Archiwum 2014-2015


AKTUALNOŚCI SPORTOWE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. DOKTORA JANUSZA PETERA W TOMASZOWIE LUBELSKIM


---------------------------------------------------------------------------------------------

KRAKÓW - dn. 02-05 LIPCA 2015
OGÓLNOPOLSKI FINAŁ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT KINDER+SPORT KRAKÓW 2015

DZIEWCZĘTA rocz. 2002 / czwórki siatkarskie
W SKŁADZIE - MARTYNA SIELEWICZ, GABRIELA MAJDAŃSKA, GABRIELA ORLUK
MAGDALENA BARTOSZEK, GABRIELA NIZIO
MIEJSCE - XXXVII
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA











TOMASZÓW LUBELSKI - 15 CZERWCA 2015
WYNIKI PLEBISCYTU
NA 10 NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3
ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

I MIEJSCE - MARTYNA SIELEWICZ
II MIEJSCE - MACIEJ STOŻEK, III MIEJSCE - KINGA ŁUSZCZYK

 IV - BARTOSZ CIELNIAK, V - JAKUB SITARCZYK, VI - JAKUB WAWRZUSISZYN
VII - MAGDALENA BARTOSZEK, VIII - JAKUB FERENC, IX - HUBERT WOŚ, X - WERONIKA NIEŚCIOR





 TOMASZÓW LUBELSKI - 11 CZERWCA 2015
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW i DZIEWCZĄT KLAS III - ROCZNIK 2005

I MIEJSCE - KLASA III D
II - KLASA III B, III - KLASA - III C, IV - KLASA - III A, V - KLASA - III E
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU - KAROLINA KUĆ - KL. III C
ORGANIZATOR - ANDRZEJ NOWOSIELECKI





PUŁAWY - 02 CZERWCA 2015
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETACH BIEGOWYCH
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW -
ROCZNIK 2002 i młodsi

IV MIEJSCE - SZTAFETA 4 x 100 m CHŁOPCÓW - 55,07 s
W SKŁADZIE - JAKUB SIATARCZYK, JAKUB PAKUŁA, MACIEJ STOŻEK, JAKUB PIWKO

IX MIEJSCE - SZTAFETA SZWEDZKA CHŁOPCÓW - 2:51,80
W SKŁADZIE - JAKUB WAWRZUSISZYN, ERYK BRODOWSKI, HUBERT WOŚ

V MIEJSCE - SZTAFETA SZWEDZKA DZIEWCZĄT - 2:49,02
 SKŁADZIE - KARINA PROBOLA, KINGA ŁUSZCZYK, WERONIKA NIEŚCIOR, MARTYNA NIZIO
OPIEKUN ZESPOŁÓW - MAŁGORZATA GDAŃSKA



 TOMASZÓW LUBELSKI - 01 CZERWCA 2015
STOP PRZEMOCY W SZKOLE i III SPARTIAKIADA SPORTOWA MŁODZIEŻY 2015
II MIEJSCE - W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

























TOMASZÓW LUBELSKI - 29 MAJA 2015
SPORTOWY TURNIEJ MIAST i GMIN 2015 - ZAWODY PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW



























  CHEŁM - 28 MAJA 2015
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2002 i młodsi
II MIEJSCE
W SKŁADZIE - MIKOŁAJ SIELEWICZ, JAKUB WAWRZUSISZYN, HUBERT WOŚ, MACIEJ STOŻEK
DAMIAN JAROSZ, BARTŁOMIEJ PLESKACZ, SEBASTIAN RÓŻYCKI, JAKUB PIWKO
MAKSYMILIAN ECKER, JAKUB SITARCZYK, SZYMON ZIEMBIŃSKI i JAKUB UMIŃSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI

WYNIKI
SP 3 TOMASZÓW - SP 5 BIŁGORAJ (5:0), SP 3 TOMASZÓW - SP 8 CHEŁM (5:0)
FINAŁ
- SP 3 TOMASZÓW - SP 45 LUBLIN (1:1) dogrywka (0:0) k/(0:2)







ZAMOŚĆ - 20 MAJA 2015
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW -
ROCZNIK 2002 i młodsi

III MIEJSCE CHŁOPCÓW - 1102 pkt
W SKŁADZIE - JAKUB SIATARCZYK, JAKUB PAKUŁA, JAKUB WAWRZUSISZYN
MACIEJ STOŻEK, ERYK BRODOWSKI, JAKUB PIWKO

VII MIEJSCE DZIEWCZĄT -1161 pkt
W SKŁADZIE - KARINA PROBOLA, KINGA ŁUSZCZYK, WERONIKA NIEŚCIOR
MARTYNA NIZIO, WERONIKA KORNAGA, ALEKSANDRA LATOS

OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW - ANDRZEJ NOWOSIELECKI i MAŁGORZATA GDAŃSKA











  ŚWIDNIK - 16 MAJA 2015
WOJEWÓDZKI FINAŁ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT KINDER+SPORT 2015
ROCZNIK 2002 (WZPS Lublin)

II MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA rocz. 2002 / czwórki siatkarskie
W SKŁADZIE - MARTYNA SIELEWICZ, GABRIELA MAJDAŃSKA, GABRIELA ORLUK
MAGDALENA BARTOSZEK, GABRIELA NIZIO
... AWANS DO FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI (Kraków dn. 2-5 lipca 2015)
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA



IX MIEJSCE - DZIEWCZĘTA rocz. 2003 / trójki siatkarskie
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENSJKO

X i XIV MIEJSCE - DZIEWCZĘTA rocz. 2004 / dwójki siatkarskie
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA



 TOMASZÓW LUBELSKI - 15 MAJA 2015
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2002 i młodsi
I MIEJSCE
W SKŁADZIE - MIKOŁAJ SIELEWICZ, JAKUB WAWRZUSISZYN, HUBERT WOŚ, MACIEJ STOŻEK
DAMIAN JAROSZ, BARTŁOMIEJ PLESKACZ, SEBASTIAN RÓŻYCKI, JAKUB PIWKO
SZYMON HYPIAK, OSKAR WICIJEWSKI i JAKUB UMIŃSKI

... AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO (Chełm dn. 28 maja 2015)
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI





 TOMASZÓW LUBELSKI - 15 MAJA 2015
REJONOWE ELIMINACJE TURNIEJU SIATKARSKIEGO ORLIK VOLLEYMANIA 2015

 I MIEJSCE - ANAKONDY SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI
W SKŁADZIE - MARTYNA SIELEWICZ, GABRIELA MAJDAŃSKA
JAKUB FERENC, MICHAŁ GUMIENIAK

II MIEJSCE - PISTONY SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI
W SKŁADZIE - GABRIELA ORLUK, MAGDALENA BARTOSZEK
ERYK BRODOWSKI, DAWID NABRDALIK

3 MIEJSCE - JEDYNKI / SP 2, 4 - OLIMPIJCZYK 4 / SP LUBYCZA KRÓLEWSKA
5 - TRÓJKI, 6 - SOKÓŁ 1, 7 - OLIMPIJCZYK 1, 8 - ŚWIDERKI, 9 - DWÓJKI, 10 - OLIMPIJCZYK 3
11 - CZWÓRKI, 12 - SOKÓŁ 2, 13 - ZESPÓŁ Z AMBITNĄ NAZWĄ, 14 - OLIMPIJCZYK - 2
15 - JUMPERY, 16 - SOKÓŁ 3





ZAMOŚĆ - 11 MAJA 2015
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
ORAZ SZTAFETACH SZWEDZKICH i SZTAFETACH 4 x100 m
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW -
ROCZNIK 2002 i młodsi

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY
 II MIEJSCE CHŁOPCÓW - 1045 PKT / W SKŁADZIE - JAKUB SIATARCZYK, JAKUB PAKUŁA
HUBERT WOŚ, MACIEJ STOŻEK, ERYK BRODOWSKI, BARTŁOMIEJ PLESKACZ

II MIEJSCE DZIEWCZĄT - 1204 PKT / W SKŁADZIE - KARINA PROBOLA, KINGA ŁUSZCZYK
WERONIKA NIEŚCIOR, GABRIELA NIZIO, MARTYNA NIZIO, WERONIKA KORNAGA

REKORD SZKOŁY DZIEWCZĄT W BIEGU NA 60 m - KINGA ŁUSZCZYK ... 8,06s !
oraz WYRÓWNANY REKORD CHŁOPCÓW NA 60 m JAKUBA SITARCZYKA - 8,00s !


... OBA ZESPOŁY UZYSKAŁY AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO
(Zamość dn. 20 maja 2015)





SZTAFETY SZWEDZKIE (400 m+300 m+200m+100m)
II MIEJSCE
CHŁOPCÓW - 2:53,30 / W SKŁADZIE - MATEUSZ ŁYSKO, HUBERT WOŚ
BARTŁOMIEJ PLESKACZ, JAKUB WAWRZUSISZYN
II MIEJSCE DZIEWCZĄT - 2:57,31 / W SKŁADZIE - MARTYNA NIZIO, WERONIKA NIEŚCIOR
KARINA PROBOLA, KINGA ŁUSZCZYK





SZTAFETY BIEGOWE 4 x 100 m
II MIEJSCE
CHŁOPCÓW - 57:86 / W SKŁADZIE - JAKUB PAKUŁA, JAKUB SITARCZYK
MACIEJ STOŻEK, ERYK BRODOWSKI
IV MIEJSCE DZIEWCZĄT - 1:02,92 / W SKŁADZIE - MAGDALENA BARTOSZEK, GABRIELA NIZIO
GABRIELA ORLUK, WERONIKA KORNAGA
OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW - WALDEMAR KOŁCUN i MAŁGORZATA GDAŃSKA

... WSZYSTKIE SZTAFETY Z II MIEJSC UZYSKAŁY AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO
(Puławy dn. 02 czerwca 2015)







TOMASZÓW LUBELSKI - 18 KWIETNIA 2015
TURNIEJ ELIMINACYJNY MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - KINDER+SPORT 2015 / WZPS

DWÓJKI SIATKARSKIE -
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004
I MIEJSCE - KINGA ZBRONIEC i ALEKSANDRA BOREK
III MIEJSCE - NATALIA GRABEK i JULIA SIDOR; IV MIEJSCE - ANNA PASIERB i JULIA PISARCZYK
XI - HANNA KUŹNIARSKA i MAJA KOWALCZUK; XIII - OLA STYCZYŃSKA i BALA EMILIA
XVI - KINGA NIEWIADOMSKA i MAGDA JANIGA
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA

TRÓJKI SIATKARSKIE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003
 I MIEJSCE i V MIEJSCE / OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO i STANISŁAW KANIEWSKI

CZWÓRKI SIATKARSKIE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2002
 I MIEJSCE i VI MIEJSCE / OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA

















ZAMOŚĆ - 13 KWIETNIA 2015
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
ROCZ. 2002 i 2003
II MIEJSCE
W SKŁADZIE - ERYK BRODOWSKI, MACIEJ STOŻEK, MIKOŁAJ SIELEWICZ, JAKUB WAWRZUSISZYN
JAKUB SITARCZYK, SEBASTIAN PIÓRO, JAKUB PIWKO, HUBERT WOŚ, DAMIAN JAROSZ
MAKSYMILIAN ECKER, MICHAŁ GUMIENIAK, SZYMON HYPIAK
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI





TOMASZÓW LUBELSKI - 24 MARCA 2015
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
ROCZ. 2002 i 2003
I MIEJSCE
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI
WYNIKI
SP 2 TOMASZÓW - SP TYSZOWCE (10:2), SP 3 TOMASZÓW - SP TYSZOWCE (14:1)
SP 3 TOMASZÓW - SP 2 TOMASZÓW (11:5)





LUBLIN - 17 MARCA 2015
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
ROCZ. 2002 i 2003
V MIEJSCE
W SKŁADZIE - ERYK BRODOWSKI, MACIEJ STOŻEK, MIKOŁAJ SIELEWICZ, JAKUB WAWRZUSISZYN
JAKUB SITARCZYK, JAKUB FERENC, SEBASTIAN PIÓRO, JAKUB PIWKO, JAKUB MROZIK
HUBERT WOŚ, JAKUB GÓRA, MAKSYMILIAN ECKER, MICHAŁ GUMIENIAK, SZYMON HYPIAK
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI



WYNIKI KOŃCOWE
SP 21 LUBLIN - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI (32-20), SP 2 KRAŚNIK - SP 9 BIAŁA PODLASKA (16-45)
SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - ZS NR 2 OPOLE LUBELSKIE (18-24)
SP 9 BIAŁA PODLASKA - SP 8 CHEŁM (60-19), ZS NR 2 OPOLE LUBELSKIE - SP 21 LUBLIN (14-25)
SP 2 KRAŚNIK - SP 8 CHEŁM (46-9)

MECZ O III MIWJSCE - ZS NR 2 OPOLE LUBELSKIE - SP 2 KRASNIK (10-30)
MECZ O I MIEJSCE : SP 9 BIAŁA PODLASKA - SP 21 LUBLIN (50-22)

... ZDJĘCIE ZBIOROWE !















 TOMASZÓW LUBELSKI - 17 MARCA 2015
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
ROCZ. 2002 i 2003
II MIEJSCE
W SKŁADZIE - MARTYNA SIELEWICZ, GABRYSIA MAJDAŃSKA, MAGDA BARTOSZEK
GABRYSIA NIZIO, EWELINA KAWA, ZUZANNA PUŹ, WIKTORIA MAC
WERONIKA ZARĘBA, OLIWIA KOZAK, WERONIKA NIEŚCIOR, SANDRA ŚWIDEREK
GABRYSIA ORLUK, NIKOLA GRABEK
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA



BIAŁKA TATRZAŃSKA - 06-08 MARCA 2015
OGÓLNOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BIEGACH NARCIARSKICH
BIAŁKA TATRZAŃSKA 2015

W DNIACH 06-08.03.2015 ROKU UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY WZIELI UDZIAŁ
W OGÓLNOPOLSKICH IGRZYSKACH MŁODZIEZY SZKOLNEJ W BIEGACH NARCIARSKICH.
UCZNIOWIE NASI RYWALIZOWALI NA TRASACH BIEGOWYCH W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ.
SZKOŁĘ REPREZENTOWAŁO 13 UCZNIÓW OD KLASY III DO IV-TEJ.



W PIERWSZYM DNIU ZAWODÓW W STYLU KLASYCZNYM NASI UCZNIOWIE ZMAGALI SIĘ NA
DYSTANSIE 2 KM (ROCZNIKI 2002 i 2003) i 1 KM (ROCZNIKI 2004 i MŁODSI).
W TYM DNIU NAJLEPIEJ ZAPREZENTOWAŁ SIĘ BARTOSZ CIELNIAK (KLASA 6C), KTÓRY
ZAJĄŁ TRZECIE MIEJSCE; TUŻ Z NIM NA CZWARTYM MIEJSCU SWÓJ BIEG UKOŃCZYŁ
JAKUB FERENC (KLASA 6C).

W DRUGIM DNIU ODBYŁY SIĘ BIEGI W STYLU DOWOLNYM i UCZNIOWIE MIELI DO POKONANIA
ODPOWIEDNIO 3 KM, A NAJMŁOSI 1 KM. W KATEGORII KLAS SZÓSTYCH BRĄZOWY MEDAL
IGRZYSK WYWALCZYŁ JAKUB FERENC. ZWIEŃCZENIEM ZAWODÓW I DUŻYM SUKCESEM
NASZEJ SZKOŁY BYŁY BIEGI TRZECIEGO DNIA, GDZIE SZKOŁY STARTOWAŁY W BIEGACH
SZTAFETOWYCH. NA PIERWSZYM MIEJSCU SWOJĄ SZTAFETĘ UKOŃCZYLI
I ZŁOTYMI MEDALISTAMI IGRZYSK ZOSTALI CHŁOPCY, KTÓRZY STARTOWALI W SKŁADZIE:
MICHAŁ GUMIENIAK, BARTOSZ CIELNIAK, DAWID NABRDALIK i JAKUB FERENC
(WSZYSCY SĄ UCZNIAMI KLASY 6C).

W KLASYFIKACJI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, GDZIE SKLASYFIKOWANO ŁĄCZNIE 51 SZKÓŁ
Z CAŁEJ POLSKI, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
ZAJĘŁA TRZECIE MIEJSCE W POLSCE.

TRENEREM i OPIEKUNEM ZAWODNIKÓW BYŁ PAN WALDEMAR KOŁCUN.

MIEJSCA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW:

KATEGORIA CHŁOPCY 2002
BARTOSZ CIELNIAK / 6C - 3 MIEJSCE 2 KM CL i 6 MIEJSCE 3 KM F; 1 MIEJSCE W SZTAFECIE,
JAKUB FERENC / 6C - 4 MIEJSCE 2 KM CL i 3 MIEJSCE 3 KM F; 1 MIEJSCE W SZTAFECIE,
MICHAŁ GUMIENIAK / 6C - 10 MIEJSCE 2 KM CL i 10 MIEJSCE 3 KM F; 1 MIEJSCE W SZTAFECIE,
DAWID NABRDALIK / 6C - 17 MIEJSCE 2 KM CL i 18 MIEJSCE 3 KM F; 1 MIEJSCE W SZTAFECIE.

KATEGORIA DZIEWCZĘTA 2002
WERONIKA NIEŚCIOR / 6C - 23 MIEJSCE 2 KM CL i 15 MIEJSCE 3 KM F; 10 MIEJSCE W SZTAFECIE,
NATALIA KOWALCZUK / 6C - 26 MIEJSCE 2 KM CL i 23 MIEJSCE 3 KM F; 10 MIEJSCE W SZTAFECIE,

KATEGORIA DZIEWCZĘTA 2003
KARINA PROBOLA / KLASA 5D - 7 MIEJSCE 2 KM CL i 7 MIEJSCE 3 KM F; 10 MIEJSCE W SZTAFECIE,

KATEGORIA CHŁOPCY 2004
KAJETAN KULCZYŃSKI / KLASA 4B - 12 MIEJSCE 1 KM CL i 10 MIEJSCE 1 KM F,
TYMON WAWRZUSISZYN / KLASA 3 C - 15 MIEJSCE 1 KM CL i 16 MIEJSCE 1 KM F,
SZYMON BEŁZ / KLASA 3C - 17 MIEJSCE 1 KM CL i 14 MIEJSCE 1 KM F,

KATEGORIA DZIEWCZĘTA 2004
KAMILA HARBUZ / KLASA 4C - 11 MIEJSCE 1 KM CL i 7 MIEJSCE 1 KM F,
WIKTORIA LEWKO / KLASA 4C - 15 MIEJSCE 1 KM CL i 10 MIEJSCE 1 KM F,
HANNA PIWOWARCZYK / KLASA 4C - 18 MIEJSCE 1 KM CL.





















KRASNYSTAW - 25 LUTY 2015
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
ROCZ. 2002 i 2003
III MIEJSCE

W SKŁADZIE - BARTOSZEK MAGDALENA, NIZIO GABRIELA, MAJDAŃSKA GABRIELA
SIELEWICZ MARTYNA, EWELINA KAWA, MARTYNA NIZIO, GABRIELA ORLUK
WERONIKA ZARĘBA, SANDRA ŚWIDEREK, EMILIA SEMCZUK
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA



ZAMOŚĆ - 24 LUTY 2015
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
ROCZ. 2002 i 2003
I MIEJSCE
W SKŁADZIE - ERYK BRODOWSKI, MACIEJ STOŻEK, MIKOŁAJ SIELEWICZ, JAKUB WAWRZUSISZYN
JAKUB SITARCZYK, JAKUB FERENC, SEBASTIAN PIÓRO, JAKUB PIWKO, JAKUB MROZIK
HUBERT WOŚ, JAKUB GÓRA, MAKSYMILIAN ECKER
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI
( ... awans na igrzyska wojewódzkie)







TOMASZÓW LUBELSKI - 18 LUTY 2015
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI KOSZYKÓWCE
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW - ROCZ. 2002 i 2003
I MIEJSCE
- CHŁOPCÓW i II MIEJSCE - DZIEWCZĄT ROCZ. 2002 i 2003



OPOLE LUBELSKIE - 27 STYCZNIA 2015
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ
DZIEWCZĄT - ROCZ. 2002 i 2003

III MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA ROCZ. 2002 (czwórki siatkarskie)
W SKŁADZIE - BARTOSZEK MAGDALENA, GRABEK NIKOLETTA, KOZAK OLIWIA
MAC WIKTORIA, NIZIO GABRIELA, MAJDAŃSKA GABRIELA, ORLUK GABRIELA, PYŹ ZUZANNA
SIELEWICZ MARTYNA, ŚWIDEREK SANDRA
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA

V MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZ. 2003 (trójki siatkarskie)
W SKŁADZIE - ALICJA JABŁOŃSKA, ALEKSANDRA ŹOŁĄDEK, PATRYCJA PALAK, KATARZYNA MIZIUK
NIKOLA MOKRZYŃSKA, NATALIA OSTROMENCKA, WERONIKA WOŁOSZYN, JULIA NIEŚCIOR
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO







TOMASZÓW LUBELSKI - 13 STYCZNIA 2015
REJONOWA IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ
CHŁOPCÓW - ROCZNIK 2003

II MIEJSCE
- CHŁOPCY ROCZ. 2003 (trójki siatkarskie)
W SKŁADZIE - MIKOŁAJ BURDA, MARCIN GONTARZ, ALEKSANDER ŚRÓTWA, BARTŁOMIEJ PLESKACZ
JAKUB GÓRA, JAKUB MROZIK, MICHAŁ WRÓBEL, MATEUSZ ŁYSKO, SZYMON SMOLIŃSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS i KRZYSZTOF MANDZIUK





TOMASZÓW LUBELSKI - 12 STYCZNIA 2015
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ
DZIEWCZĄT - ROCZ. 2002 i 2003

I MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA ROCZ. 2003 (trójki siatkarskie)
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZ. 2002 (czwórki siatkarskie)
W SKŁADZIE - BARTOSZEK MAGDALENA, GRABEK NIKOLETTA, KOZAK OLIWIA
MAC WIKTORIA, NIZIO GABRIELA, MAJDAŃSKA GABRIELA, ORLUK GABRIELA, PYŹ ZUZANNA
SIELEWICZ MARTYNA, ŚWIDEREK SANDRA
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA













TOMASZÓW LUBELSKI - 03 GRUDNIA 2014
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW - ROCZ. 2002 i 2003

I MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA ROCZ. 2002 (czwórki siatkarskie)
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA
I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZ. 2003 (trójki siatkarskie)
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO

II MIEJSCE - CHŁOPCY ROCZ. 2002 (czwórki siatkarskie)
W SKŁADZIE - MICHAŁ GUMIENIAK, JAKUB FERENC, BARTOSZ CIELNIAK, ERYK BRODOWSKI
DAWID NABRDALIK, MAKSYMILIAN ECKER, JAKUB WAWRZUSISZYN, MIKOŁAJ SIELEWICZ
MACIEJ STOŻEK, HUBERT WOŚ, JAKUB SITARCZYK
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI i WALDEMAR KOŁCUN
I MIEJSCE - CHŁOPCY ROCZ. 2003 (trójki siatkarskie)
W SKŁADZIE - MIKOŁAJ BURDA, MARCIN GONTARZ, ALEKSANDER ŚRÓTWA
BARTŁOMIEJ PLESKACZ, JAKUB GÓRA, JAKUB MROZIK, rez. SZYMON SMOLIŃSKI, JAKUB PAKUŁA
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS i KRZYSZTOF MANDZIUK





ZAMOŚĆ - 24 LISTOPADA 2014
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETACH PŁYWACKICH 8 x 25m

V MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - JULIA SIDOR, JULIA PISARCZYK, WERONIKA ZARĘBA, OLIWIA CHLEBICKA
NATALIA KOWALCZYK, MAGDALENA OZIMEK, KINGA GWIAZDOWSKA
WIKTORIA WALENTYN, rez. OLIWIA PAWŁOWSKA, MARTYNA PRZYBYŁA
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA

V MIEJSCE - CHŁOPCY
W SKŁADZIE - SZYMON BUJNOWSKI, PAWEŁ SIKORA, JAKUB FUS, PIOTR MICEK, SZYMON MAŁKA
BŁAŻEJ BURY, KAJETAN KULCZYŃSKI, REMIGIUSZ CHMIELEWSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI





LUBYCZA KRÓLEWSKA - 18 LISTOPADA 2014
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZ. 2004 (dwójki siatkarskie)
W SKŁADZIE -  KINGA ZBRONIEC, ALEKSANDRA BOREK
VI MIEJSCE - ANNA PASIERB, KINGA NIEWIADOMSKA, EMILIA BALA
VIII MIEJSCE - NATALIA GRABEK, JULIA SIDOR
OPIEKUN ZESPOŁÓW - ANNA KUCHARSKA







CHEŁM - 20 PAŹDZIERNIKA 2014
PODSUMOWANIE OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH ZA ROK SZKOLNY 2013/2014
II MIEJSCE WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO - IGRZYSKA













LUBARTÓW - 15 PAŹDZIERNIKA 2014
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ CHŁOPCÓW
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
ROCZNIK 2002/2003

VII MIEJSCE - CHŁOPCY (sztafeta 8 x 1000 m)
W SKŁADZIE -  BARTŁOMIEJ PLESKACZ, MAKSYMILIAN ECKER, JAKUB SITARCZYK
ERYK BRODOWSKI, BARTOSZ CIELNIAK, JAKUB WAWRZUSISZYN
MICHAŁ GUMIENIAK, ALEKSANDER ŚRÓTWA
OPIEKUNOWIE ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN, ANDRZEJ NOWOSIELECKI



TOMASZÓW LUBELSKI - 14 PAŹDZIERNIKA 2014
ZAWODY SPORTOWO-REKREACYJNE
Z OKAZJI 50-LECIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
... ZDJĘCIA !



























ADAMÓW - 07 PAŹDZIERNIKA 2014
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - ADAMÓW 2014

WYNIKI:
DZIEWCZĘTA ROCZ. 2004 (600 m) - 17 MIEJSCE - KAMILA HARBUZ
20 - ALEKSANDRA LATOS, 39 - OLIWIA PAWŁOWSKA, 48 - EMILIA KAZNOWSKA, 59 - WIKTORIA LEWKO
CHŁOPCY ROCZ. 2004 (800 m) - 4 MIEJSCE - MACIEJ ORZECHOWSKI
26 - DANIEL LAMBER, 40 - MATEUSZ WITKOWSKI, 43 - MACIEJ DUBAS
DZIEWCZĘTA ROCZ. 2003 (800 m) - 9 MIEJSCE - MARTYNA NIZIO
CHŁOPCY ROCZ. 2003 (1000 m) - 24 MIEJSCE - ALEKSANDER ŚRÓTWA
26 - JAKUB MROZIK, 27 - JAKUB PAKUŁA, 54 - JAKUB GÓRA
DZIEWCZĘTA ROCZ. 2002 (800 m) - 7 MIEJSCE - MARTYNA SIELEWICZ, 34 - WERONIKA ZARĘBA
CHŁOPCY ROCZ. 2002 (1000 m) - 28 MIEJSCE - JAKUB WAWRZUSISZYN
31 - BARTOSZ CIELNIAK, 50 - JAKUB FERENC

W PUNKTACJI DRUŻYNOWEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
W KATEGORII DZIEWCZĄT - VI MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI (35 PKT)
W KATEGORII CHŁOPCÓW - IX MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI (28 PKT)



TOMASZÓW LUBELSKI - 02 PAŹDZIERNIKA 2014
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
ROCZNIK 2002/2003

I MIEJSCE - CHŁOPCY (sztafeta 8 x 1000 m)
W SKŁADZIE -  BARTŁOMIEJ PLESKACZ, MATEUSZ ŁYSKO, MAKSYMILIAN ECKER, JAKUB SITARCZYK
ERYK BRODOWSKI, BARTOSZ CIELNIAK, HUBERT WOŚ, JAKUB WAWRZUSISZYN
rez. MICHAŁ GUMIENIAK, JAKUB FERENC
OPIEKUNOWIE ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN, ANDRZEJ NOWOSIELECKI
ORAZ
III MIEJSCE - DZIEWCZĘTA (sztafeta 8 x 800 m)
W SKŁADZIE - WERONIKA ZARĘBA, KAMILA HARBUZ, NIKOLA GRABEK
MARTYNA NIZIO, NATALIA KOWALCZUK, KARINA PROBOLA, OLIWIA CHLEBICKA
MARTYNA SIELEWICZ, rez. JULIA DOROSZ
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA, IRENEUSZ HERDA, MAŁGORZATA GDAŃSKA







TOMASZÓW LUBELSKI - 27 LISTOPADA 2014
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
ROCZNIK 2002/2003

I MIEJSCE - CHŁOPCY (sztafeta 8 x 1000 m)
OPIEKUNOWIE ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN, ANDRZEJ NOWOSIELECKI
ORAZ
II MIEJSCE - DZIEWCZĘTA (sztafeta 8 x 800 m)
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA, IRENEUSZ HERDA, MAŁGORZATA GDAŃSKA



























TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 05 - 16 WRZEŚNIA 2014
V TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR D. TUSKA - ELIMINACJE LOKALNE i REJONOWE

















TOMASZÓW LUBELSKI - 28 SIERPNIA 2014
WAKACYJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPÓW O PUCHAR
DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEH NR 3 W TOMASZOWIE LUBELSKIM


 
 
 
 
 
Właściciel tej strony nie aktywował dodatku "Toplista"!
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=