Archiwum 2011-2012


WAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE ROKU SZKOLNEGO 2011/2012
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. DOKTORA JANUSZA PETERA W TOMASZOWIE LUBELSKIM



TOMASZÓW LUBELSKI - 31 MAJA 2012
WYNIKI PLEBISCYTU
NA 10 NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3
ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

I MIEJSCE - BARTOSZ IWANICKI
II MIEJSCE - ŁUKASZ SAMULAK, III MIEJSCE - KACPER NASTAŁEK
IV - PATRYK PODBORNY, V - ALEKSANDRA HAWRYŁO, VI - KAROL ŚRÓTWA , VII - KAROL SMOLUCH
VIII - ANGELIKA BISZCZANIK, IX - DOMINIKA KOZYRA, X - MONIKA SKINDER

















... ZDJĘCIA !



TOMASZÓW LUBELSKI - 25 CZERWCA 2012
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS IV-V (ROCZNIK 2001-2000) O PUCHAR PREZESA
UKS START W TOMASZOWIE LUBELSKIM














TOMASZÓW LUBELSKI - 21 CZERWCA 2012
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS IV (ROCZNIK 2001) O PUCHAR PREZESA
UKS SOKÓŁ 3 W TOMASZOWIE LUBELSKIM








EURO 2012 - 12 CZERWCA 2012
KAROL BONDYRA ! ... WYPROWADZIŁ ŁUKASZA PISZCZKA NA NARODOWYM !
KAROL BONDYRA ... NASZ UCZEŃ ... TO JEDEN Z MAŁYCH SZCZĘŚLIWCÓW,
KTÓRZY WYPROWADZILI NA MURAWĘ NASZYCH PIŁKARZY PRZED MECZEM Z ROSJĄ
NA STADIONIE NARODOWYM W WARSZAWIE.
9 - LETNI KAROL WYCHODZIŁ RAZEM Z ŁUKASZEM PISZCZKIEM !




TOMASZÓW LUBELSKI - 30-31 MAJA 2012
EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU DLA WSZYSTKICH W SP 3 - TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KLAS IV i V










... ZDJĘCIA !


KRAŚNIK - 29 MAJA 2012
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1999 - 2000
II MIEJSCE
W SKŁADZIE - KACPER NASTAŁEK, ŁUKASZ SAMULAK, ALEKSANDER WĘGRZYN
BARTOSZ IWANICKI, DOMINIK ZAWADA, KAROL BISZCZANIK, KAROL ŚRÓTWA
MICHAŁ TOWBIN, PATRYK PODBORNY, MATEUSZ BROŻKO
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI



KOMUNIKAT KOŃCOWY ZAWODÓW
GRUPA A
SP 51 LUBLIN - SP 8 CHEŁM (4:3) , SP 8 CHEŁM - SP 3 TOMASZÓW (0:6)
SP 3 TOMASZÓW - SP 51 LUBLIN (3:1)
GRUPA B
SP 5 KRAŚNIK - SP BARANÓW (7:0) , SP BARANÓW - SP ŁOMAZY (0:1)
SP ŁOMAZY - SP 5 KRAŚNIK (0:7)

MECZ O III MIEJSCE / SP 51 LUBLIN - SP ŁOMAZY (6:0)
FINAŁ - MECZ O I MIEJSCE / SP 3 TOMASZÓW - SP 5 KRAŚNIK (3:5)





... SP 5 z KRAŚNIKA
... ZDJĘCIA !


EURO 2012 - 20 MAJA 2012
KAROL BONDYRA ! ... NASZ CZŁOWIEK NA EURO 2012

PONAD 200 DZIECI Z CAŁEJ POLSKI WYPROWADZI NA STADIONY PIŁKARZY PODCZAS
TEGOROCZNYCH MISTRZOSTW EUROPY UEFA EURO 2012.
W TYM GRONIE ZNALAZŁ SIĘ MŁODY UCZEŃ NASZEJ SZKOŁY - KAROL BONDYRA,
KTÓRY PRZESZEDŁ POMYŚLNIE ELIMINACJE W PROGRAMIE "DZIECIĘCA ESKORTA McDONALD'S".
PIERWSZA GRUPA DZIECI, BĘDZIE TOWARZYSZYĆ REPREZENTACJI POLSKI JUŻ
8 CZERWCA, PODCZAS MECZU OTWARCIA NA WARSZAWSKIN STADIONIE NARODOWYM.
... KAROL "WPROWADZI" PIŁKARZY 12 CZERWCA, PODCZAS MECZU POLSKA - ROSJA!






REJOWIEC FABRYCZNY - 22 MAJA 2012
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW -
ROCZNIK 1999 - 2000

III MIEJSCE - CHŁOPCY (1139 PKT)
W SKŁADZIE - KACPER NASTAŁEK, MATEUSZ BROŻKO, ALEKSANDER WĘGRZYN
DOMINIK ZAWADA, KAROL ŚRÓTWA, KAROL SMOLUCH
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI i KRZYSZTOF MANDZIUK
( I miejsce - SP 2 Tomaszów Lubelski - 1290 pkt, II miejsce - SP 1 Łuków - 1173
IV miejsce - SP 4 Lublin - 1131, V miejsce - SP 5 Łuków - 1042 pkt, VI miejsce - SP 1 Biłgoraj - 1036
... zklasyfikowano 12 zespołów)

V MIEJSCE - DZIEWCZĘTA (1247 PKT)
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA SŁOBODA, DOMINIKA KOZYRA, ALEKSANDRA HAWRTŁO
OLIWIA BEŃKO, WERONIKA WĘCŁAWSKA, AGNIESZKA WIŚNIEWSKA, rez. KAROLINA NATYNA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA
(I miejsce - SP 1 Łuków - 1393, II miejsce - SP Zwierzyniec - 1387, III miejsce - SP 5 Łuków - 1283)














... ZDJĘCIA !



ZAMOŚĆ - 18 MAJA 2012
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW -
ROCZNIK 1999 - 2000

II MIEJSCE - CHŁOPCY
W SKŁADZIE - KACPER NASTAŁEK, MATEUSZ BROŻKO, ALEKSANDER WĘGRZYN
DOMINIK ZAWADA, KAROL ŚRÓTWA, KAROL SMOLUCH
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI i KRZYSZTOF MANDZIUK



II MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA SŁOBODA, DOMINIKA KOZYRA, KAROLINA NATYNA
OLIWIA BEŃKO, WERONIKA WĘCŁAWSKA, AGNIESZKA WIŚNIEWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA
... oba zespoły awansowały do zawodów szczebla wojewódzkiego !








... ZDJĘCIA !



TOMASZÓW LUBELSKI - 16 MAJA 2012
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
ROCZNIK 1999 - 2000
I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA SŁOBODA, ALEKSANDRA HAWRYŁO, DOMINIKA KOZYRA
KAROLINA NATYNA, OLIWIA BEŃKO, WERONIKA WĘCŁAWSKA, AGNIESZKA WIŚNIEWSKA




II MIEJSCE
- CHŁOPCY
W SKŁADZIE - KACPER NASTAŁEK, ŁUKASZ SAMULAK, ALEKSANDER WĘGRZYN
DOMINIK ZAWADA, KAROL ŚRÓTWA, KAROL SMOLUCH








ZAMOŚĆ - 09 MAJA 2012
MISTRZOSTWA REJONU SZS W PIIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1999 - 2000
I MIEJSCE
W SKŁADZIE - KACPER NASTAŁEK, ŁUKASZ SAMULAK, ALEKSANDER WĘGRZYN
BARTOSZ IWANICKI, DOMINIK ZAWADA, KUBA JERUZAL, KAROL ŚRÓTWA, MICHAŁ TOWBIN
PATRYK PODBORNY, BARTŁOMIEJ SEMENOWICZ, DAWID FURMANIAK, MATEUSZ BROŻKO
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI







TOMASZÓW LUBELSKI - 08 MAJA 2012
POWIATOWE ZAWODY W BIEGACH SZTAFETOWYCH
SZTAFETA SZWEDZKA
- 100m + 200m + 300m + 400m ORAZ SZTAFETA - 4 x 100m



SZTAFETA SZWEDZKA DZIEWCZĄT - I MIEJSCE
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA SŁOBODA, ALEKSANDRA HAWRYŁO
MONIKA SKINDER, KATARZYNA SENDECKA



SZTAFETA SZWEDZKA CHŁOPCÓW - II MIEJSCE
W SKŁADZIE - KACPER NASTAŁEK, ŁUKASZ SAMULAK, KAROL ŚRÓTWA, DOMINIK ZAWADA



SZTAFETA DZIEWCZĄT 4 x 100 m - II MIEJSCE





SZTAFETA CHŁOPCÓW 4 x 100 m - II MIEJSCE
W SKŁADZIE - KAROL SMOLUCH, ALEKSANDER WĘGRZYN, BARTOSZ IWANICKI, MATEUSZ BARTECKI





ŚWIDNIK - 28 KWIETNIA 2012
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO WZPS KINDER+SPORT 2012
W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
CZWÓRKI SIATKARSKIE
- KLASA VI - ROCZNIK 1999
III MIEJSCE
W SKŁADZIE - DOMINIKA KOZYRA, ANGELIKA BISZCZANIK, ZUZIA KOSTECKA
JAGODA MADEJCZYK, AGNIESZKA WIŚNIEWSKA, KASIA ŁYCIUK, PATRYCJA PAŃCZYK
ŁUCJA POMORSKA, AGATA KOSIŃSKA, KATARZYNA WITKOWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA



DWÓJKI SIATKARSKIE
- KLASA IV - ROCZNIK 2001
X MIEJSCE - PATRYCJA ZBRONIEC, PATRYCJA SZCZERBA
XII MIEJSCE - GABRYSIA LIPOWSKA, KAROLINA STRUP
XIV MIEJSCE - MAŁGORZATA MOKRZYŃSKA, KAROLINA SAWICKA
XV MIEJSCE - KLAUDIA RYBAK, DOROTA KORKOSZ
OPIEKUN ZESPOŁÓW - ANNA KUCHARSKA










ŁÓDŹ - 21-22 KWIETNIA 2012
OGÓLNOPOLSKI FINAŁ W BIEGACH SZTAFETOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1999-2000 - ŁÓDŹ 2012

VI MIEJSCE CHŁOPCÓW
W SKŁADZIE - ŁUKASZ SAMULAK, KACPER NASTAŁEK, KAROL ŚRÓTWA
PATRYK PODBORNY, MATEUSZ BROŻKO, KAROL SMOLUCH, MICHAŁ TOWBIN
BARTOSZ GŁAZ, BARTOSZ IWANICKI
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI

IX MIEJSCE DZIEWCZĄT
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA SŁOBODA, ALEKSANDRA HAWRYŁO, KATARZYNA MORWIŃSKA
KATARZYNA SENDECKA, KLAUDIA OZNAŃSKA, OLIWIA BEŃKO
WERONIKA WĘCŁAWSKA, MONIKA SKINDER, ADRIANNA KORKOWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA










... ZDJĘCIA !



TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 26 KWIETNIA 2012
ELIMINACYJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ im. MARKA WIELGUSA
CHŁOPCY ROCZNIK 2001
















BIAŁA PODLASKA - 25 KWIETNIA 2012
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO SZS W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1999
- CZWÓRKI SIATKARSKIE - KLASA VI
III MIEJSCE - DOMINIKA KOZYRA, ANGELIKA BISZCZANIK, ZUZIA KOSTECKA
JAGODA MADEJCZYK, AGNIESZKA WIŚNIEWSKA, KASIA ŁYCIUK, PATRYCJA PAŃCZYK
ŁUCJA POMORSKA, AGATA KOSIŃSKA, KATARZYNA WITKOWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA













TOMASZÓW LUBELSKI - 20 KWIETNIA 2012
MISTRZOSTWA POWIATU SZS W PIIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1999 - 2000
I MIEJSCE
W SKŁADZIE - KACPER NASTAŁEK, ŁUKASZ SAMULAK, ALEKSANDER WĘGRZYN
BARTOSZ IWANICKI, DOMINIK ZAWADA, KAROL BISZCZANIK, KAROL ŚRÓTWA, MICHAŁ TOWBIN
PATRYK PODBORNY, BARTŁOMIEJ SEMENOWICZ, DAWID FURMANIAK, MATEUSZ BROŻKO
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI




TOMASZÓW LUBELSKI - 19 KWIETNIA 2012
MISTRZOSTWA REJONU SZS W PIIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1999 - 2000
III MIEJSCE
W SKŁADZIE - KACPER NASTAŁEK, ŁUKASZ SAMULAK, ALEKSANDER WĘGRZYN
BARTOSZ IWANICKI, DOMINIK ZAWADA, KAROL BISZCZANIK, KAROL ŚRÓTWA
MATEUSZ BARTECKI, BARTŁOMIEJ SEMENOWICZ, SYLWESTER CZERNIAWSKI, MICHAŁ DUDZIŃSKI
KAROL SMOLUCH, DAWID FURMANIAK, MATEUSZ BROŻKO
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI












ZAMOŚĆ - 11 KWIETNIA 2012
SPARTAKIADA DZIECI I MŁODZIEŻY
ZAWODY SPORTOWE PAMIĘCI OFIAR KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ
BIEG NA 300 m - KLASY I -III
I MIEJSCE - KINGA ŁUSZCZYK, I MIEJSCE - MAKSYMILIAN ECKER
II MIEJSCE - JAKUB WAWRZUSISZYN
BIEG NA 300 m - KLASY IV - I MIEJSCE - MONIKA SKINDER
BIEG NA 600 m - KLASY V
II MIEJSCE - KATARZYNA SENDECKA, III MIEJSCE - KAROL SMOLUCH
BIEG NA 600 m - KLASY VI
II MIEJSCE - ALEKSANDRA HAWRYŁO, III MIEJSCE - ALEKSANDRA SŁOBODA
BIEG NA 800 m - KLASY VI - III MIEJSCE - KACPER NASTAŁEK








TOMASZÓW LUBELSKI - 30 MARCA 2012
MISTRZOSTWA POWIATU SZS W PIIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1999 - 2000

I MIEJSCE CHŁOPCÓW
W SKŁADZIE - KACPER NASTAŁEK, ŁUKASZ SAMULAK, ALEKSANDER WĘGRZYN
BARTOSZ IWANICKI, DOMINIK ZAWADA, KAROL BISZCZANIK, KAROL ŚRÓTWA
MATEUSZ BARTECKI, BARTŁOMIEJ SEMENOWICZ, SYLWESTER CZERNIAWSKI, MICHAŁ DUDZIŃSKI
KAROL SMOLUCH, PATRYK PODBORNY, DAWID FURMANIAK, MATEUSZ BROŻKO
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI



ZAMOŚĆ - 28 MARCA 2012
MISTRZOSTWA REJONU SZS W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1999 - 2000
CHŁOPCY ROCZNIK 2000 - TRÓJKI SIATKARSKIE - KLASA V
V MIEJSCE / OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS




ZAMOŚĆ - 27 MARCA 2012
MISTRZOSTWA REJONU SZS W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1999 - 2000


DZIEWCZĄTE ROCZNIK 2000 - TRÓJKI SIATKARSKIE - KLASA V
IV MIEJSCE - WIKTORIA BARTECKA, WIKTORIA BEŃKO, GABRIELA BUNDYRA
KINGA FELSMANN, MAJA GARDIAS, JULIA KOPER, ALEKSANDRA KRAWCZYK, JULIA KULIK
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO

DZIEWCZĄTE ROCZNIK 1999 - CZWÓRKI SIATKARSKIE - KLASA VI
I MIEJSCE - DOMINIKA KOZYRA, ANGELIKA BISZCZANIK, ZUZIA KOSTECKA
JAGODA MADEJCZYK, AGNIESZKA WIŚNIEWSKA, KASIA ŁYCIUK, PATRYCJA PAŃCZYK
ŁUCJA POMORSKA, AGATA KOSIŃSKA, KATARZYNA WITKOWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA




TOMASZÓW LUBELSKI - 23 MARCA 2012
MISTRZOSTWA POWIATU SZS W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1999 - 2000

II MIEJSCE DZIEWCZĄT
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA SŁOBODA, ALEKSANDRA HAWRYŁO, OLIWIA BEŃKO, MONIKA TYPEK
WERONIKA WĘCŁAWSKA, KLAUDIA WOŚ, SARA BRODOWSKA, KAROLINA CIUPAK
MAGDALENA KRZACZEK, WERONIKA HARBUZ, MAGDALENA DOLANOWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA

II MIEJSCE CHŁOPCÓW
W SKŁADZIE - KACPER NASTAŁEK, ŁUKASZ WANCERZ, ŁUKASZ SAMULAK, ALEKSANDER WĘGRZYN
BARTOSZ IWANICKI, MACIEJ STĘPORA, MIKOŁAJ KULCZYŃSKI, PAWEŁ SKWAREK
DOMINIK ZAWADA, KAROL BISZCZANIK, KAROL ŚRÓTWA
OPIEKUN ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK



TOMASZÓW LUBELSKI - 16 i 19 MARCA 2012
MISTRZOSTWA POWIATU SZS W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1999 - 2000


DZIEWCZĄTE ROCZNIK 2000 - TRÓJKI SIATKARSKIE - KLASA V
I MIEJSCE - WIKTORIA BARTECKA, WIKTORIA BEŃKO, GABRIELA BUNDYRA
KINGA FELSMANN, MAJA GARDIAS, JULIA KOPER, ALEKSANDRA KRAWCZYK, JULIA KULIK
KATARZYNA LUPA, WIOLETA NOWOROL / OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO

DZIEWCZĄTE ROCZNIK 1999 - CZWÓRKI SIATKARSKIE - KLASA VI
I MIEJSCE - DOMINIKA KOZYRA, ANGELIKA BISZCZANIK, ZUZIA KOSTECKA, JAGODA MADEJCZYK
AGNIESZKA WIŚNIEWSKA, KASIA ŁYCIUK, PATRYCJA PAŃCZYK
ŁUCJA POMORSKA, rez. AGATA KOSIŃSKA / OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA


CHŁOPCY ROCZNIK 2000 - TRÓJKI SIATKARSKIE - KLASA V
I MIEJSCE / OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS

CHŁOPCY ROCZNIK 1999 - CZWÓRKI SIATKARSKIE - KLASA VI
II MIEJSCE / OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI




TOMASZÓW LUBELSKI - 11 MARCA 2012
KINDER+SPORT 2012
ELIMINACYJNY TURNIEJ DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT ROCZNIK 1999 - 2001



DZIEWCZĄTE ROCZNIK 2001 - DWÓJKI SIATKARSKIE - KLASA IV
I MIEJSCE - PATRYCJA ZBRONIEC, PATRYCJA SZCZERBA
II MIEJSCE - DOROTA KORKOSZ, KLAUDIA RYBAK
III MIEJSCE - KAROLINA STRUP, GABRYSIA LIPOWSKA
IV MIEJSCE - KAROLINA SAWICKA, MAŁGORZATA MOKRZYŃSKA
OPIEKUN ZESPOŁÓW - ANNA KUCHARSKA

DZIEWCZĄTE ROCZNIK 2000 - TRÓJKI SIATKARSKIE - KLASA V
II, IV i VIII MIEJSCE
JULIA KOPER, JULIA KULIK, WIKTORIA BEŃKO, KINGA FELSMANN
WIKTORIA BARTECKA, MAJA GARDIAS, OLA KRAWCZYK, GABRIELLA BUNDYRA
OPIEKUN ZESPOŁÓW - JERZY SENEJKO

DZIEWCZĄTE ROCZNIK 1999 - CZWÓRKI SIATKARSKIE - KLASA VI
I MIEJSCE - DOMINIKA KOZYRA - MVP, ANGELIKA BISZCZANIK
ZUZIA KOSTECKA, JAGODA MADEJCZUK
III MIEJSCE - AGNIESZKA WIŚNIEWSKA, KASIA ŁYCIUK, PATRYCJA PAŃCZYK
ŁUCJA POMORSKA, rez. AGATA KOSIŃSKA - OPIEKUN ZESPOŁÓW - IRENEUSZ HERDA




... ZDJĘCIA !



TOMASZÓW LUBELSKI - 01 GRUDNIA 2011
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT ROCZNIK 2000 i 2001

DZIEWCZĄTE ROCZ. 2001
I MIEJSCE - PATRYCJA ZBRONIEC, PATRYCJA SZCZERBA
III MIEJSCE - DOROTA KORKOSZ, KAROLINA SAWICKA
IV MIEJSCE - GABRIELA LIPOWSKA, KLAUDIA RYBAK
VII MIEJSCE - MARTYNA KOT, KAROLINA STRUP, rez. POLA GAŁEK
VIII MIEJSCE - AGNIESZKA SIWEK, OLA JĘDRZEJEWSKA, rez. NATALIA RACZYŃSK
OPIEKUN ZESPOŁÓW - ANNA KUCHARSKA




ZAMOŚĆ - 23 LISTOPADA 2011
REJONOWE IGRZYSKA W SZTAFETACH PŁYWACKIC DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW 8 x 25 m

V MIEJSCE DZIEWCZĄT
W SKŁADZIE - GABRIELA ROMAŃCZUK, ANNA JANIK, ŁUCJA POMORSKA, HANNA OLESZCZUK
WIKTORIA ŻURAWSKA, WERONIKA RYBIŃSKA, KATARZYNA MORWIŃSKA
PATRYCJA SŁUPSKA, KINGA KRUPA


VI MIEJSCE CHŁOPCÓW
W SKŁADZIE - KACPER NASTAŁEK, CZAREK OZIMEK, ŁUKASZ SAMULAK, ALEKSANDER WĘGRZYN
BARTOSZ IWANICKI, MACIEJ STĘPORA, MIKOŁAJ KULCZYŃSKI, KACPER WASYL
OPIEKUNOWIE - ANDRZEJ NOWOSIELECKI i BEATA KULCZYŃSKA






ADAMÓW - 25 PAŻDZIERNIKA 2011
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW -
ROCZNIK 1999-2001



I MIEJSCE - MONIKA SKINDER (ROCZ. 2001) i II MIEJSCE - KACPER NASTAŁEK (ROCZ. 1999)



... od lewej - KACPER NASTAŁEK, ALEKSANDRA HAWRYŁO - V MIEJSCE (ROCZ. 1999)
KATARZYNA SENDECKA - VI MIEJSCE (ROCZ. 2000) i MONIKA SKINDER ! ... BRAWO !

... W PUNKTACJI ZESPOŁOWEJ - KATEGORIA DZIEWCZĘTA - II MIEJSCE
... W KATEGORII CHŁOPCY - MIEJSCE VI





... ZDJĘCIA !


TOMASZÓW LUBELSKI - 20 PAŻDZIERNIKA 2011
WOJEWÓDZKIE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1999-2001

I MIEJSCE CHŁOPCÓW - W SKŁADZIE - ŁUKASZ SAMULAK, KACPER NASTAŁEK, KAROL ŚRÓTWA
PATRYK PODBORNY, MATEUSZ BROŻKO, MATEUSZ DWORNICZUK, MICHAŁ TOWBIN
BARTOSZ GŁAZ, MATEUSZ BARTECKI, MICHAŁ POLKOWSKI
rez. KAROL SMOLUCH, rez. BARTOSZ IWANICKI
OPIEKUN ANDZRZEJ NOWOSIELECKI i KRZYSZTOF MANDZIUK

II MIEJSCE DZIEWCZĄT - W SKŁADZIE - ALEKSANDRA SŁOBODA, SARA BRODOWSKA
ALEKSANDRA HAWRYŁO, KATARZYNA MORWIŃSKA, KATARZYNA SENDECKA, KLAUDIA OZNAŃSKA
OLIWIA BEŃKO, WERONIKA WĘCŁAWSKA, MONIKA SKINDER, ADA KORKOWSKA
rez. JAGODA GRAD - OPIEKUN MAŁGORZATA GDAŃSKA i WALDEMAR KOŁCUN





... ZDJĘCIA !




TOMASZÓW LUBELSKI - 12 PAŻDZIERNIKA 2011
JESIENNE IGRZYSKA REKREACYJNO - SPORTOWE NA OBIEKTACH GIMNAZJUM NR 1






... ZDJĘCIA !



TOMASZÓW LUBELSKI - 29 WRZEŚNIA 2011
POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ROCZNIK 1999-2002
II MIEJSCE - DZIEWCZĘTA; II MIEJSCE - CHŁOPCY






TOMASZÓW LUBELSKI - 28 WRZEŚNIA 2011
PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA WOJEWÓDZKIEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO
ZA ROK SZKOLNY 2010/2011



• KATEGORIA - SZKOŁY PODSTAWOWE - IGRZYSKA
I MIEJSCE - SP 7 ŚWIDNIK - 373 PKT, II MIEJSCE - SP 1 ŁUKÓW - 331 PKT
III MIEJSCE - SP 4 ZAMOŚĆ - 310,5 PKT
IV MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - 299,5 PKT !

• KATEGORIA - GIMNAZJADA
I MIEJSCE - GIM. NR 1 TOMASZÓW LUBELSKI - 438,5 PKT
II MIEJSCE - GIM. NR 11 LUBLIN - 408,5 PKT, III MIEJSCE - GIM. NR 5 LUBLIN - 384 PKT
IV MIEJSCE - GIM. 1 ŚWIDNIK - 339 PKT
V MIEJSCE - GIM. NR 2 TOMASZÓW LUBELSKI - 329,5 PKT

• KATEGORIA - LICEALIADA
I MIEJSCE - I LO PIAŁA PODLASKA - 420 PKT
II MIEJSCE - ZS NR 1 TOMASZÓW LUBELSKI - 345 PKT
III MIEJSCE - LO ONZ BIŁGORAJ - 323 PKT

... ZDJĘCIA !


TOMASZÓW LUBELSKI - 15 WRZEŚNIA 2011
IV OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY Z OKAZJI WALK POD TOMASZOWEM LUBELSKIM
WE WRZEŚNIU 1939 ROKU.





KATEGORIA CHŁOPCY MŁODSI (rocznik 2001 i młodsi)
II MIEJSCE - MICHAŁ POLKOWSKI



KATEGORIA DZIEWCZĘTA MŁODSZE (rocznik 2001 i młodsi)
I MIEJSCE - MONIKA SKINDER, II MIEJSCE - ADA KORKOWSKA



KATEGORIA CHŁOPCY STARSI (rocznik 1999-2000)
I MIEJSCE - KACPER NASTAŁEK, III MIEJSCE - KAROL ŚRÓTWA
IV MIEJSCE - PATRYK PODBORNY, V MIEJSCE - ŁUKASZ SAMULAK



KATEGORIA DZIEWCZĘTA STARSZE (rocznik 1999-2000)
III MIEJSCE - ALEKSANDRA SŁOBODA, IV MIEJSCE - ALEKSANDRA HAWRYŁO
VI MIEJSCE - OLIWIA BEŃKO
ZDJĘCIA !


TOMASZÓW LUBELSKI - 13-14 WRZEŚNIA 2011
II TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA Donalda Tuska
KATEGORIA
- DZIEWCZĘTA STARSZE i MŁODSZE











... ZDJĘCIA Z II TURNIEJU ORLIKA ... CHŁOPCY i DZIEWCZĘTA !




TOMASZÓW LUBELSKI - 07-09 WRZEŚNIA 2011
II TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA Donalda Tuska

ELIMINACJE MIEJSKIE - KATEGORIA CHŁOPCY MŁODSI (rocznik 2000/2001)
I MIEJSCE - THE BLACK - SP 2 Tomaszów Lubelski
II MIEJSCE - KLASA 5 - SP 3 Tomaszów Lubelski - opiekun T. KŁOS
III MIEJSCE - FC BARCELONA - SP 2 Tomaszów Lubelski
IV MIEJSCE - KLASA 4 - SP 3 Tomaszów Lubelski - opiekun - A. BEŃKO

ELIMINACJE MIEJSKIE - KATEGORIA CHŁOPCY STARSI (rocznik 1998/1999)
I MIEJSCE - SP 2 Tomaszów Lubelski, II MIEJSCE - GIMNAZJUM NR 1
III MIEJSCE - SP 3 Tomaszów Lubelski, IV MIEJSCE - GIMNAZJUM NR 2



ZDJĘCIA !



OBÓZ SPORTOWY - JAWOR 2011

JAWOR - SOLINA DNIA 25 LIPCA - 03 SIERPNIA 2011


... ZDJĘCIA !


 
Właściciel tej strony nie aktywował dodatku "Toplista"!
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=