Archiwum 2009-2010


WAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE ROKU SZKOLNEGO 2009/2010
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. DOKTORA JANUSZA PETERA W TOMASZOWIE LUBELSKIM



BIAŁYSTOK - DNIA 12 CZERWCA 2010
TURNIEJ BARAŻOWY DO MISTRZOSTW POLSKI W SIATKÓWCE
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1997 - KINDER SPORT 2010

III MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997 - CZWÓRKI SIATKARSKIE
MAJA GÓRNICKA, PATRYCJA ORLUK, MAGDALENA WAŻNA
OKTAWIA SŁOMIANA, KATARZYNA PORTUŚ
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO


PIŁKA NOŻNA - RUNDA JESIENNA I WIOSENNA
LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH 2009/2010 - CHŁOPCY ROCZNIK 1998
ZAMOJSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ

W SKŁADZIE - WOLANIN BARTEK - C, WITKOWSKI RAFAŁ, GARDIASZ KAROL, OBDYRKO MATEUSZ
PIWKO PATRYK, PRZEDNOWEK FILIP, BARON BARTEK, BROŻKO DAWID
WITKOWSKI MATEUSZ, KOMARNICKI OLGIERD, DACZYSZYN WOJTEK, WITKOWSKI MACIEJ
KIELAR PAWEŁ, CHROMIEC JAKUB, RUMAK ŁUKASZ, JAKUB MAJ
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO

• WYNIKI - JESIEŃ 2009
DNIA 05.09.2009 - UKS SOKÓŁ 3 - AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ - 0:0
13.09.2009 - AMSPN HETMAN II ZAMOŚĆ - UKS SOKÓŁ 3 - 4:2
19.09.2009 - UKS SOKÓŁ 3 - OSIR BIŁGORAJ - 0:1
26.09.2009 - TOMASOVIA - UKS SOKÓŁ 3 - 2:2
03.10.2009 - UKS SOKÓŁ 3 - UNIA HRUBIESZÓW - 0:7
• WYNIKI - WIOSENA 2010
DNIA 19.04.2010 - UKS SOKÓŁ 3 - AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ - 4:0
24.04.2010 - AMSPN HETMAN II ZAMOŚĆ - UKS SOKÓŁ 3 - 1:4
30.04.2010 - UKS SOKÓŁ 3 - OSIR BIŁGORAJ - 0:2
07.05.2010 - TOMASOVIA - UKS SOKÓŁ3 - 1:1
15.05.2010 - UKS SOKÓŁ 3 - UNIA HRUBIESZÓW - 0:2

• TABELA KOŃCOWA
I MIEJSCE - UNIA HRUBIESZÓW - 24 PKT
II MIEJSCE - OSIR BIŁGORAJ - 16 PKT, III MIEJSCE - AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ - 14 PKT
IV MIEJSCE - TOMASOVIA - 14 PKT, V MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 - 9 PKT
VI MIEJSCE - AMSPN HETMAN II ZAMOŚĆ - 8 PKT
... ZDJĘCIA »




LUBLIN - DNIA 29 MAJA 2010
WOJEWÓDZKI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - KINDER SPORT 2010

II MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997 - CZWÓRKI SIATKARSKIE
MAJA GÓRNICKA, KAJA DOMINIK, MAGDALENA WAŻNA
OKTAWIA SŁOMIANA, ANGELIKA PIWOWARCZYK
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO
VI MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 - TRÓJKI SIATKARSKIE
DARIA KOWALCZUK, PATRYCJA KOWALCZUK, NATALIA KRAWCZYK
AGATA FUS ... drugi zespół zajął X miejsce
OPIEKUN ZESPOŁÓW - ANNA KUCHARSKA
V MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999 - DWÓJKI SIATKARSKIE
ANGELIKA BISZCZANIK, DOMINIKA KOZYRA, ZUZIA KOSTECKA
... drugi zespół zajął XII miejsce
OPIEKUN ZESPOŁÓW - IRENEUSZ HERDA


MIĘDZYRZEC PODLASKI - DNIA 27 MAJA 2010
III MIEJSCE - WOJEWÓDZKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ORANGE CUP 2010
im. MARKA WIELGUSA -
CHŁOPCY ROCZNIK 1999














ZAMOŚĆ - DNIA 18 MAJA 2010
VIII MIEJSCE
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

DZIEWCZĄT ROCZNIK 1997 - 1119 PKT
W SKŁADZIE - PATRYCJA MALEC, NATALIA KRAWCZYK, PAULINA PRZYTUŁA
EMANUELA GRABEK, ANGELIKA PIWOWARCZYK, MAGDALENA WAŻNA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA




ZAMOŚĆ - DNIA 13 MAJA 2010
REJONOWE IGRZYSKA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW ROCZNIK 1997

II MIEJSCE -
DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - PATRYCJA MALEC, NATALIA KRAWCZYK, PAULINA PRZYTUŁA
EMANUELA GRABEK, MAJA GÓRNICKA, KAJA DOMINIK
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA

IV MIEJSCE CHŁOPCY
W SKŁADZIE - SZYMON SIKORA, KAROL WĘCŁAWSKI, KAROL POLAŃSKI
KRYSTIAN ŻUK, MAREK BERBECKI, KONRAD KUŚMIERCZAK

STAFETA SZWEDZKA CHŁOPCÓW - SZYMON NOWOSAD, WOJCIECH GĘBORYS
PRZEMEK ORZECHOWSKI, PATRYK PIWKO
SZTAFETA CHŁOPCÓW 4 x 100 - PATRYK PIWKO, WOJCIECH GĘBORYS
PRZEMEK ORZECHOWSKI, SEBASTIAN WAWRYCA
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO










TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 07 MAJA 2010
POLSKA BIEGA 2010
- BIEGI PRZEŁAJOWE



DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999
I MIEJSCE - ALEKSANDRA SŁOBODA, II MIEJSCE - JULIA KAWAŁKO
III MIEJSCE - WERONIKA WĘCŁAWSKA



CHŁOPCY ROCZNIK 1999
I MIEJSCE - KAROL ŚRÓTWA, II MIEJSCE - MATEUSZ BROŻKO, III MIEJSCE - PATRYK PODBORNY



DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998/1997
I MIEJSCE - EMANUELA GRABEK, II MIEJSCE - MARTYNA WAWRZUSISZYN
III MIEJSCE - JUSTYNA MORAWICKA



CHŁOPCY ROCZNIK 1998/1997
I MIEJSCE - SZYMON SIKORA, II MIEJSCE - KAROL WĘCŁAWSKI, III MIEJSCE - JAKUB OGORZAŁEK
... ZDJĘCIA »


TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 06 MAJA 2010
V MIEJSCE
REJONOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW ROCZNIK 1997
- IGRZYSKA SZS
W SKŁADZIE - PIOTR KOPER, TOMASZ PISARCZYK, MACIEK WASYL, JAN OZNAŃSKI
KAROL WĘCŁAWSKI, KONRAD MALEC, HUBERT PIWOWARCZYK
ŁEŃ RADEK, KRYSTIAN CIELNIAK, DAWID FORNALSKI
ŁUKASZ BUKAŁA, MATEUSZ BUKAŁA, JAKUB DOBROWOLSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS








TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 30 KWIETNIA 2010
POWIATOWY CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW ROCZNIK 1997 - KLASA VI
I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA - ANGELIKA PIWOWARCZYK, GÓRNICKA MAJA
KRAWCZYK NATALIA, MALEC PATRYCJA, PRZYTUŁA PAULINA, GRABEK EMANUELA
II MIEJSCE - CHŁOPCY- WĘCŁAWSKI KAROL, ŁEŃ RADEK, ŻUK KRYSTIAN
SIKORA SZYMON, KOMARNICKI OLGIERD, RACZKIEWICZ KAMIL
... ZDJĘCIA »








TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 27 KWIETNIA 2010
I MIEJSCE
POWIATOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW ROCZNIK 1997
- IGRZYSKA SZS
W SKŁADZIE - PIOTR KOPER, TOMASZ PISARCZYK, MACIEK WASYL, JAN OZNAŃSKI
KAROL WĘCŁAWSKI, KONRAD MALEC, HUBERT PIWOWARCZYK
ŁEŃ RADEK, KRYSTIAN CIELNIAK, DAWID FORNALSKI
ŁUKASZ BUKAŁA, MATEUSZ BUKAŁA, JAKUB DOBROWOLSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS






BIAŁA PODLASKA - DNIA 26 KWIETNIA 2010
WOJEWÓDZKA SIATKÓWKA DZIEWCZĄT - IGRZYSKA SZS

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 - DWÓJKI SIATKARSKIE - KLASA 5
II MIEJSCE
W SKŁADZIE - NATALIA KRAWCZYK, DARIA KOWALCZUK, PATRYCJA KOWALCZUK
PATRYCJA MALEC, AGATA KOZA, AGATA FUS, DOMINIKA MAŁYSKA
... w meczach grupowych z SP 27 LUBLIN i z SP GOŚCIERADÓW wygrane po 2:1
a w meczu o I miejsce z  SP 6 BIAŁA PODLASKA porażka - 0:2
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997 - TRÓJKI SIATKARSKIE - KLASA 6
II MIEJSCE
W SKŁADZIE - PATRYCJA ORLUK, ANGELIKA PIWOWARCZYK, MAJA GÓRNICKA
PATRYCJA KANIEWSKA, KATARZYNA PORTUŚ, MAGDALENA WAŻNA, KAJA DOMINIK
... w meczach grupowych z SP 7 ŚWIDNIK i z SP MOSZCZANKA wygrane po 2:0
a w meczu o I miejsce z  SP 6 BIAŁA PODLASKA porażka - 0:2
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO


SUSIEC - DNIA 21 KWIETNIA 2010
VII MIEJSCE
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ Z BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
W SKŁADZIE - KONRAD MALEC, MACIEJ WASYL, JAKUB DOBROWOLSKI






TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 10 KWIETNIA 2010
ELIMINACJE REJONOWE - TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - KINDER SPORT 2010

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997 - CZWÓRKI SIATKARSKIE
I MIEJSCE - UKS SOKÓŁ I, II MIEJSCE - BIŁGORAJ I
III MIEJSCE - FRAMPOL I, IV MIEJSCE - UKS SOKÓŁ II
VI MIEJSCE - UKS SOKÓŁ III
OPIEKUN ZESPOŁÓW - JERZY SENEJKO

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 - TRÓJKI SIATKARSKIE
I MIEJSCE - SP 2 DWÓJKA I, II MIEJSCE - UKS SOKÓŁ I, III MIEJSCE - BIŁGORAJ I
IV MIEJSCE - UKS SOKÓŁ III, ... VIII MIEJSCE - UKS SOKÓŁ II
OPIEKUN ZESPOŁÓW - ANNA KUCHARSKA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999 - DWÓJKI SIATKARSKIE
I MIEJSCE - UKS SOKÓŁ I, II MIEJSCE - UKS SOKÓŁ II, III MIEJSCE - SP 2 DWÓJKA I
VIII MIEJSCE - UKS SOKÓŁ III, ... XII MIEJSCE - UKS SOKÓŁ IV
OPIEKUN ZESPOŁÓW - IRENEUSZ HERDA








HRUBIESZÓW - DNIA 09 KWIETNIA 2010
V MIEJSCE
REJONOWA PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW ROCZNIK 1997
- IGRZYSKA SZS
W SKŁADZIE - PIOTR KOPER, TOMASZ PISARCZYK, MACIEK WASYL, JAN OZNAŃSKI
KAROL WĘCŁAWSKI, KONRAD MALEC, HUBERT PIWOWARCZYK
ARTUR ZAWALNIUK, KRYSTIAN CIELNIAK, DAWID FORNALSKI
ŁUKASZ BUKAŁA, MATEUSZ BUKAŁA, JAKUB DOBROWOLSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS














TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 29 MARCA 2010
I MIEJSCE
POWIATOWA PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW ROCZNIK 1997
- IGRZYSKA SZS
W SKŁADZIE - PIOTR KOPER, TOMASZ PISARCZYK, MACIEK WASYL, JAN OZNAŃSKI
KAROL WĘCŁAWSKI, KONRAD MALEC, HUBERT PIWOWARCZYK
ARTUR ZAWALNIUK, KRYSTIAN CIELNIAK, DAWID FORNALSKI
ŁUKASZ BUKAŁA, MATEUSZ BUKAŁA, JAKUB DOBROWOLSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS


COS ZAKOPANE - DNIA 21-22 MARCA 2010
TRZY ZŁOTE MEDALE NASZYCH ZAWODNIKÓW NA OGÓLNOPOLSKICH
IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BIEGACH NARCIARSKICH

WPRAWDZIE NIE BEZ PROBLEMÓW, ALE JEDNAK UDAŁO SIĘ WYSTARTOWAĆ
ZAWODNIKOM I ZAWODNICZKOM Z TOMASZOWA LUBELSKIEGO W OGÓLNOPOLSKICH
IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W NARCIARSTWIE BIEGOWYM.
IMPREZA ODBYŁA SIĘ W DNIACH 21-22 MARCA NA TRASACH BIEGOWYCH KOŁO
ŚREDNIEJ KROKWI W ZAKOPANEM.
IMPREZA BYŁA ŚWIETNIE PRZYGOTOWANA I ŚCIĄGNĘŁA SZKOŁY Z CAŁEGO KRAJU.
TRASY COS ZAKOPANE, SZTUCZNIE ZAŚNIEŻONE DOSKONALE ZNIOSŁY
SŁONECZNĄ POGODĘ I TEMPERATURY POWYŻEJ +10 C.

W KATEGORII KLAS PIĄTYCH 2 ZŁOTE MEDALE W STYLU DOWOLNYM I KLASYCZNYM
ZDOBYŁ SZYMON SIKORA ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W TOMASZOWIE.
SZYMON ZOSTAŁ WYBRANY NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM IGRZYSK I Z RĄK
STAROSTY LIMANOWSKIEGO ODEBRAŁ OKAZAŁY PUCHAR.
JEGO KOLEDZY Z TEJ SAMEJ SZKOŁY - ALEKSY STOKFISZ i SZYMON NOWOSAD
- W STYLU KLASYCZNYM ZAJĘLI MIEJSCA: 10 i 12, A W STYLU DOWOLNYM
ODPOWIEDNIO 12 i 13.



KOLEJNY ZŁOTY MEDAL ZA STYL DOWOLNY ODEBRAŁA KAROLINA SENDECKA.
BARDZO BLISKO, BO O 4 SEKUNDY W STYLU DOWOLNYM ZA SWOJĄ SZKOLNĄ
KOLEŻANKĄ BYŁA MARTYNA WAWRZUSISZYN, KTÓRA ZAJĘŁA 5 MIEJSCE,
A JUSTYNA MORAWICKA, TRACĄC 35 SEKUND, BYŁA 10.
W BIEGU STYLEM KLASYCZNYM DZIEWCZĘTA Z "TRÓJKI" ZAJĘŁY ODPOWIEDNIO
MIEJSCA: JUSTYNA MORAWICKA - 5, KAROLINA SENDECKA - 8
A MARTYNA WAWRZUSISZYN MIEJSCE - 10.



POZWOLIŁO TO W OGÓLNEJ KLASYFIKACJI IGRZYSK
SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 Z TOMASZOWA LUBELSKIEGO, ZARÓWNO
W KLASYFIKACJI DZIEWCZĄT JAK I CHŁOPCÓW ZAJĄĆ 4 MIEJSCE W POLSCE.
(zawodnicy i zawodniczki nie startowały w sztafetach, co obniżyło pozycję
w klasyfikacji końcowej szkół podstawowych)
OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW - WALDEMAR KOŁCUN i BEATA KULCZYŃSKA



 
... ZDJĘCIA »


HRUBIESZÓW - DNIA 19 MARCA 2010
II MIEJSCE
REJONOWA KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW ROCZNIK 1997
- IGRZYSKA SZS
W SKŁADZIE - PIOTR KOPER, TOMASZ PISARCZYK, MACIEK WASYL, JAN OZNAŃSKI
KAROL WĘCŁAWSKI, KONRAD MALEC, HUBERT PIWOWARCZYK
ARTUR ZAWALNIUK, KRYSTIAN CIELNIAK, DAWID FORNALSKI
ŁUKASZ BUKAŁA, MATEUSZ BUKAŁA, JAKUB DOBROWOLSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS





KOMUNIKAT TURNIEJU
GRUPA A
SP 3 HRUBIESZÓW - ZSP KRASNOBRÓD (37-4)
SP 3 HRUBIESZÓW - ZS 1 KRASNYSTAW (17-19)
ZSP KRASNOBRÓD - ZS 1 KRASNYSTAW (2-15)

GRUPA B
SP 2 HRUBIESZÓW - SP 9 ZAMOŚĆ (13-13)
SP 2 HRUBIESZÓW - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI (14-17)
SP 9 ZAMOŚĆ - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI (17-26)

MECZ O III MIEJSCE
SP 3 HRUBIESZÓW - SP 2 HRUBIESZÓW (34-26)

MECZ O I MIEJSCE
SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - ZS 1 KRASNYSTAW (13-15)



  ... ZDJĘCIA »


TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 15 MARCA 2010
POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ - IGRZYSKA SZS
CHŁOPCY ROCZNIK 1997  - I MIEJSCE (awans na zawody rejonowe)
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997  - III MIEJSCE






TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 27 LUTY 2010
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - ORLIK 2010

CHŁOPCY ROCZNIK 1998  - VI MIEJSCE
W SKŁADZIE - BARTEK BARON, OLGIERD KOMARNICKI, BARTEK WOLANIN, FILIP PRZEDNOWEK
WOJCIECH DACZYSZYN, MACIEJ WITKOWSKI, RAFAŁ WITKOWSKI, PAWEŁ KIELAR
PATRYK PIWKO, KAROL GARDIASZ
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO 
... ZDJĘCIA »






TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 17 LUTY 2010
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - Z PODWÓRKA NA STADION
CHŁOPCY ROCZNIK 1998 - III MIEJSCE 
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO




ZAMOŚĆ - DNIA 10.02.2010
REJONOWA SIATKÓWKA DZIEWCZĄT - IGRZYSKA SZS

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 - DWÓJKI SIATKARSKIE - KLASA 5
I MIEJSCE
W SKŁADZIE - NATALIA KRAWCZYK, DARIA KOWALCZUK, PATRYCJA KOWALCZUK
PATRYCJA MALEC, AGATA KOZA, AGATA FUS, DOMINIKA MAŁYSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997 - TRÓJKI SIATKARSKIE - KLASA 6
I MIEJSCE
W SKŁADZIE - OKTAWIA SŁOMIANA, PATRYCJA ORLUK, ANGELIKA PIWOWARCZYK
MAJA GÓRNICKA, PATRYCJA KANIEWSKA, KATARZYNA PORTUŚ
MAGDALENA WAŻNA, KAROLINA ŻDAN, ADRIANA DUKACZ
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO


LUBLIN - DNIA 05 GRUDNIA 2009
XVIII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINISIATKÓWKI DZIEWCZĄT - LUBIN 2009

DZIEWCZĘTA - ROCZNIK 1999 - DWÓJKI SIATKARSKIE
II MIEJSCE
W SKŁADZIE - ANGELIKA BISZCZANIK, DOMINIKA KOZYRA, AGATA KOŚCIŃSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA

DZIEWCZĘTA - ROCZNIK 1998 - TRÓJKI SIATKARSKIE
V, VII, XV MIEJSCE - OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA


TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 24 LISTOPADA 2009
45-LECIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 ... NA SPORTOWO !  
... ZDJĘCIA »




TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 11 LISTOPADA 2009
BIEGI PRZEŁAJOWE Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI ... 
ZDJĘCIA »




TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 07-09 LISTOPADA 2009
V OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SIATKÓWKI DZIEWCZĄT Z OKAZJI
ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
- ROCZNIK 1997 i MŁODSZE








TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 27 PAŹDZIERNIKA 2009
IV MIEJSCE
WOJEWÓDZKIE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW
- IGRZYSKA
SZTAFETA CHŁOPCÓW 10 x 1000 m - ROCZNIK 1997/1998
W SKŁADZIE - ŻUK KRYSTIAN, OZNAŃSKI JAN, LEWKO DAWID, ZAWALNIUK ARTUR
SIKORA SZYMON, NOWOSAD SZYMON, KOMARNICKI OLGIERD, GĘBORYS WOJCIECH, ŁEŃ RADEK
WIĘCŁAWSKI KAROL, CIELNIAK KRYSTIAN, PIWKO PATRYK, WOLSKI JAKUB, KOSTECKI KAROL
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS

WYNIKI KOŃCOWE ZAWODÓW
I MIEJSCE - SP 5 Świdnik - czas 37,34 min. II MIEJSCE - SP Janów Lubelski - czas 37,37 min.
III MIEJSCE - SP 1 Łuków - czas 37,40 min. IV MIEJSCE - SP 3 Tomaszów Lubelski - czas 37,43 min.
V - SP Terespol, VI - SP 3 Zamość, VII - SP 10 Puławy, VIII - SP 30 Lublin
IX - SP Huta Józefów, X - SP 7 Świdnik, XI - SP 28 Lublin, XII - SP 4 Dęblin


TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 09 PAŹDZIERNIKA 2009
REJONOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - IGRZYSKA

II MIEJSCE - SZTAFETA CHŁOPCÓW 10 x 1000 m - ROCZNIK 1997/1998
W SKŁADZIE - ŻUK KRYSTIAN, OZNAŃSKI JAN, LEWKO DAWID, ZAWALNIUK ARTUR
SIKORA SZYMON, NOWOSAD SZYMON, KOMARNICKI OLGIERD, GĘBORYS WOJCIECH, ŁEŃ RADEK
WIĘCŁAWSKI KAROL, CIELNIAK KRYSTIAN, PIWKO PATRYK, WOLSKI JAKUB, KOSTECKI KAROL
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS
... awans do zawodów wojewódzkich SP 3 Zamość i SP 3 Tomaszów Lubelski !

IV MIEJSCE
- SZTAFETA DZIEWCZĄT 10 x 800 m - ROCZNIK 1997/1998
W SKŁADZIE - EMANUELA GRABEK, MORAWICKA JUSTYNA, KONTKIEWICZ ALANA
PRZYTUŁA PAULINA, WICIJEWSKA KLAUDIA, SOCHAN ALEKSANDRA, NOWOSIELECKA AGNIESZKA
SENDECKA KAROLINA, MALEC PATRYCJA, TOR MAGDALENA
rez. SWATOWSKA ANNA, TRYBAŁA SYLWIA
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA
... awans do zawodów wojewódzkich SP 3 Hrubieszów i SP 2 Tomaszów Lubelski !




TOMASZÓW LUBELSKI- DNIA 06 PAŹDZIERNIKA 2009
SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI ... XLI MIEJSCE
WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO 2008/2009 - IGRZYSKA
I MIEJSCE - SP 1 ŁUKÓW - 486,0 PKT, II MIEJSCE - SP 9 ZAMOŚĆ - 474,5 PKT
III MIEJSCE - SP 7 ŚWIDNIK - 435,5 PKT
... XLI MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - 118,5 PKT
... łącznie sklasyfikowano 349 szkół podstawowych województwa lubelskiego


TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 29 WRZEŚNIA 2009
POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - IGRZYSKA

I MIEJSCE
- SZTAFETA DZIEWCZĄT 10 x 800 m - ROCZNIK 1997/1998
W SKŁADZIE - MORAWICKA JUSTYNA, KONTKIEWICZ ALANA, PRZYTUŁA PAULINA
WICIJEWSKA KLAUDIA, SOCHAN ALEKSANDRA, NOWOSIELECKA AGNIESZKA
SENDECKA KAROLINA, LIPIAN ANNA, MALEC PATRYCJA, TOR MAGDALENA
rez. SWATOWSKA ANNA, TRYBAŁA SYLWIA, TETERYCZ AGNIESZKA, SOCHAN MARTYNA
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA

I MIEJSCE - SZTAFETA CHŁOPCÓW 10 x 1000 m - ROCZNIK 1997/1998
W SKŁADZIE - ŻUK KRYSTIAN, KOSTECKI KAROL, LEWKO DAWID, ZAWALNIUK ARTUR
SIKORA SZYMON, NOWOSAD SZYMON, KOMARNICKI OLGIERD, GĘBORYS WOJCIECH, ŁEŃ RADEK
WIĘCŁAWSKI KAROL, rez. CIELNIAK KRYSTIAN, OZNAŃSKI JAN, PIWKO PATRYK, WOLSKI JAKUB
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS 
... ZDJĘCIA »




ZABRZE - DNIA 25-27 WRZEŚNIA 2009
XIV MIEJSCE
PUCHAR POLSKI W MINISIATKÓWCE DZIEWCZĄT ROCZNIK 1997
KINDER SPORT 2009 -
TRÓJKI SIATKARSKIE

W DNIACH 25-27 WRZEŚNIA 2009 ROKU W HALI MIEJSKIEGO
OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W ZABRZU ODBYŁ SIĘ WIELKI FINAŁ DRUGIEJ EDYCJI
TURNIEJU MINISIATKÓWKI O PUCHAR KINGER SPORT 2009
.
TOWARZYSZĄCY ZAWODOM PROGRAM OKAZAŁ SIĘ NIEZWYKLE INTERESUJĄCY.
O ZWYCIĘSTWO W TYM CIESZĄCYM SIĘ NIEBYWAŁYM ZAINTERESOWANIEM TURNIEJEM
WALCZYŁY NAJLEPSZE DRUŻYNY MINISIATKÓWKI, KTÓRE WYŁONIONE ZOSTAŁY
W TURNIEJACH KWALIFIKACYJNYCH I BARAŻOWYCH NA SZCZEBLACH WOJEWÓDZKICH.

W TYM ROKU ORGANIZATORZY ZAPEWNILI WSZYSTKIM UCZESTNIKOM WYJĄTKOWĄ
I JAKŻE WAŻNĄ DLA MŁODYCH GRACZY ATRAKCJE. POŁĄCZYLI ZAWODY W MINISIATKÓWCE
Z MISTRZOSTWAMI EUROPY KOBIET, KTÓRE ODBYWAŁY SIĘ M. IN. W HALI SPODKA
W KATOWICACH. DZIĘKI STARANIOM ORGANIZATORÓW UDAŁO SIĘ ZAGWARANTOWAĆ
WSZYSTKIM UCZESTNIKOM TURNIEJU WSTĘP NA MISTRZOSTWA I TYM SAMYM OBEJŻEĆ
NA ŻYWO KAŻDY MECZ, KTÓRY BYŁ ROZGRYWANY W KATOWICKIM SPODKU
W TYCH WŁAŚNIE DNIACH.

W ZAWODACH FINAŁOWYCH W ZABRZU W KATEGORII TRÓJEK SIATKARSKICH - ROCZNIK 1997
UCZESTNICZYŁY NASZE DZIEWCZĘTA ... OKTAWIA SŁOMIANA, ANGELIKA PIWOWARCZYK,
PATRYCJA ORLUK, KAJA DOMINIK
... KTÓRE OSTATECZNIE ZAJĘŁY MIEJSCE XIV.
TRENER ZESPOŁU - JERZY SENEJKO 
... ZDJĘCIA »




TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 17 WRZEŚNIA 2009
BIEGI PRZEŁAJOWE Z OKAZJI 70 ROCZNICY WALK POD TOMASZOWEM
... ZDJĘCIA »




OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI -  DNIA 03 - 14 SIERPNIA 2009 -
OBÓZ SPORTOWO-REKREACYJNY
... ZDJĘCIA »

 
Właściciel tej strony nie aktywował dodatku "Toplista"!
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=