Archiwum 2010-2011


WAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE ROKU SZKOLNEGO 2010/2011
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. DOKTORA JANUSZA PETERA W TOMASZOWIE LUBELSKIM



ŁÓDŹ - DNIA 13-15 CZERWCA 2011
MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH SZTAFETOWYCH - SZTAFETA SZWEDZKA DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1998 i MŁODSI
XI MIEJSCE - SZTAFETA SZWEDZKA - 100, 200, 300, 400 m
W SKŁADZIE - PAULINA ROJEK, NATALIA KRAWCZYK, KLAUDIA WICIJEWSKA
MARTYNA WAWRZUSISZYN
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA




ŚWIDNIK - DNIA 29 MAJA 2011
WOJEWÓDZKI FINAŁTURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
KINDER + SPORT 2011

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 - CZWÓRKI SIATKARSKIE
VI MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3
W SKŁADZIE - PATRYCJA KOWALCZUK, NATALIA KRAWCZYK, PATRYCJA MALEC
AGATA FUS, DARIA KOWALCZUK, KATARZYNA CIEĆKO
OPIEKUN ZESPOŁÓW - ANNA KUCHARSKA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999 - TRÓJKI SIATKARSKIE
VI MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 zes. I
DOMINIKA KOZYRA, ANGELIKA BISZCZANIK, ZUZIA KOSTECKA
XII MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 zes. II
AGNIESZKA WIŚNIEWSKA, JAGODA MADEJCZYK, ŁUCJA POMORSKA, PATRYCJA PAŃCZYK
OPIEKUN ZESPOŁÓW - IRENEUSZ HERDA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2000 - DWÓJKI SIATKARSKIE
IX MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3
W SKŁADZIE - JULKA KOPER, JULKA KULIK, WIOLETTA NOWOROL
OPIEKUN ZESPOŁÓW - JERZY SENEJKO

ZAMOŚĆ - DNIA 25 MAJA 2011
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA - SZTAFETA SZWEDZKA DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1998 i MŁODSI
SZTAFETA SZWEDZKA - 100, 200, 300, 400 m

I MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA - 2:44,96
MARTYNA WAWRZUSISZYN, NATALIA KRAWCZYK, PAULINA ROJEK, KLAUDIA WICIJEWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA
... awans dziewcząt do finału krajowego, który odbędzie się w Łodzi
w dnia 14 czerwca 2011r. !




IV MIEJSCE
- CHŁOPCY - 2:32,41
SZYMON SIKORA, PRZEMEK ORZECHOWSKI, ŻÓŁKIEWSKI ŁUKASZ, OLGIERD KOMORNICKI
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN
... sztafeta szwedzka to konkurencja lekkoatletyczna, polegająca na przebiegnięciu przez 4 zawodników
lub zawodniczek kolejno: 100, 200, 300 i 400 metrów

... ZDJĘCIA Z WOJEWÓDZKIEGO CZWÓRBOJU LA i SZTAFET !

ZAMOŚĆ - DNIA 24 MAJA 2011
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA W DRUŻYNOWYM CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
- ROCZNIK 1998 i MŁODSI

II MIEJSCE
- CHŁOPCY - 1230 PKT
W SKŁADZIE - SZYMON SIKORA - 320 pkt, PRZEMEK ORZECHOWSKI - 24, ŻÓŁKIEWSKI ŁUKASZ - 203 pkt
RAFAŁ WITKOWSKI - 228 pkt, OLGIERD KOMORNICKI - 214 pkt, WOJCIECH GĘBORYS - 223 pkt
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN
... NOWY REKORD SZKOŁY SZYMONA SIKORY W SKOK W DAL - 5,03 m !
ORAZ W PUNKTACJI INDYWIDUALNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM - 320 PKT !

II MIEJSCE - DZIEWCZĘTA - 1264 PKT
W SKŁADZIE - PATRYCJA MALEC - 270 pkt, NATALIA KRAWCZYK - 279 pkt, KLAUDIA WICIJEWSKA - 188 pkt
MARTYNA WAWRZUSISZYN - 272 pkt, JUDYTA CZOP - 215 pkt, PAULINA ROJEK - 228 pkt
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA





KOMUNIKAT KOŃCOWY ZAWODÓW
DZIEWCZĘTA
I MIEJSCE - SP 1 ŁUKÓW - 1319 pkt
II MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - 1264 PKT
III MIEJSCE - SP 1 BIŁGORAJ - 1221 PKT
IV - SP ZWIERZYNIEC - 1202 PKT, V - SP 5 BIAŁA PODLASKA - 1200 PKT, VI - SP 1 PUŁAWY - 1154 PKT
VII - SP 4 LUBLIN - 1060 PKT, VIII - SP 5 KRAŚNIK - 1051 PKT
IX - SP 22 LUBLIN - 1002 PKT, X - SP 8 CHEŁM - 903 PKT

CHŁOPCY
I MIEJSCE - SP 5 BIAŁA PODLASKA - 1246 PKT
II MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - 1230 PKT
III MIEJSCE - SP 3 MIĘDZYRZEC PODLASKI - 1162 PKT
IV - SP 4 LUBLIN - 1151 PKT, V - SP 1 LUBARTÓW - 1115 PKT, VI - SP 21 LUBLIN - 1062 PKT
VII - SP 4 ZAMOŚĆ - 1061 PKT, VIII - SP CHMIELEK - 1032 PKT, IX - SP 1 PUŁAWY - 1022 PKT
X - PSP 5 KRAŚNIK - 973 PKT, XI - SP 8 CHEŁM - 872 PKT, XII - SP REJOWIEC FABRYCZNY - 806 PKT

ZAMOŚĆ - DNIA 17 MAJA 2011
REJONOWE IGRZYSKA W DRUŻYNOWYM CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
- ROCZNIK 1998 i MŁODSI

I MIEJSCE
- CHŁOPCY - 1117 PKT
W SKŁADZIE - SZYMON SIKORA, RADEK SIODOR, ŻÓŁKIEWSKI ŁUKASZ, RAFAŁ WITKOWSKI
OLGIERD KOMORNICKI, KACPER NASTAŁEK, rez. SEBASTIAN WAWRYCA
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN
... NOWY REKORD SZKOŁY SZYMONA SIKORY W BIEGU NA DYSTANSIE 1000 m - 3,06,14 !

I MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA - 1202 PKT
W SKŁADZIE - PATRYCJA MALEC, NATALIA KRAWCZYK, KLAUDIA WICIJEWSKA
MARTYNA WAWRZUSISZYN, JUDYTA CZOP, PAULINA ROJEK, rez. ALANA KONTKIEWICZ
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA














TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 10 MAJA 2011
MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYM CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
- ROCZNIK 1998 i MŁODSI

I MIEJSCE
- CHŁOPCY - 1135 PKT
W SKŁADZIE - SZYMON SIKORA - 271 pkt, PRZEMEK ORZECHOWSKI - 248 pkt
ŻÓLKIEWSKI ŁUKASZ - 212 pkt, JAKUB STAROSZCZYK - 200 pkt
OLGIERD KOMORNICKI - 204 pkt, SEBASTIAN WAWRYCA - (167 pkt)
PK - rez. ŁUKASZ SAMULAK - 151 pkt, KAROL ŚRÓTWA - 154 pkt
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN

I MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA - 1150 PKT
W SKŁADZIE - PATRYCJA MALEC - 261 pkt, ALANA KONTKIEWICZ - (131 pkt)
KLAUDIA WICIJEWSKA - 225 pkt, MARTYNA WAWRZUSISZYN - 238 pkt
JUDYTA CZOP - 200 pkt, PAULINA ROJEK - 232 pkt
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA


ZAMOŚĆ - DNIA 06 MAJA 2011
REJONOWE IGRZYSKA W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW - ROCZNIK 1998 i MŁODSI
II MIEJSCE
W SKŁADZIE - KAROL ŚRÓTWA, GĘBORYS WOJCIECH, PRZEMEK ORZECHOWSKI
SEBASTIAN WAWRYCA, PAWEŁ KIELAR, BARTEK WOLANIN, ŁUKASZ SAMULAK
PATRYK KROSMAN, NASTAŁEK KACPER, OLGIERD KOMORNICKI
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO





... ZDJĘCIA !


TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 28 KWIETNIA 2011
POWIATOWE IGRZYSKA W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW i DZIEWCZĄT - ROCZNIK 1998 i MŁODSI
I MIEJSCE - CHŁOPCY
W SKŁADZIE - KAROL ŚRÓTWA, SZYMON SIKORA, GĘBORYS WOJCIECH, PRZEMEK ORZECHOWSKI
SEBASTIAN WAWRYCA, PAWEŁ KIELAR, BARTEK WOLANIN, ŁUKASZ SAMULAK
PATRYK KROSMAN, PIĄTKOWSKI PAWEŁ, OLGIERD KOMORNICKI
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO i ANDRZEJ NOWOSIELECKI



















... ZESPÓŁ DZIEWCZĄT ODPADŁ W ELIMINACJACH
... A WYSTĄPIŁ W SKŁADZIE - ALANA KONTKIEWICZ, MARTYNA SOCHAN, JUSTYNA MORAWICKA
SYLWIA TRYBAŁA, MARTYNA WAWRZUSISZYN, OLA KWARCIANA, AGNIESZKA IWANICKA
KATARZYNA WASYL, OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 17 KWIETNIA 2011
ELIMINACJE REJONOWE - TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - KINDER SPORT 2011

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 - CZWÓRKI SIATKARSKIE
II MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 - zes. I
W SKŁADZIE - PATRYCJA KOWALCZUK, NATALIA KRAWCZYK, PATRYCJA MALEC
AGATA FUS, rez. EDYTA KAŁŻYŃSKA
V MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 zes. II
W SKŁADZIE - DOMINIKA MAŁYSKA, AGATA KOZA, KATARZYNA CIEĆKO
DARIA KOWALCZUK, rez. ZUZANNA NABRDALIK
VII MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 zes. III
W SKŁADZIE - KAROLINA MARYŃCZAK, DOROTA PIWKO, KATARZYNA MALEC
KATARZYNA CHROMIEC, rez. MONIKA FALKOWSKA
OPIEKUN ZESPOŁÓW - ANNA KUCHARSKA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999 - TRÓJKI SIATKARSKIE
I MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 zes. I
W SKŁADZIE - DOMINIKA KOZYRA, ANGELIKA BISZCZANIK
ZUZIA KOSTECKA, PATRYCJA PAŃCZYK
III MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 zes. II
W SKŁADZIE - AGNIESZKA WIŚNIEWSKA, ALEKSANDRA KOZERA
JAGODA MADEJCZYK, ŁUCJA POMORSKA
OPIEKUN ZESPOŁÓW - IRENEUSZ HERDA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2000 - DWÓJKI SIATKARSKIE
III MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 zes. II - W SKŁADZIE - JULKA KOPER, JULKA KULIK
V MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 zes. I - WIOLETTA NOWOROL, KATARZYNA LUPA
VII MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 zes. IV - ALEKSANDRA KRAWCZYK, WIKTORIA BARTECKA
XI MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 zes. III - GABRIELA BUNDYRA, WIKTORIA BEŃKO
OPIEKUN ZESPOŁÓW - JERZY SENEJKO




HRUBIESZÓW - DNIA 08 KWIETNIA 2011
REJONOWE IGRZYSKA W MINI PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW - ROCZNIK 1998
IV MIEJSCE
W SKŁADZIE - SZYMON SIKORA, GĘBORYS WOJCIECH, PRZEMEK ORZECHOWSKI, KACPER NASTAŁEK
FILIP PRZEDNOWEK, BARTEK WOLANIN, WITKOWSKI RAFAŁ, PATRYK KROSMAN
PIĄTKOWSKI PAWEŁ, JAKUB STAROSZCZYK, KONRAD MATYJANKA, MICHAŁ KOŁODZIEJSKI
OPIEKUN - ARTUR BEŃKO

KOMUNIKAT KOŃCOWY - GRUPA A - ELIMINACJE
SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - SP ZWIERZYNIEC 15-7, SP ZWIERZYNIEC - SP 3 HRUBIESZÓW 10-13
SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - SP 3 HRUBIESZÓW 10-11

KOMUNIKAT KOŃCOWY - GRUPA B - ELIMINACJE
SP 3 ŻDANÓW - SP 8 ZAMOŚĆ 8-11, SP 8 ZAMOŚĆ - SP 1 KRASNYSTAW 7-16
SP 1 KRASNYSTAW - SP ŻDANÓW 8-11

FINAŁY O III MIEJSCE - SP ŻDANÓW - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI 12-9
FINAŁ O I MIEJSCE - SP 1 KRASNYSTAW - SP 3 HRUBIESZÓW 10-11







... ZDJĘCIA !


ZAMOŚĆ - DNIA 30 MARCA 2011
REJONOWE IGRZYSKA W MINI KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW - ROCZNIK 1998
V MIEJSCE
W SKŁADZIE - SZYMON SIKORA, GĘBORYS WOJCIECH, PRZEMEK ORZECHOWSKI, KACPER NASTAŁEK
FILIP PRZEDNOWEK, BARTEK WOLANIN, WITKOWSKI RAFAŁ, PATRYK KROSMAN
PIĄTKOWSKI PAWEŁ, JAKUB STAROSZCZYK, KONRAD MATYJANKA, MICHAŁ KOŁODZIEJSKI
OPIEKUN - ARTUR BEŃKO

ŚWIDNIK - DNIA 22 MARZEC 2011
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

KATEGORIA - TRÓJKI SIATKARSKIE (DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999)
III MIEJSCE
W SKŁADZIE - ANGELIKA BISZCZANIK, ZUZIA KOSTECKA, ALEKSANDRA KOZERA
DOMINIKA KOZYRA, PATRYCJA PAŃCZYK, ŁUCJA POMORSKA, KATARZYNA WITKOWSKA
JAGODA MADEJCZYK
OPIEKUN - IRENEUSZ HERDA




TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 26 LUTY 2011
HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ " ORLIK 2011" - CHŁOPCY ROCZNIK 1998
VI MIEJSCE
W SKŁADZIE - KOMARNICKI OLGIERD, MACIEJ WITKOWSKI, RAFAŁ WITKOWSKI, MATEUSZ OBDYRKO
JAKUB CHROMIEC, WOJCIECH DACZYSZYN, FILIP PRZEDNOWEK, BARTEK WOLANIN, PAWEŁ KIELAR
BARTEK IWANICKI, PATRYK PODBORNY, ŁUKASZ SAMULAK, ALEKS WĘGRZYN, PATRYK PIWKO
OPIEKUN - ARTUR BEŃKO

KOLEJNOŚĆ ZAWODÓW
I MIEJSCE - TKS TOMASOVIA, II - FK LWÓW, III - AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ
IV - LOKOMOTIV RAWA RUSKA, V - WŁODAWIANKA-PŁOMYK, VI - UKS SOKÓŁ 3
VII - BKS LUBLIN, VIII - UNIA HRUBIESZÓW
















TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 17-28 STYCZNIA 2011
VIII HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DRUŻYN PODWÓRKOWYCH
O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA TOMASZOWA LUBELSKIEGO

II MIEJSCE - kategoria szkoły podstawowe
W SKŁADZIE - MACIEJ WITKOWSKI, RAFAŁ WITKOWSKI, MATEUSZ OBDYRKO, JAKUB CHROMIEC
WOJCIECH DACZYSZYN, FILIP PRZEDNOWEK, BARTEK WOLANIN ... najlepszy bramkarz




TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 09 LUTY 2011
REJONOWE IGRZYSKA W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

KATEGORIA - CZWÓRKI SIATKARSKIE
(DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998)
II MIEJSCE
W SKŁADZIE - CIEĆKO KATARZYNA, FUS AGATA, KOWALCZUK DARIA, KOWALCZUK PATRYCJA
KOZA AGATA, KRAWCZYK NATALIA, MALEC PATRYCJA, MAŁYSKA DOMINIKA
MARYŃCZAK KAROLINA, PIWKO DOROTA
OPIEKUN - ANNA KUCHARSKA

KATEGORIA - TRÓJKI SIATKARSKIE (DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999)
I MIEJSCE
W SKŁADZIE - ANGELIKA BISZCZANIK, ZUZIA KOSTECKA, ALEKSANDRA KOZERA
DOMINIKA KOZYRA, PATRYCJA PAŃCZYK, ŁUCJA POMORSKA, KATARZYNA WITKOWSKA,
AGNIESZKA WIŚNIEWSKA
OPIEKUN - IRENEUSZ HERDA ... awans na igrzyska wojewódzkie

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 10 LISTOPADA 2010
UROCZYSTE OTWARCIE OBIEKTU SPORTOWEGO " ORLIK 2012 "

10 LISTOPADA 2010 ROKU, W PRZEDEDNIU ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI UROCZYŚCIE OTWARTO
KOMPLEKS BOISK ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ ORLIK 2012 PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3
IM. DOKTORA JANUSZA PETERA ... TAK O TO PO 46 LATACH
NASZA SZKOŁA OTRZYMAŁA KOMPLEKS BOISK Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA.



... ZDJĘCIA !


TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 07 LISTOPADA 2010
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI



I MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 (SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI) - TRÓJKI SIATKARSKIE - ROCZNIK 1999



NAJLEPSZA ZAWODNICZKA - DOMINIKA KOZYRA (ROCZNIK 1999)



I MIEJSCE - UKS START (SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI) - DWÓJKI SIATKARSKIE - ROCZNIK 2000
... NAJLEPSZA ZAWODNICZKA W TYM ROCZNIKU - MARTYNA DZIDA (SP 2)
... ZDJĘCIA !

LUBARTÓW - DNIA 26 PAŹDZIERNIKA 2010
WOJEWÓDZKIE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

I MIEJSCE - SZTAFETA CHŁOPCÓW 10 x 1000 m - ROCZNIK 1998/1999
W SKŁADZIE - SIKORA SZYMON, SRÓTWA KAROL, RACHAŃSKI KAMIL, WITKOWSKI RAFAŁ
KOMARNICKI OLGIERD, STAROSZCZYK KUBA, ORZECHOWSKI PRZEMEK
NASTAŁEK KACPER, , NOWOSAD SZYMON, GĘBORYS WOJCIECH
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO i WALDEMAR KOŁCUN

VI MIEJSCE - SZTAFETA DZIEWCZĄT 10 x 800 m - ROCZNIK 1998/1999
W SKŁADZIE - WAWRZUSISZYN MARTYNA, KONTKIEWICZ ALANA, SENDECKA KAROLINA
WICIJEWSKA KLAUDIA, DOROTA PIWKO, NOWOSIELECKA AGNIESZKA, ROJEK PAULINA
MALEC PATRYCJA, CZOP JUSTYNA, NARBDALIK ZUZANNA, JUSTYNA MORAWICKA
SYLWIA TRYBAŁA - OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA







... ZDJĘCIA !

KOMUNIKAT KOŃCOWY WOJEWÓDZKICH SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
SZKOŁY PODSTAWOWE - IGRZYSKA

• CHŁOPCY - SZTAFETA 10 x 1000 m
I MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - CZAS 36,31 min
II MIEJSCE - SP 1 PUŁAWY - CZAS 37,10 min
II MIEJSCE - SP 4 DĘBLIN - CZAS 37,35 min
IV MIEJSCE - SP 5 BIAŁA PODLASKA, V MIEJSCE - SP 1 TERESPOL, VI MIEJSCE - SP JANÓW LUBELSKI
VII MIEJSCE - SP 5 KRAŚNIK, VIII MIEJSCE - SP 7 ŚWIDNIK, IX MIEJSCE - SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI
X MIEJSCE - SP 4 LUBLIN, XI MIEJSCE - SP 2 WŁODAWA
XII MIEJSCE - SP 28 LUBLIN (sztafeta nie ukończyła biegu)

• DZIEWCZĘTA - SZTAFETA 10 x 800 m
I MIEJSCE - SP 1 ŁUKÓW - CZAS 32,32 min
II MIEJSCE - SP 1 BIŁBORAJ - CZAS 32,56 min
III MIEJSCE - SP 1 TERESPOL - CZAS 33,14 min
IV MIEJSCE - SP 1 PUŁAWY, V MIEJSCE - SP 7 ŚWIDNIK, VI MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI
VII MIEJSCE - SP 6 KRAŚNIK, VIII MIEJSCE - SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI
IX MIEJSCE - SP 1 OPOLE LUBELSKIE, X MIEJSCE - SP 3 WŁODAWA
XI MIEJSCE - SP 30 LUBLIN, XII MIEJSCE - SP 4 LUBLIN

ADAMÓW - DNIA 20 PAŹDZIERNIKA 2010
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

WYNIKI INDYWIDUALNE - KOŃCOWE

CHŁOPCY ROCZNIK 1998 - KLASA 6 - DYSTANS 1000 m
3 MIEJSCE - SZYMON SIKORA
14 - SZYMON NOWOSAD, 16 - RAFAŁ WITKOWSKI, 18 - OLGIERD KOMARNICKI
34 - JAKUB STAROSZCZYK (bieg ukończyło 135 zawodników)

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 - KLASA 6 - DYSTANS 800 m
6 MIEJSCE - MARTYNA WAWRZUSISZYN
18 - PAULINA ROJEK, 30 - KAROLINA SENDECKA, 32 - PATRYCJA MALEC, 47 - ALANA KONTKIEWICZ
57 - DOROTA PIWKO, 69 - JUSTYNA MORAWICKA, 96 - ZUZANNA NABRDALIK
105 - SYLWIA TRYBAŁA, 107 KLAUDIA WICIJEWSKA
(bieg ukończyło 116 zawodniczek)

CHŁOPCY ROCZNIK 1999 - KLASA 5 - DYSTANS 1000 m
3 MIEJSCE - KACPER NASTAŁEK, 8 - KAROL ŚRÓTWA
26 - MATEUSZ BROŻKO, 27 - PATRYK PODBORNY, 29 - KAMIL RACHAŃSKI
67 - ALEKSANDER WĘGRZYN, 75 - PAWEŁ SKWAREK
(bieg ukończyło 106 zawodników)

DZIEWCZĘTA
ROCZNIK 1999 - KLASA 5 - DYSTANS 800 m
36 - ALEKSANDRA HAWRZYŁO, 42 - ALEKSANDRA SŁOBODA, 59 - OLIWIA BEŃKO
73 - MONIKA TYPEK, 86 - MARTYNA MOMOT, 88 - WERONIKA WĘCŁAWSKA
(bieg ukończyło 99 zawodniczek)

CHŁOPCY ROCZNIK 2000 - KLASA 4 - DYSTANS 800 m
7 MIEJSCE - BARTOSZ GŁAZ
46 - PAWEŁ KNAP, 47 - JAKUB BULICZ, 60 - WOJCIECH BIEŃKO, 90 - PATRYK OZIMEK
96 - KAROL SMOLUCH, 98 - MIKOŁAJ KULCZYŃSKI, 111 - MACIEJ STĘPORA
(bieg ukończyło 112 zawodników)

DZIEWCZĘTA
ROCZNIK 2000 - KLASA 4 - DYSTANS 800 m
11 MIEJSCE - KLAUDIA OZNAŃSKA, 12 - KATARZYNA SENDECKA
39 - JULIA IDZIK, 59 - OKTAWIA GRESZATA, 65 - MONIKA GARDYJAS, 72 - PAULINA KUDYBA
78 - ANITA WYBRANOWSKA, (bieg ukończyło 84 zawodniczek)

PUNKTACJA DRUŻYNOWA
KATEGORIA CHŁOPCÓW - I MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW - 83 PKT
KATEGORIA DZIEWCZĄT - VI MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW - 44 PKT









OPIEKUNOWIE - ARTUR BEŃKO, BEATA KULCZYŃSKA, WALDEMAR KOŁCUN

... ZDJĘCIA !



TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 18 PAŹDZIERNIKA 2010
REJONOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

I MIEJSCE - SZTAFETA DZIEWCZĄT 10 x 800 m - ROCZNIK 1998/1999
W SKŁADZIE - WAWRZUSISZYN MARTYNA, KONTKIEWICZ ALANA, SENDECKA KAROLINA
WICIJEWSKA KLAUDIA, KUCEŁ ZUZANNA, NOWOSIELECKA AGNIESZKA, ROJEK PAULINA
MALEC PATRYCJA, CZOP JUSTYNA, NARBDALIK ZUZANNA
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA

I MIEJSCE - SZTAFETA CHŁOPCÓW 10 x 1000 m - ROCZNIK 1998/1999
W SKŁADZIE - SIKORA SZYMON, SRÓTWA KAROL, RACHAŃSKI KAMIL, WITKOWSKI RAFAŁ
BROŻKO MATEUSZ, KOMARNICKI OLGIERD, STAROSZCZYK KUBA, ORZECHOWSKI PRZEMEK
WĘGRZYN OLEK, NASTAŁEK KACPER, PODBORNY PATRYK, NOWOSAD SZYMON
GĘBORYS WOJCIECH, WAWRYCA SZYMON
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO



... ZDJĘCIA !

HORYNIEC - DNIA 14 PAŹDZIERNIKA 2010
WYJAZD NA BASEN DO HORYŃCA
OPIEKUNOWIE - MAŁGORZATA GDAŃSKA i ARTUR BEŃKO



... ZDJĘCIA !

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 13 PAŹDZIERNIKA 2010
POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1998/1999
I MIEJSCE - SZTAFETA DZIEWCZĄT 10 x 800 m, I MIEJSCE - SZTAFETA CHŁOPCÓW 10 x 1000 m




ŚWIDNIK - DNIA 25-26 WRZEŚNIA 2010
I TURNIEJ O MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO MŁODZICZEK - WZPS LUBLIN
ROCZNIK 1996-1998



W SKŁADZIE - CIEĆKO KATARZYNA, FUS AGATA, KOWALCZUK DARIA, KOWALCZUK PATRYCJA
KOZA AGATA, KRAWCZYK NATALIA, MALEC PATRYCJA, MAŁYSKA DOMINIKA
MARYŃCZAK KAROLINA, PIWKO DOROTA ... WYRÓŻNIENIE DLA PATRYCJI KOWALCZUK !
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA

JESIEŃ 2010
OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH - CHŁOPCY ROCZNIK 1998
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO
I KOLEJKA - AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ - UKS SOKÓŁ 3 (0-2)
II KOLEJKA - UKS SOKÓŁ 3 - UNIA HRUBIESZÓW (0-3)
III KOLEJKA - IGROS KRASNOBRÓD - UKS SOKÓŁ 3 (0-6)
IV KOLEJKA - ORZEŁ TERESZPOL - UKS SOKÓŁ 3 (0-1)
V KOLEJKA - UKS SOKÓŁ 3 - GAUDIUM ZAMOŚĆ (1-3)
VI KOLEJKA - OSiR BIŁGORAJ - UKS SOKÓŁ 3 (1-1)
VII KOLEJKA - UKS SOKÓŁ 3 - SPARTA ŁABUNIE (0-0)

TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
1 MIEJSCE - OSiR BIŁGORAJ - 16 PKT, 2 MIEJSCE - UNIE HRUBIESZÓW - 16 PKT
3 MIEJSCE - SPARTA ŁABUNIE - 14 PKT, 4 MIEJSCE - GAUDIUM ZAMOŚĆ - 13 PKT
5 MIEJSCE - UKS SOKÓŁ3 - 11 PKT, 6 MIEJSCE - AMSPN ZAMOŚĆ - 7 PKT
7 MIEJSCE - ORZEŁ TERESZPOL - 3 PKT, 8 MIEJSCE - IGROS KRASNOBRÓD - 0 PKT










TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 20 WRZEŚNIA 2010
KARATE W TRÓJCE






TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 16 WRZEŚNIA 2010
BIEGI ULICZNE Z OKAZJI 71 ROCZNICY WALK POD TOMASZOWEM LUBELSKIM

I MIEJSCE - KAROL ŚRÓTWA i ALEKSANDRA SŁOBODA
II MIEJSCE - KAMIL RACHAŃSKI, MARTYNA WAWRZUSISZYN, SZYMON NOWOSAD
III MIEJSCE - OLIWIA BEŃKO, V MIEJSCE - BARTOSZ GŁAZ, VI MIEJSCE - SARA BRODOWSKA
... ZDJĘCIA »










TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 15-17 WRZEŚNIA 2010
I TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
ORLIK CUP 2010 O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA






  ... ZDJĘCIA »


OBÓZ SPORTOWY - KOŁOBRZEG 2010

DNIA 03-14 SIERPNIA 2010



W OBOZIE SPORTOWYM UCZESTNICZYŁO ŁĄCZNIE 77 MŁODYCH SPORTOWCÓW,
W SZEŚCIU GRUPACH: 3 GRUPY DZIEWCZĄT - PIŁKA SIATKOWA ROCZNIK 1999 - 1997,
DWIE GRUPY CHŁOPCÓW - PIŁKA NOŻNA ROCZNIK 1998 i 1999 ORAZ GRUPA PLASTYCZNA.
KADRA TRENERSKA:
IREK HERDA, KRZYSZTOF MANDZIUK, ANNA KUCHARSKA, JERZY SENEJKO, ARTUR BEŃKO
ANDRZEJ NOWOSIELECKI, JAREK KORZEŃ, IWONA JĘDRUSZKO i MAŁGORZATA NOWOSIELECKA








... ZDJĘCIA »

 
Właściciel tej strony nie aktywował dodatku "Toplista"!
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=