Archiwum 2012-2013


WAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. DOKTORA JANUSZA PETERA W TOMASZOWIE LUBELSKIM



TOMASZÓW LUBELSKI - 23 MAJA 2013
WYNIKI PLEBISCYTU
NA 10 NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3
ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

I MIEJSCE - BARTOSZ GŁAZ
II MIEJSCE - KATARZYNA SENDECKA, III MIEJSCE - EMIL PLESKACZ
( ... na zdjęciu poniżej ! )
IV - MAGDA KUŚMIERZ, V - KAROL SMOLUCH, VI - MAKS ECKER, VII - BARBARA KAWECKA
VIII - KAWID CIEĆKO, IX - MONIKA SKINDER, X - PATRYCJA SZCZERBA
















TOMASZÓW LUBELSKI - 29 MAJA 2013
I MIEJSCE
W I SZKOLNEJ SPARTAKIADZIE SPORTOWEJ - TOMASZÓW LUBELSKI 2013










































TOMASZÓW LUBELSKI - 28 MAJA 2013
WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS V-TYCH
I MIEJSCE - KLASA 5A
II - KLASA 5B, III - KLASA 5D, IV - KLASA 5C, V - KLASA 5E














MIĘDZYRZEC PODLASKI - 21 MAJA 2013
II MIEJSCE
W FINALE WOJEWÓDZKIM
W XVIII TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ IM. MARKA WIELGUSA CHŁOPCÓW ROCZNIK 2002

W DNIU 21 MAJA 2013 ROKU W MIĘDZYRZECU PODLASKIM ODBYŁ SIĘ WOJEWÓDZKI FINAŁ
TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ IM. MARKA WIELGUSA CHŁOPCÓW ROCZNIK 2002.
REPREZENTACJA NASZEJ SZKOŁY ZAJĘŁA II MIEJSCE PRZEGRYWAJĄC MECZ FINAŁOWY
W SERII RZUTÓW KARNYCH Z UKS NIEDŹWIADEK CHEŁM (4:5).
MECZ W REGULAMINOWYM CZASIE ZAKOŃCZYŁ SIĘ REMISEM 1:1
... STRZELCEM BRAMKI BYŁ MAKSYMILIAN ECKER.
NAJLEPSZYM BRAMKARZEM TURNIEJU ZAOSTAŁ WYBRANY MIKOŁAJ SIELEWICZ.

NASZ ZESPÓŁ WYSTĄPIŁ W SKŁADZIE:
MAKSYMILIAN ECKER, DAMIAN JAROSZ, JAKUB MACIEJKO, SEBASTIAN PIÓRO
SEBASTIAN RÓŻYCKI , MIKOŁAJ SIELEWICZ, JAKUB WAWRZUSISZYN
HUBERT WOŚ, JAKUB UMIŃSKI, SZYMON ZIĘBIŃSKI
TRENER ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI













DROGA DO FINAŁU:
SP 3 TOMASZÓW - SP 4 LUBARTÓW (5:2), SP 3 TOMASZÓW - SP 3 HRUBIESZÓW (5:0)
SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - SP 2 RADZYŃ PODLASKI (0:1)
... DO ĆWIERĆFINAŁÓW AWANSOWAŁO 8 DRUŻYN, 6 Z PIERWSZYCH MIEJSC I 2 DRUŻYNY
Z NAJLEPSZYM BILANSEM Z MIEJSC DRUGICH. NASZ ZESPÓŁ ZAJĄŁ W GRUPIE II MIEJSCE
I W OGROMNYM NAPIĘCIU OCZEKIWAŁ NA ZAKOŃCZENIE WSZYSTKICH MECZY GRUPOWYCH.
SZCZĘŚCIE DOPISAŁO ... I GRAMY W ĆWIERĆFINAŁACH !!!

ĆWIERĆFINAŁ: SP 3 TOMASZÓW - SP JANÓW LUBELSKI (4:1)
PÓŁFINAŁ: SP 3 TOMASZÓW - UKS RYKI (2:1)
FINAŁ: SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - UKS NIEDŹWIADEK CHEŁM (1:1), rzuty karne (4:5)
... MECZE PÓŁFINAŁOWE I FINAŁ PROWADZIŁ SĘDZIA KLASY MIĘDZYNARODOWEJ
P. PAWEŁ GIL Z LUBLINA !






ZAMOŚĆ - 20 MAJA 2013
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2000-2001
III MIEJSCE
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS


LUBLIN - 16 MAJA 2013
IV MIEJSCE CHŁOPCÓW i VIII MIEJSCE DZIEWCZĄT
W WOJEWÓDZKICH IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETACH SZWEDZKICH

(400 m+300 m+200m+100m)
IV MIEJSCE CHŁOPCÓW - czas sztafety 2.34,59
VIII MIEJSCE
DZIEWCZĄT - czas sztafety 2.51,50
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA




ZAMOŚĆ - 15 MAJA 2013
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW -
ROCZNIK 2000-2001

III MIEJSCE - CHŁOPCY (976 PKT)
W SKŁADZIE - KAROL SMOLUCH, MICHAŁ TOWBIN, PATRYK OZIMEK
KACPER SIDOR, MACIEJ SOCHAN, MACIEJ STĘPORA
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS
... INDYWIDUALNIE NAJLEPSZYM NASZYM ZAWODNIKIEM BYŁ KAROL SMOLUCH - 305 pkt
(8,20 s - 60m, 63,0 m - rzut p. palant., 4,82 m - skok w dal, 3.23,23 - bieg na dys. 1000 m)

III MIEJSCE - DZIEWCZĘTA (1034 PKT)
W SKŁADZIE - NATALIA GRZESZCZUK, MONIKA SKINDER, BARBARA KAWECKA
ADRIANNA KORKOWSKA, KATARZYNA SENDECKA, MARTA GARBULA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA
... NAJLEPSZĄ ZAWODNICZKĄ BYŁA NATALIA GRZESZCZUK - 227 pkt

... awans do igrzysk wojewódzkich uzyskały SP 9 Zamość i SP 2 Tomaszów Lubelski
w kategorii dziewcząt jak i w kategorii chłopców.






ŁÓDŹ - 21 KWIETNIA 2013
VENA CROSS FESTIWAL - ŁÓDŹ 2013
OGÓLNOPOLSKI FINAŁ W BIEGACH SZTAFETOWYCH CHŁOPCÓW
KATEGORIA - SZKOŁY PODSTAWOWE
X MIEJSCE
W SKŁADZIE - PRZEMEK KRWCZYK, KAROL SMOLUCH, BARTOSZ GŁAZ
MICHAŁ TOWBIN , MACIEJ SOCHAN, JAKUB MARCOLA, JAKUB WAWRZUSISZYN, KAMIL PLESKACZ
ANTEK KURYLAK, MICHAŁ POLKOWSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO






































TOMASZÓW LUBELSKI - 26 MARCA 2013
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2000/2001
I MIEJSCE
W SKŁADZIE - PRZEMEK KRWCZYK, PIOTR KRAWCZYK, WOJCIECH WÓJCIK, DANIEL PIWOWARCZYK
MACIEJ STĘPORA, WOJCIECH BIEŃKO, JAKUB BULICZ, MIKOŁAJ KULCZYŃSKI, JAKUB KUŚNIERZ
KAROL SMOLUCH, PATRYK OZIMEK, MICHAŁ TOWBIN, MAREK SOKOŁOWSKI, MARCEL SKAWIŃSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO




LUBYCZA KRÓLEWSKA - 24 MARCA 2013
HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW
O PUCHAR SEKRETARZA GMINY LUBYCZA KRÓLEWSKA -
ROCZNIK 2000 i MŁODSI
II MIEJSCE
W SKŁADZIE - PRZEMEK KRWCZYK, PIOTR KRAWCZYK, WOJCIECH WÓJCIK
DANIEL PIWOWARCZYK, KAMIL SZYMAŃSKI, ŁUKASZ KRYJAK, JAKUB MARCOLA
GRZEGORZ SŁOBODA, MARCEL LUCHOWSKI , MICHAŁ TOWBIN
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO
... WYRÓŻNIENIE - PRZEMEK KRAWCZYK














TOMASZÓW LUBELSKI - 23 MARCA 2013
WYNIKI KOŃCOWE TURNIEJU ELIMINACYJNEGO W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
KINDER+SPORT 2013

CZWÓRKI SIATKARSKIE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2000
I MIEJSCE - SP SITANIEC, II MIEJSCE - SOKÓŁ TOMASZÓW LUBELSKI
III MIEJSCE - START TOMASZÓW LUBELSKI
IV - SITANIEC 2, V - UKS START 2, VI - SOKÓŁ 2, VII - SP LUBYCZA KRÓLEWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO

TRÓJKI SIATKARSKIE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2001
I MIEJSCE - SOKÓŁ 3 TOMASZÓW LUBELSKI, II MIEJSCE - START TOMASZÓW LUBELSKI
III MIEJSCE - SP LUBYCZA KRÓLEWSKA
IV - SOKÓŁ 1, V - SP LUBYCZA KRÓL. 3, VI - SOKÓŁ 2, VII - SOKÓŁ 4
VIII - SP LUBYCZA KRÓL. 2, IX - START 2
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA

DWÓJKI SIATKARSKIE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2002
I MIEJSCE - SOKÓŁ 1 TOMASZÓW LUBELSKI, II MIEJSCE - SOKÓŁ 2 TOMASZÓW LUBELSKI
III MIEJSCE - SOKÓŁ 3 TOMASZÓW LUBELSKI



DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2002 ... 3 PIERWSZE MIEJSCA
OD LEWEJ - GABRYSIA ORLUK, MAGDA BARTOSZYK, GABRYSIA MAJDAŃSKA, ZUZIA PYŹ, NIKOLA GRABEK
MARTYNA SIELEWICZ, ... KLĘCZĄ - GABRYSIA NIZIO, SANDRA ŚWIDEREK i WIKTORIA MAC
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA








ZAMOŚĆ - 12 MARCA 2013
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI SIATKÓWCE
 DZIEWCZĄT ROCZNIK 2001 -
TRÓJKI SIATKARSKIE

III MIEJSCE
W SKŁADZIE - PATRYCJA SZCZERBA, KLAUDIA RYBAK, PATRYCJA ZBRONIEC
GABRYSIA LIPOWSKA, KAROLINA STRUP, DOROTA KORKOSZ
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA


ZAMOŚĆ - 13 MARCA 2013
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI SIATKÓWCE
CHŁOPCÓW ROCZNIK 2001 -
TRÓJKI SIATKARSKIE

II MIEJSCE
W SKŁADZIE - PRZEMEK KRAWCZYK, PIOTREK KRAWCZYK, OSKAR KRAFCZYK, MICHAŁ BASZNIANIN
WOJCIECH WÓJCIK, DANIEL PIWOWARCZYK, JAKUB MARCOLA, GRZEGORZ SŁOBODA
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO








TOMASZÓW LUBELSKI - 05 MARCA 2013 / HALA ZS NR 1
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE
DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ROCZNIK 2000/2001

II MIEJSCE - CHŁOPCY
W SKŁADZIE - KAROL BUCIOR, SYLWESTER LAL, MACIEJ STEPORA, KACPER SIDOR, WOJTEK GROMEK
MICHAŁ TOWBIN, KACPER CIEĆKO, MIKOŁAJ KULCZYŃSKI, MARCEL LUCHOWSKI, SZYMON KUŚMIERCZAK
PATRYK OZIMEK, KACPER PORTKA
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS

II MIEJSCE - DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - MARTA GARBULA, ALEKSANDRA CHODURSKA, MAGDALENA KOZERA, BARBARA KAWECKA
ALEKSANDRA TYTUŁA, NATALIA GRZESZCZUK, PAULINA NABRDALIK, JULIA MAC, PATRYCJA ZUBRZYCKA
DOMINIKA JĘDRZEJEWSKA, KLAUDIA OZNAŃSKA, KASANDRA JARCZAK
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA












TOMASZÓW LUBELSKI - 02 MARCA 2013 / HALA ZS NR 2
HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 2000/2002
O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA
ZORGANIZOWANY PRZEZ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SOKÓŁ 3

WYNIKI KOŃCOWE ZAWODÓW
I MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI
II MIEJSCE - UKS START, III MIEJSCE - SP TYSZOWCE, IV MIEJSCE - SP BEŁŻEC
V MIEJSCE - SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI, VI MIEJSCE - TKS TOMASOVIA
VII MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3,
VIII MIEJSCE - SP TARNAWATKA

NAJLEPSZY BRAMKARZ - KRYSTIAN GUZ, NAJLEPSZY ZAWODNIK - JAKUB WITKOWSKI
NAJLEPSZY STRZELEC - PRZEMEK KRAWCZYK







... ZDJĘCIA !


TOMASZÓW LUBELSKI - 11-21 LUTY 2013
HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DRUŻYN PODWÓRKOWYCH O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA
FERIE ZIMOWE - 11-21.02.2013

I MIEJSCE - CHŁOPAKI Z KLASĄ
W SKŁADZIE - MIKOŁAJ SIELEWICZ, JAKUB WAWRZYSISZYN, SEBASTIAN RÓŻYCKI, MAKSYMILIAN ECKER
MATEUSZ ANIOŁ, HUBERT WOŚ, JAKUB SZUTA, DOMINIK KUMOREK, DANIEL SKÓRA



II MIEJSCE - KOKSY NA TRAKTORACH
W SKŁADZIE - DANIEL PIWOWARCZYK, PRZEMEK KRAWCZYK, PIOTREK KRAWCZYK, GRZEGORZ SŁOBODA
ŁUKASZ KRYJAK, JAKUB MARCOLA, MARCEL SKAWIŃSKI, WOJTEK WÓJCIK



IV MIEJSCE - CHŁOPAKI Z NASZEJ PAKI
W SKŁADZIE - KACPER POLISIEWICZ, OSKAR KAPTURKIEWICZ, DAMIAN JAROSZ, SZYMON ZIĘBIŃSKI
JAKUB STASIK, OSKAR LASOTA, JAKUB MACIEJKO, SEBASTIAN PIÓRO, JAKUB PIWKO

VI MIEJSCE - KRÓLEWSCY
W SKŁADZIE - MACIEJ SOCHAN, MICHAŁ POLKOWSKI, KACPER KAPUŚNIAK, PATRYK SOCHAN
AREK SZULIK, DANIEL PĄK

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
1. CHŁOPAKI Z KLASĄ 2. KOKSY NA TRAKTORACH 3. GRANATY 4. CHŁOPAKI Z NASZEJ PAKI
5. RIKI TIKI 6. KRÓLEWSCY




















TOMASZÓW LUBELSKI - 29 STYCZNIA 2013
KULIG
Dnia 29 stycznia 2013 r nauczyciele i rodzice zorganizowali
wycieczkę dla uczniów klas sportowych narciarsko-rolkarskich. Do Suśca
dojechaliśmy autokarem. Czekały tam na nas sanie. Kuligiem dojechaliśmy nad
wodospad Jelonek. Później na polankę leśną, gdzie rozpaliliśmy ognisko i
piekliśmy kiełbaski. Tu na miejscu czekała na nas znakomita zabawa.
Zjeżdżaliśmy z górki na workach wypełnionych słoma, toczyliśmy bitwy na
śnieżki. Później poszliśmy na spacer na Szumy, gdzie wypatrzyliśmy kolejną
górkę, z której zaczęliśmy zjeżdżać. Wróciliśmy na polankę, ugasiliśmy ognisko
i wróciliśmy saniami do autokaru.
To był udany wyjazd. Wszyscy bawiliśmy sie przednio. Z zarumienionymi
policzkami i z uśmiechami na twarzach wróciliśmy pod szkole.
Uwielbiamy takie wypady. Długo o nich pamiętamy i nimi żyjemy.
... napisała Beata Kulczyńska






ZAMOŚĆ - 27 LISTOPADA 2012
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETACH PŁYWACKICH 8 x 25 m
IV MIEJSCE - DZIEWCZĘTA, V MIEJSCE - CHŁOPCY
OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW - ANNA KUCHARSKA i ARTUR BEŃKO


TOMASZÓW LUBELSKI - 24 LISTOPADA 2012
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

ROCZNIK 2001
III MIEJSCE - PATRYCJA ZBRONIEC, PATRYCJA SZCZERBA
MAŁGORZATA MOKRZYŃSKA, OLA JĘDRZEJEWSKA
IV MIEJSCE - KAROLINA SAWICKA, GABRYSIA LIPOWSKA, MARTYNA KOT, AGNIESZKA SIWEK
VI MIEJSCE - KLAUDIA RYBAK, DOROTA KORKOSZ, KAROLINA STRUP, POLA GAŁEK
OPIEKUN ZESPOŁÓW - ANNA KUCHARSKA






ADAMÓW - 16 PAŹDZIERNIKA 2012
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - ADAMÓW 2012
ROCZNIK 2000/2001

I MIEJSCE - CHŁOPCY
W SKŁADZIE - KAROL SMOLUCH, MACIEK SOCHAN, JAKUB WAWRZUSISZYN, DAWID CIEĆKO
EMIL PLESKACZ, MICHAŁ POLKOWSKI, ANTEK KURYLAK, MAKSYMILIAN ECKER, JAKUB MARCOLA
BARTOSZ GŁAZ, MICHAŁ TOWBIN, PRZEMEK KRAWCZYK
OPIEKUNOWIE ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI i ARTUR BEŃKO







V MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - ADRIANNA KORKOWSKA, PATRYCJA OZNAŃSKA, MAGDALENA KUŚMIERZ, MARTA GARBULA
DOMINIKA JĘDRZEJEWSKA, KASANDRA JARCZAK, KATARZYNA SENDECKA
MONIKA SKINDER, BARBARA KAWECKA, WERONIKA SZALUŚ, LULIA KUĆ, ZUZANNA MANDZIUK
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA



KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZTAFET
DZIEWCZĘTA 10 x 800 M
1. SP 1 ŁUKÓW - 33:37 / 2. SP 1 BIŁGORAJ - 35:09 / 3. SP 9 ZAMOŚĆ - 35:18 / 4. SP 4 ŚWIDNIK - 35:22
5. SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - 35:49 min.
6. SP HUTA DĄBROWA - 35:52 / 7. SP ŁUCKA - 36:04 / 8. SP URSZULIN - 36:45
9. SP 3 LUBARTÓW - 36:52 / 10. SP 2 KRAŚNIK - 36:58
11. SP 4 LUBLIN - 37:04 / 12. SP 43 LUBLIN - 37:07

CHŁOPCY 10 x 1000 M
1. SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - 37:45 min.
2. SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI - 37;50
3. SP 5 ŚWIDNIK - 38:08 / 4. SP 5 KRAŚNIK - 38:28 / 5. ZS KARCZMISKA - 38:27
6. SP 7 ŚWIDNIK - 38:40 / 7. SP 1 ŁUKÓW - 38:47 / 8. SP 9 BIAŁA PODLASKA - 38:54
10. SP 43 LUBLIN - 39:44 / 11. PSP 1 KRAŚNIK - 40:12 / 12. SP REJOWIEC - 40:46














ADAMÓW - 10 PAŹDZIERNIKA 2012
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - ADAMÓW 2012
W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
... MONIKA SKINDER
MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO !



INDYWIDUALNE WYNIKI ZAWODÓW
KATEGORIA - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2000 - 800 m
18 MIEJSCE - KATARZYNA SENDECKA
77 - KLAUDIA OZNAŃSKA, 85 - MARTA GARBULA, 94 - KASANDRA JARCZAK, 96 - NATALIA GRZESZCZUK

KATEGORIA - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2001 - 800 m
1 MIEJSCE - MONIKA SKINDER
18 - MAGDALENA KUŚMIERZ, 30 - ZUZANNA MANDZIUK, 33 - WERONIKA SZALUŚ
46 - JULIA KUĆ, 79 - ZUZANNA KORZAN

KATEGORIA - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2002 - 600 m
10 MIEJSCE - MARTYNA SIELEWICZ
14 - OLIWIA CHLEBICKA, 32 - NATALIA KOWALCZUK, 60 - NIKOLETTA GRABEK

KATEGORIA - CHŁOPCY ROCZNIK 2000 - 1000 m
5 MIEJSCE - KAROL SMOLUCH
8 MIEJSCE - BARTOSZ GŁAZ
30 - MICHAŁ TOWBIN, 112 - MIKOŁAJ KULCZYŃSKI

KATEGORIA - CHŁOPCY ROCZNIK 2001 - 1000 m
11 MIEJSCE - MACIEJ SOCHAN
23 - JAKUB MARCOLA, 34 - EMIL PLESKACZ, 35 - PRZEMEK KRAWCZYK
36 - MICHAŁ POLKOWSKI, 38 - ANTEK KURYLAK, 39 - dAWID CIEĆKO

KATEGORIA - CHŁOPCY ROCZNIK 2002 - 800 m
11 MIEJSCE - JAKUB WAWRZUSISZYN
13 - BARTOSZ CIELNIAK, 16 - JAKUB FERENC, 34 - MAKSYMILIAN ECKER
51 - HUBERT WOŚ, 57 - DAWID NABRDALIK, 68 - ERYK BRODOWSKI, 84 - REMIGIUSZ CHMIELEWSKI

PUNKTACJA SZKÓŁ - KATEGORIA DZIEWCZĘTA
I MIEJSCE - SP ŁUKÓW (95 PKT)
II MIEJSCE - SP JANÓW LUBELSKI (65 PKT)
III MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI (48 PKT)

PUNKTACJA SZKÓŁ - KATEGORIA CHŁOPCY
I MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI (70 PKT)
 
II MIEJSCE - SP 1 PUŁAWY (68 PKT)
III MIEJSCE - SP 5 ŁUKÓW (47 PKT)


LUBARTÓW - 08 PAŹDZIERNIKA 2012
III MIEJSCU
WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM ZA ROK SZKOLNY 2011/2012

W DNIU 8 PAŹDZIERNIKA 2012 W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W LUBARTOWIE
ODBYŁO SIĘ UROCZYSTE PODSUMOWANIE WOJEWÓDZKIEGO WSPÓŁZAWODNICTWA
SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO ZA ROK 2011/2012.
GŁÓWNYM PUNKTEM SPOTKANIA BYŁO WRĘCZENIE PUCHARÓW, DYPLOMÓW I LISTÓW
GRATULACYJNYCH NAUCZYCIELOM I DYREKTOROM SZKÓŁ, A TAKŻE PRZEDSTAWIENIE
OGÓLNEJ PUNKTACJI POWIATÓW Z CAŁEGO WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO.





WYNIKI KOŃCOWE

KATEGORIA - SZKOŁY PODSTAWOWE - IGRZYSKA
I MIEJSCE - SP 3 LUBARTÓW, II MIEJSCE - SP 9 ZAMOŚĆ
III MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI
IV MIEJSCE - SP 1 BIŁGORAJ, V MIEJSCE - SP 1 ŁUKÓW, VI MIEJSCE - SP 7 ŚWIDNIK
VII - SP 51 LUBLIN, VIII - SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI, IX - SP 5 ŁUKÓW, X - SP 5 ŚWIDNIK


KATEGORIA - GIMNAZJA - GIMNAZJADA
I MIEJSCE - GIM. NR 2 TOMASZÓW LUBELSKI
II MIEJSCE - PG BIŁGORAJ, III MIEJSCE - GIM. NR 5 LUBLIN i GIM. NR 11 LUBLIN
V - GIM. NR 1 TOMASZÓW LUBELSKI

KATEGORIA - SZKOŁY ŚREDNIE - LICEALIADA
I MIEJSCE - I LO BIAŁA PODLASKA
II MIEJSCE - I LO ŁUKÓW, III MIEJSCE - ZS NR 2 TOMASZÓW LUBELSKI


PUNKTACJA ŁĄCZNA POWIATÓW !
I MIEJSCE - TOMASZÓW LUBELSKI !!!
II MIEJSCE - ŁUKÓW
III MIEJSCE - PUŁAWY










TOMASZÓW LUBELSKI - 04 PAŹDZIERNIKA 2012
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
ROCZNIK 2000/2001

I MIEJSCE - CHŁOPCY
W SKŁADZIE - KAROL SMOLUCH. MACIEK SOCHAN, JAKUB WAWRZUSISZYN, DAWID CIEĆKO
EMIL PLESKACZ, MICHAŁ POLKOWSKI, ANTEK KURYLAK, MAKSYMILIAN ECKER, JAKUB MARCOLA
BARTOSZ GŁAZ, MICHAŁ TOWBIN, PRZEMEK KRAWCZYK, WOJCIECH WÓJCIK

II MIEJSCE - DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - ADRIANNA KORKOWSKA, PATRYCJA OZNAŃSKA, MAGDA KUŚMIERZ, MARTA GARBULA
KLAUDIA RYCAK, DOMINIKA JĘDRZEJEWSKA, KASANDRA JARCZAK, KATARZYNA SENDECKA
MONIKA SKINDER, MAGDA KOZERA, MAGDA BUREK












TOMASZÓW LUBELSKI - 27 WRZEŚNIA 2012
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
ROCZNIK 2000/2001

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - ADRIANNA KORKOWSKA, PATRYCJA OZNAŃSKA, MAGDA KUŚMIERZ, MARTA GARBULA
KLAUDIA RYCAK, DOMINIKA JĘDRZEJEWSKA, KASANDRA JARCZAK, KATARZYNA SENDECKA
MONIKA SKINDER, MAGDA KOZERA, MAGDA BUREK

II MIEJSCE - CHŁOPCY
W SKŁADZIE - KAROL SMOLUCH. MACIEK SOCHAN, DAWID CIEĆKO, EMIL PLESKACZ
MICHAŁ POLKOWSKI, ANTEK KURYLAK, MAKSYMILIAN ECKER, JAKUB MARCOLA, BARTOSZ GŁAZ
MICHAŁ TOWBIN, PRZEMEK KRAWCZYK, WOJCIECH WÓJCIK







OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW - BEATA KULCZYŃSKA i ARTUR BEŃKO


MARKLOWICE - DNIA 22 i 23 WRZESNIA 2012
MISTRZOSTWA POLSKI UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH
W BIEGACH NA NARTOROLKACH
W STYLU KLASYCZNYM I DOWOLNYM
TRENER i OPIEKUN - WALDEMAR KOŁCUN

STYL KLASYCZNY - KATEGORIA - JUNIOR E
I MIEJSCE - DAWOD CIEĆKO, II MIEJSCE - EMIL PLESKACZ, IV MIEJSCE - MATEUSZ RZESZUTEK
V - BARTOSZ CIELNIAK, VI - MICHAŁ GUMIENIAK, VII - JAKUB FERENC
X - JAKUB JEZULAK, XI - DAWID NABRDALIK





KATEGORIA - JUNIORKI E
I MIEJSCE - MONIKA SKINDER, III MIEJSCE - MAGDA KUŚMIERZ, VI MIEJSCE - OLIWIA CHLEBICKA











KATEGORIA - JUNIOR D
IV MIEJSCE - KAROL SMOLUCH, X MIEJSCE - BARTOSZ GŁAZ, XI MIEJSCE - MIKOŁAJ KULCZYŃSKI





KATEGORIA - JUNIORKI D - X MIEJSCE - KATARZYNA SENDECKA



STYL DOWOLNY
- KATEGORIA - JUNIOR E
I MIEJSCE - DAWOD CIEĆKO, III MIEJSCE - EMIL PLESKACZ, IV MIEJSCE - MICHAŁ GUMIENIAK
VI - JAKUB JEZULAK, VII - MATEUSZ RZESZUTEK, VIII - BARTOSZ CIELNIAK
XIII - JAKUB FERENC, XIV - DAWID NABRDALIK



KATEGORIA - JUNIORKI E
I MIEJSCE - MONIKA SKINDER, III MIEJSCE - MAGDA KUŚMIERZ, VI MIEJSCE - OLIWIA CHLEBICKA







KATEGORIA - JUNIOR D
II MIEJSCE - KAROL SMOLUCH, VIII MIEJSCE - BARTOSZ GŁAZ, XIII MIEJSCE - MIKOŁAJ KULCZYŃSKI











KATEGORIA - JUNIORKI D - XIV MIEJSCE - KATARZYNA SENDECKA




TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 15 WRZEŚNIA 2012
V BIEGI PRZEŁAJOWE Z OKAZJI 73 ROCZNICY BITEW POD TOMASZOWEM LUBELSKIM

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2000/2001
I MIEJSCE - MONIKA SKINDER, II MIEJSCE - KATARZYNA SENDECKA
III MIEJSCE - ADRIANNA KORKOWSKA, VI MIEJSCE - KLAUDIA OZNAŃSKA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2002/2003 - V MIEJSCE - OLIWIA CHLEBICKA

CHŁOPCY ROCZNIK 2002/2003 - I MIEJSCE - DAWID NABRDALIK
CHŁOPCY ROCZNIK 2000/2001 - III MIEJSCE - BARTOSZ GŁAZ, IV MIEJSCE - MACIEK SOCHAN



I MIEJSCE - MONIKA SKINDER, II MIEJSCE - KATARZYNA SENDECKA, III MIEJSCE - ADA KORKOSKA



I MIEJSCE - DAWID NABRDALIK



III MIEJSCE - BARTOSZ GŁAZ, IV MIEJSCE - MACIEK SOCHAN














TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 11 i 12 WRZEŚNIA 2012
III TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR D. TUSKA - ELIMINACJE LOKALNE






















OBÓZ SPORTOWY - SANDOMIERZ 2012
DNIA 07-16 SIERPNIA 2012



W OBOZIE SPORTOWYM UCZESTNICZYŁO ŁĄCZNIE 49 MŁODYCH SPORTOWCÓW,
W CZTERECH GRUPACH: GRUPA DZIEWCZĄT - PIŁKA SIATKOWA ROCZNIK 2001-2002
ORAZ 3 GRUPY CHŁOPCÓW - PIŁKA NOŻNA ROCZNIK 2000, 2001 i 2002
KADRA TRENERSKA: ARTUR BEŃKO, ANDRZEJ NOWOSIELECKI, ANNA KUCHARSKA
JAROSŁAW i EWA KORZEŃ i KRZYSZTOF MANDZIUK

... ZDJĘCIA !


OBÓZ SPORTOWY - JAWOR nad Soliną 2012
DNIA 27 LIPCA - 05 SIERPNIA 2012
W OBOZIE UCZESTNICZYŁO 41 MŁODYCH SPORTOWCÓW Z SP3 i SP 2,
W CZTERECH GRUPACH: DZIEWCZĘTA - PIŁKA SIATKOWA ROCZNIK 1999-2002
KADRA TRENERSKA: IRENEUSZ HERDA, JERZY SENEJKO, KRZYSZTOF MANDZIUK
TERESA DRZEWOSZ, JOLANTA KRAWCZYK i EDYTA SZUSTER




 
 
 
Właściciel tej strony nie aktywował dodatku "Toplista"!
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=