANICKI, JAKUB STROMIDŁO, DAWID FURMANIAK
JAKUB JERUZAL, KAROL BISZCZANIK, ŁUKASZ SAMULAK, ŁUKASZ PIECHNIK
KAROL ŚRÓTWA, ALEKSANDER WĘGRZYN, PAWEŁ SKWAREK, DOMINIK ZAWADA
KAMIL RACHAŃSKI, JAREK KUSZCZAK
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI





ZAMOŚĆ - DNIA 19 MAJA 2009
III MIEJSCE
REJONOWE IGRZYSKA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1996
 - KLASA VI
W SKŁADZIE - KATARZYNA STOKFISZ, EMILIA WITKOWSKA, ALICJA TRACEWSKA
ALEKSANDRA BRZOZOWSKA, NATALIA DZIEDZIC, ALEKSANDRA KUDYBA, rez. KAMILA HERC
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA

III MIEJSCE - 1110 PKT - REJON
WYNIKI INDYWIDUALNE, W KOLEJNOŚCI : 60 m - SKOK W DAL - P PAL - 600 m - PKT
STOKFISZ KATARZYNA - 9,63 - 3,94 - 33,0 - 1,59,14 - 246 PKT
BRZOZOWSKA OLA - 9,70 - 4,32 - 34,0 - 2,18,60 - 230 PKT
WITKOWSKA EMILIA - 9,53 - 3,94 - 27,5 - 2,01,22 - 232 PKT
KUDYBA OLA - 9,90 - 3,85 - 35,5 - 2,18,77 - 204 PKT
DZIEDZIC NATALIA - 10,15 - 3,54 - 37,0 - 2,13,35 - 198 PKT
TRACEWSKA ALICJA - 10,26 - 3,72 - 32,5 - 2,20,31 - 177 PKT





TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 15 MAJA 2009
III MIEJSCE
POWIATOWE IGRZYSKA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1996
 - KLASA VI
W SKŁADZIE - PAWEŁ MAZUR, KAMIL KOMAN, MACIEJ ZIELIŃSKI, JAKUB PAROL
KRYSTIAN ŻUK, JAKUB WOLSKI, rez. KONRAD KUŚMIERCZAK, TOMASZ TRUŚ
- najlepszy wynik uzyskał Paweł Mazur - 305 pkt ... i 4,95 m w skoku w dal !
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI



TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 14 MAJA 2009
II MIEJSCE
POWIATOWE IGRZYSKA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1996
 - KLASA VI
W SKŁADZIE - KATARZYNA STOKFISZ, EMILIA WITKOWSKA, KAMILA HERC
ALEKSANDRA BRZOZOWSKA, NATALIA DZIEDZIC, ALEKSANDRA KUDYBA
rez. EMANUELA GRABEK, PAULINA PRZYTUŁA
- najlepszy wynik uzyskała Katarzyna Stokfisz - 231 pkt oraz Emilia Witkowska - 224 pkt
... awans zespołu na zawody rejonowe !
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA



HRUBIESZÓW - DNIA 29 KWIETNIA 2009
IV MIEJSCE
REJONOWE IGRZYSKA SZS W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 1996
 - KLASA VI
W SKŁADZIE - PRZEDNOWEK MICHAŁ, WAWRYCA SZYMON, ZIELIŃSKI MACIEJ
KOMAN KAMIL, JONIEC BARTŁOMIEJ, MALEC ZBIGNIEW, MARCIN CZERENKO
KAMIL MALEC, DAMIAN GRZYWNA, PATRYK RECH, PAWEŁ MAZUR
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI
... ZOBACZ ZDJĘCIA »





TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 28 KWIETNIA 2009
UROCZYSTE PODSUMOWANIE X GRAND PRIX W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA
KOMUNIKAT KOŃCOWY - ŁĄCZNIE PO 3 BIEGACH
... w komunikacie uwzględniono jedynie zawodników naszej szkoły, którzy uplasowali się
w pierwszej 20-ce w poszczególnych kategoriach wiekowych

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 i MŁODSZE
- KLASA IV i MŁODSZE - 600 m
III MIEJSCE - PATRYCJA MALEC
IV MIEJSCE - ALANA KONTKIEWICZ
V MIEJSCE - NATALIA KRAWCZYK
VIII - JUSTYNA MORAWICKA, XI - AGNIESZKA IWANICKA, XIII - JUDYTA CZOP
XVIII - ZUZANNA NARBDALIK, XIX - MONIKA SOKOŁOWSKA

CHŁOPCY ROCZNIK 1998 i MŁODSI - KLASA IV i MŁODSI - 600 m
I MIEJSCE - SZYMON SIKORA
II MIEJSCE - WOJCIECH GĘBORYS
III MIEJSCE - SZYMON NOWOSAD
IV MIEJSCE - OLGIERD KOMARNICKI
VI MIEJSCE - PATRYK PIWKO
VIII - RADEK SIDOR, IX - DAWID SIWAK, X - SEBASTIAN WAWRYCA
XI - PRZEMEK ORZECHOWSKI, XII - KONRAD MATYJANKA, XIII - RAFAŁ WITKOWSKI
XVIII - KUBA CHROMIEC

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1996 i 1997 - KLASA VI i V - 900 m
I MIEJSCE - EMILIA WITKOWSKA
II MIEJSCE - KAMILA HERC
IV MIEJSCE - EMANUELA GRABEK
X - ANNA LIPIAN, XI - MAGDALENA TOR, XV - ALEKSANDRA WASYL

CHŁOPCY ROCZNIK 1996 i 1997 - KLASA VI i V - 900 m
III MIEJSCE - PAWEŁ MAZUR
VII - KAMIL KOMAN, VIII - RADEK ŁEŃ, IX - KAROL WĘCŁAWSKI, X - KAROL KOSTECKI
XII - MACIEJ ZIELINSKI, XIV - SZYMON WAWRYCA, XV - KRYSTIAN ŻUK, XVI - JAKUB WOLSKI
XVII - PATRYK RECH, XVII - DAWID FORNALSKI, XIX - KAMIL RACZKIEWICZ

... DODATKOWO W KATEGORII ŁĄCZNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
I MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI
II MIEJSCE - SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI
III MIEJSCE - SP PASIEKI
IV MIEJSCE - SP PODHORCE, V MIEJSCE - SP MAJDAN GÓRNY



TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 27 KWIETNIA 2009
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ COCA-COLA CUP 2009
CHŁOPCY ROCZNIK 1996
 - KLASA VI / ETAP I - POWIATOWY
II MIEJSCE
W SKŁADZIE - SZYMON WAWRYCA, MACIEJ ZIELIŃSKI, MICHAŁ PRZEDNOWEK
KAMIL KOMAN, KAMIL MALEC, DAMIAN GRZYWNA, PATRYK RECH, BARTŁOMIEJ JONIEC
MALEC ZBIGNIEW, MATEUSZ WYSZYŃSKI, PATRYK JAKUBISZAK
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI





LUBLIN - DNIA 25 KWIETNIA 2009
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO WZPS W SIATKÓWCE
DZIEWCZĄT KINDER + SPORT 2009
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997 - KLASA V - TRÓJKI SIATKARSKIE
III MIEJSCE - I zespół
W SKŁADZIE - MAGDALENA WAŻNA, KAJA DOMINIK, ANGELIKA PIWOWARCZYK
ORAZ X MIEJSCE - II zespół
W SKŁADZIE - PATRYCJA KANIEWSKA, KATARZYNA PORTUŚ, PATRYCJA ORLUK
OPIEKUN ZESPOŁÓW - JERZY SENEJKO

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 - KLASA IV - DWÓJKI SIATKARSKIE
VII MIEJSCE
W SKŁADZIE - AGATA FUS, NATALIA KRAWCZYK, PATRYCJA KOWALCZUK
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA





TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 21 KWIETNIA 2009
II MIEJSCE
POWIATOWE IGRZYSKA SZS W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1996 i MŁODSI
 - KLASA VI
W SKŁADZIE - PRZEDNOWEK MICHAŁ, WAWRYCA SZYMON, ZIELIŃSKI MACIEJ, KOMAN KAMIL
JONIEC BARTŁOMIEJ, MALEC ZBIGNIEW, MATEUSZ WYSZYŃSKI, PATRYK JAKUBISZAK
KAMIL MALEC, DAMIAN GRZYWNA, PATRYK RECH, PAWEŁ MAZUR
... awans z II miejsca do zawodów rejonowych !
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI



TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 20 KWIETNIA 2009
X GRAND PRIX W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA
- III BIEG



DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1996/1997 - KLASA VI i V
II MIEJSCE - EMILIA WITKOWSKA, III MIEJSCE - KAMILA HERC, V MIEJSCE - EMANUELA GRABEK
IX - ANNA LIPIAN, X - PAULINA PRZYTUŁA



CHŁOPCY ROCZNIK 1996/1997 - KLASA VI i V
III MIEJSCE - PAWEŁ MAZUR, IV MIEJSCE - SZYMON WAWRYCA, VI - KAMIL RACZKIEWICZ
VII - KAROL KOSTECKI, IX - ADRIAN KONTKIEWICZ



CHŁOPCY ROCZNIK 1998 I MŁODSI - KLASA IV i MŁODSI
I MIEJSCE - SZYMON SIKORA, II MIEJSCE - WOJCIECH GĘBORYS
III MIEJSCE - SZYMON NOWOSAD, V MIEJSCE - OLGIERD KOMARNICKI
VI MIEJSCE - RADEK SIDOR, VIII MIEJSCE - PRZEMEK ORZECHOWSKI, XI - KANRAD MATYJANKA
XII - PATRYK PIWKO, XIV - KAROL SZCZEPANIUK, XV - DAWID SIWAK



DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 I MŁODSZE - KLASA IV i MŁODSZE
III MIEJSCE - NATALIA KRAWCZYK, V MIEJSCE - PATRYCJA MALEC
VI - JUSTYNA MORAWICKA, IX - ALANA KONTKIEWICZ, X - DOROTA PIWKO



... ZOBACZ ZDJĘCIA »



SUSIEC - DNIA 17 KWIETNIA 2009
IV MIEJSCE
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ Z BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
W SKŁADZIE - KAROL KOZŁOWSKI, MARCIN CZERENKO, MICHAŁ DZIUPIŃSKI
... I MIEJSCE - DRUŻYNOWO ZE ZNAJOMOŚCI PRZEPISÓW I TESTÓW W RUCHU DROGOWY !
... I MIEJSCE KAROLA KOZŁOWSKIEGO ! ... INDYWIDUALNIE Z TESTÓW
... GORZEJ PRZEJECHANY DRUŻYNOWO TOR PRZESZKÓD ... I SPADEK ZESPOŁU NA IV MIEJSCE !
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI i KRZYSZTOF MANDZIUK
... ZOBACZ ZDJĘCIA »





TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 17 KWIETNIA 2009
II MIEJSCE
POWIATOWE IGRZYSKA SZS W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1996 i MŁODSI
 - KLASA VI
W SKŁADZIE - PRZEDNOWEK MICHAŁ, WAWRYCA SZYMON, ZIELIŃSKI MACIEJ, KOMAN KAMIL
JONIEC BARTŁOMIEJ, MALEC ZBIGNIEW, MATEUSZ WYSZYŃSKI, PATRYK JAKUBISZAK
KAMIL MALEC, DAMIAN GRZYWNA, PATRYK RECH, PAWEŁ MAZUR
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI





TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 16 KWIETNIA 2009
X GRAND PRIX W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA
- II BIEG





DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 I MŁODSZE - KLASA IV i MŁODSZE
II MIEJSCE - ALANA KONTKIEWICZ, III - PATRYCJA MALEC, VI - NATALIA KRAWCZYK



CHŁOPCY ROCZNIK 1998 I MŁODSI - KLASA IV i MŁODSI
I MIEJSCE - SZYMON SIKORA, II MIEJSCE - WOJCIECH GĘBORYS
III MIEJSCE - SZYMON NOWOSAD, V MIEJSCE - OLGIERD KOMARNICKI
VII MIEJSCE - DAWID SIWAK, IX MIEJSCE - RADEK SIDOR



DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1996/1997 - KLASA VI i V
I MIEJSCE - EMILIA WITKOWSKA, II MIEJSCE - KAMILA HERC, III MIEJSCE - EMANUELA GRABEK
VI - MAGDALENA TOR, IX - ANNA LIPIAN, X - ALEKSANDRA WASYL



CHŁOPCY ROCZNIK 1996/1997 - KLASA VI i V
III MIEJSCE - PAWEŁ MAZUR, IV MIEJSCE - JAKUB WOLSKI
IX - KAMIL KOMAN, X - MICHAŁ KUDEŁKA



... ZOBACZ ZDJĘCIA »



ŚWIDNIK - DNIA 06 KWIETNIA 2009
V MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH SZS WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1997 -
KLASA V - DWÓJKI SIATKARSKIE - IGRZYSKA SZS
W SKŁADZIE - OKTAWIA SŁOMIANA, PATRYCJA ORLUK, MAGDALENA WAŻNA
KAJA DOMINIK, ANGELIKA PIWOWARCZYK, PATRYCJA KANIEWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU – JERZY SENEJKO

... PRZEBIEG ZAWODÓW
MECZE GRUPY A
SP 46 LUBLIN - SP KOŃSKOWOLA 2:0
SP KOŃSKOWOLA - SP 1 BIŁGORAJ 2:0
 SP 1 BIŁGORAJ - SP 46 LUBLIN 2:1
KOŃCOWA TABELA GRUPY A
I MIEJSCE - SP 46 LUBLIN, II - SP KOŃSKOWOLA, III - SP 1 BIŁGORAJ

MECZE GRUPY B
SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - SP 6 BIAŁA PODLASKA 0:2
SP 6 BIAŁA PODLASKA - SP 7 ŚWIDNIK 2:0
SP 7 ŚWIDNIK - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI 2:1
KOŃCOWA TABELA GRUPY B
I MIEJSCE - SP 6 BIAŁA PODLASKA, II - SP 7 ŚWIDNIK, III - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI

MECZE FINAŁOWE
MECZ O III MIEJSCE - SP 7 ŚWIDNIK - SP KOŃSKOWOLA 2:0
MECZ O I MIEJSCE - SP 6 BIAŁA PODLASKA - SP 46 LUBLIN 2:0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA ZAWODÓW
I MIEJSCE - SP 6 BIAŁA PODLASKA, II MIEJSCE - SP 46 LUBLIN
III MIEJSCE - SP 7 ŚWIDNIK, IV MIEJSCE - SP KOŃSKOWOLA
V-VI MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI i SP 1 BIŁGORAJ





TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 06 KWIETNIA 2009
X GRAND PRIX W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA
- I BIEG





DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 I MŁODSZE - KLASA IV i MŁODSZE
III MIEJSCE - PATRYCJA MALEC, IV - ALANA KONTKIEWICZ


 
CHŁOPCY ROCZNIK 1998 I MŁODSI - KLASA IV i MŁODSI
I MIEJSCE - SZYMON SIKORA, II MIEJSCE - WOJCIECH GĘBORYS
IV - SEBASTIAN WAWRYCA, VI - SZYMON NOWOSAD, VII - OLGIERD KOMARNICKI



DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1996/1997 - KLASA VI i V
II MIEJSCE - KAMILA HERC, III MIEJSCE - EMILIA WITKOWSKA, IV MIEJSCE - EMANUELA GRABEK
VII - ANNA LIPIAN, X - PAULINA PRZYTUŁA, XI - MAGDALENA TOR

CHŁOPCY ROCZNIK 1996/1997 - KLASA VI i V
III MIEJSCE - MACIEK ZIELIŃSKI, IV MIEJSCE - KAMIL KOMAN, V - PATRYK RECH



... ZOBACZ ZDJĘCIA »



TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 03 KWIETNIA 2009
POWIATOWA KOSZYKÓWKA SZS DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ROCZNIK 1996 i MŁODSI
KLASA VI - IGRZYSKA SZKOLNE
II MIEJSCE DRUŻYNA CHŁOPCÓW - OPIEKUN - ANDRZEJ NOWOSIELECKI
III MIEJSCE DRUŻYNA DZIEWCZĄT - OPIEKUN - MAŁGORZATA GDAŃSKA



BIŁGORAJ - DNIA 28 MARCA 2009
ELIMINACJE REJONU ZAMOJSKIEGO DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
DZIEWCZĄT W SIATKÓWCE KINDER + SPORT 2009
- WZPS LUBLIN

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1996 - KLASA VI - CZWÓRKI SIATKARSKIE
III MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 TOMASZÓW LUBELSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997 - KLASA V - TRÓJKI SIATKARSKIE
I i II MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 TOMASZÓW LUBELSKI
... awans dwóch zespołów do zawodów wojewódzkich WZPS !
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 - KLASA IV - DWÓJKI SIATKARSKIE
I i V MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 TOMASZÓW LUBELSKI
... awans jednego zespołu do zawodów wojewódzkich WZPS !
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA





ZAMOŚĆ - DNIA 24 MARCA 2009
V MIEJSCE
REJONOWA SIATKÓWKA SZS CHŁOPCÓW ROCZNIK 1996 i MŁODSI
- IGRZYSKA
CZWÓRKI SIATKARSKIE - KLASA VI i MŁODSI
W SKŁADZIE - ZIELIŃSKI MACIEK, RECH PATRYK, GRZYWNA DAMIAN, JONIEC BARTEK
MALEC KAMIL, PRZEDNOWEK MICHAŁ, KOMAN KAMIL, WAWRYCA SZYMON
WIĘCŁAWSKI KAROL, KOPER PIOTR, WASYL MACIEK, PISARCZYK TOMEK
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI i TOMASZ KŁOS





TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 23 MARCA 2009
REJONOWA SIATKÓWKA SZS DZIEWCZĄT ROCZNIK 1996 i 1997 - IGRZYSKA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997 - DWÓJKI SIATKARSKIE - KLASA V
I MIEJSCE
W SKŁADZIE - OKTAWIA SŁOMIANA, PATRYCJA ORLUK, MAGDALENA WAŻNA
KAJA DOMINIK, ANGELIKA PIWOWARCZYK, PATRYCJA KANIEWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO
... awans do finału wojewódzkiego SZS !

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1996 - CZWÓRKI SIATKARSKIE - KLASA VI
II MIEJSCE
W SKŁADZIE - WERONIKA FUS, MAŁGORZATA BUNDYRA, DOMINIKA FICHNER
KATARZYNA OLENKIEWICZ, NATALIA
DZIEDZIC, ALEKSANDRA KUDYBA
WERONIKA MARIANOWSKA, KATARZYNA JĘDRZEJEWSKA - BIAŁA
KATARZYNA JĘDRZEJEWSKA - CZARNA, ALICJA TRACEWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA





TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 17-19 MARCA 2009 
POWIATOWA SIATKÓWKA SZS CHŁOPCÓW ROCZNIK 1996 i 1997 - IGRZYSKA SZS 

CHŁOPCY ROCZNIK 1996 - CZWÓRKI SIATKARSKIE - KLASA VI
I MIEJSCE - ZIELIŃSKI MACIEK, RECH PATRYK, GRZYWNA DAMIAN, JONIEC BARTEK
MALEC KAMIL, PRZEDNOWEK MICHAŁ (klasa 6B)
WIĘCŁAWSKI KAROL, KOPER PIOTR, WASYL MACIEK, PISARCZYK TOMEK (klasa 5B)
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI / TOMASZ KŁOS
... AWANS DO FINAŁU REJONOWEGO ... A TAK GRALI

SP TELATYN - SP ULHÓWEK 2-0 (25:21) (25:14)
SP 3 TOMASZÓW - SP ULHÓWEK 2-0 (25:23) (25:19)
SP 3 TOMASZÓW - SP TELATYN 2-0 (25:18) (25:20)

CHŁOPCY ROCZNIK 1997 - DWÓJKI SIATKARSKIE - KLASA V
II MIEJSCE - WIĘCŁAWSKI KAROL, KOPER PIOTR, WASYL MACIEK, PISARCZYK TOMEK
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS





TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 11 MARCA 2009 - GIMNAZJUM NR 1
I MIEJSCE
II TURNIEJ ZESPOŁÓW CHEERLEADERS - TRZYMAJ TANECZNĄ FORMĘ
W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA



MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW !
W DNIACH 07-08 MARCA 2009 R. W LUBLINIE ZOSTAŁY ROZEGRANE INDYWIDUALNE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW DO LAT 8, 10 I 12 W SZACHACH KLASYCZNYCH.
W ZAWODACH WZIĘŁO UDZIAŁ 94 ZAWODNIKÓW. LICZNIE REPREZENTOWANY BYŁ TOMASZÓW.
NA TURNIEJ PRZYJECHAŁO Z NASZEGO MIASTA 29 ZAWODNIKÓW WRAZ Z RODZICAMI
I TRENERAMI. DLA KILKUNASTU MŁODYCH TOMASZOWSKICH SZACHISTÓW BYŁY
TO PIERWSZE, TAK POWAŻNE I TEJ RANGI ZAWODY.
W KATEGORII DZIECI DO LAT 10 ... WICEMISTRZEM ZOSTAŁ ... BARTŁOMIEJ KURZĘPA !



... FOTO - UKS GIM-DWÓJKA TOMASZÓW LUBELSKI



TOMASZÓW LUBELSKI - LUTY 2009

FERIE ZIMOWE NA SPORTOWO
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA TOMASZOWA LUBELSKIEGO
CHŁOPCY ROCZNIK 1998 - KLASA IV

I MIEJSCE - WITKOWSKI RAFAŁ, PRZEDNOWEK FILIP, WOLANIN BARTEK, BROŻKO DAWID
KOMARNICKI OLGIERD, KIELAR PAWEŁ, RUMAK ŁUKASZ 
II MIEJSCE - GARDIASZ KAROL, OBDYRKO MATEUSZ, PIWKO PATRYK, BARON BARTEK
DACZYSZYN WOJTEK, WITKOWSKI MACIEJ 
III MIEJSCE - M. KOWALCZUK, K. NOCEK, B. SOKALSKI, K. KOSTECKI, K. ŻUK
OPIEKUN - ARTUR BEŃKO
... ZOBACZ ZDJĘCIA »





TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 16 GRUDNIA 2008
ZAKOŃCZENIE I PODSUMOWANIE PROGRAMU "AKTYWIZACJA JEDNOSTEK
SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO I ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH"
- CZĘŚĆ SPORTOWA
TERMIN REALIZACJI PROGRAMU 12 PAŹDZIERNIK - 16 GRUDNIA 2008

... W PODSUMOWANIU UCZESTNICZYŁY CZTERY GRUPY SPORTOWE NASZEJ SZKOŁY:
DWIE GRUPY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - LEKKAATLETYKA I GRY SPORTOWE, GRUPA PIŁKARSKA
CHŁOPCÓW ORAZ GRUPA TANECZNA - CHEERLEADERKI Z SP 3 ... ŁĄCZNIE 60 UCZNIÓW
OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW - BEATA KULCZYŃSKA, MAŁGORZATA GDAŃSKA
ORAZ ARTUR BEŃKO I KRZYSZTOF MANDZIUK
... W RAMACH PROGRAMU ZAKUPIONO M.IN: NOWE BLOKI STARTOWE DO ZAJĘĆ
Z LEKKIEJATLETYKI, PIŁKI I OBRĘCZE DO KOSZYKÓWKI, PIŁECZKI PALANTOWE,
NOWE KOMPLETY KOSZULEK DO GIER ZESPOŁOWYCH I STROJE DLA CHEERLEADEREK
ORAZ DRESY SPORTOWE ... DODATKOWO PROGRAM SFINANSOWAŁ DWUKROTNIE
PRZEJAZD UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY NA BASEN PŁYWACKI DO HORYŃCA
... ZOBACZ ZDJĘCIA »





GRUDZIEŃ 2008 - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI
GRUPA TANECZNA CHEERLEADERKI Z SP 3 ... TRENING I NOWE STROJE !
OPIEKUN GRUPY - BEATA KULCZYŃSKA
... ZOBACZ ZDJĘCIA »





HORYNIEC ZDRÓJ - DNIA 10 GRUDNIA 2008
HORYNIEC ZDRÓJ - WODNY ŚWIAT
WYJAZD NA BASEN PŁYWACKI W RAMACH PROGRAMU "AKTYWIZACJA JEDNOSTEK SAMORZĄDU
TERYTORIALNEGO I ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH" - WYJAZD II
... W ZAJĘCIACH UCZESTNICZYŁO ŁĄCZNIE 44 UCZNIÓW I 3 OPIEKUNÓW
... ZOBACZ ZDJĘCIA »





LUBLIN - DNIA 06 GRUDNIA 2008
XVII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SIATKÓWKI DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1996 I MŁODSZY
 - WZPS LUBLIN
ORGANIZATOR TURNIEJU - WOJEWÓDZKI ZWIĄZEK PIŁKI SIATKOWEJ
TPS LUBLIN - TOWARZYSTWO PIŁKI SIATKOWEJ W LUBLINIE
W DNIU 06 GRUDNIA 2008 ROKU ... W LUBLINIE ODBYŁ SIĘ XVII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ
MINISIATKÓWKI DZIEWCZĄT ... TRADYCYJNIE ZAWODY ROZEGRANO NA HALACH
SPORTOWYCH GIMNAZJUM NR 8 ORAZ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 46 PRZY UL. BIEDRONKI 13.
W TURNIEJU UCZESTNICZYŁY NAJLEPSZE ZESPOŁY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I KLUBÓW
SPORTOWYCH Z CAŁEGO WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO.
NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWAŁY DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997 I 1998  ... NAD CAŁOŚCIĄ
OPIEKĘ SPRAWOWAŁA PANI ANNA KUCHARSKA

... WYNIKI NASZYCH ZESPOŁÓW
ROCZNIK 1998 - DWÓJKI SIATKARSKIE - KLASA IV
II MIEJSCE - w składzie: AGATA FUS, NATALIA KRAWCZYK ... na zdjęciu poniżej !
X MIEJSCE - AGATA KOZA, DOMINIKA MAŁYSKA, MONIKA FALKOWSKA
XIII MIEJSCE - DARIA KOWALCZUK, PATRYCJA KOWALCZUK,  KATARZYNA CIEĆKO
OPIEKUN ZESPOŁÓW - ANNA KUCHARSKA

ROCZNIK 1997 - TRÓJKI SIATKARSKIE - KLASA V
II MIEJSCE - w składzie: PATRYCJA KANIEWSKA, PATRYCJA ORLUK
III MIEJSCE - ANGELIKA PIWOWARCZYK, KAJA DOMINIK, MAJA GÓRNICKA
XII MIEJSCE - KAROLINA ŻDAN, KATARZYNA PORTUŚ, ALEKSANDRA KIZOWSKA
OPIRKUN ZESPOŁÓW - JERZY SENEJKO





TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 05 GRUDNIA 2008
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SIATKÓWKI DZIEWCZĄT - ROCZNIK 1997 I 1998



WYNIKI NASZYCH ZESPOŁÓW
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997 - KLASA V - TRÓJKI SIATKARSKIE
I MIEJSCE - w składzie: PATRYCJA KANIEWSKA, PATRYCJA ORLUK, MAGDALENA WAŻNA
II MIEJSCE - w składzie: ANGELIKA PIWOWARCZYK, KAJA DOMINIK, MAJA GÓRNICKA
OPIEKUN ZESPOŁÓW - JERZY SENEJKO

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 - KLASA IV - DWÓJKI SIATKARSKIE
II MIEJSCE - w składzie: NATALIA KRAWCZYK, AGATA FUS
III MIEJSCE - w składzie: AGATA KOZA, DOMINIKA MAŁYSKA
OPIEKUN ZESPOŁÓW - ANIA KUCHARSKA



 ... ZOBACZ ZDJĘCIA »



TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 29 LISTOPADA 2008
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SIATKÓWKI DZIEWCZĄT
Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI ROCZNIK 1996 I MŁODSZY
... NA ANDRZEJKI !
ORGANIZATOR - UKS SOKÓŁ 3 TOMASZÓW LUBELSKI



... W TURNIEJU UCZESTNICZYŁO ŁĄCZNIE 140 MŁODYCH SIATKAREK ... 40 ZESPOŁÓW
ROZEGRAŁO ŁĄCZNIE 160 MECZY ! ; W TRZECH KATEGORIACH WIEKOWYCH:
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1998 - DWÓJKI SIATKARSKIE, ROCZNIK 1997 - TRÓJKI ORAZ ROCZNIK 1996
- CZWÓRKI. ZAWODY PRZEPROWADZONO NA OBIEKTACH SPORTOWYCH SP 2 I SP 3
ORAZ OSiR W TOMASZOWIE LUBELSKIM.
... W TURNIEJU UCZESTNICZYŁY N/S ZESPOŁY:
UKS JAGIELLOŃCZYK - SP 9 BIAŁA PODLASKA, UKS REMIS - SP 7 ŚWIDNIK
SP 2 ŁAŃCUT, SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI ORAZ UKS SOKÓŁ 3 - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI.

KOMUNIKAT KOŃCOWY TURNIEJU

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 - DWÓJKI SIATKARSKIE - KLASA IV
OPIEKUN DRUŻYN UKS SOKÓŁ 3 - ANNA KUCHARSKA

I MIEJSCE - UKS JAGIELLOŃCZYK I - SP 9 BIAŁA PODLASKA
II MIEJSCE - JAGIELLOŃCZYK II, III MIEJSCE - UKS REMIS I, IV MIEJSCE - JAGIELLOŃCZYK III
V MIEJSCE - UKS SOKÓŁ - I (w składzie: NATALIA KRAWCZYK, AGATA FUS)
... DALSZE MIEJSCA: VI MIEJSCE - SP 2 - I, VII MIEJSCE - UKS JAGIELLOŃCZYK V
VIII MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 - II (w składzie: AGATA KOZA, DOMINIKA MAŁYSKA)
IX MIEJSCE - SP 2 - II
X MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 - III
(w składzie: DARIA KOWALCZUK, PATRYCJA MALEC, DOROTA PIWKO)
XI MIEJSCE -UKS JAGIELLOŃCZYK IV, XII MIEJSCE - UKS REMIS II, XIII MIEJSCE - SP 2 - III
XIV MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 - V (w składzie: MONIKA FALKOWSKA
KAROLINA MARYŃCZAK, KATARZYNA PIRÓG)
XV MIEJSCE - UKS REMIS IV
XVI MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 - IV (w składzie: PATRYCJA KOWALCZUK
KATARZYNA CIEĆKO, KATARZYNA CHROMIEC)
XVII - SP 2 ŁAŃCUT II, XVIII - SP 2 ŁAŃCUT I, XIX - UKS REMIS III, XX - SP 2 - IV

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997 - TRÓJKI SIATKARSKIE - KLASA V
OPIEKUN DRUŻYN UKS SOKÓŁ 3 - JERZY SENEJKO

I MIEJSCE - SP 2 ŁAŃCUT I
II MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 - I
(w składzie: MAJA GÓRNICKA, OKTAWIA SŁOMIANA, KAJA DOMINIK)
III MIEJSCE - UKS JAGIELLOŃCZYK I
IV MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 - II
(w składzie: PATRYCJA KANIEWSKA, PATRYCJA ORLUK, MAGDALENA WAŻNA)
V MIEJSCE - SP 2 ŁAŃCUT II
... DALSZE MIEJSCA: VI - UKS REMIS I, VII - SP 2 - I, VIII - UKS JAGIELLOŃCZYK II
IX MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 - III (w składzie: KAROLINA ŻDAN
KATARZYNA PORTUŚ, ALEKSANDRA KIZOWSKA)
X MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 - IV (w składzie: ADRIANA DUKACZ, IWONA ROŻEK
MAGDALENA GOSPODAREK, MARTYNA PAROL)

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1996 - CZWÓRKI SIATKARSKIE - KLASA VI
OPIEKUN DRUŻYN UKS SOKÓŁ 3 - IRENEUSZ HERDA

I MIEJSCE - UKS REMIS I SP 7 ŚWIDNIK
II MIEJSCE - SP 2 - I, III MIEJSCE - SP 2 ŁAŃCUT I, IV MIEJSCE - UKS REMIS II
V MIEJSCE - UKS JAGIELLOŃCZYK II
... DALSZE MIEJSCA: VI MIEJSCE - UKS JAGIELLOŃCZYK I
VII MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 - I (w składzie: WERONIKA FUS, MAŁGORZATA BUNDYRA
DOMINIKA FICHNER, KATARZYNA OLENKIEWICZ, NATALIA DZIEDZIC)
VIII MIEJSCE - SP 2 - II
IX MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 - II (w składzie: ALEKSANDRA KUDYBA, WERONIKA MARIANOWSKA
KATARZYNA JĘDRZEJEWSKA - BIAŁA, KATARZYNA JĘDRZEJEWSKA - CZARNA, ALICJA TRACEWSKA)
X MIEJSCE - SP 2 ŁAŃCUT II



 ... ZOBACZ ZDJĘCIA »



HORYNIEC ZDRÓJ - DNIA 27 LISTOPADA 2008
HORYNIEC ZDRÓJ - WODNY ŚWIAT
WYJAZD NA BASEN PŁYWACKI W RAMACH PROGRAMU "AKTYWIZACJA JEDNOSTEK SAMORZĄDU
TERYTORIALNEGO I ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH" - WYJAZD I
... W ZAJĘCIACH UCZESTNICZYŁO ŁĄCZNIE 46 UCZNIÓW KLAS IV-VI NASZEJ SZKOŁY
ORAZ TRÓJKA NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO:
ARTUR BEŃKO, MAŁGORZATA GDAŃSKA ORAZ KRZYSZTOF MANDZIUK 
 ... ZOBACZ ZDJĘCIA »





BIAŁA PODLASKA - DNIA 15 LISTOPADA 2008
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SIATKÓWKI DZIEWCZĄT - BIAŁA PODLASKA 2008
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 - DWÓJKI
SIATKARSKIE - KLASA IV
... PIERWSZE ŚLIWKI - ROBACZYWKI !
VI MIEJSCE - AGATA KOZA, DOMINIKA MAŁYSKA, PATRYCJA KOWALCZUK
XI MIEJSCE - AGATA FUS, NATALIA KRAWCZYK, MONIKA FALKOWSKA
XVII MIEJSCE - PATRYCJA MALEC, DARIA KOWALCZUK, DOROTA PIWKO
OPIEKUN I TRENER - ANNA KUCHARSKA
... AGATA KOZA WYBRANA NAJLEPSZĄ ZAWODNICZKĄ ! ... TA Z NIEBIESKĄ OPASKĄ NA GŁOWIE !
... GRATULACJE ! 
 ... ZOBACZ ZDJĘCIA »





TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 12 LISTOPADA 2008
BIEGI PRZEŁAJOWE Z OKAZJI 90 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

KOMUNIKAT KOŃCOWY BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 - KLASA IV
II MIEJSCE - JUSTYNA MORAWICKA, III MIEJSCE - ALEKSANDRA BEDNARZ
IV - AGNIESZKA IWANICKA, V - MARTYNA JAKUBISZAK, VII - KAROLINA KACZMARCZYK
X - MARTYNA WAWRZUSISZYN, XI - MONIKA SOKOŁOWSKA, XII - MARTA CIĄGŁO
XV - WIKTORIA WASILEWSKA, XVII - PATRYCJA MAZUR, XIX - KLAUDIA WICIJEWSKA

CHŁOPCY ROCZNIK 1998 - KLASA IV
I MIEJSCE - SZYMON SIKORA, III MIEJSCE - SZYMON NOWOSAD
IV - OLGIERD KOMARNICKI, V - KONRAD MATYJANKA, VII - WOJCIECH GĘBORYS
VIII - DAWID ŚIWAK, IX - PATRYK PIWKO, XII - RAFAŁ WITKOWSKI
XVII - PAWEŁ PIĄTKOWSKI, XVIII - ŁUKASZ ŻÓŁKIEWSKI, XIX - PATRYK KROSMAN
XX - PATRYK KRZYSZTOFIK

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997/1996 - KLASA V-VI
II MIEJSCE - EMILIA WITKOWSKA, V MIEJSCE - EMANUELA GRABEK
VII - KAMILA HERC, XIV - MAGDALENA TOR, XV - AGATA KUDYBA
XVI - ALEKSANDRA SOCHAN, XVIII - MAGDALENA GĘBORYS, XIX - PAULINA PRZYTUŁA
XVI - ALEKSANDRA SOCHAN

CHŁOPCY ROCZNIK 1997/1996 - KLASA V-VI
II MIEJSCE - KAROL WIĘCŁAWSKI, V MIEJSCE - PAWEŁ MAZUR
VII - JAKUB WRONKA, VIII - RADOSŁAW LEŃ, XIV - KRYSTIAN ŻUK
XVI - MACIEJ ZIELIŃSKI, XVIII - DAWID FORNALSKI

... W KOMUNIKACIE UWZGLĘDNIONO JEDYNIE UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY, KTÓRZY
UKOŃCZYLI ZAWODY NA MIEJSCACH ... I - XX !



LISTOPAD 2008
... NOWE STROJE KLASY SPORTOWEJ - CHŁOPCY ROCZNIK 1998 / PIŁKA NOŻNA
 "... HEJ, KOLEŻANKO ! ... WIDZIAŁAŚ JAKIE MAM ALUFELGI ? ! "



... OD LEWEJ: TRENER - ARTUR BEŃKO, WITKOWSKI RAFAŁ, GARDIASZ KAROL
OBDYRKO MATEUSZ, PIWKO PATRYK, PRZEDNOWEK FILIP, WOLANIN BARTEK, BARON BARTEK
BROŻKO DAWID ... U DOŁU: WITKOWSKI MATEUSZ, KOMARNICKI OLGIERD
DACZYSZYN WOJTEK, WITKOWSKI MACIEJ, KIELAR PAWEŁ, CHROMIEC JAKUB, RUMAK ŁUKASZ



TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 23 PAŹDZIERNIK 2008
I MIEJSCE
W FINALE CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH POWIATU TOMASZOWSKIEGO
ORGANIZATOR - LZS
GODZ. 09.45 ... ZIMNO ! "... PANIE KIEROWNIKU, JA TO WSZYSTKO ROZUMIEM !
... JA ROZUMIEM, ŻE WAM JEST ZIMNO ! ALE JAK JEST ZIMNA JESIEŃ TO MUSI BYĆ ZIMNO, TAK ?
... PANIE KIEROWNIKU, TAKIE JEST ODWIECZNE PRAWO NATURY ! "













 ... ZOBACZ ZDJĘCIA »



LUBARTÓW - DNIA 22 PAŹDZIERNIK 2008
WOJEWÓDZKIE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWEWE
SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO 2008/2009
- IGRZYSKA SZKOLNE

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

DZIEWCZĘTA - ŁĄCZNIE ROCZNIK 1998 - 1997 - 1996
I MIEJSCE - SP 9 ZAMOŚĆ; II MIEJSCE - SP 1 BIŁGORAJ; III MIEJSCE - SP 1 ŁUKÓW
... XXII MIEJSCE - SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI

CHŁOPCY - ŁĄCZNIE ROCZNIK 1998 - 1997 - 1996
I MIEJSCE - SP 1 ŁUKÓW; II MIEJSCE - SP 5 ŁUKÓW; III MIEJSCE - SP 9 ZAMOŚĆ
... XXIX MIEJSCE - SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI
... REPREZENTACJA NASZEJ SZKOŁY NIE STARTOWAŁA ... SZKODA !



LUBARTÓW - DNIA 21 PAŹDZIERNIK 2008
SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI ... V MIEJSCE
WE WSPÓŁZAWODNICTWIE LUBELSKIEGO WOJEWÓDZKIEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU
SPORTOWEGO 2007/2008
- IGRZYSKA SZKOLNE

WSZYSTKIM, KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO TEGO SUKCESU
... UCZNIOM I NAUCZYCIELOM WYCHOWANIA FIZYCZNEGO SKŁADAMY SERDECZNE
PODZIĘKOWANIE ... I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA LW SZS 2007/2008
IGRZYSKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

I MIEJSCE - SP 7 ŚWIDNIK - 573,0 PKT, II MIEJSCE - SP 1 ŁUKÓW - 377,0 PKT
III MIEJSCE - SP 1 PUŁAWY - 374,5 PKT, IV MIEJSCE - SP 4 ZAMOŚĆ - 348,0 PKT
V MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - 336,5 PKT
VI - SP 9 ZAMOŚĆ, VII - SP 3 MIĘDZYRZEC PODLASKI, VIII - SP 28 LUBLIN
IX - SP 22 LUBLIN, X - SP 3 LUBARTÓW ... XV - SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI

... ŁĄCZNIE SKLASYFIKOWANO 337 SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. LUBELSKIEGO





LUBARTÓW - DNIA 15 PAŹDZIERNIK 2008
WOJEWÓDZKIE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1996/1997
 - IGRZYSKA SZS

VII MIEJSCE - CHŁOPCY - SZTAFETA CHŁOPCÓW 10 x 1000 M
W SKŁADZIE - PAWEŁ MAZUR, KAMIL KOMAN, SZYMON WAWRYCA
SYLWEK JURKOWSKI, KAROL WĘCŁAWSKI, RADEK ŁEŃ, PATRYK JAKUBISZAK
MACIEK ZIELIŃSKI, RAFAŁ HUZAR, MICHAŁ PRZEDNOWEK REZ. MACIEJ TUCKI, KUBA MALEC
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI

VIII MIEJSCE - DZIEWCZĘTA - SZTAFETA DZIEWCZĄT 10 x 800 M
W SKŁADZIE - STOKFISZ KATARZYNA, TOR MAGDA, KAMILA HERC
EMANUELA GRABEK, EMILIA WITKOWSKA, DOMINIK KAJA, KLIMECKA OLA
BYŚ JOANNA, ALEKSANDRA SOCHAN, SANDRA SOBCZYŃSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA

WYNIKI KOŃCOWE ZAWODÓW - SZTAFETA CHŁOPCÓW ROCZNIK 1996/1997
I MIEJSCE - SP 1 ŁUKÓW, II MIEJSCE - SP 9 ZAMOŚĆ, III MIEJSCE - SP JANÓW LUBELSKI
IV - SP ADAMÓW, V - SP 1 PUŁAWY, VI - SP SIEDLISZCZE
VII - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI, VIII - SP 32 LUBLIN, IX - SP 3 WŁODAWA
X - SP 1 BIŁGORAJ, XI - SP 4 LUBLIN, XII - SP 1 RYKI

WYNIKI KOŃCOWE ZAWODÓW - SZTAFETA DZIEWCZĄT ROCZNIK 1996/1997
I MIEJSCE - SP 1 ŁUKÓW, II MIEJSCE - SP 1 BIŁGORAJ, III MIEJSCE - SP 9 ZAMOŚĆ
IV - SP 9 BIAŁA PODLASKA, V - SP 1 PUŁAWY, VI - SP JANÓW LUBELSKI
VII - SP 28 LUBLIN, VIII - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI, IX - SP 7 ŚWIDNIK
X - SP URSZULIN, XI - SP 3 LUBARTÓW, XII - SP 38 LUBLIN





LUBLIN - DNIA 11-12 PAŹDZIERNIK 2008
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SZACHACH SZYBKICH P-30
LUBLIN 2008
... W GRUPIE WIEKOWEJ DO LAT 10 TRIUMFOWAŁ MACIEJ ŻĄDŁO PRZED
MARCINEM MOLENDĄ (OBAJ SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI) ... A NA III MIEJSCU UPLASOWAŁ SIĘ
NASZ UCZEŃ BARTŁOMIEJ KURZĘPA ... WIELKIE BRAWA I GRATULACJE !





TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 06 PAŹDZIERNIK 2008
REJONOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - IGRZYSKA

WYNIKI KOŃCOWE - CHŁOPCY ROCZNIK 1996/1997
I MIEJSCE - SP 9 ZAMOŚĆ - awans
II MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - awans do igrzysk wojewódzkich
III - SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI, IV - SP MIRCZE, V - SP NIELISZ, VI - SP JAŚLIKÓW
VII - SP DOŁHOBYCZÓW, VIII - SP IZBICA, IX - SP MIĄCZYN

SZTAFETA CHŁOPCÓW 10 x 1000 M
PAWEŁ MAZUR, KAMIL KOMAN, SZYMON WAWRYCA, SYLWEK JURKOWSKI
KAROL WĘCŁAWSKI, RADEK ŁEŃ, PATRYK JAKUBISZAK, MACIEK ZIELIŃSKI, MICHAŁ PRZEDNOWEK
RAFAŁ HUZAR, REZ. MACIEJ TUCKI, KUBA MALEC, DAWID LEWKO,
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI



WYNIKI KOŃCOWE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1996/1997
I MIEJSCE - SP 9 ZAMOŚĆ - awans
II MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - awans do igrzysk wojewódzkich
III - SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI, IV - SP NIELISZ, V - SP 4 ZAMOŚĆ, VI - SP IZBICA
VII - SP DOŁHOBYCZÓW, VIII - SP 3 HRUBIESZÓW, IX - SP SIENNICA NADOLNA, X - SP KOMARÓW

SZTAFETA DZIEWCZĄT 10 x 800 M
STOKFISZ KATARZYNA, TOR MAGDA, KAMILA HERC, EMANUELA GRABEK,
EMILIA WITKOWSKA, SWATOWSKA ANNA, KLIMECKA OLA
BYŚ JOANNA, ALEKSANDRA SOCHAN, SANDRA SOBCZYŃSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA

... OBIE REPREZENTACJE NASZEJ SZKOŁY AWANSOWAŁY NA IGRZYSKA WOJEWÓDZKIE,
KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ DNIA 15 PAŹDZIERNIKA W LUBARTOWIE ! ... POWODZENIA !











TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 02 PAŹDZIERNIK 2008
BIEGI PRZEŁAJOWE
Z OKAZJI 69 ROCZNICY WALK POD TOMASZOWEM LUBELSKIM WRZESIEŃ 1939



WYNIKI - KOMUNIKAT KOŃCOWY BIEGÓW
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 - KLASA IV
I MIEJSCE - JUSTYNA MORAWICKA, VI - KAROLINA SENDECKA
VII - MARTYNA JAKUBISZAK, X - AGNIESZKA IWANICKA
XI - ALANA KONTKIEWICZ, XVII - MARTYNA WAWRZUSISZYN,
XXXIV - SYLWIA TRYBAŁA, XLV - MARLENA SOCHAN



CHŁOPCY ROCZNIK 1998 - KLASA IV
III MIEJSCE - SZYMON SIKORA, V - SZYMON NOWOSAD
VI - KACPER NASTAŁEK, VIII - OLGIERD KOMARNICKI
IX - RAFAŁ WITKOWSKI, X - WOJCIECH GĘBORYS
XI - KONRAD MATYJANKA, XIV - TOMASZ KRAWCZYK, XV - PRZEMEK ORZECHOWSKI
XVI - SIWAK DAWID, XVII - ŁUKASZ ŻÓŁKIEWSKI, XIX - PATRYK PIWKO
XX - PAWEŁ KIELAR, XXI - SEBASTIAN BAJWOLUK, XXV - KAROL SZCZEPANIUK
XXX - KAROL STOJANOWSKI, XXXI - PAWEŁ PIĄTKOWSKI, XXXIV - JAKUB KOŁODZIEJ
XXXV - KACPER KUŹNIARZ, XXXVII - ALEKSY STOKFISZ, XXXVIII - MATEUSZ KOZACZEK
XL - PATRYK KRZYSZTOFIK, XLI - PIOTR NOWOSAD, XLIV - BARTEK ŁYSIAK
XLVII - MATEUSZ KUNA, XLVIII - MIKOŁAJ KULCZYŃSKI

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997 - KLASA V
II MIEJSCE - MAGDA TOR, III - JUSTYNA KOZYRA, V - ALEKSANDRA SOCHAN
VIII - IZA RADKOWSKA, X - OLA GARBACZ, XII - ANNA MAZUREK, XIII - ANNA GŁUSZEK

CHŁOPCY ROCZNIK 1997 - KLASA V
I MIEJSCE - KAMIL RACZKIEWICZ, II MIEJSCE - KRYSTIAN ŻUK
IV - KONRAD NOCEK, XXII - KAMIL MANDZIUK

DZIEWCZETA ROCZNIK 1996 - KLASA VI
I MIEJSCE - KATARZYNA STOKFISZ, VIII - JOANNA BYŚ

CHŁOPCY ROCZNIK 1996 - KLASA VI
III MIEJSCE - RAFAŁ HUZAR, IV - PAWEŁ MAZUR
VI - SYLWESTER JURKOWSKI, VII - KAMIL KOMAN
ps ... masz problem z " miejscami " ... cyfry rzymskie - poszukaj w internecie
 


TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 29 WRZEŚNIA 2008
POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - IGRZYSKA
I MIEJSCE - DRUŻYNA CHŁOPCÓW - ROCZNIK 1996/1997
OPIEKUN - ANDRZEJ NOWOSIELECKI
II MIEJSCE - DRUŻYNA DZIEWCZĄT - ROCZNIK 1996/1997
OPIEKUN - MAŁGORZATA GDAŃSKA



WRÓĆ DO POCZĄTKU STRONY »

 



 

 
Właściciel tej strony nie aktywował dodatku "Toplista"!
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 
Strona SP 3 Tomaszów Lubelski
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=