Archiwum 2016-2017


AKTUALNOŚCI SPORTOWE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. DOKTORA JANUSZA PETERA W TOMASZOWIE LUBELSKIM
... JESZCZE 6 - KLASOWA !


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAMOŚĆ - 18-19 LIPCA 2017
FINAŁ CENTRALNY LZS
OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW
MAŁA PIŁKARSKA KADRA CZEKA

V MIEJSCE
W SKŁADZIE - TOMASZ BEDNARCZUK, PATRYK FRĄC, BARTOSZ KUROWSKI
TOMASZ LITWINIUK, MACIEJ ŁOŚ, MACIEJ ORZECHOWSKI, JĘDRZEJ POMORSKI
PAWEŁ SIKORA, MACIEJ TETERYCZ, JAKUB TRZEŚNIOWSKI
OPIEKUNOWIE - ARTUR BEŃKO i ANDRZEJ NOWOSIELECKI









--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GŁUCHOŁAZY - DNIA 15 - 18 CZERWCA 2017
OGÓLNOPOLSKI FINAŁ IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 2004 i młodsi
GŁUCHOŁAZY - BANDEROZA 2017

IV MIEJSCE

W SKŁADZIE - MACIEJ ORZECHOWSKI
MACIEJ TETERYCZ
JAKUB TRZEŚNIOWSKI
WIKTOR KURZĘPA
PATRYK FRĄC
MICHAŁ BEŃKO
TOMASZ BEDNARCZYK
BARTOSZ KUROWSKI
MACIEJ ŁOŚ
PAWEŁ SIKORA
TOMASZ LITWINIUK
JĘDRZEJ POMORSKI

OPIEKUNOWIE ZESPOŁU
ARTUR BEŃKO i ANDRZEJ NOWOSIELECKI
MARIUSZ SKAWIŃSKI



























-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MIŁOCIN - 07 CZERWCA 2017
TURNIEJ PIŁKARSKI CHŁOPCÓW " MAŁA PIŁKARSKA KADRA CZEKA 2017 "
LUDOWE ZRZESZENIA SPORTOWE
FINAŁ WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO - 2017

I MIEJSCE - ROCZNIK 2004
W SKŁADZIE - MACIEJ ORZECHOWSKI, TOMASZ BEDNARCZYK, PATRYK FRĄC
MICHAŁ BENKO, WIKTOR KURZĘPA, MACIEJ ŁOŚ, PAWEŁ SIKORA
MACIEJ TETERYCZ, JAKUB TRZEŚNIOWSKI, BARTOSZ KUROWSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO

















-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŁĘCZNA - 06 CZERWCA 2017
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ
CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2004
I MIEJSCE
W SKŁADZIE - MACIEJ ORZECHOWSKI, TOMASZ BEDNARCZYK, PATRYK FRĄC
MICHAŁ BEŃKO, BARTOSZ KUROWSKI, WIKTOR KURZĘPA, MACIEJ ŁOŚ
PAWEŁ SIKORA, MACIEJ TETERYCZ i JAKUB TRZEŚNIOWSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO

... awans do finału ogólnopolskiego - Głuchołazy 2017



















-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JANÓW LUBELSKI - 05 CZERWCA 2017
SPORTOWY SURWIWAL KLASY CZWARTEJ

































------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 01 CZERWCA 2017
V SPARTAKIADA SPORTOWA DZIECI i MŁODZIEŻY Z OKAZJI DNIA DZIECKA
POD HASŁEM "STOP PRZEMOCY"

... PONOWNIE NAJLEPSI !
I MIEJSCE W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH !
... KONKURENCJE SPORTOWE:
BIEG - 60 M, SKOK W DAL OBUNÓŻ Z MIEJSCA, RZUT PIŁKĄ LEKARSKA W TYŁ PRZEZ GŁOWĘ
BIEG - 600 M, SZACHY DRUŻYNOWE, SZTAFETA SZWEDZKA - MIESZANA,
PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW. PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT, SZTAFETY WROTKARSKIE

































































-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BIAŁA PODLASKA - 27 MAJA 2017
LEKKOATLETYCZNY FINAŁ WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO NESTLE CUP
W RAMACH OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU
"LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO"

27 MAJA 2017 ROKU W BIAŁEJ PODLASKIEJ
ODBYŁ SIĘ WOJEWÓDZKI FINAŁ NESTLE CUP W RAMACH OGÓLNOPOLSKIEGO
PROGRAMU "LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO".

W ZAWODACH UDZIAŁ WZIĘLI UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3
W TOMASZOWIE LUBELSKIM, PODOPIECZNE
PANI MAŁGORZATY GDAŃSKIEJ.
W ZAWODACH WYSTARTOWAŁO ŁĄCZNIE 301 ZAWODNIKÓW Z CAŁEGO WOJEWÓDZTWA,
BYŁY TO ELIMINACJE DO FINAŁU KRAJOWEGO, W KTÓRYM WYSTARTUJĄ
NAJLEPSI Z CAŁEGO KRAJU.
KAŻDY Z UCZESTNIKÓW STARTOWAŁ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM, TJ.
- RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ, - SKOK W DAL, - BIEG NA 60 M
ORAZ BIEG NA 600 M - DZIEWCZĘTA i 1000 M - CHŁOPCY.
NASI
REPREZENTANCI ZDOBYLI DWA MEDALE !

JOANNA FUS
W KATEGORII KLAS 4 ZAJĘŁA II MIEJSCE - SREBRNY MEDAL
ORAZ MARTYNA PRZYBYŁA W KATEGORII KLAS 6 - III MIEJSCE - BRĄZOWY MEDAL.



BARDZO DOBRZE ZAPREZENTOWALI SIĘ TAKŻE
INNI NASI UCZNIOWIE, M.IN: EMILIA KAZNOWSKA, ADRIAN LEPIONKA, MARTYNA UJMA,
KAROLINA UJMA, HANIA HYPIAK, MARIA GITA, KATARZYNA GRZECHNIK ORAZ JULKA WRÓBEL.

PO ZAWODACH NASI UCZNIOWIE MOGLI ZOBACZYĆ
PROFESJONALNĄ SALĘ GIMNASTYCZNĄ ORAZ POĆWICZYĆ NA PRZYRZĄDACH
GIMNASTYCZNYCH
AKADEMI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
W BIAŁEJ PODLASKIEJ.

























--------------------------------------------------------------------------------------------

ŚWIDNIK - 27 MAJA 2017
FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - KINDER SPORT 2017
- LWZPS

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2005 - TRÓJKI SIATKARSKIE
IV MIEJSCE

W SKŁADZIE - OLIWIA WYSZYŃSKA, MAJA DĄBROWSKA
KLAUDIA DUDZIŃSKA i KLAUDIA MAJDANIK
XI MIEJSCE - MARGOL ANITA, PATRYCJA ZATURSKA i JULIA CHMIEL
OPIEKUN ZESPOŁÓW - IRENEUSZ HERDA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004 - CZWÓRKI SIATKARSKIE
V MIEJSCE
W SKŁADZIE - JULIA SIDOR, KINGA ZBRONIEC
ALEKSANDRA BOREK, NATALIA GRABEK, JULIA PISARCZYK
OPIEKUN - ANNA KUCHARSKA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006 - DWÓJKI SIATKARSKIE
VII MIEJSCE
OPIEKUN - JERZY SENEJKO

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KRAŚNIK - 25 MAJA 2017
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2004 - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

I MIEJSCE

W SKŁADZIE - MICHAŁ BEŃKO, JAKUB TRZESNIOWSKI, BARTEK KUROWSKI
MACIEJ ORZECHOWSKI, WIKTOR KURZĘPA, PAWEŁ SIKORA
PATRYK FRĄC, TOMASZ BEDNARCZYK, SZYMON BUJNOWSKI, MACIEJ ŁOŚ
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO i ANDRZEJ NOWOSIELECKI
... awans do mistrzostw wojewódzkich !



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAMOŚĆ - 23 MAJA 2017
  WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU
LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2004
IV MIEJSCE -
1192 PKT
W SKŁADZIE - NATALIA GRABEK, KAMILA HARBUZ, EMILIA KAZNOWSKA

OLIWIA PAWŁOWSKA, MARTYNA PRZYBYŁA, KAMILA SURMACZ
OPIEKUNOWIE ZESPOŁU
MAŁGORZATA GDAŃSKA, BEATA KULCZYŃSKA i ANNA KUCHARSKA

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ZAMOŚĆ - 17 MAJA 2017
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2004 i młodsi

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA - 1200 PKT
W SKŁADZIE - NATALIA GRABEK - 218, KAMILA HARBUZ - 262, EMILIA KAZNOWSKA - 216
OLIWIA PAWŁOWSKA - 226, MARTYNA PRZYBYŁA - 271,
KAMILA SURMACZ - 223, rez. AMELIA KUŹNIARZ

... NAJLEPIEJ ZAPREZENTOWAŁA SIĘ MARTYNA PRZYBYŁA ... W BIEGU NA 60 m - 8,11s
ORAZ W SKOKU W DAL - 4,62 m
... awans zespołu do zawodów wojewódzkich !


III MIEJSCE - CHŁOPCY - 893 PKT
W SKŁADZIE - MACIEJ DUBAS, PATRYK FRĄC, DANIEL LIPIAN, IGOR MRÓZ
BARTŁOMIEJ PODBORNY, MATEUSZ WITKOWSKI
OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW
MAŁGORZATA GDAŃSKA, BEATA KULCZYŃSKA, ANNA KUCHARSKA i WALDEMAR KOŁCUN







---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 13 - 14 MAJA 2017
SUKCES UCZNIÓW TOMASZOWSKIEJ "TRÓJKI"
TOROWE MISTRZOSTWA POLSKI W JEŹDZIE SZYBKIEJ NA WROTKACH

W DNIACH 13-14 MAJA NA TORZE RRS ARENA W TOMASZOWIE LUBELSKIM ODBYŁY SIĘ TOROWE
MISTRZOSTWA POLSKI I OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY DLA DZIECI O PUCHAR ROZTOCZA 2017.

W MISTRZOSTWACH POLSKI INDYWIDUALNIE NAJLEPIEJ ZAPREZENTOWAŁ
SIĘ SZYMON BEŁZ Z KLASY SPORTOWEJ 5 B, KTÓRY W KATEGORII JUNIOR C
WYWALCZYŁ TYTUŁ WICEMISTRZA POLSKI W BIEGU SPRINTERSKIM NA - 300 m
ORAZ ZDOBYŁ DWA BRĄZOWE MEDALE W BIEGU ELIMINACYJNYM NA 3000 m
ORAZ W BIEGU SPRINTERSKIM - 500 m.




DODATKOWO SZTAFET CHŁOPCÓW NASZEJ SZKOŁY W SKŁADZIE
SZYMON BEŁZ , MACIEJ DUBAS i BARTOSZ KITA ... WYWALCZYŁA ZŁOTY MEDAL !
MISTRZOSTWO POLSKI !
... wszyscy to uczniowie klasy sportowej 5B i 6B

W MŁODZICZKACH - KATEGORIA JUNIOR C MEDALE TEŻ BYŁY BLISKO ...
WIKTORIA LEWKO - KLASA 6B ... 4 MIEJSCE W BIEGU NA 300 m, 6 MIEJSCE W SPRINCIE 500 m
ORAZ 5 MIEJSCE W BIEGU ELIMINACYJNYM 3000 m,
KAMILA HARBUZ - KLASA 6B ... OTARŁA SIĘ O MEDAL W BIEGU ELIMINACYJNYM NA 3000 m.
... ZAJMUJĄC 4 MIEJSCE, 5 BYŁA W SPRINCIE - 500 m ORAZ 7 NA 300 m.

DODATKOWO SZTAFETA DZIEWCZĄT W SKŁADZIE
WIKTORIA LEWKO, KAMILA HARBUZ i MARTYNA WIĘCŁAWEK WYWALCZYŁY TYTUŁ
WICEMISTRZYŃ POLSKI !

WYSOKIE, PUNKTOWANIE MIEJSCA ZAJMOWALI TAKŻE INNI WROTKARZE: KAJETAN KULCZYŃSKI,
BARTOSZ DZIRBA, TYMON WAWRZUSISZYN CZY WIKTORIA KANIOWSKA.


W BIEGACH DZIECI, KTÓRE MIAŁY DO POKONANIA NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW Z POLSKI,
BIAŁORUSI CZY UKRAINY NAJLEPIEJ ZAPREZENTOWALI SIĘ MEDALIŚCI W KATEGORII
JUNIOR D 2 - MICHAŁ NIZIO - KLASA 4 C ... SREBRNY I 2 BRĄZOWE MEDALE,
W KATEGORII JUNIOR D 1 - DAMIAN MUCA - KLASA 3 H ... 1 ZŁOTY i 2 SREBRNE MEDALE
ORAZ DANIEL MRÓZ - 3 F ... 2 MEDALE BRĄZOWE.

DOBRZE ZAPREZENTOWALI SIĘ TAKŻE: MICHAŁ RZESZUTEK, WERONIKA JUZELUK
ORAZ WERONIKA ŁYSKO.

WSZYSCY MEDALIŚCI I UCZESTNICY ZAWODÓW
TO UCZNIOWIE KLAS SPORTOWYCH NASZEJ SZKOŁY ... PODOPIECZNI TRENERÓW
PANA WALDEMARA KOŁCUNA i PANI BEATY KULCZYŃSKIEJ !
SERDECZNE GRATULACJE !















-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 12 MAJA 2017
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2004 - 2005

I MIEJSCE

W SKŁADZIE - MICHAŁ BEŃKO, JAKUB TRZESNIOWSKI, BARTEK KUROWSKI
MACIEJ ORZECHOWSKI, WIKTOR KURZĘPA, PAWEŁ SIKORA
PATRYK FRĄC, TOMASZ BEDNARCZYK, SZYMON BUJNOWSKI, MACIEJ ŁOŚ
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BENKO i ANDRZEJ NOWOSIELECKI













-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BEŁŻEC - 11 MAJA 2017
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2004
LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE - ZAWODY STREFOWE O AWANS WOJEWÓDZKI

I MIEJSCE

W SKŁADZIE - MACIEJ ORZECHOWSKI, BŁAŻEJ KORZAN, PAWEŁ SIKORA
TOMEK BEDNARCZYK, SZYMON BUKOWSKI, BARTEK KUROWSKI, WIKTOR KURZĘPA
JAKUB BUCZKA, KUBA LOMBER, JAKUB TRZEŚNIOWSKI, MACIEJ TETERYCZ
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO







------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAMOŚĆ - 02 MAJA 2017
OGÓLNOPOLSKI BIEG WOKÓŁ TWIERDZY ZAMOŚĆ Z OKAZJI ŚWIĘTA FLAGI NARODOWEJ

I MIEJSCE JOANNY FUS i V MIEJSCE JULKI WRÓBEL
W KATEGORII DZIEWCZĄT ROCZ. 2006 - 600 m









---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 08 MAJA 2017
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2004
VI MIEJSCE
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 05 MAJA 2017
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW ROCZNIK 2004
I MIEJSCE DZIEWCZĄT i II MIEJSCE CHŁOPCÓW

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CHEŁM - 25 KWIETNIA 2017
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT ROCZ. 2004 - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
III - IV MIEJSCE
W SKŁADZIE - LEKSANDRA BOREK, KAMILA HARBUZ, WIKTORIA KANIOWSKA
LIVIA KRZYŻANOWSKA, SANDRA KUSIAK, WIKTORIA LEWKO, GABRIELA MACIEJKO
WIKTORIA MARYŃCZAK, HANNA PIWOWARCZYK, WIKTORIA PUŹNIAK
GABRIELA RECHULICZ, KAMILA SURMACZ, KINGA ZBRONIEC
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAMOŚĆ - 25 KWIETNIA 2017
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W MINI PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW ROCZ. 2004 - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

III - IV MIEJSCE
W SKŁADZIE - MICHAŁ BEŃKO, SZYMON BUJNOWSKI, MICHAŁ CHROMIEC, MACIEJ DUBAS
PATRYK FRĄC, EMIL KOPER, BARTOSZ KUROWSKI, WIKTOR KKURZĘPA
MACIEJ ORZECHOWSKI, PAWEŁ SIKORA, MACIEJ TETERYCZ, JAKUB TRZEŚNIOWSKI
OPIEKUN - ARTUR BEŃKO





--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


TOMASZÓW LUBELSKI - 11 KWIETNIA 2017
VI SPARTAKIADA SPORTOWA DZIECI I MŁODZIEŻY
PAMIĘCI OFIAR KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ


BIEG DZIEWCZĄT ROCZ. 2006 - 400 m
I MIEJSCE - JOANNA FUS, III MIEJSCE - WIKTORIA ŁYSKO, V MIEJSCE - JULIA WRÓBEL


BIEG CHŁOPCÓW ROCZ. 2006 - 600 m
II MIEJSCE - MIKOŁAJ PROKOPISZYN, III MIEJSCE - ADRIAN LEPIONKA

I MIEJSCE - PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW ROCZ. 2004 - OPIEKUN ARTUR BEŃKO
III MIEJSCE - PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT ROCZ. 2004 - OPIEKUN BEATA KULCZYŃSKA











---------------------------------------------------------------------------------------------

LUBYCZA KRÓLEWSKA - 08 KWIETNIA 2017
 II ELIMINACYJNY TURNIEJ DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - WZPS KINDER SPORT 2017

CZWÓRKI SIATKARSKIE - KLASA 6 - ROCZNIK 2004
I MIEJSCE - SOKÓŁ 1, III MIEJSCE - SOKÓŁ 2, VI MIEJSCE - SOKÓŁ 3
OPIEKUN ZESPOŁÓW - ANNA KUCHARSKA

TRÓJKI SIATKARSKIE - KLASA 5 - ROCZNIK 2005
I MIEJSCE - SOKÓŁ 1 , II MIEJSCE - SOKÓŁ 2 / OPIEKUN ZESPOŁÓW - IRENEUSZ HERDA







--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŁABUNIE - 03 KWIETNIA 2017
REJONOWY TURNIEJ W MINI PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 2004

IV MIEJSCE
W SKŁADZIE - WIKTOR KURZĘPA, MICHAŁ CHROMIEC
MACIEJ ORZECHOWSKI, DANIEL LOMBER, PAWEŁ SIKORA, MACIEJ TETERYCZ
BARTEK KUROWSKI, JAKUB TRZEŚNIOWSKI, BŁAŻEJ KORZAN
MATEUSZ WITKOWSKI, MICHAŁ BENKO, TOMEK BEDNARCZYK
OPIEKUN - ARTUR BEŃKO
... zawody towarzyskie !



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŚWIDNIK - 23 MARCA 2017
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI SIATKÓWCE
DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2004 - CZWÓRKI SIATKARSKIE

V MIEJSCE

W SKŁADZIE - ALEKSANDRA BOREK, KINGA ZBRONIEC, NATALIA GRABEK
JULIA SIDOR, ANNA PASIERB, JULIA PISARCZYK, KINGA NIEWIADOMSKA
HANNA PIWOWARCZYK, MAJA KOWALCZUK, HANNA KUŹNIARSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


CHEŁM - 21 MARCA 2017
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI KOSZYKÓWCE
CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2004 i młodsi

IV MIEJSCE
W SKŁADZIE - TOMASZ BEDNARCZYK, MICHAŁ BEŃKO, MICHAŁ CHROMIEC
EMIL KOPER, BARTOSZ KUROWSKI, WIKTOR KURZĘPA, DANIEL LOMBER, PAWEŁ SIKORA
MACIEJ ORZECHOWSKI, MACIEJ TETERYCH, JAKUB TRZEŚNIOWSKI, MATEUSZ WITKOWSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO















---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


CHEŁM - 20 MARCA 2017
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI KOSZYKÓWCE
DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2004 i młodsze

III MIEJSCE
W SKŁADZIE - HANNA PIWOWARCZYK, KAMILA HARBUZ, WIKTORIA LEWKO
WIKTORIA KANIOWSKA, ALEKSANDRA BOREK, GABRIELA MACIEJKO, KINGA ZBRONIEC
WIKTORIA MARYŃCZAK, LIVIA KRZYŻANOWSKA
KAMILA SURMACZ, SANDRA KUSIAK, WIKTORIA PUŹNIAK
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA















-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 18 MARCA 2017
ELIMINACYJNY TURNIEJ DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - WZPS KINDER SPORT 2017

DWÓJKI SIATKARSKIE - KLASA 4 - ROCZNIK 2006
I MIEJSCE - SOKÓŁ 1, II MIEJSCE - SOKÓŁ 3, III MIEJSCE - SOKÓŁ 2
OPIEKUN ZESPOŁÓW - JERZY SENEJKO

TRÓJKI SIATKARSKIE - KLASA 5 - ROCZNIK 2005
I MIEJSCE - SOKÓŁ 1 i II MIEJSCE - SOKÓŁ 2
OPIEKUN ZESPOŁÓW - IRENEUSZ HERDA

CZWÓRKI SIATKARSKIE - KLASA 6 - ROCZNIK 2004
I MIEJSCE - SOKÓŁ 1, II MIEJSCE - SOKÓŁ 2, VI MIEJSCE - SOKÓŁ 3
OPIEKUN ZESPOŁÓW - ANNA KUCHARSKA















--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAMOŚĆ - 16 MARCA 2017
REJONOWE IGRZYSKA W MINI KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2004 i młodsi

I MIEJSCE
W SKŁADZIE - TOMASZ BEDNARCZYK, MICHAŁ BEŃKO, MICHAŁ CHROMIEC
EMIL KOPER, BARTOSZ KUROWSKI, WIKTOR KURZĘPA, DANIEL LOMBER, PAWEŁ SIKORA
MACIEJ ORZECHOWSKI, MACIEJ TETERYCH, JAKUB TRZEŚNIOWSKI, MATEUSZ WITKOWSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO
... awans do zawodów wojewódzkich !





--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


TOMASZÓW LUBELSKI - 14 MARCA 2017
REJONOWA MINI SIATKÓWKA CHŁOPCÓW ROCZNIK 2004
CZWÓRKI SIATKARSKIE


II MIEJSCE
W SKŁADZIE - PAWEŁ SIKORA, DANIEL KUROWSKI, MACIEJ ORZECHOWSKI
JAKUB TRZEŚNIOWSKI, MATEUSZ WITKOWSKI, DANIEL LOMBER, WIKTOR KURZĘPA
TOMASZ BEDNARCZYK, MICHAŁ BEŃKO, MICHAŁ CHROMIEC
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO





---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


TOMASZÓW LUBELSKI - 13 MARCA 2017
REJONOWA MINI SIATKÓWKA DZIEWCZĄT ROCZNIK 2004
CZWÓRKI SIATKARSKIE

I MIEJSCE

W SKŁADZIE - ALEKSANDRA BOREK, KINGA ZBRONIEC, NATALIA GRABEK
JULIA SIDOR, ANNA PASIERB, JULIA PISARCZYK, KINGA NIEWIADOMSKA
HANNA PIWOWARCZYK, MAJA KOWALCZUK, HANNA KUŹNIARSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA
... awans na zawody wojewódzkie !



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


CHEŁM - 04 MARCA 2017

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
CHEŁM 2017

JOANNA FUS
MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO !
W KATEGORI DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006 i młodsze
OPIEKUN - MAŁGORZATA GDAŃSKA









-----------------------------------------------------------------------------------


SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ W POLSCE W NARCIARSTWIE BIEGOWYM !

BIAŁKA TATRZAŃSKA - 02-03 MARCA 2017

W DNIACH 02-03 MARCA 2017 ROKU W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ ODBYŁY SIĘ
VII OGÓLNOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W NARCIARSTWIE BIEGOWYM
.
UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY RYWALIZOWALI W TRZECH KATEGORIACH WIEKOWYCH:
KLASY IV, KLASY V I KLASY VI.
PODCZAS IGRZYSK ROZEGRANO TRZY KONKURENCJE: BIEG STYLEM KLASYCZNYM,
BIEG STYLEM DOWOLNYM I DRUŻYNOWE BIEGI SZTAFETOWE.
OPRÓCZ KLASYFIKACJI INDYWIDUALNYCH PROWADZONA BYŁA TAKŻE KLASYFIKACJA
SZKÓŁ, GDZIE 12 NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW W DANEJ KONKURENCJI ZDOBYWAŁO
PUNKTY DLA SZKOŁY.
W WYNIKU PRZEPROWADZONYCH TRZYDNIOWYCH ZAWODÓW , ZWYCIĘZCĄ W KATEGORII
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH OKAZAŁA SIĘ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
W TOMASZOWIE LUBELSKIM Z DOROBKIEM 152 PKT.

DRUGIE MIEJSCE - ZSP W ISTEBNEJ / WOJ. ŚLĄSKIE - 142 PKT,
TRZECIE - SP KOŚCIELISKO / WOJ. MAŁOPOLSKIE - 127 PKT.

NAJLEPIEJ ZAPREZENTOWALI SIĘ:
WERONIKA JUZELUK - KLASA VB - DWA ZŁOTE MEDALE i SREBRO !
SZYMON BEŁZ - KLASA VB - ZŁOTO, SREBRO i BRĄZ !
EMIL KOPER  - KLASA VI B - DWA MEDALE BRĄZOWE.

DODATKOWO DRUŻYNA DZIEWCZĄT W SKŁADZIE:
KAMILA HARBUZ, WERONIKA LEWKO, WERONIKA ŁYSKO i WERONIKA JUZELUK
ZDOBYŁY SREBRNY MEDAL W BIEGU SZTAFETOWYM 4 x 2 KM !

W BIEGU SZTAFETOWYM DRUŻYNA CHŁOPCÓW ZAJĘŁA 3 MIEJSCE !
W SKŁADZIE - EMIL KOPER, KAJETAN KULCZYŃSKI, MACIEJ DUBAS i SZYMON BEŁZ !

NAUCZYCIELAMI NARCIARZY W KLASACH SPORTOWYCH JEST PANI BEATA KULCZYŃSKA
I PAN WALDEMAR KOŁCUN
, A TRENERAMI KLUBOWYMI PAN HENRYK OSTRYKIEWICZ
I PANI EWA KORKOSZ.





WYNIKI WSZYSTKICH REPREZENTANTÓW

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 NA VII OGÓLNOPOLSKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
BIAŁKA TATRZAŃSKA 2017

SZYMON BEŁZ
- KLASA VB
1 MIEJSCE W STYLU DOWOLNYM, 2 MIEJSCE W STYLU KLASYCZNYM, 3 W SZTAFECIE

MACIEJ DUBAS - KLASA VIB
6 W STYLU DOWOLNYM, 11 W KLASYKU, 3 W SZTFECIE

BARTOSZ KITA - KLASA VB - 7 W STYLU DOWOLNYM, 22 W KLASYKU
MICHAŁ NIZIO - KLASA IVC - ODPOWIEDNIO 19 i 12 MIEJSCE
TYMON WAWRZUSISZYN - KLASA VB - ODPOWIEDNIO 16 i 17 MIEJSCE

WERONIKA JUZELUK - KLASA VB
1 MIEJSCE W STYLU DOWOLNYM, 1 W STYLU KLASYCZNYM i 2 W SZTFECIE !

WERONIKA ŁYSKO - KLASA VB
5 MIEJSCE W STYLU DOWOLNYM, 4 W KLASYKU i 2 W SZTAFECIE

KAROLINA KUĆ - KLASA VB
4 MIEJSCE STYLEM DOWOLNYM i 7 MIEJSCE W STYLU KLASYCZNYM !

MARTYNA WIĘCŁAWEK - KLASA VD - ODPOWIEDNIO 13 i 14 MIEJSCE

EMIL KOPER - KLASA VI B
3 MIEJSCE W DOWOLNYM, 10 W KLASYKU i 3 MIEJSCE W SZTAFECIE

KAJETAN KULCZYŃSKI - KLASA VIB - 7 i 17 MIEJSCE i 3 MIEJSCE W SZTAFECIE
BARTŁOMIEJ PODBORNY
- KLASA VIB - 24 i 23 MIEJSCE
KAMILA HARBUZ
- KLASA VIB - 7 i 10 MIEJSCE ORAZ 2 W SZTFECIE
WERONIKA LEWKO
- KLASA VIB - 8 i 14 MIEJSCE ORAZ 2 W SZTAFECIE

WIĘCEJ NA - http://www.lozn.org.pl/news/872/0/igrzyska-mlodziezy-szkolnej-i-gimnazjada-w-biegach.html

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 03 MARCA 2017
POWIATOWA MINI SIATKÓWKA DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW ROCZNIK 2004
CZWÓRKI SIATKARSKIE

I MIEJSCE DZIEWCZĄT i I MIEJSCE CHŁOPCÓW
OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW - ANNA KUCHARSKA i  ARTUR BEŃKO

SKŁAD DZIEWCZĄT - ALEKSANDRA BOREK, KINGA ZBRONIEC, NATALIA GRABEK
ANNA PASIERB, JULIA PISARCZYK, KINGA NIEWIADOMSKA, HANNA PIWOWARCZYK
MAJA KOWALCZUK, HANNA KUŹNIARSKA

SKŁAD CHŁOPCÓW - PAWEŁ SIKORA, DANIEL KUROWSKI, MACIEJ ORZECHOWSKI
JAKUB TRZEŚNIOWSKI, MATEUSZ WITKOWSKI, DANIEL LOMBER, WIKTOR KURZĘPA
TOMASZ BEDNARCZYK, MICHAŁ BEŃKO, MICHAŁ CHROMIEC











------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAMOŚĆ - 22 LUTY 2017
REJONOWA MINI KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT -  IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
ROCZNIK 2004 i młodsze

I MIEJSCE

W SKŁADZIE - ALEKSANDRA BOREK, KAMILA HARBUZ, WIKTORIA KANIOWSKA
LIVIA KRZYŻANOWSKA, SANDRA KUSIAK, WIKTORIA LEWKO, GABRIELA MACIEJKO
WIKTORIA MARYŃCZAK, HANNA PIWOWARCZYK, WIKTORIA PUŹNIAK
KAMILA SURMACZ, KINGA ZBRONIEC, GABRIELA RECHULICZ
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA i ANNA KUCHARSKA
... awans na zawody wojewódzkie !





------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LUBYCZA KRÓLEWSKA - 09 LUTY 2017
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
O PUCHAR DYREKTORA ZS W LUBYCZY KRÓLEWSKIEJ
ROCZNIKI 2004, 2005 i 2006

TRÓJKI SIATKARSKIE - ROCZNIK 2005
I MIEJSCE - OLIWIA WYSZYŃSKA, MAJA DĄBROWSKA, KLAUDIA DUDZIŃSKA
II MIEJSCE - PATRYCJA ZATURSKA, ANITA MARGOL, KLAUDIA MAJDANIK
OPIEKUN - IRENEUSZ HERDA

CZWÓRKI SIATKARSKIE - ROCZNIK 2004
II i III MIEJSCE / OPIEKUN - ANNA KUCHARSKA

















--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 01 LUTY 2017
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI KOSZYKÓWCE
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW ROCZNIK 2004 i MŁODSI

I MIEJSCE - CHŁOPCY

W SKŁADZIE - TOMASZ BEDNARCZYK, MACIEJ ORZECHOWSKI, DANIEL LOMBER
MACIEJ TETERYCZ, MICHAŁ CHROMIEC, IGOR MRÓZ, WIKTOR KURZĘPA
JOHNY CIUPERA, BARTEK KUROWSKI, PAWEŁ SIKORA, EMIL KOPER, MICHAŁ BEŃKO

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - HANNA PIWOWARCZYK, KAMILA HARBUZ, WIKTORIA LEWKO
WIKTORIA MARYŃCZAK, MACIEJKO GABRIELA, WIKTORIA KANIOWSKA
LIVIA KRZYŻANOWSKA, ALEKSANDRA BOREK, KAMILA SURMACZ
SANDRA KUSIAK, WIKTORI PUŹNIAK, GABRIELA RECHULICZ
OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW
ARTUR BEŃKO, BEATA KULCZYŃSKA, WALDEMAR KOŁCUN















--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 11 STYCZNIA 2017
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2004
I MIEJSCE
W SKŁADZIE - WIKTOR KURZĘPA, MICHAŁ CHROMIEC
MACIEJ ORZECHOWSKI, DANIEL LOMBER, PAWEŁ SIKORA, MACIEJ TETERYCZ
BARTEK KUROWSKI, JAKUB TRZEŚNIOWSKI, BŁAŻEJ KORZAN
MATEUSZ WITKOWSKI, MICHAŁ BENKO, TOMEK BEDNARCZYK
OPIEKUN - ARTUR BEŃKO



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 10 STYCZNIA 2017
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2004 i młodsze
I MIEJSCE
W SKŁADZIE - WIKTORIA KANIOWSKA, HANNA PIWOWARCZYK
WIKTORIA LEWKO, KAMILA HARBUZ, ALEKSANDRA BOREK, GABRIELA MACIEJKO
KAMILA SURMACZ, WIKTORIA PUŹNIAK, KINGA ZBRONIEC, JULIA SIDOR
WIKTORIA MARYŃCZAK, NATALIA GRABEK
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 19 LISTOPADA 2016
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR DYREKTORA SP 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
Z OKAZJI "ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI"

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004 - CZWÓRKI SIATKARSKIE
I MIEJSCE - ALEKSANDRA BOREK, KINGA ZBRONIEC
JULIA SIDOR, NATALIA GRABEK


V MIEJSCE - MAJA KOWALCZUK, HANNA PIWOWARCZYK, KINGA NIEWIADOMSKA
HANNA KUŹNIARSKA, EMILIA BALA
IX MIEJSCE - MAGDA GRABOWSKA, PATRYCJA KAŹMIERCZUK
SYLWIA KUŚMIERCZAK, JAGODA DETKO
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006
II i III MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 - OPIEKUN - JERZY SENEJKO











-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - LISTOPADA 2016
POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW " Z PODWÓRKA NA STADION "
O PUCHAR TUMBARKU - U 10
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ZAMOŚĆ - 16 LISTOPAD 2016
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETACH PŁYWACKICH 8 x 25 m
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW ROCZNIK 2004 i młodsi

IV MIEJSCE -
ZESPÓŁ CHŁOPCÓW
W SKŁADZIE - SZYMON BEŁZ, JAKUB JAKUBIAK, MAKSYMILIAN JONIEC, JAKUB KOSTECKI
KAJETAN KULCZYŃSKI, MIKOŁAJ KUSTRZYK, JAKUB LOMBER, PAWEŁ SIKORA
KUBA ZIOBER, WOJCIECH WILCZYŃSKI

VII MIEJSCE
- ZESPÓŁ DZIEWCZĄT
W SKŁADZIE - MAJA DĄBROWSKA, SARA DZIEWICZKIEWICZ, AMELIA KOCHAN
OLIWIA PAWŁOWSKA, JULIA PISARCZYK, MARTYNA PRZYBYŁA, JULIA SIDOR
KAMILA SOKOŁOWSKA, LILLI WÓJCIK, OLIWIA WYSZYŃSKA
OPIEKUNOWIE - ARTUR BEŃKO i BEATA KULCZYŃSKA







----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JANÓW LUBELSKI - 26 PAŹDZIERNIK 2016
III MIEJSCE
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3
WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

ZA ROK SZKOLNY 2015/2016 -
KATEGORIA IGRZYSKA

... NAGRODY ODEBRALI ... DYREKTOR NASZEJ SZKOŁY - P. LESZEK KODYMOWSKI
oraz TOMASZ KŁOS, ARTUR BEŃKO i MAŁGORZATA GDAŃSKA







----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 25 PAŹDZIERNIK 2016
WOJEWÓDZKIE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2004 i młodsi

II MIEJSCE - CHŁOPCY !
(8 x 1000 m)
W SKŁADZIE - DANIEL LOMBER, BARTOSZ KUROWSKI, MICHAŁ REMIZOWSKI, IGOR MRÓZ
MACIEJ DUBAS, BARTŁOMIEJ PODBORNY, DANIEL LIPIAN, SZYMON BEŁZ, BARTEK DZIRBA
OPIEKUNOWIE - ARTUR BEŃKO i WALDEMAR KOŁCUN

V MIEJSCE - DZIECZĘTA
(8 x 800 m)
W SKŁADZIE - KAROLINA KUĆ, WERONIKA ŁYSKO, KAMILA HARBUZ, KAMILA SURMACZ
WIKTORIA LEWKO, NATALIA GRABEK, JOANNA FUS, EMILIA KAZNOWSKA
OPIEKUNOWIE - ANNA KUCHARSKA, BEATA KULCZYŃSKA i MAŁGORZATA GDAŃSKA

















-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ADAMÓW - 11 PAŹDZIERNIK 2016
INDYWIDUALME MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - ADAMÓW 2016

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006 - dys. 600 m
I MIEJSCE - WERONIKA ŁYSKO ... MISTRZYNI WOJEWÓDZTWA !
II MIEJSCE - JOANNA FUS
... VICEMISTRZYNI
... TRENER WERONIKI - BEATA KULCZYŃSKA, JOANNY - MAŁGORZATA GDAŃSKA



DLA NASZEJ SZKOŁY PUNKTOWALI TAKŻE ...
MARIA GITA - 10 MIEJSCE, WERONIKA JUZELUK - 22, MARTYNA UJMA - 34,
KAROLINA UJMA - 36, HANNA HYPIAK - 46 ... rocznik 2006 i młodsze - 600 m
KAROLINA KUĆ - 10 MIEJSCE
... rocznik 2005 - 800 m
HARBUZ KAMILA - 14, KAMILA SURMACZ - 37, OLIWIA PAWŁOWSKA - 43
WIKTORIA LEWKO - 46 ... rocznik 2004 - 800 m
MIKOŁAJ PROKOPISZYN - 10 MIEJSCE
, MICHAŁ PAWŁOWSKI - 45 ... rocz. 2006 - 800 m
SZYMON BEŁZ - 15, BARTOSZ KITA - 39 ... rocz. 2005 - 800 m
BARTEK KUROWSKI - 18, BARTEK PODBORNY - 35, BARTOSZ DZIRBA - 42 ... rocz. 2004 - 1000 m
OPIEKUNOWIE - MAŁGORZATA GDAŃSKA, TOMASZ KŁOS i ARTUR BEŃKO

PUNKTACJA ZESPOŁOWA
DZIEWCZĘTA - I MIEJSCE, CZŁOPCY - XI MIEJSCE

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 03 PAŹDZIERNIK 2016
REJONOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2004 i młodsi

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA

W SKŁADZIE - KAROLINA KUĆ, WERONIKA ŁYSKO, KAMILA HARBUZ, KAMILA SURMACZ
WIKTORIA LEWKO, OLIWIA PAWŁOWSKA, JOANNA FUS, EMILIA KAZNOWSKA
OPIEKUNOWIE - ANNA KUCHARSKA, BEATA KULCZYŃSKA i MAŁGORZATA GDAŃSKA

II MIEJSCE - CHŁOPCY

W SKŁADZIE - DANIEL LOMBER, BARTOSZ KUROWSKI, MICHAŁ REMIZOWSKI
MACIEJ DUBAS, IGOR MRÓZ, BARTŁOMIEJ PODBORNY, DANIEL LIPIAN, JĘDREK POMORSKI
OPIEKUNOWIE - ARTUR BEŃKO i WALDEMAR KOŁCUN
... oba zespoły uzyskały awans na nawody wojewódzkie !







----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 29 WRZEŚNIA 2016
POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2004 i młodsi
I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA -
I ZESPÓŁ
W SKŁADZIE - KAROLINA KUĆ, WERONIKA ŁYSKO, KAMILA HARBUZ, KAMILA SURMACZ
WIKTORIA LEWKO, OLIWIA PAWŁOWSKA, MARTYNA PRZYBYŁA
JOANNA FUS, EMILIA KAZNOWSKA oraz III MIEJSCE - II zespół

II MIEJSCE - CHŁOPCY
- I ZESPÓŁ
W SKŁADZIE - DANIEL LOMBER, BARTOSZ KUROWSKI, MACIEJ ŁOŚ, MICHAŁ REMIZOWSKI
WIKTOR KURZĘPA, BARTOSZ DZIRBA, MIKOŁAJ PROKOPISZYN, LIPIAN DANIEL
oraz III MIEJSCE - II zespół








---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 16 WRZEŚNIA 2016
VIII EDYCJA BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH Z OKAZJI
77 ROCZNICY WALK POD TOMASZOWEM LUBELSKIM - WRZESIEŃ 1939

DZIEWCZETA ROCZNIK 2006 - 600 m - I MIEJSCA - WERONIKA ŁYSKO, III MIEJSCE - JOANNA FUS
IV - WERONIKA JUZELUK, V - JULIA WRÓBEL
CHŁOPCY ROCZNIK 2006 - 600 m - II MIEJSCE - MIKOŁAJ PROKOPISZYN, III - MICHAŁ DRABIK
DZIEWCZETA ROCZNIK 2004/2005 - 600 m - I MIEJSCE - KAROLINA KUĆ, V - KAMILA HARBUZ
CHŁOPCY ROCZNIK 2004/2005 - 800 m - III - DANIEL LOMBER























-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


WIEKA ŁOMNICA - 01 - 10 SIERPNIA 2016
OBÓZ SPORTOWO-REKREACYJNY - VELKA LOMNICA 2016 / SŁOWACJA
(42 UCZESTNIKÓW + 5 OPIEKUNÓW)
OPIEKUNOWIE - IRENEUSZ HERDA, JERZY SENEJKO, KRZYSZTOF WRÓBEL
GRZEGORZ CHARACHAJCZUK i KRZYSZTOF MANDZIUK




... WRÓĆ DO POCZĄTKU STRONY !



 
Właściciel tej strony nie aktywował dodatku "Toplista"!
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=