Archiwum 2015-2016


AKTUALNOŚCI SPORTOWE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. DOKTORA JANUSZA PETERA W TOMASZOWIE LUBELSKIM


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 13 CZERWCA 2015
WYNIKI PLEBISCYTU
NA 10 NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3
ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

I MIEJSCE - BARTŁOMIEJ PLESKACZ
II MIEJSCE - KARINA PROBOLA, III MIEJSCE - JAKUB PAKUŁA

 IV - MATEUSZ KRAWCZYK, V - WERONIKA KORNAGA, VI - WERONIKA WOŁOSZYN
VII - PIOTR GRAD i JAKUB GÓRA, VIII - ALEKSANDRA ŻOŁĄDEK
IX - JAKUB MROZIK, X - ALICJA JABŁOŃSKA


























------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


TOMASZÓW LUBELSKI - 01 CZERWCA 2016
STOP PRZEMOCY W SZKOLE
IV SPARTIAKIADA SPORTOWA DZIECI i MŁODZIEŻY 2016


I MIEJSCE
- W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

... ZDJĘCIA !





































------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HRUBIESZÓW - 20 MAJA 2016
II MIEJSCE - REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ
CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2003 i MŁODSI

WYNIKI MECZÓW
SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - SP ZWIERZYNIEC (6:0)
SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - ZSM NR 3 HRUBIESZÓW (5:1)
FINAŁ - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - SP 6 ZAMOŚĆ (2:3)
II MIEJSCE

W SKŁADZIE - BARTŁOMIEJ PLESKACZ, ALEKSANDER ŚRÓTWA, PAWEŁ SIKORA
MARCIN GONTARZ, TOMASZ BEDNARCZYK, DANIEL LOMBER, MACIEJ TETERYCZ
WIKTOR KURZĘPA, SZYMON MALEC, BARTOSZ KUROWSKI i JAKUB TRZEŚNIOWSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS i ARTUR BEŃKO












------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


PUŁAWY - 19 MAJA 2016
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
CHŁOPCÓW i DZIEWCZĄT ROCZNIK 2003 i MŁODSI

V MIEJSCE - CHŁOPCY (1073 PKT)

W SKŁADZIE - PIOTR GRAD, JAKUB PAKUŁA, MATEUSZ KRAWCZYK, BARTŁOMIEJ PLESKACZ
JAKUB GÓRA, MATEUSZ ŁYSKI i JAKUB MROZIK
OPIEKUN - KRZYSZTOF MANDZIUK

IX MIEJSCE - DZIEWCZĘTA

W SKŁADZIE - KARINA PROBOLA, MARTYNA NIZIO, WIKTORIA LEGEŻYŃSKA
ALEKSANDRA LATOS, WERONIKA KORNAGA, EMILIA KAZNOWSKA i OLIWIA PĄK
OPIEKUN - MAŁGORZATA GDAŃSKA











------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ZAMOŚĆ - 10 MAJA 2016
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
CHŁOPCÓW i DZIEWCZĄT ROCZNIK 2003 i MŁODSI

I MIEJSCE - CHŁOPCY (1076 PKT)
W SKŁADZIE - PIOTR GRAD - 232 PKT, JAKUB PAKUŁA - 246, MATEUSZ KRAWCZYK - 222
MATEUSZ ŁYSKO - 172, JAKUB MROZIK - 171, JAKUB GÓRA - 204
OPIEKUN ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK

II MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA LATOS, WERONIKA KORNAGA, MARTYNA NIZIO
WIKTORIA LEGEŻYŃSKA, NATALIA GRABEK i KARINA PROBOLA, rez. OLIWIA PĄK
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA
... oba zespoły awansowały na zawody wojewódzkie ! (19 maja Puławy)













-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŚWIDNIK - 07 MAJA 2016
WOJEWÓDZKI FINAŁ TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
KINDER SPORT 2016
O MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

KATEGORIA - KLASA 5 - trójki siatkarskie
IV MIEJSCE - ALEKSANDRA BOREK, NATALIA GRABEK i KINGA ZBRONIEC
XII MIEJSCE - ANNA PASERB, MAJA KOWALCZUK i JULIA PISARCZYK
OPIEKUN ZESPOŁÓW - ANNA KUCHARSKA

KATEGORIA - KLASA 4 - dwójki siatkarskie
XI, XII i XV MIEJSCE - OPIEKUN ZESPOŁÓW - IRENEUSZ HERDA

KATEGORIA - KLASA 6 - czwórki siatkarskie
VI MIEJSCE - OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 06 MAJA 2016
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ
CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2003 i MŁODSI

I MIEJSCE
W SKŁADZIE - BARTŁOMIEJ PLESKACZ, ALEKSANDER ŚRÓTWA, PAWEŁ SIKORA
MARCIN GONTARZ, TOMASZ BEDNARCZYK, DANIEL LOMBER, MACIEJ ORZECHOWSKI
SZYMON MALEC, BARTOSZ KUROWSKI i JAKUB TRZEŚNIOWSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS i ARTUR BEŃKO







------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 26 KWIETNIA 2016
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM i W SZTAFETACH CHŁOPCÓW i DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2003 i młodsi

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY CHŁOPCÓW
II MIEJSCE - 1098 PKT
W SKŁADZIE - JAKUB PAKUŁA (273 PKT), MATEUSZ KRAWCZYK (211), PIOTR GRAD (249)
MATEUSZ ŁYSKO (183), JAKUB GÓRA (182) i JAKUB MROZIK (168)
SZTAFETA 4 x 100 - II MIEJSCE
W SKŁADZIE - MATEUSZ KRAWCZYK, PIOTR GRAD, JAKUB GÓRA, JAKUB PAKUŁA
SZTEFETA SZWEDZKA - II MIEJSCE
W SKŁADZIE - JAKUB MROZIK, DANIEL LOMBER, MATEUSZ ŁYSKO i MACIEJ ORZECHOWSKI
OPIEKUN ZESPOŁÓW - KRZYSZTOF MANDZIUK

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY DZIEWCZĄT
I MIEJSCE - 1030 PKT
W SKŁADZIE - JULIA SIDOR (176 PKT), KARINA PROBOLA (220), MARTYNA NIZIO (231)
WIKTORIA LEGEŻYŃSKA (220), KINGA ZBRONIEC (107) i ALEKSANDRA LATOS (183)
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LUBYCZA KRÓLEWSKA - 23 KWIETNIA 2016
II TURNIEJ ELIMINACYJNY MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - KINDER+SPORT 2016 / WZPS

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2005 - dwójki siatkarskie
I MIEJSCE
- MAJA DĄBROWSKA i OLIWIA WYSZYŃSKA
II MIEJSCE
- KLAUDIA DUDZIŃSKA i KLAUDIA MAJDANIK
III MIEJSCE
- ANITA MARGOL i PATRYCJA ZATURSKA
... startowało łącznie 17 zespołów z Tomaszowa. Zamościa, Lubyczy Królewskiej i Płoskiego
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA







DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004 - trójki siatkarskie
I MIEJSCE
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA BOREK, JULIA SIDOR, NATALIA GRABEK, KINGA ZBRONIEC
MAJA KOWALCZUK, ANNA PASIERB, JULIA PISARCZYK
... startowało łącznie 15 zespołów

OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003 - czwórki siatkarskie
 II MIEJSCE i III MIEJSCE
... startowało łącznie 8 zespołów
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAMOŚĆ - 12 KWIETNIA 2016
FINAŁ WOJEWÓDZKICH ZAWODÓW W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 2004 - U12
"Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU"

III MIEJSCE

W SKŁADZIE - MATEUSZ WITKOWSKI, DANIEL LOMBER, MACIEJ ORZECHOWSKI
MICHAŁ BEŃKO, MACIEJ TETERYCZ, WIKTOR KURZĘPA, TOMEK BEDNARCZYK
PAWEŁ SIKORA, BARTEK KUROWSKI, JAKUB TRZEŚNIOWSKI

... najlepszy bramkarz turnieju - Jakub Trześniowski

OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO











---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 10 KWIETNIA 2016
XIV POWIATOWE MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR

STAROSTY TOMASZOWSKIEGO
TOMASZ BEDNARCZYK i PAWEŁ SIKORA
I MIEJSCE
W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 08 KWIETNIA 2016
V SPARTAKIADA DZIECI i MŁODZIEŻY
- PAMIĘCI OFIAR KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ





















-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 01 KWIETNIA 2016
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE RĘCZNEJ
CHŁOPCÓW i DZIEWCZĄ
ROCZNIK 2003 i 2004

II MIEJSCE
CHŁOPÓW i II MIEJSCE DZIEWCZĄT

CHŁOPCY W SKŁADZIE -
JAKUB GÓRA, PIOTR GRAD, MURZACZ SYLWESTER
OSKAR WICIEJEWSKI, JAKUB MROZIK, JAKUB PAKUŁA, MATEUSZ ŁYSKO, BURY BŁAŻEJ
MATEUSZ KRAWCZYK, MICHAŁ CHROMIEC, SZYMON SMOLIŃSKI, MICHAŁ WRÓBEL
OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW - KRZYSZTOF MANDZIUK, TOMASZ KŁOS
i ANNA KUCHARSKA



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LUBLIN - 14 MARCA 2016
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2003 i 2004
IV MIEJSCE - CHŁOPCY ROCZNIK 2003
W SKŁADZIE - BARTŁOMIEJ PLESKACZ, JAKUB GÓRA, PIOTR GRAD, ALEKSANDER ŚRÓTWA
JAKUB MROZIK, JAKUB PAKUŁA, MATEUSZ ŁYSKO, MATEUSZ KRAWCZYK, DOMINIK KUŹNIARZ
MICHAŁ CHROMIEC, MICHAŁ KOZYRA, MICHAŁ WRÓBEL, BŁAŻEJ BURY
OPIEKUN ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK i TOMASZ KŁOS
... ZDJĘCIA !

























... W MECZU FINAŁOWYM: SP 9 BIAŁA PODLASKA - SP 30 LUBLIN (18:17)



----------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAMOŚĆ - 09 MARCA 2016
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2003 i 2004
I MIEJSCE - CHŁOPCY ROCZNIK 2003
W SKŁADZIE - BARTŁOMIEJ PLESKACZ, JAKUB GÓRA, PIOTR GRAD, ALEKSANDER ŚRÓTWA
JAKUB MROZIK, JAKUB PAKUŁA, MATEUSZ ŁYSKO, MATEUSZ KRAWCZYK, DOMINIK KUŹNIARZ
MICHAŁ CHROMIEC i MICHAŁ KOZYRA
OPIEKUN ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK i TOMASZ KŁOS
... awans na zwody wojewódzkie !

... ZDJĘCIA !



-------------------------------------------------------------------------------------------------

KRASNYSTAW - 09 MARCA 2016
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

ROCZNIK 2003 i 2004
III MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003
W SKŁADZIE - WERONIKA KORNAGA, JUSTYNA ROMANOWSKA, MICHALINA HAŁASA, OLIWIA PĄK
ALEKSANDRA MAC, WIKTORIA WALENTYN, MARTYNA NIZIO, WIKTORIA LEGEŹYŃSKA
ALEKSANDRA LATOS, PATRYCJA KOSTRUBIEC , HANNA PIWOWARCZYK, KARINA STANIEWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BIAŁKA TATRZAŃSKA - 03-08 MARCA 2016
VI OGÓLNOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BIEGACH NARCIARSKICH
BIAŁKA TATRZAŃSKA - MAŁOPOLSKA 2016

W DNIACH 03-08 MARCA 2016 ROKU UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY WZIELI UDZIAŁ
W OGÓLNOPOLSKICH IGRZYSKACH MŁODZIEZY SZKOLNEJ W BIEGACH NARCIARSKICH.
ZAWODY ODBYŁY SIĘ NA TRASACH BIEGOWYCH W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ.
IGRZYSKA ZAKOŃCZYŁY SIĘ DUŻYM SUKCESEM DLA DWÓJKI NASZYCH NARCIAREK.

WERONIKI JUZELUK
, WYWALCZYŁA DWUKROTNIE ZŁOTY MEDAL IGRZYSK NARCIARSKICH
ZARÓWNO W STYLU KLASYCZNYM JAKI I W STYLU DOWOLNYM.
WERONIKA STARTOWAŁA W KAT. DZIEWCZĄT ROCZNIK 2005 i MŁODSZI (KLASY 4 i MŁODSZE).

KARINA PROBOLA WYWALCZYŁA ZŁOTY MEDAL W STYLU KLASYCZNYM, A W BIEGU
STYLEM DOWOLNYM ZAJĘŁA MIEJSCE SZÓSTE.
KARINA STARTOWAŁA W KAT. DZIEWCZĄT ROCZNIK 2003 (KLASY SZÓSTE).

W KLASYFIKACJI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
W TOMASZOWIE LUBELSKIM ZAJĘŁA PIĄTE MIEJSCE W POLSCE.

SERDECZNE GRATULACJE
DLA DZIEWCZĄT ORAZ TRENERA PANA WALDEMARA KOŁCUNA.









-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŚWIDNIK - 02 MARCA 2016
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
 ROCZNIK 2003 i 2004

III MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004 - trójki siatkarskie
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA BOREK, JULIA SIDOR, NATALIA GRABEK, KINGA ZBRONIEC
MAJA KOWALCZUK, ANNA PASIERB, JULIA PISARCZYK
WYNIKI GRUPOWE
SP PONIATOWA - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI 0:2 (7:25, 14:25)
SP 7 ŚWIDNIK - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI 2:0 (25:12, 25:23)
MECZ O III MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - SP 24 LUBLIN 2:1 (23:25, 25:11, 15:10)
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA


III MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003 - czwórki siatkarskie
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA ŻOŁĄDEK, NATALIA OSTROMĘCKA, WERONIKA WOŁOSZYN
ALICJA JABŁOŃSKA, KATARZYNA MIZIUK, NATALIA MOKRZYŃSKA, JULIA NIEŚCIOR
PATRYCJA POLAK, ADA PROKOPISZYN
WYNIKI GRUPOWE
SP 43 LUBLIN - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI 1:2 (25:23, 15:25, 12:15)
SP 6 BIAŁA PODLASKA - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI 2:0 (25:14, 25:13)
MECZ O III MIEJSCE - SP OPOLE LUBELSKIE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI 0:2 (20:25, 10:25)
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO









------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 11 LUTY 2016
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

ROCZNIK 2004
III MIEJSCE
- CHŁOPCY ROCZNIK 2004 - trójki siatkarskie
W SKŁADZIE - MACIEJ TETERYCH, TOMASZ BEDNARCZYK, DANIEL LOMBER,PAWEŁ SIKORA
MACIEJ ORZECHOWSKI, BARTOSZ KUROWSKI, JAKUB TRZEŚNIOWSKI, BŁAŻEJ KORZAN
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO



---------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 10 LUTY 2016
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
 ROCZNIK 2003 i 2004

I MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004 - trójki siatkarskie
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA BOREK, JULIA SIDOR, NATALIA GRABEK, KINGA ZBRONIEC
MAJA KOWALCZUK, ANNA PASIERB, KINGA NIEWIADOMSKA, JULIA PISARCZYK
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003 - czwórki siatkarskie
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA ŻOŁĄDEK, NATALIA OSTROMĘCKA, WERONIKA WOŁOSZYN
ALICJA JABŁOŃSKA, KATARZYNA MIZIUK, NATALIA MOKRZYŃSKA, JULIA NIEŚCIOR
PATRYCJA POLAK, ADA PROKOPISZYN
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO
... oba zespoły uzyskały awans do zawodów wojewódzkich !

---------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 02 LUTY 2016
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI KOSZYKÓWCE
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW

ROCZNIK 2003 i 2004

I MIEJSCE
- CHŁOPCY ROCZNIK 2003
W SKŁADZIE - MARCIN GONTARZ, BARTŁOMIEJ PLESKACZ, JAKUB GÓRA, PIOTR GRAD
ALEKSANDER ŚRÓTWA, JAKUB MROZIK, JAKUB PAKUŁA, MICHAŁ WRÓBEL, MATEUSZ ŁYSKO
MATEUSZ KRAWCZYK, DOMINIK KUŹNIARZ, MICHAŁ CHROMIEC
OPIEKUN ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK i TOMASZ KŁOS

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003
W SKŁADZIE - WERONIKA KORNAGA, JUSTYNA ROMANOWSKA, MICHALINA HAŁASA
ALEKSANDRA MAC, WIKTORIA WALENTYN, MARTYNA NIZIO, WIKTORIA LEGEŹYŃSKA
ALEKSANDRA LATOS, KINGA GWIAZDOWSKA, OLIWIA PĄK
EMILIA SEMCZUK, HANNA PIWOWARCZYK / OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA
... oba zespoły uzyskały awans do zawodów rejonowych !







------------------------------------------------------------------------------------------------


TOMASZÓW LUBELSKI - 28 STYCZNIA 2016
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI SIATKÓWCE CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2003 i 2004

I MIEJSCE - CHŁOPCY ROCZNIK 2004 - trójki siatkarskie
W SKŁADZIE - MACIEJ TETERYCH, TOMASZ BEDNARCZYK, DANIEL LOMBER
MACIEJ ORZECHOWSKI, BARTOSZ KUROWSKI, PAWEŁ SIKORA
JAKUB TRZEŚNIOWSKI, BŁAŻEJ KORZAN
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO

III MIEJSCE - CHŁOPCY ROCZNIK 2003 - czwórki siatkarskie
W SKŁADZIE - MIKOŁAJ BURDA, MARCIN GONTARZ, ERYK MAJDANIK, DANIEL SZCZEPANIUK
ALEKSANDER ŚRÓTWA, JAKUB MROZIK, JAKUB PAKUŁA, MICHAŁ WRÓBEL, MATEUSZ ŁYSKO
MATEUSZ KRAWCZYK, SZYMON SMOLIŃSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS i KRZYSZTOF MANDZIUK

------------------------------------------------------------------------------------------------


TOMASZÓW LUBELSKI - 27 STYCZNIA 2016
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
 ROCZNIK 2003 i 2004

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004 - trójki siatkarskie
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA BOREK, JULIA SIDOR, NATALIA GRABEK, KINGA ZBRONIEC
MAJA KOWALCZUK, ANNA PASIERB, OLA STYCZYŃSKA, JULIA PISARCZYK
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003 - czwórki siatkarskie
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA ŻOŁĄDEK, NATALIA OSTROMĘCKA, WERONIKA WOŁOSZYN
ALICJA JABŁOŃSKA, KATARZYNA MIZIUK, NATALIA MOKRZYŃSKA, JULIA NIEŚCIOR
PATRYCJA POLAK, ADA PROKOPISZYN
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


TOMASZÓW LUBELSKI - 08 GRUDNIA 2015
SZACHY DRUŻYNOWE - POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
 ROCZNIK 2003 i MŁODSZE
III MIEJSCE
W SKŁADZIE - BARTŁOMIEJ CIĄGŁO, JAKUB KWIATKOWSKI, KAROL GOZDEK
DANIELA MIESZCZAKOWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 03 GRUDNIA 2015
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2003 i MŁODSZE
WYNIKI
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2005 - dwójki siatkarskie
I MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 / SP 3 - MAJA DĄBROWSKA i OLIWIA WYSZYŃSKA
II MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 / 2 zespół
OPIEKUN ZESPOŁÓW - IRENEUSZ HERDA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004 - trójki siatkarskie
I MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 / SP 3 - ALEKSANDRA BOREK, JULIA SIDOR, NATALIA GRABEK
II MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 / 2 zespół, III MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 / 3 zespół
OPIEKUN ZESPOŁÓW - ANNA KUCHARSKA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003 - czwórki siatkarskie
I MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 / SP 3 - ALEKSANDRA ŻOŁĄDEK, NATALIA OSTROMĘCKA
WERONIKA WOŁOSZYN, ALICJA JABŁOŃSKA

III MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 / 2 zespół
OPIEKUN ZESPOŁÓW - JERZY SENEJKO






I MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 - MAJA DĄBROWSKA i OLIWIA WYSZYŃSKA



I MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 - ALEKSANDRA BOREK, JULIA SIDOR, NATALIA GRABEK



I MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 - ALEKSANDRA ŻOŁĄDEK, NATALIA OSTROMĘCKA
WERONIKA WOŁOSZYN, ALICJA JABŁOŃSKA

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 25 LISTOPADA 2015
POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW " Z PODWÓRKA NA STADION "
O PUCHAR TUMBARKU



I MIEJSCE CHŁOPCÓW
W SKŁADZIE - MATEUSZ WITKOWSKI, DANIEL LOMBER, MACIEJ ORZECHOWSKI
MICHAŁ BEŃKO, MACIEJ TETERYCZ, WIKTOR KURZĘPA, TOMEK BEDNARCZYK
PAWEŁ SIKORA, BARTEK KUROWSKI, JAKUB TRZEŚNIOWSKI
... awans do rozgrywek szczebla wojewódzkiego !
... awans do rozgrywek szczebla wojewódzkiego !
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAMOŚĆ - 27 LISTOPADA 2015
REJONOWE ZAWODY W SZTAFETACH PŁYWACKICH DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW

ROCZNIK 2003 i młodsi

V MIEJSCE CHŁOPCÓW i VI MIEJSCE DZIEWCZĄT
W SKŁADZIE - KAJETAN KULCZYŃSKI, PAWEŁ SIKORA, SZYMON BUJNOWSKI, BŁAŻEJ BURY
JAKUB FUS, SZYMON MALEC, JAKUB JAKUBIAK, JAKUB SAWKA
W SKŁADZIE - OLIWIA WYSZYŃSKA, KAMILA SOKOŁOWSKA, WIKTORIA WALENTYN
MAJA DĄBROWSKA, KASIA MIZIUK, JULIA PISARCZYK, JULIA SIDOR
MARTYNA PRZYBYŁA, LILIA WÓJCIK
OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW - ARTUR BEŃKO i ANNA KUCHARSKA





-----------------------------------------------------------------------------------------------------


TOMASZÓW LUBELSKI - 21 LISTOPADA 2015
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2
W TOMASZOWIE LUBELSKIM Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

WYNIKI - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004 (trójki siatkarskie)
I MIEJSCE - ALEKSANDRA BOREK, NATALIA GRABEK, JULIA SIDOR
VII MIEJSCE - KINGA ZBRONIEC, ANNA PASIERB, MAJA KOWALCZUK
XI MIEJSCE - OLA STYCZYŃSKA, HANIA KUŹNIARSKA, MAGDA GRABOWSKA
XIII MIEJSCE - MAGDA JANIGA, KINGA NIEWIADOMSKA, PAULINA KAŹMIERCZAK
OLIWIA PAWŁOWSKA

WYRÓŻNIENIE DLA ALEKSANDRY BOREK
...
NAJLEPSZA ZAWODNICZKA TURNIEJU ROCZNIK 2004
OPIEKUN ZESPOŁÓW - ANNA KUCHARSKA













------------------------------------------------------------------------------------------------------

BIAŁA PODLASKA - 28 PAŹDZIERNIK 2015
V MIEJSCE
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W TOMASZOWIE LUBELSKIM (424,0 PKT)
WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
ROKU SZKOLNEGO 2014/2015 -IGRZYSKA



------------------------------------------------------------------------------------------------------

LUBARTÓW - 20 PAŹDZIERNIKA 2015
WOJEWÓDZKIE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2003 i młodsi - IGRZYSKA SZS

II MIEJSCE - CHŁOPCÓW (8x1000m)
W SKŁADZIE - BARTŁOMIEJ PLESKACZ - 3,19, MACIEJ ORZECHOWSKI - 3,28
JAKUB MROZIK - 3,34, PIOTR GRAD - 3,36, JAKUB GÓRA - 3,32, MATEUSZ KRAWCZYK - 3,58
MATEUSZ ŁYSKO - 3,50, JAKUB PAKUŁA - 3,16 ! , rez. DANIEL LOMBER
( ... czasy na poszczególnych zmianach obok nazwiska)

VIII MIEJSCE - DZIEWCZĄT (8x800m)
W SKŁADZIE - NATALIA GRABEK, WERONIKA ŁYSKO, WERONIKA KORNAGA
KAMILA HARBUZ, SANDRA ŚWIDEREK, MARTYNA NIZIO, KARINA PROBOLA
KAROLINA KUĆ, MARTYNA PRZYBYŁA
OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW
MAŁGORZATA GDAŃSKA, BEATA KULCZYŃSKA i KRZYSZTOF MANDZIUK

... ZDJĘCIA !






---------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 12 PAŹDZIERNIKA 2015
REJONOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2003 i młodsi - IGRZYSKA SZS

 I MIEJSCE - DZIEWCZĄT i II MIEJSCE CHŁOPCÓW


W SKŁADZIE - DZIEWCZĘTA (8x800m)
NATALIA GRABEK, WERONIKA ŁYSKO, WERONIKA KORNAGA, KAMILA HARBUZ
OLIWIA PAWŁOWSKA, EMILIA KAZNOWSKA, MARTYNA NIZIO i KARINA PROBOLA
rez. KAROLINA KUĆ, ALEKSANDRA LATOS, WIKTORIA LEGEŻYŃSKA
... awans do zawodów szczebla wojewódzkiego !

W SKŁADZIE - CHŁOPCY (8x1000m)
BARTŁOMIEJ PLESKACZ, MACIEJ ORZECHOWSKI, JAKUB GÓRA, JAKUB MROZIK
MATEUSZ KRAWCZYK, MATEUSZ ŁYSKO, DANIEL LOMBER i JAKUB PAKUŁA
... awans do zawodów szczebla wojewódzkiego !

OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW
MAŁGORZATA GDAŃSKA, BEATA KULCZYŃSKA i KRZYSZTOF MANDZIUK

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


LUBLIN - 08 PAŹDZIERNIKA 2015
FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU PIŁKARSKIEGO O PUCHAR PREMIERA RP 2015
KATEGORIA CHŁOPCY 10-11 i 12 - 13 LAT

   

WYNIKI MECZY GRUPOWYCH
SP BEŁŻYCE - KING POWER SP 3 (1:4), SP LUDWIN - KING POWER (0:0)
SP 2 RADZYŃ PODLASKI - KING POWER (1:0)

MIEJSCE V- VI (KATEGORIA 10 - 11 LAT)
KING POWER - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
W SKŁADZIE - MATEUSZ WITKOWSKI, SZYMON BUJNOWSKI, PAWEŁ SIKORA, MACIEJ TETERYCZ
MACIEJ ORZECHOWSKI, BARTEK KUROWSKI, MACIEJ DUBAS, BARTEK PODBORNY
SZYMON PATRO i JAKUB DRABIK
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO



... PONIŻEJ ZESPÓŁ GIMNAZJUM NR 1 TOMASZÓW LUBELSKI
ZWYCIĘZCY FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO W KATEGORII 12 - 13 LAT !



--------------------------------------------------------------------------------------------------


ADAMÓW - 07 PAŹDZIERNIKA 2015
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - ADAMÓW 2015


 WYNIKI
 III MIEJSCE - MACIEJ ORZECHOWSKI (ROCZ. 2004), VI MIEJSCE - WERONIKA ŁYSKO (ROCZ. 2005)
IX - KAROLINA KUĆ (2005), IX - BARTŁOMIEJ PLESKACZ (2003)
XIII - DAMIEL LOMBER (2004), XV - MARTYNA NIZIO (2003)
... ZDJĘCIA !

W PUNKTACJI DRUŻYNOWEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
W KATEGORII DZIEWCZĄT / II MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI (44 PKT)
W KATEGORII CHŁOPCÓW / IV-V MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI (45 PKT)



OPIEKUNOWIE - MAŁGORZATA GDAŃSKA, BEATA KULCZYŃSKA i KRZYSZTOF MANDZIUK

--------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 02 PAŹDZIERNIKA 2015
PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU PIŁKARSKIEGO O PUCHAR PREMIERA RP 2015
KATEGORIA CHŁOPCY 12-13 LAT


WYNIKI
 GIMNAZJUM NR 1 - SP JABŁONNA (4:1), SP JABŁONNA - PUŁAWIAK PUŁAWY(0:1)
GIMNAZJUM NR 1 - PUŁAWIAK PUŁAWY(4:1)

I MIEJSCE - GIMNAZJUM NR 1 / OPIEKUN - MARIUSZ SKAWIŃSKI
II MIEJSCE - PUŁAWIAK PUŁAWY, III MIEJSCE - SP JABŁONNA
... awans do finału wojewódzkiego uzyskały dwie pierwsze drużyny !
Finał Wojewódzki odbędzie się 8 października w Lublinie !

 
---------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 01 PAŹDZIERNIKA 2015
PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU PIŁKARSKIEGO O PUCHAR PREMIERA RP 2015
KATEGORIA CHŁOPCY 10-11 LAT


WYNIKI
KING POWER - SP 1 BIŁGORAJ (2:2), NSP ŻULIN i PRZYJACIELE - SP 3 ZAMOŚĆ (1:5)
KING POWER - SP 3 ZAMOŚĆ (1:1), SP 1 BIŁGORAJ - NSP ŻULIN i PRZYJACIELE (5:0)
KING POWER - NSP ŻULIN i PRZYJACIELE (7:2), SP 3 ZAMOŚĆ - SP 1 BIŁGORAJ (5:1)

I MIEJSCE - SP 3 ZAMOŚĆ
II MIEJSCE - KING POWER, III MIEJSCE - SP 1 BIŁGORAJ,
IV MIEJSCE - NSP ŻULIN i PRZYJACIELE

KING POWER / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
W SKŁADZIE - MATEUSZ WITKOWSKI, SZYMON BUJNOWSKI, PAWEŁ SIKORA, MACIEJ TETERYCZ
MACIEJ ORZECHOWSKI, BARTEK KUROWSKI, MACIEJ DUBAS, BARTEK PODBORNY
SZYMON PATRO i JAKUB DRABIK
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO
... awans do finału wojewódzkiego uzyskały dwie pierwsze drużyny !
Finał Wojewódzki odbędzie się 8 października w Lublinie !





--------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 29 WRZEŚNIA 2015
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA i CHŁOPCY
/ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

W SKŁADZIE - DZIEWCZĘTA (8x800m)
NATALIA GRABEK, WERONIKA ŁYSKO, WERONIKA KORNAGA, KAROLINA KUĆ, ALEKSANDRA LATOS
EMILIA KAZNOWSKA, MARTYNA NIZIO i KARINA PROBOLA

W SKŁADZIE - CHŁOPCY (8x1000m)
BARTŁOMIEJ PLESKACZ, MACIEJ ORZECHOWSKI, JAKUB GÓRA, PIOTR GRAD, MATEUSZ KRAWCZYK
MATEUSZ ŁYSKO, DANIEL LOMBER i JAKUB PAKUŁA
... awans do zawodów rejonowych !



  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

BEŁŻEC - 24 WRZEŚNIA 2015
WOJEWÓDZKIE ELIMINACJE TURNIEJU PIŁKARSKIEGO O PUCHAR PREMIERA RP 2015
KATEGORIA CHŁOPCY 10-11 LAT



I MIEJSCE -
KING POWER / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO
... awans do półfinału wojewódzkiego !



-------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 18 WRZEŚNIA 2015
BIEGI PRZEŁAJOWE
Z OKAZJI 76 ROCZNICY WALK POD TOMASZOWEM LUBELSKIM - WRZESIEŃ 1939

KATEGORIA CHŁOPCY KLAS V-VI
II MIEJSCE - JAKUB PAKUŁA, IV MIEJSCE - MACIEJ ORZECHOWSKI, VI MIEJSCE - PIOTR GRAD
KATEGORIA DZIEWCZĘTA  KLAS V-VI
I MIEJSCE - NATALIA GRABEK (KLASA 5C SPORTOWA) OPIEKUN - ANNA KUCHARSKA
... ZDJĘCIA !





---------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 14 WRZEŚNIA 2015
LOKALNE ELIMINACJE TURNIEJU PIŁKARSKIEGO O PUCHAR PREMIERA RP 2015
KATEGORIA CHŁOPCY 10-11 LAT



I MIEJSCE - KING POWER / SP 3 - OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO



II MIEJSCE - UKS START / SP 2 - OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KULIK



III MIEJSCE - HEROSI / SP 3 - OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI



----------------------------------------------------------------------------------------------------


WIEKA ŁOMNICA - dn. 30 LIPCA - 09 SIERPNIA 2015
OBÓZ SPORTOWY - VIELKA ŁOMNICA 2015 / SŁOWACJA
(48 UCZESTNIKÓW + 5 OPIEKUNÓW)

OPIEKUNOWIE - IRENEUSZ HERDA, JERZY SENEJKO, KRZYSZTOF WRÓBEL
GRZEGORZ CHARACHAJCZUK i ANDRZEJ NOWOSIELECKI




















 

 
Właściciel tej strony nie aktywował dodatku "Toplista"!
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=