Galeria ... spis katalogów!


» GALERIA - SPIS KATALOGÓW FOTOGRAFICZNYCH


» ROK SZKOLNY 2016/2017

-----------------------------------------------------------------------------------------------


» ROK SZKOLNY 2015/2016

117. IV SPORTOWA SPARTAKIADA 2016 - I MIEJSCE
116. WOJEWÓDZKA KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW - LUBLIN 14.03.2016 - IV MIEJSCE
115. REJONOWA KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW - ZAMOŚĆ 09.03.2016 - I MIEJSCE
114. WOJEWÓDZKIE SZTFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - LUBARTÓW 2015
113.INDYWID. MISTRZ. WOJ. LUBELSKIEGO - BIEGI PRZEŁAJOWE - ADAMÓW 2015
112. BIEGI PRZEŁAJOWE - 67 ROCZ. WALK POD TOMASZOWEM - WRZESIEŃ 2015

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

» ROK SZKOLNY 2014/2015

111. WOJ. KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW - LUBLIN 17.03.2015 - V MIEJSCE
110. 50 - LECIE SZKOŁY NA SPORTOWO - TOMASZÓW LUBELSKI DN. 14.10.2014

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

» ROK SZKOLNY 2013/2014

109. WOJ. PIŁKA NOŻNA - ŁĘCZNA 04.06.2014 - V MIEJSCE
108. II SPARTAKIADA SPORTOWA - TOMASZÓW LUBELSKI DN.06.06.2014
107. POWIATOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW - TL DNIA 16.05.2014
106. POWIATOWY CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY - TL DNIA 06.05.2014
105. VENA CROSS FESTIWAL - ŁÓDŹ DNIA 27.04.2014
104. WOJEWÓDZKIE IMS W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW - CHEŁM - 17-18.03.2014
103. REJONOWA KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT - KRASNYSTAW 26.02.2014
102. REJONOWA KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW - HRUBIESZÓW 21.02.2014
101. SZTAFETOWE MISTRZOSTWA WOJ. LUBELSKIEGO - TOMASZÓW LUB. 18.10.2013

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» ROK SZKOLNY 2012/2013

100. TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA - 02.03.2013
99. OBÓZ SPORTOWY - SANDOMIERZ DNIA 07-16.08.2012

-----------------------------------------------------------------------------------------------


» ROK SZKOLNY 2011/2012

98. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PREZESA UKS SOKÓŁ 3 - 21.06.2012
97. NAJLEPSZY SPORTOWIEC SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2011/2012
96. EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU DLA WSZYSTKICH - TL DNIA 30-31.05.22012
95. WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA W PIŁCE NOŻNEJ - II MIEJSCE - KRAŚNIK DNIA 29.05.2012
94. MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W CZWÓRBOJU LA - REJOWIEC DNIA 22.05.2012
93. REJONOWY CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY - ZAMOŚĆ DNIA 18.05.2012
92. OGÓLNOPOLSKI FINAŁ W BIEGACH SZTAFETOWYCH - ŁÓDŹ DNIA 21-22.04.2012
91. ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT - KINDER SPORT - 11.03.2012
90. INDYWID. MISTRZOSTWA WOJ. LUBELSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJ. - ADAMÓW 25.10.2011
89. WOJEWÓDZKIE BIEGI SZTAFETOWE - TOMASZÓW LUB. DNIA 20.10.2011
88. JESIENNE IGRZYSKA REKREACYJNO-SPORTOWE - TOMASZÓW LUB.- 12.10.2011
87. REJONOWE BIEGI SZTAFETOWE - TOMASZÓW LUB. DNIA 10.10.2011
86. PODSUMOWANIE WOJ. WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ - TL - 28.09.2011
85. IV BIEG ULICZNY Z OKAZJI 72 ROCZNICY WALK POD TOMASZOWEM DNIA 15.09.2012
84. II TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR D. TUSKA - TOMASZÓW DNIA 07-09.09. 2012

-----------------------------------------------------------------------------------------------


» ROK SZKOLNY 2010/2011

83. OBÓZ SPORTOWY - JAWOR / SOLINA- DNIA 25.07 - 03.08. 2011
82. WOJEWÓDZKI CZWÓRBÓJ LA i SZTAFETY - ZAMOŚĆ 24-25.05.2011
81. REJONOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW ROCZNIK 1998 - ZAMOŚĆ DNIA 06.05.2011 
80. REJONOWA PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW ROCZNIK 1998 - HRUBIESZÓW DNIA 08.04.2011
79. UROCZYSTE OTWARCIE KOMPLEKSU BOISK ORLIK 2012 - 10.11.2010
78. TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - 07.11.2010
77. WOJEWÓDZKIE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - I MIEJSCE - LUBARTÓW DNIA 26.10.2010
76. WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA W INDYWID. BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - ADAMÓW DNIA 20.10.2010
75. REJONOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - TOMASZÓW LUB. DNIA 18.10.2010
74. WYJAZD NA BASEN DO HORYŃCA - DNIA 14.10.2010
73. BIEGI ULICZNE Z OKAZJI 71 ROCZNICY WALK POD TOMASZOWEM DNIA 16.09.2010
72. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PREMIERA D. TUSKA - ORLIK CUP DNIA 15-17.09.2010
71. BUDOWA ORLIKA PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 - ROK 2010

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» ROK SZKOLNY 2009/2010

70. OBÓZ SPORTOWY - KOŁOBRZEG DNIA 03-14.08.2010
69. LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH - CHŁOPCY ROCZNIK 1998 - OPIEKUN ARTUR BEŃKO
68. BIEGI PRZEŁAJOWE - POLSKA BIEGA 2010 - TOMASZÓW LUBELSKI 07.05.2010
67. POWIATOWY CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - 30.04.2010
66. OGÓLNOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BIEGACH NARCIARSKICH - 22.03.2010
65. REJONOWY TURNIEJ KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW ROCZ. 1997 - HRUBIESZÓW DNIA 19.03.2010
64. TURNIEJE PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 1998 - DNIA 17-27.02.2010
63. BIEGI PRZEŁAJOWE Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - DNIA 11.11.2009
62. 45-LECIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 NA SPORTOWO - DNIA 24.11.2009
61. POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - TOMASZÓW LUB. DNIA 29.09.2009
60. PUCHAR POLSKI W MINISIATKÓWCE DZIEWCZĄT - ZABRZE DNIA 25-27.09. 2009
59. BIEGI PRZEŁAJOWE Z OKAZJI 70 ROCZNICY WALK POD TOMASZOWEM - DNIA 17.09.2009

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» ROK SZKOLNY 2008/2009

58. OBÓZ SPORTOWY - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI DNIA 03-14.08.2009
57. BAL SZÓSTOKLASISTÓW - TOMASZÓW LUB. DNIA 16-17.06.2009
56. TURNIEJ ORANGE CUP IM. MARKA WIELGUSA - TOMASZÓW LUBELSKI DNIA 08.06.2009
55. DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO - TOMASZÓW LUBELSKI DNIA 01.06.2009
54. TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR PREZESA UKS START - TOMASZÓW LUB. DNIA 28.05.2009
52. REJONOWA PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW - HRUBIESZÓW DNIA 29.04.2009
51. X GRAND PRIX W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - TOMASZÓW LUB. DNIA 20.04.2009
50. OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZ. W RUCHU DROGOWYM - SUSIEC DNIA 17.04.2009
49. X GRAND PRIX W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - TOMASZÓW LUB. DNIA 16.04.2009
47. X GRAND PRIX W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - TOMASZÓW LUB. DNIA 06.04.2009
46. TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA - LUTY 2009
45. TRENING I NOWE STROJE CHEERLEADEREK - DNIA 12.12.2008
44. AKTYWIZACJA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH - TOMASZÓW LUB. DNIA 16.12.2008
43. WYJAZD NA BASEN - HORYNIEC ZDRÓJ DNIA 10.12.2008
42. MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ - TOMASZÓW LUB. DNIA 05.12.2008
41. IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SIATKÓWKI DZIEWCZĄT - TOMASZÓW LUB. DNIA 29.11.2008
40. WYJAZD NA BASEN - HORYNIEC ZDRÓJ DNIA 27.11.2008
10. KLASA SPORTOWA SIATKAREK I PIŁKARZY NOŻNYCH ROCZNIK 1998 - DNIA 17.11.2008
39. FINAŁ CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH - TOMASZÓW LUB. DNIA 23.10.2008

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» ROK SZKOLNY 2007/2008

38. OBÓZ SPORTOWY - USTRZYKI DOLNE - DNIA 04-15.08.2008
37. GRUPA TANECZNA PANI BEATY KULCZYŃSKIEJ - DNIA 18.06.2008
36. SPORTOWE PODSUMOWANIE ROKU SPORTOWEGO 2007/2008 - DNIA 18.06.2008
35. MISTRZOSTWA WOJ. LUBELSKIEGO W CZWÓRBOJU LA - LUBLIN DNIA 29.05.2008  
34. IX GRAND PRIX W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - TOMASZÓW LUB. DNIA 29.05 - 02.06. 2008
33. TURNIEJ PIŁKARSKI IM. MARKA WIELGUSA - TOMASZÓW LUB. DNIA 13.05.2008
32. POWIATOWY CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY - TOMASZÓW LUB. DNIA 15.05.2008 
31. REJONOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW - ZAMOŚĆ DNIA 09.05.2008
30. WOJEWÓDZKA PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW - HRUBIESZÓW DNIA 07.05.2008
29. REJONOWA PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW - HRUBIESZÓW DNIA 28.04.2008
28. REJONOWA PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT - HRUBIESZÓW DNIA 24.04.2008
27. POWIATOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW - TOMASZÓW LUB. DNIA 14.04.2008
26. REJONOWA KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW - ZAMOŚĆ DNIA 16.04.2008
23. ELIMINACJE DO MISTRZOSTW WOJ. W SIATKÓWCE - TOMASZÓW LUB. DNIA 12.04.2008
22. POWIATOWA KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT - TOMASZÓW LUB. DNIA 12.04.2008
15. REJONOWA SIATKÓWKA CHŁOPCÓW - ZAMOŚĆ DNIA 28.03.2008 
5. MISTRZOSTWO POLSKI W SZTAFET. BIEGACH NARCIAR. - KUBALONKA DNIA 25-29.02.2008
25. III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ - TOMASZÓW LUB. DNIA 24-25.11.2007
8. MISTRZOSTWA WOJ. W INDYWID. BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - WŁODAWA DNIA 25.10.2007
14. MISTRZOSTWA WOJ. W SZTAFET. BIEGACH PRZEŁAJ. - TOMASZÓW LUB. DNIA 17.10.2007

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

» ROK SZKOLNY 2006/2007

2. OBÓZ SPORTOWY - SŁUPSK / USTKA DNIA 30.07 - 10.08.2007
 
7. WICEMISTRZYNIE POLSKI W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT - GŁUCHOŁAZY DNIA 10-13.06.2007
20. REJONOWA KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW - ZAMOŚĆ DNIA 14.03.2007
18. WICEMISTRZOSTWO POLSKI W BIEGACH NARCIARSKICH UKS - ZAKOPANE DNIA 08.03.2007
24. BIEGI Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - TOMASZÓW LUB. DNIA 09.11.2006
13. MISTRZOSTWA WOJ. W SZTAF. BIEGACH PRZEŁAJ. - TOMASZÓW LUB. DNIA 25.10.2006

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» ROK SZKOLNY 2005/2006

9. WICEMISTRZYNIE POLSKI W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT - ZABRZE DNIA 02.09.2006
3. OBÓZ SPORTOWY - USTRZYKI DOLNE DNIA 15-27.08.2006
16. VI MIEJSCE - MISTRZOSTWA POLSKI W SIATKÓWCE - TOMASZÓW MAZ. DNIA 03-04.06.2006
53. XI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW ROCZ. 1995 - MIĘDZYRZEC PODL. - MAJ 2006
19. IV- MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ WZPS - LUBLIN DNIA 10-11.12.2005
12. OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W SIATKÓWCE - GŁUCHOŁAZY DNIA 14-17.11.2005

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» INNE

21. VI I VIII MIEJSCE - MISTRZOSTWA POLSKI W SIATKÓWCE - ZABRZE DNIA 03.09.2005
4. OBÓZ SPORTOWY - USTRZYKI DOLNE DNIA 14-26.08.2005
6. OBOZY SPORTOWO-REKREACYJNE - SŁOWACJA 2002-2004 
1. 40 - LECIE SZKOŁY NA SPORTOWO - TOMASZÓW LUB. DNIA 22-25.11.2004
 
17. MISTRZOSTWA POLSKI W CZWÓRBOJU LEKKOATLETY. - BYDGOSZCZ DNIA 16-18.06.2002
11. RETRO ... KIEDYŚ BYŁO INACZEJ! ...

WRÓĆ DO POCZĄTKU STRONY »

 
Właściciel tej strony nie aktywował dodatku "Toplista"!
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=