Archiwum 2013-2014

 
AKTUALNOŚCI SPORTOWE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. DOKTORA JANUSZA PETERA W TOMASZOWIE LUBELSKIM



TOMASZÓW LUBELSKI - 29 MAJA 2014
WYNIKI PLEBISCYTU
NA 10 NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3
ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

I MIEJSCE - MONIKA SKINDER
II MIEJSCE - PIOTREK KRAWCZYK, III MIEJSCE - PATRYCJA ZBRONIEC
( ... na zdjęciu poniżej ! )
IV - PRZEMEK KRAWCZYK, V - DAWID CIEĆKO, VI - MAGDA KUŚMIERZ, VII - MICHAŁ POLKOWSKI
VIII - ADRIANNA KORKOWSKA i DANIEL PIWOWARCZYK
IX - PATRYCJA SZCZERBA, X - JAKUB MARCOLA










TOMASZÓW LUBELSKI - 06 CZERWCA 2014
II SPARTAKIADA SPORTOWA - TOMASZÓW LUBELSKI 2014
I MIEJSCE
W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH















... ZDJĘCIA !


LUBLIN - 05 CZERWCA 2014
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETACH SZWEDZKICH
i SZTAFETACH 4 x100 m DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW -
ROCZNIK 2001-2002

II MIEJSCE - SZTAFETA SZWEDZKA DZIEWCZĄT (400 m+300 m+200m+100m) - 2:43,44 s
W SKŁADZIE - KINGA ŁUSZCZYK, ZUZANNA MANDZIUK, MONIKA SKINDER, MARTYNA SIELEWICZ



II MIEJSCE - SZTAFETA CHŁOPCÓW (4 x 100 m) - 53,26 s
W SKŁADZIE - ARKADIUSZ SZULIK, KRYSTIAN ANTOSZAK, DAWID WĘGRZYN, MIKOŁAJ KRAJCARZ



ORAZ
IV MIEJSCE - SZTAFETA SZWEDZKA CHŁOPCÓW (400 m+300 m+200m+100m) - 2:33,46 s
W SKŁADZIE - MICHAŁ POLKOWSKI, DAWID CIEĆKO, DANIEL PIOWOWARCZYK
PIOTR KRAWCZYK, rez. EMIL PLESKACZ
i
VIII MIEJSCE - SZTAFETA DZIEWCZĄT (4 x 100 m) - 59,33 s
W SKŁADZIE - KARINA PROBOLA, WERONIKA SZALUŚ, KLAUDIA TOR, JULIA KUĆ
OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW - WALDEMAR KOŁCUN i BEATA KULCZYŃSKA

... ŚCIĄGNIJ !






ŁĘCZNA - 04 CZERWCA 2014
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ
CHŁOPCÓW
- ROCZNIK 2001-2002
V MIEJSCE
W SKŁADZIE - KACPER KAPUŚNIAK, MIKOŁAJ SIELEWICZ, DAMIAN JAROSZ, MAKSYMILIAN ECKER
PIOTR KRAWCZYK, ŁUKASZ KRYJAK, JAKUB MARCOLA, DANIEL PIWOWARCZYK, MICHAŁ POLKOWSKI
GRZEGORZ SŁOBODA, WOJCIECH WÓJCIK, WOŚ HUBERT
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO i ANDRZEJ NOWOSIELECKI
WYNIKI GIER
SP 4 ŁĘCZNA - SP 3 TOMASZÓW LUB. (4:3), SP 50 LUBLIN - SP 3 TOMASZÓW LUB. (1:0)
mecz o III miejsce / SP 4 ŁĘCZNA - SP HUTA DĄBROWA (2:1)
mecz o I miejsce / SP 50 LUBLIN - SP 5 KRAŚNIK (1:0)
... ZDJĘCIA !








PUŁAWY - 02 CZERWCA 2014
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW -
ROCZNIK 2001-2002

IV MIEJSCE - DZIEWCZĘTA (1113 PKT)
W SKŁADZIE - MONIKA SKINDER, MARTYNA SIELEWICZ, MAGDALENA KUŚMIERZ
PATRYCJA SZCZERBA, PATRYCJA ZBRONIEC, ZUZANNA MANDZIUK
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA

V MIEJSCE - CHŁOPCY (1008 PKT)
W SKŁADZIE - ARKADIUSZ SZULIK, PIOTR KRAWCZYK, KRYSTIAN ANTOSZAK
DANIEL PIWOWARCZYK, DAWID CIEĆKO, EMIL PLESKACZ
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN

... ŚCIĄGNIJ !






ZAMOŚĆ - 21 MAJA 2014
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ
CHŁOPCÓW -
ROCZNIK 2001-2002
I MIEJSCE
W SKŁADZIE - KACPER KAPUŚNIAK, MIKOŁAJ SIELEWICZ, DAMIAN JAROSZ, MAKSYMILIAN ECKER
PIOTR KRAWCZYK, ŁUKASZ KRYJAK, JAKUB MARCOLA, DANIEL PIWOWARCZYK, MICHAŁ POLKOWSKI
GRZEGORZ SŁOBODA, WOJCIECH WÓJCIK, WOŚ HUBERT
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO, ANDRZEJ NOWOSIELECKI

WYNIKI GIER
SP 5 KRASNYSTAW - SP 8 ZAMOŚĆ (2:3), SP 1 HRUBIESZÓW - SP 9 ZAMOŚĆ (2:4)
SP 8 ZAMOŚĆ - SP 3 TOMASZÓW LUB. (1:2), SP 9 ZAMOŚĆ - SP 1 SZCZEBRZESZYN (2:2)
SP 5 KRASNYSTAW - SP 3 TOMASZÓW LUB. (1:2), SP 1 HRUBIESZÓW - SP 1 SZCZEBRZESZYN (0:5)

MECZ o III MIEJSCE / SP 8 ZAMOŚĆ - SP 9 ZAMOŚĆ (0:2)
MECZ o I MIEJSCE / SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - SP 1 SZCZEBRZESZYN (7:1)






TOMASZÓW LUBELSKI - 21 MAJA 2014
VI EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU DLA WSZYSTKICH
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KLAS CZWARTYCH i SZÓSTYCH
KATEGORIA KLAS 4 / I MIEJSCE - KLASA 4B, II - KLASA 4C, III - KLASA 4D, IV - KLASA 4A
KATEGORIA KLAS 6 / I MIEJSCE - KLASA 6A, II - KLASA 6B, III - KLASA 6D, IV - KLASA 6C, IV - KLASA 6E












TOMASZÓW LUBELSKI - 16 MAJA 2014
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ
CHŁOPCÓW -
ROCZNIK 2001-2002
I MIEJSCE
W SKŁADZIE - KACPER KAPUŚNIAK, MIKOŁAJ SIELEWICZ, DAMIAN JAROSZ, MAKSYMILIAN ECKER
PIOTR KRAWCZYK, ŁUKASZ KRYJAK, JAKUB MARCOLA, DANIEL PIWOWARCZYK, MICHAŁ POLKOWSKI
GRZEGORZ SŁOBODA, WOJCIECH WÓJCIK
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO, ANDRZEJ NOWOSIELECKI







... ZDJĘCIA !


TOMASZÓW LUBELSKI - 14 MAJA 2014
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETACH SZWEDZKICH i 4 x100 m
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW -
ROCZNIK 2001-2002

SZTAFETY SZWEDZKIE (400 m+300 m+200m+100m)
I MIEJSCE
CHŁOPCÓW / W SKŁADZIE - MICHAŁ POLKOWSKI, DAWID CIEĆKO
DANIEL PIOWOWARCZYK, MIKOŁAJ KRAJCARZ, rez. EMIL PLESKACZ
I MIEJSCE DZIEWCZĄT / W SKŁADZIE - ADRIANNA KORKOWSKA, MONIKA SKINDER
MARTYNA SIELEWICZ, WERONIKA SZLUŚ, rez. JULIA KUĆ

SZTAFETY BIEGOWE 4 x 100 m
I MIEJSCE
CHŁOPCÓW / W SKŁADZIE - ARKADIUSZ SZULIK, KRYSTIAN ANTOSZAK
PIOTR KRAWCZYK, DAWID WĘGRZYN, rez. MIKOŁAJ KRAJCARZ
II MIEJSCE DZIEWCZĄT / W SKŁADZIE - KARINA PROBOLA, KINGA ŁUSZCZYK
KLAUDIA TOR, ZUZANNA MANDZIUK

OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN, BEATA KULCZYŃSKA
MAŁGORZATA GDAŃSKA, ARTUR BEŃKO, ANNA KUCHARSKA






TOMASZÓW LUBELSKI - 14 MAJA 2014
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW -
ROCZNIK 2001-2002

I MIEJSCE - CHŁOPCY (1131 PKT)
W SKŁADZIE - ARKADIUSZ SZULIK (252 pkt), PIOTR KRAWCZYK (254 pkt)
KRYSTIAN ANTOSZAK (222 pkt), DANIEL PIWOWARCZYK (204 pkt)
DAWID CIEĆKO (199 pkt), EMIL PLESKACZ (199 pkt), rez. MIKOŁAJ KRAJCARZ
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN, ARTUR BEŃKO

II MIEJSCE - DZIEWCZĘTA (1185 PKT)
W SKŁADZIE - ADRIANNA KORKOWSKA, MONIKA SKINDER, MARTYNA SIELEWICZ
MAGDALENA KUŚMIERZ, PATRYCJA SZCZERBA, PATRYCJA ZBRONIEC
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA, MAŁGORZATA GDAŃSKA
ANNA KUCHARSKA, IRENEUSZ HERDA












TOMASZÓW LUBELSKI - 09 MAJA 2014
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ
DZIEWCZĄT -
ROCZNIK 2001 i młodsze

II MIEJSCE
W SKŁADZIE - MONIKA SKINDER, ZUZANNA MANDZIUK , MAGDALENA KUŚMIERZ, PATRYCJA ZBRONIEC
PATRYCJA SZCZERBA, PATRYCJA KRAWCZYK, NATALIA JAKUBUS, KLAUDIA LEWKO
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN


TOMASZÓW LUBELSKI - 06 MAJA 2014
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW -
ROCZNIK 2001 i młodsi

I MIEJSCE - CHŁOPCY (1090 PKT)
W SKŁADZIE - ARKADIUSZ SZULIK (239 pkt), DANIEL PIWOWARCZYK (199 pkt)
PIOTR KRAWCZYK (238 pkt), KRYSTIAN ANTOSZAK (222 pkt), DAWID CIEĆKO (192 pkt)
JAKUB WAWRZUSISZYN (148 pkt) ... NAJLEPSZY ZAWODNIK ARKADIUSZ SZULIK- 239 pkt
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN i ARTUR BEŃKO

I MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA (1203 PKT)
W SKŁADZIE - MONIKA SKINDER (264 pkt), WERONIKA SZALUŚ (205 pkt),
ADRIANNA KORKOWSKA (270 pkt), JULIA LORENC (184 pkt), PATRYCJA SZCZERBA (230 pkt)
PATRYCJA ZBRONIEC (234 pkt) ... NAJLEPSZA ZAWODNICZKA ADRIANNA KORKOWSKA - 270 pkt
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA, ANNA KUCHARSKA, IRENEUSZ HERDA, MAŁGORZATA GDAŃSKA



... ZDJĘCIA !



TOMASZÓW LUBELSKI - 29 KWIETNIA 2014
PRZERWA Z PRZYTUPEM / PROWADZĄCA -  BEATA KULCZYŃSKA


















ŁÓDŹ - 27 KWIETNIA 2014
VENA CROSS FESTIWAL - ŁÓDŹ 2014
OGÓLNOPOLSKI FINAŁ W BIEGACH SZTAFETOWYCH CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT
KATEGORIA - SZKOŁY PODSTAWOWE rocz. 2001 i młodsi / SZTAFETA 8 x 800 m
XII MIEJSCE - CHŁOPCY
W SKŁADZIE - DAWID CIEĆKO, PIOTREK KRAWCZYK, JAKUB WAWRZUSISZYN, JAKUB FERENC
WOJTEK WÓJCIK, MICHAŁ POLSKOWSKI, AREK SZALUŚ, DANIEL PIWOWARCZYK, GRZEGORZ SŁOBODA
XVI MIEJSCE - DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - MONIKA SKINDER, KARINA PROBOLA, WERONIKA ZARĘBA, OLIWIA CHLEBICKA
ZUZANNA MANDZIUK, WERONIKA SZALUŚ, MAGDALENA KUŚMIERZ
ADRIANNA KORKOWSKA, NATALIA KOWALCZUK
OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW - ARTUR BEŃKO i BEATA KULCZYŃSKA



















... ZDJĘCIA !


LUBLIN - 26 KWIETNIA 2014
TURNIEJ FINAŁOWY MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ
DZIEWCZĄT - KINDER+SPORT 2014 / WZPS

CZWÓRKI SIATKARSKIE -
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2001
VIII MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 TOMASZÓW LUBELSKI / OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA
TRÓJKI SIATKARSKIE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2002
VII MIEJSCE - SOKÓŁ 3 TOMASZÓW LUBELSKI / OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA
DWÓJKI SIATKARSKIE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003
XIV MIEJSCE - SOKÓŁ 2 TOMASZÓW LUBELSKI / OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO



TOMASZÓW LUBELSKI - 12 KWIETNIA 2014
KOMUNIKAT KOŃCOWY TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
KINDER+SPORT 2014 / WZPS LUBLIN

CZWÓRKI SIATKARSKIE - rocznik 2001
 I MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 / SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA
II - SP LUBYCZA KRÓLEWSKA, III - UKS START / SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI
TRÓJKI SIATKARSKIE - rocznik 2002
 I MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 / SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA
W SKŁADZIE - MARTYNA SIELEWICZ, GABRIELA MAJDAŃSKA, GABRIELA ORLUK
II MIEJSCE - UKS START / SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI, III - SP LUBYCZA KRÓLEWSKA
DWÓJKI SIATKARSKIE - rocznik 2003
 I MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 / SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO
II - UKS SOKÓŁ 3 TOMASZÓW LUBELSKI, III - UKS START / SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI


TOMASZÓW LUBELSKI - 11 KWIETNIA 2014
III ZAMOJSKA SPARTAKIADA DZIECI I MŁODZIEŻY PAMIĘCI OFIAR
KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ

KLASYFIKACJA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
I MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI

II MIEJSCE - SP 2 TOMASZÓW LUBELSKI , III MIEJSCE - SP 1 BIŁGORAJ

... WYNIKI INDYWIDUALNE
5 MIEJSCE - KAMILA HARBUZ - rocz. 2004
1 MIEJSCE - MACIEJ ORZECHOWSKI, 6 MIEJSCE - SZYMON BEŁZ - rocz. 2004

1 MIEJSCE - KARINA PROBOLA, 5 MIEJSCE - MARTYNA NIZIO - rocz. 2003
2 MIEJSCE - MATEUSZ ŁYSKO - rocz. 2003

1 MIEJSCE - MONIKA SKINDER, 2 MIEJSCE - ADRIANNA KORKOWSKA - rocz. 2002-2001
2 MIEJSCE - DAWID CIEĆKO, 3 MIEJSCE - ARKADIUSZ SZULIK
4 MIEJSCE - MICHAŁ POLKOWSKI, 5 MIEJSCE - EMIL PLESKACZ wszyscy rocz. 2002-2001

KLASYFIKACJA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
I MIEJSCE - SP ZWIERZYNIEC, II - SP TYSZOWCE
III - SP 2 TOMASZÓW LUB. , IV - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI

KLASYFIKACJA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W MINI PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
I MIEJSCE - SP TYSZOWCE, II MIEJSCE - SP ZWIERZYNIEC, III - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI

KLASYFIKACJA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
I MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI, II - SP SZCZEBRZESZYN, III - SP KRASNOBRÓD








LUBYCZA KRÓLEWSKA - 05 KWIETNIA 2014
TURNIEJ ELIMINACYJNY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT KINDER+SPORT 2014

CZWÓRKI SIATKARSKIE - rocznik 2001
III MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 TOMASZÓW LUBELSKI - OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA

TRÓJKI SIATKARSKIE - rocznik 2002
I MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 TOMASZÓW LUBELSKI - OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA
W SKŁADZIE - MARTYNA SIELEWICZ, GABRIELA MAJDAŃSKA, GABRIELA ORLUK

DWÓJKI SIATKARSKIE - rocznik 2003
I MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 TOMASZÓW LUBELSKI - OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO




 ZAMOŚĆ - 03 KWIETNIA 2014
WOJEWÓDZKI FINAŁ XIV EDYCJI TURNIEJU " Z PODWÓRKA NA STADION"
o PUCHAR TYMBARKA W KATEGORII U-12 (rocz. 2002-2003)

II MIEJSCE

W SKŁADZIE - MIKOŁAJ SIELEWICZ, MAKSYMILIAN ECKER, DAMIAN JAROSZ
JAKUB WAWRZUSISZYN , SEBASTIAN RÓŻYCKI, OSKAR LASOTA, JAKUB UMIŃSKI, OSKAR WICIJEWSKI
BARTŁOMIEJ PLESKACZ, HUBERT WOŚ, ADRIAN ŻURAWSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI




TOMASZÓW LUBELSKI - 03 KWIETNIA 2014
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2001 i młodsze
V MIEJSCE -
DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - MONIKA SKINDER, GABRIELA LIPOWSKA, KAROLINA SAWICKA, ZUZANNA MANDZIUK
 MAŁGORZATA MOKRZYŃSKA, MAGDALENA KUŚMIERZ, KLAUDIA LEWKO, DOROTA KORKOSZ, LULIA KUĆ
PATRYCJA KRAWCZYK, PATRYCJA ZBRONIEC, KAROLINA STRUP, PATRYCJA SZCZERBA
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN, BEATA KULCZYŃŚKA, ANNA KUCHARSKA


ZAMOŚĆ - 02 KWIETNIA 2014
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2001 i młodsze
II MIEJSCE - CHŁOPCY
W SKŁADZIE - PIOTREK KRAWCZYK, OSKAR KRAFCZYK, DANIEL PIWOWARCZYK, KRYSTIAN ANTOSZAK
KACPER KAPUŚNIAK, WOJCIECH WÓJCIK, MICHAŁ BASZNIANIN, KAMIL SZYMAŃSKI
EMIL PLESKACZ, MARCEL SKAWIŃSKI, KACPER NIEDZIELAK, NORBERT NOGA
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO i WALDEMAR KOŁCUN

KOMUNIKAT ZAWODÓW - WYNIKI MECZÓW

SP 3 TOMASZÓW
- SP ZWIERZYNIEC (7:6), SP 9 ZAMOŚĆ- SP ŻDANÓW (26:3)
SP 3 TOMASZÓW - SP MAŁOCHWIEJ D. (11:3)
SP ŻDANÓW - SP 3 HRUBIESZÓW (9:10), SP ZWIERZYNIEC - SP MAŁOCHWIEJ D. (5:8)
SP 9 ZAMOŚĆ - SP 3 HRUBIESZÓW (16:7)

mecz o I MIEJSCE - SP 9 ZAMOŚĆ - SP 3 TOMASZÓW (13:7)






TOMASZÓW LUBELSKI - 24/25 MARCA 2014
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2001 i młodsze

I MIEJSCE -
DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - MONIKA SKINDER, GABRIELA LIPOWSKA, KAROLINA SAWICKA, ZUZANNA MANDZIUK
 MAŁGORZATA MOKRZYŃSKA, MAGDALENA KUŚMIERZ, KLAUDIA LEWKO, DOROTA KORKOSZ, LULIA KUĆ
PATRYCJA KRAWCZYK, PATRYCJA ZBRONIEC, KAROLINA STRUP, PATRYCJA SZCZERBA
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃŚKA i ANNA KUCHARSKA


I MIEJSCE
- CHŁOPCY
W SKŁADZIE - PIOTREK KRAWCZYK, OSKAR KRAFCZYK, DANIEL PIWOWARCZYK
KRYSTIAN ANTOSZAK, KACPER KAPUŚNIAK, WOJCIECH WÓJCIK, GRZEGORZ SŁOBODA
KAMIL SZYMAŃSKI, EMIL PLESKACZ, AREK SZULIK, MARCEL SKAWIŃSKI
KACPER NIEDZIELAK, NORBERT NOGA
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO i WALDEMAR KOŁCUN




CHEŁM - 18 MARCA 2014
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2001
IV MIEJSCE
W SKŁADZIE - PIOTREK KRAWCZYK, OSKAR KRAFCZYK, DANIEL PIWOWARCZYK, JAKUB MARCOLA
 KACPER KAPUŚNIAK, MICHAŁ BASZNIANIN, GRZEGORZ SŁOBODA, KAMIL SZYMAŃSKI
ŁUKASZ KRYJAK, DAWID CIEĆKO, KACPER NIEDZIELAK, NORBERT NOGA
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO i WALDEMAR KOŁCUN



KOMUNIKAT ZAWODÓW - WYNIKI MECZÓW

SP 3 TOMASZÓW
- SP 3 ŚWIDNIK (11:10), SP 9 BIAŁA PODLASKA - SP 2 OPOLE LUB. (53:30)
SP 3 TOMASZÓW - SP 3 LUBLIN (13:38)
SP 2 OPLE LUBELSKIE - SP 2 KRAŚNIK (13:48), SP 2 KRAŚNIK - SP 9 BIAŁA PODLASKA (5:22)
SP 3 ŚWIDNIK - SP 3 LUBLIN (8:44)

mecz o III MIEJSCE - SP 2 KRAŚNIK - SP 3 TOMASZÓW (31:17)
FINAŁ - SP 3 BIAŁA PODLASKA - SP 3 LUBLIN (24:27)










... ZDJĘCIA DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW !


 CHEŁM - 17 MARCA 2014
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2001 i młodsze

 V MIEJSCE -
DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - MONIKA SKINDER, GABRIELA LIPOWSKA, GABRIELA MAJDAŃSKA, ZUZANNA MANDZIUK
WERONIKA SZALUŚ, MAGDALENA KUŚMIERZ, KLAUDIA LEWKO, MARTYNA SIELEWICZ
 JULIA KUĆ, PATRYCJA ZBRONIEC, PATRYCJA KRAWCZYK, PATRYCJA SZCZERBA
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃŚKA, ANNA KUCHARSKA, IRENEUSZ HERDA



KOMUNIKAT ZAWODÓW - WYNIKI MECZÓW

SP 3 TOMASZÓW - SP 5 CHEŁM (14:19), SP 3 BIAŁA PODLASKA - SP 5 CHEŁM (27:8)
SP 3 TOMASZÓW - SP 3 BIAŁA PODLASKA (11:28)
SP 2 OPLE LUBELSKIE - SP 2 KRAŚNIK (9:43), SP 2 KRAŚNIK - SP 51 LUBLIN (17:19)
SP 2 OPLE LUBELSKIE - SP 51 LUBLIN (15:30)

mecz o III MIEJSCE - SP 2 KRAŚNIK - SP 5 CHEŁM (24:26)
FINAŁ - SP 3 BIAŁA PODLASKA - SP 51 LUBLIN (24:23)







... ZDJĘCIA DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW !


BIAŁKA TATRZAŃSKA / KOTELNICA - 08-11 MARCA 2014
IV OGÓLNOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W INDYWIDUALNYCH I SZTAFETOWYCH BIEGACH NARCIARSKICH

PRZEZ TRZY DNI PO RAZ PIERWSZY NA NOWO STWORZONYCH TRASACH BIEGOWYCH W BIAŁCE
TATRZAŃSKIEJ, PRZY NAJLEPSZYM OŚRODKU NARCIARSKIM W KRAJU KOTELNICY BIAŁCZAŃSKIEJ
ROZEGRANO FINAŁY IV OGÓLNOPOLSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W NARCIARSTWIE
BIEGOWYM
. BARDZO DOBRZE W TEJ IMPREZIE ZAPREZENTOWALI SIĘ UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY,
KTÓRZY PODOBNIE JAK I W ZESZŁYM ROKU ZDECYDOWANIE SIĘGNĘLI PO ZWYCIĘSTWO
W KLASYFIKACJI ZESPOŁOWEJ
. SWOJE DOBRE WYSTĘPY W BIEGACH INDYWIDUALNYCH NA
KONIEC ZAWODÓW PRZYPIECZĘTOWALI PEWNYMI WYGRANYMI W BIEGACH SZTAFETOWYCH.

ZŁOTA SZTAFETA CHŁOPCÓW WYSTĄPIŁA W SKŁADZIE:
DAWID CIEĆKO, MICHAŁ GUMIENIAK, EMIL PLESKACZ, BARTOSZ CIELNIAK

ZŁOTA
SZTAFETA DZIEWCZĄT WYSTĄPIŁA W SKŁADZIE:
MAGDALENA KUŚMIERZ, OLIWIA CHLEBICKA, KARINA PROBOLA, MONIKA SKINDER

NAJLEPIEJ W BIEGACH INDYWIDUALNYCH ZAPREZENTOWAŁA SIĘ MONIKA SKINDER WYGRYWAJĄC
W KLASACH SZÓSTYCH PODWÓJNIE ZARÓWNO KLASYKIEM JAKI I TECHNIKĄ ŁYŻWOWĄ.
DOŁOZYŁA DO TEGO ZŁOTY MEDAL W SZTAFECIE ... I ORGANIZATORZY UZNALI JĄ NAJLEPSZĄ
ZAWODNICZKĄ IGRZYSK
WRĘCZAJĄC SPECJALNĄ NAGRODĘ.

MEDALISTAMI IGRZYSK REPREZENTUJĄC SP 3 ZOSTALI TAKŻE:
OLIWIA CHLEBICKA W KATEGORII KLAS IV / ZŁOTA MEDALISTKA W STYLU DOWOLNYM,
KARINA PROBOLA / BRĄZOWA MEDALISTKA W STYLU DOWOLNYM, ORAZ
DAWID CIEĆKO / BRĄZOWY MEDALISTA W STYLU DOWOLNYM.

WYNIKI ZAWODNIKÓW ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 PRZEDSTAWIAJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCO:
DAWID CIEĆKO - 6 MIEJSCE W BIEGU NA 2 km CL, BRĄZOWY MEDAL W BIEGU NA 2 km F;
ZŁOTY MEDAL W SZTAFECIE, EMIL PLESKACZ - 11 MIEJSCE W BIEGU NA 2 km CL, 8 MIEJSCE
W BIEGU NA 2 km F; ZŁOTY MEDAL W SZTAFECIE, MONIKA SKINDER - ZŁOTY MEDAL
W BIEGU NA 2 km CL, ZŁOTY MEDAL W BIEGU NA 2 km F; ZŁOTY MEDAL W SZTAFECIE
MAGDALENA KUŚMIERZ - 9 MIEJSCE W BIEGU NA 2 km CL, 4 MIEJSCE W BIEGU NA 2 km F;
ZŁOTY MEDAL W SZTAFECIE, BARTOSZ CIELNIAK - 6 MIEJSCE W BIEGU NA 1,5 km CL,
5 MIEJSCE W BIEGU NA 1,5 km F; ZŁOTY MEDAL W SZTAFECIE
MICHAŁ GUMIENIAK - 7 MIEJSCE W BIEGU NA 1,5 km CL, 13 MIEJSCE W BIEGU NA 1,5 km F;
ZŁOTY MEDAL W SZTAFECIE, JAKUB FERENC - 9 MIEJSCE W BIEGU NA 1,5 km CL, 7 MIEJSCE
W BIEGU NA 1,5 km F, DAWID NABRDALIK - 15 MIEJSCE W BIEGU NA 1,5 km CL,
14 MIEJSCE W BIEGU NA 1,5 km F, JAKUB JUZELUK - 20 MIEJSCE W BIEGU NA 1,5 km CL,
10 MIEJSCE W BIEGU NA 1,5 km F, NATALIA KOWALCZUK - 24 MIEJSCE W BIEGU NA 1,5 km CL,
19 MIEJSCE W BIEGU NA 1,5 km F; ZŁOTY MEDAL W SZTAFECIE, OLIWIA CHLEBICKA - 5 MIEJSCE
W BIEGU NA 1,5 km CL, ZŁOTY MEDAL W BIEGU NA 1,5 km F; ZŁOTY MEDAL W SZTAFECIE
KARINA PROBOLA - 13 MIEJSCE W BIEGU NA 1,5 km CL, BRĄZOWY MEDAL W BIEGU NA 1,5 km F.
OPIEKUN ZESPOŁÓW - WALDEMAR KOŁCUN














KRASNYSTAW - 26 LUTY 2014
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2001 i młodsze

I MIEJSCE -
DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - MONIKA SKINDER, GABRIELA LIPOWSKA, GABRIELA MAJDAŃSKA, ZUZANNA MANDZIUK
WERONIKA SZALUŚ, MAGDALENA KUŚMIERZ, KLAUDIA LEWKO, MARTYNA SIELEWICZ
NATALIA JAKUBUS, PATRYCJA ZBRONIEC, KAROLINA STRUP, PATRYCJA SZCZERBA
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃŚKA, ANNA KUCHARSKA, IRENEUSZ HERDA



KOMUNIKAT ZAWODÓW - WYNIKI MECZÓW
GRUPA 1
SP 3 TOMASZÓW - SP 4 ZAMOŚĆ (35:11), SP 3 HRUBIESZÓW - SP 4 ZAMOŚĆ (20:4)
SP 3 TOMASZÓW - SP 3 HRUBIESZÓW (13:12)
GRUPA 2
SP ZAWADA - SP 1 KRASNYSTAW (12:37), SP ZAWADA - SP 6 ZAMOŚĆ (0:23)
SP 1 KRASNYSTAW - SP 6 ZAMOŚĆ (6:5)

MECZ o III MIEJSCE - SP 3 HRUBIESZÓW - SP 6 ZAMOŚĆ (12:8)
FINAŁ - SP 3 TOMASZÓW - SP 1 KRASNYSTAW (19:8)

... ZDJĘCIA  !


  TOMASZÓW LUBELSKI - 23 LUTY 2014
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA TOMASZÓW LUBELSKI
CHŁOPCY - ROCZNIK 2001 i młodsi
II MIEJSCE
W SKŁADZIE - PIOTREK KRAWCZYK, DANIEL PIWOWARCZYK, JAKUB MARCOLA
KACPER KAPUŚNIAK, WOJTEK WÓJCIK, GRZEGORZ SŁOBODA, KAMIL SZYMAŃSKI
ŁUKASZ KRYJAK, MICHAŁ POLKOWSKI, JAKUB SWATOWSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO

WYNIKI KOŃCOWE
I MIEJSCE - SP 2 TOMASZÓW, II MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW, III MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3
IV - SP LUBYCZA KRÓLEWSKA, V - GKS TARNAWATKA, VI - SP NAROL, VII - UKS SABAUDIA
















  HRUBIESZÓW - 21 LUTY 2014
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2001
I MIEJSCE
W SKŁADZIE - PIOTREK KRAWCZYK, OSKAR KRAFCZYK, DANIEL PIWOWARCZYK, JAKUB MARCOLA
KACPER KAPUŚNIAK, WOJTEK WÓJCIK, GRZEGORZ SŁOBODA, KAMIL SZYMAŃSKI, ŁUKASZ KRYJAK
 MICHAŁ POLKOWSKI, KACPER NIEDZIELAK, KRYSTIAN ANTOSZAK, NORBERT NOGA
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO i WALDEMAR KOŁCUN



KOMUNIKAT ZAWODÓW - WYNIKI MECZÓW
GRUPA 1
SP 3 HRUBIESZÓW - SP 1 KRASNYSTAW (20:5), SP 3 HRUBIESZÓW - SP 9 ZAMOŚĆ (21:11)
SP 1 KRASNYSTAW - SP 9 ZAMOŚĆ (0:31)
GRUPA 2
SP ZAWADA - SP 3 TOMASZÓW (1:18), SP ZAWADA - ZSM 1 HRUBIESZÓW (0:11)
SP 3 TOMASZÓW - ZSM 1 HRUBIESZÓW (23:5)

MECZ o III MIEJSCE - ZSM 1 HRUBIESZÓW - SP 9 ZAMOŚĆ (7:21)
FINAŁ - SP 3 TOMASZÓW - SP 3 HRUBIESZÓW (20:11)

 

... ZDJĘCIA  !


 ZAMOŚĆ - 13 LUTY 2014
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2001 i 2002

II MIEJSCE - CHŁOPCY ROCZNIK 2001
KLASA 6 - CZWÓRKI SIATKARSKIE
W SKŁADZIE - PRZEMEK KRAWCZYK, PIOTREK KRAWCZYK, OSKAR KRAFCZYK
DANIEL PIWOWARCZYK, MICHAŁ BASZNIANIN, WOJTEK WÓJCIK, GRZEGORZ SŁOBODA
KAMIL SZYMAŃSKI, DAWID CIEĆKO, JAKUB MARCOLA
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO
ORAZ
IV MIEJSCE - CHŁOPCY ROCZNIK 2002
KLASA 5 - TRÓJKI SIATKARSKIE
W SKŁADZIE - MAKSYMILIAN ECKER, MIKOŁAJ SIELEWICZ, REMIGIUSZ CHMIELEWSKI
DAWID NABRDALIK, BARTOSZ CIELNIAK, MICHAŁ GUMIENIAK, ERYK BRODOWSKI, JAKUB FERENC
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN











TOMASZÓW LUBELSKI - 12 LUTY 2014
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE
CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2001

I MIEJSCE -
DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - GABRIELA LIPOWSKA, PATRYCJA KRAWCZYK, ZUZANNA MANDZIUK
WERONIKA SZALUŚ, MAGDALENA KUŚMIERZ, KLAUDIA LEWKO, JULIA KUĆ, MONIKA SKINDER
NATALIA JAKUBUS, PATRYCJA ZBRONIEC, KAROLINA STRUP, PATRYCJA SZCZERBA
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃŚKA, ANNA KUCHARSKA, MAŁGORZATA GDAŃSKA

I MIEJSCE - CHŁOPCY
PRZEMEK KRAWCZYK, PIOTREK KRAWCZYK, OSKAR KRAFCZYK, DANIEL PIWOWARCZYK
MICHAŁ BASZNIANIN, WOJTEK WÓJCIK, GRZEGORZ SŁOBODA, KAMIL SZYMAŃSKI
DAWID CIEĆKO, KACPER MIEDZIELAK, KRYSTIAN ANTOSZAK, NORBERT NOGA
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO i WALDEMAR KOŁCUN










 TOMASZÓW LUBELSKI - 06 LUTY 2014
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW i DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2001 i 2002

I MIEJSCE - CHŁOPCY ROCZNIK 2001 / KLASA 6 - CZWÓRKI SIATKARSKIE
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO
I MIEJSCE - CHŁOPCY ROCZNIK 2002 / KLASA 5 - TRÓJKI SIATKARSKIE
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN

III MIEJSCE - 
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2001 / KLASA 6 - CZWÓRKI SIATKARSKIE
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA
II MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2002 / KLASA 5 - TRÓJKI SIATKARSKIE
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA








TOMASZÓW LUBELSKI - 06 GRUDNIA 2013
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2002 i 2003

I MIEJSCE
rocz. 2002 - W SKŁADZIE - MARTYNA SIELEWICZ, GABRIELA MAJDAŃSKA
GABRIELA ORLUK - OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA
I MIEJSCE
rocz. 2003 - OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO / STANISŁAW KANIEWSKI










TOMASZÓW LUBELSKI - 04 GRUDNIA 2013
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH
III MIEJSCE
W SKŁADZIE - MICHAŁ BASZNIANIN, BARTOSZ MICHALSKI
TOMASZ MIESZCZAKOWSKI, AMELIA KROWICKA
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI




ZAMOŚĆ - 25 LISTOPADA 2013
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
W SZTAFETOWYCH PŁYWACKICH 8 x 25 m

IV MIEJSCE - DZIEWCZĘTA (sztafeta 8 x 25 m)
W SKŁADZIE - ZUZANNA MANDZIUK, WERONIKA ZARĘBA, MAGDALENA KUŚMIERZ
KLAUDIA TOR, WERONIKA SZALUŚ, MONIKA SKINDER, NATALIA KOWALCZUK
DUBAS KAROLINA, ROMAŃCZUK GABRIELA
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA i ANNA KUCHARSKA

V MIEJSCE - CHŁOPCY (sztafeta 8 x 25 m)
W SKŁADZIE - PRZEMEK KRAWCZYK, JAKUB FERENC, MICEK PIOTR, KRAFCZYK OSKAR
KAMIL SZYMAŃSKI, MICHAŁ BASZNIANIN, DAWID WĘGRZYN, JAKUB PAWŁOWSKI
MACIEJ SOCHAN, EMIL PLESKACZ
OPIEKUNOWIE ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO, WALDEMAR KOŁCUN




TOMASZÓW LUBELSKI - 07 LISTOPADA 2013
VIII EDYCJA JESIENNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

KATEGORIA - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003 i młodsze
1 MIEJSCE - OLIWIA CHLEBICKA, 2 MIEJSCE - KARINA PROBOLA, 4 MIEJSCE - MARTYNA NIZIO
5 MIEJSCE - ALEKSANDRA LATOS, 9 - KINGA GWIAZDOWSKA, 10 - ZUZANNA MAŚCIBRODA
KATEGORIA - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2001/2002
1 MIEJSCE - MONIKA SKINDER, 5 - MAGDALENA KUŚMIERZ, 6 - KLAUDIA TOR, 7 - WERONIKA SZALUŚ
KATEGORIA - CHŁOPCY ROCZNIK 2003 i młodsze
3 MIEJSCE - MATEUSZ ŁYSKO, 4 - BARTŁOMIEJ PLESKACZ, 5 - OSKAR WICIJEWSKI
9 - MARCIN GONTARZ, 10 - ALEKSANDER ŚRÓTWA
KATEGORIA - CHŁOPCY ROCZNIK 2001/2002
1 MIEJSCE - PIOTR KRAWCZYK, 3 - DAWID CIEĆKO, 5 - MICHAŁ POLKOWSKI, 6 - ARKADIUSZ SZALUŚ
7 - DAWID WĘGRZYN, 10 - PRZEMEK KRAWCZYK




BIAŁA PODLASKA - PAŹDZIERNIK 2013
PODSUMOWANIE WOJEWÓDZKIEGO WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
X MIEJSCE
- SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI ( 254,5 PKT)






TOMASZÓW LUBELSKI - 15 PAŹDZIERNIKA 2013
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
ROCZNIK 2001/2002

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA (sztafeta 10 x 800 m)
W SKŁADZIE - ZUZANNA MANDZIUK, KARINA PROBOLA, JULIA KUĆ
WERONIKA ZARĘBA, MAGDALENA KUŚMIERZ, KLAUDIA TOR, OLIWIA CHLEBICKA
WERONIKA SZALUŚ, ADRIANNA KORKOWSKA, MONIKA SKINDER
rez. NATALIA KOWALCZUK, MARTYNA SIELEWICZ, PATRYCJA ZBRONIEC, ZUZANNA KORZAN
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA i ANNA KUCHARSKA

I MIEJSCE - CHŁOPCY (sztafeta 10 x 1000 m)
W SKŁADZIE - DAWID CIEĆKO, PIOTREK KRAWCZYK, JAKUB WAWRZUSISZYN
PRZEMEK KRAWCZYK, ERYK BRODOWSKI, JAKUB FERENC, WOJTEK WÓJCIK
JAKUB MARCOLA, MICHAŁ POLKOWSKI, MACIEJ SOCHAN, rez. HUBERT WOŚ, EMIL PLESKACZ
OPIEKUNOWIE ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO, WALDEMAR KOŁCUN, ANDRZEJ NOWOSIELECKI




 
 
... ZDJĘCIA !!!


ADAMÓW - 09 PAŹDZIERNIKA 2013
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH ADAMÓW 2013
W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
... MONIKA SKINDER  PONOWNIE MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO !
... JUŻ PO RAZ TRZECI !

INDYWIDUALNE WYNIKI ZAWODÓW ... DLA SZKOŁY PUNKTOWAŁY !
KATEGORIA KLASY VI - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2001 - 800 m
1 MIEJSCE - MONIKA SKINDER
2 MIEJSCE - ADRIANNA KORKOWSKA
14 - KLAUDIA TOR, 42 - MAGDALENA KUSMIERZ, 45 - ZUZANNA MANDZIUK
57 - WERONIKA SZALUŚ

KATEGORIA KLASY V - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2002 - 800 m ... DLA SZKOŁY PUNKTOWAŁY !
9 MIEJSCE - MARTYNA SIELEWICZ
42 - NATALIA KOWALCZYK, 47 - WERONIKA ZARĘBA

KATEGORIA KLASY IV - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003 - 600 m ... DLA SZKOŁY PUNKTOWAŁY !
5 MIEJSCE - OLIWIA CHLEBICKA, 7 MIEJSCE - MARTYNA NIZIO

KATEGORIA KLASY VI - CHŁOPCY ROCZNIK 2001 - 1000 m ... DLA SZKOŁY PUNKTOWALI !
14 - PIOTR KRAWCZYK, 22 - MACIEJ SOCHAN, 28 - EMIL PLESKACZ, 38 - PRZEMEK KRAWCZYK
42 - DAWID CIEĆKO, 51 - JAKUB MARCOLA

KATEGORIA KLASY V - CHŁOPCY ROCZNIK 2002 - 1000 m ... DLA SZKOŁY PUNKTOWALI !
16 - JAKUB WAWRZUSISZYN, 17 - JAKUB FERENC, 29 - ERYK BRODOWSKI, 42 - DAWID NABRDALIK
48 - BARTOSZ CIELNIAK, 49 - MICHAŁ GUMIENIAK, 55 - JAKUB SITARCZYK

KATEGORIA KLASY IV - CHŁOPCY ROCZNIK 2003 - 800 m ... DLA SZKOŁY PUNKTOWALI !
16 - BARTŁOMIEJ PLESKACZ, 27 - ALEKSANDER ŚRÓTWA
30 MIEJSCE - MATEUSZ ŁYSKO, 48 - MACIEJ GONTARZ

I MIEJSCE W PUNKTACJI DRUŻYNOWEJ W KATEGORII DZIEWCZĄT
 
I MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI (104 PKT)
II MIEJSCE - SP 9 ZAMOŚĆ (48 PKT), III MIEJSCE - SP 1 ŁUKÓW (47 PKT)

V MIEJSCE W PUNKTACJI DRUŻYNOWEJ W KATEGORII CHŁOPCÓW
I MIEJSCE - SP 1 TERESPOL (55 PKT), II MIEJSCE - SP 1 ŁUKÓW (48 PKT)
III MIEJSCE - SP JANÓW LUBELSKI (39 PKT), IV MIEJSCE - SP 7 ŚWIDNIK (34 PKT)
V MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI (33 PKT)


TOMASZÓW LUBELSKI - 07 PAŹDZIERNIKA 2013
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
ROCZNIK 2001/2002

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA (sztafeta 10 x 800 m)
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA i ANNA KUCHARSKA

I MIEJSCE - CHŁOPCY (sztafeta 10 x 1000 m)
OPIEKUNOWIE ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO, WALDEMAR KOŁCUN, ANDRZEJ NOWOSIELECKI




PUŁAWY - DNIA 10 PAŹDZIERNIK 2013
IV TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR D. TUSKA - FINAŁ WOJEWÓDZKI
III MIEJSCE
W SKŁADZIE - MIKOŁAJ SIELEWICZ, HUBERT WOŚ, SZYMON MAŁKA
JAKUB SITARCZYK, BARTOSZ ZABANDŻAŁA, OSKAR WICIJEWSKI, DANIEL PĄK
ALEKSANDER ŚRÓTWA, BARTŁOMIEJ PLESKACZ, DAMIAN JAROSZ
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI i TOMASZ KŁOS




TOMASZÓW LUBELSKI - 01 PAŹDZIERNIKA 2013
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
ROCZNIK 2001/2002

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA (sztafeta 10 x 800 m)
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA i ANNA KUCHARSKA

I MIEJSCE - CHŁOPCY (sztafeta 10 x 1000 m)
W SKŁADZIE - DAWID CIEĆKO, PIOTREK KRAWCZYK, EMIL PLESKACZ
PRZEMEK KRAWCZYK, ERYK BRODOWSKI, JAKUB FERENC, WOJTEK WÓJCIK
JAKUB MARCOLA, MICHAŁ POLKOWSKI, MACIEJ SOCHAN
OPIEKUNOWIE ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO, WALDEMAR KOŁCUN, ANDRZEJ NOWOSIELECKI




KRAŚNIK - DNIA 29 WRZEŚNIA 2013
IV TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR D. TUSKA - ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE
I MIEJSCE
W SKŁADZIE - MIKOŁAJ SIELEWICZ, HUBERT WOŚ, JAKUB WAWRZUSISZYN
JAKUB SITARCZYK, BARTOSZ ZABANDŻAŁA, OSKAR WICIJEWSKI, DANIEL PĄK
ALEKSANDER ŚRÓTWA, BARTŁOMIEJ PLESKACZ
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI




TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 10 - 16 WRZEŚNIA 2013
IV TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR D. TUSKA - ELIMINACJE LOKALNE i REJONOWE




















TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 14 WRZEŚNIA 2013
BIEGI Z OKAZJI 74 ROCZNICY BITEW POD TOMASZOWEM LUBELSKIM
WE WRZEŚNIU 1939 R.

 

 

 














OBÓZ SPORTOWY - MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE 2013
DNIA 08-17 SIERPNIA 2013
KADRA TRENERSKA: IRENEUSZ HERDA, JERZY SENEJKO
ANDRZEJ NOWOSIELECKI, KRZYSZTOF WRÓBEL











 

 

 

 
 
Właściciel tej strony nie aktywował dodatku "Toplista"!
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=