Klasy sportowe


KLASY SPORTOWE NASZEJ SZKOŁY OD WRZEŚNIA 2000
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. DOKTORA JANUSZA PETERA


 
KLASA LEKKOATLETYCZNA - CHŁOPCÓW ROCZNIK 2006
(OD WRZEŚNIA 2016) TRENER - MGR KRZYSZTOF MANDZIUK
W SKŁADZIE - DOMINIK BOROWICZ, SZYMON CZEKIERDA, NORBERT KRAMARCZUK
MIKOŁAJ KUSTRZYK, ADRIAN LEPIONKA, DAWID LEWICKI, ADRIAN LITWINIUK
FILIP NĘDZYŃSKI, MICHAŁ NIZIO, RADOSŁAW OMELCZUK, JAN RECHULICZ
ARTUR SKABLUK, DAWID SMOLIŃSKI, WOJCIECH WILCZYŃSKI


KLASA LEKKOATLETYCZNA - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006
(OD WRZEŚNIA 2016) TRENER - MGR MAŁGORZATA GDAŃSKA

KLASA PIŁKI NOŻNEJ - CHŁOPCY ROCZNIK 2006
(OD WRZEŚNIA 2016) TRENER - MGR TOMASZ KŁOS

KLASA SIATKARSKA - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006
(OD WRZEŚNIA 2016) TRENER - MGR JERZY SENEJKO

 
KLASA ROLKI i NARCIARSTWO BIEGOWE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2005
(OD WRZEŚNIA 2015 DO CZERWCA 2018) TRENER - MGR BEATA KULCZYŃSKA

KLASA PIŁKI SIATKOWEJ - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2005
(OD WRZEŚNIA 2015 DO CZERWCA 2018) TRENER - MGR IRENEUSZ HERDA

KLASA PIŁKI NOŻNEJ - CHŁOPCY ROCZNIK 2005
(OD WRZEŚNIA 2015 DO CZERWCA 2018) TRENER - MGR ANDRZEJ NOWOSIELECKI

KLASA ROLKI i NARCIARSTWO BIEGOWE - CHŁOPCY ROCZNIK 2005
(OD WRZEŚNIA 2015 DO CZERWCA 2018) TRENER - MGR WALDEMAR KOŁCUN

KLASA ROLKI i NARCIARSTWO BIEGOWE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004
(OD WRZEŚNIA 2014 DO CZERWCA 2017) TRENER - MGR BEATA KULCZYŃSKA

KLASA PIŁKI SIATKOWEJ - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004
(OD WRZEŚNIA 2014 DO CZERWCA 2017) TRENER - MGR ANNA KUCHARSKA

KLASA PIŁKI NOŻNEJ - CHŁOPCY ROCZNIK 2004
(OD WRZEŚNIA 2014 DO CZERWCA 2017) TRENER - MGR ARTUR BEŃKO

KLASA ROLKI i NARCIARSTWO BIEGOWE - CHŁOPCY ROCZNIK 2004
(OD WRZEŚNIA 2014 DO CZERWCA 2017) TRENER - MGR WALDEMAR KOŁCUN

KLASA PIŁKI NOŻNEJ - CHŁOPCY ROCZNIK 2003
(OD WRZEŚNIA 2013 DO CZERWCA 2016) TRENER - MGR TOMASZ KŁOS

KLASA PIŁKI SIATKOWEJ - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003
(OD WRZEŚNIA 2013 DO CZERWCA 2016) TRENER - MGR JERZY SENEJKO

KLASA LEKKOATLETYCZNA - CHŁOPCY ROCZNIK 2003
(OD WRZEŚNIA 2013 DO CZERWCA 2016) TRENER - MGR KRZYSZTOF MANDZIUK
W SKŁADZIE - BŁAŻEJ BURY, JAKUB GÓRA, MIKOŁAJ JĘDRAK, MATEUSZ KRAWCZYK
DOMINIK KUŹNIARZ, WIKTOR ŁAGOWSKI, MATEUSZ ŁYSKO, JAKUB MROZIK
SYLWESTER MURZACZ, JAKUB PAKUŁA, SZYMON SMOLIŃSKI, MICHAŁ WRÓBEL

KLASA LEKKOATLETYCZNA - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003
(OD WRZEŚNIA 2013 DO CZERWCA 2016) TRENER - MGR MAŁGORZATA GDAŃSKA
W SKŁADZIE - KINGA GWIAZDOWSKA, MICHALINA HAŁASA, KAROLINA KAZNOWSKA
WERONIKA KORNAGA, PATRYCJA KOSTRUBIEC, ALEKSANDRA LATOS, WIKTORIA LEGEŻYŃSKA
ALEKSANDRA MAC, ZUZANNA MAŚCIBRODA, MARTYNA NIZIO, PATRYCJA PALAK
OLIWIA PĄK, JUSTYNA ROMANOWSKA, EMILIA SEMCZUK, KARINA STANIEWSKA
SANDRA ŚWIDEREK, WIKTORIA WALENTYN

KLASA PIŁKI NOŻNEJ - CHŁOPCY ROCZNIK 2002
(OD WRZEŚNIA 2012 DO CZERWCA 2015) TRENER - MGR ANDRZEJ NOWOSIELECKI
W SKŁADZIE - ECKER MAKSYMILIAN, HYPIAK SZYMON, JAROSZ DAMIAN, MACIEJKO JAKUB
PIÓRO SEBASTIAN, PIWKO JAKUB, RÓŻYCKI SEBASTIAN, SIELEICZ MIKOŁAJ, SITARCZYK JAKUB
STROCZYŃSKI KAMIL, UMIŃSKI JAKUB, WAWRZUSISZYN JAKUB, WOŚ HUBERT, ZIĘBIŃSKI SZYMON

KLASA PIŁKI SIATKOWEJ - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2002
(OD WRZEŚNIA 2012 DO CZERWCA 2015) TRENER - MGR IRENEUSZ HERDA
W SKŁADZIE - BARTOSZEK MAGDALENA, GRABEK NIKOLETTA, KAWA EWELINA, KOZAK OLIWIA
MAC WIKTORIA, NIZIO GABRIELA, MAJDAŃSKA GABRIELA, ORLUK GABRIELA, PYŹ ZUZANNA
SIELEWICZ MARTYNA, ŚWIDEREK SANDRA

KLASA ROLKI i NARCIARSTWO BIEGOWE - CHŁOPCY ROCZNIK 2002
(OD WRZEŚNIA 2012 DO CZERWCA 2015) TRENER - MGR WALDEMAR KOŁCUN
W SKŁADZIE - BRODOWSKI ERYK, CHMIELEWSKI REMIGIUSZ, CIELNIAK BARTOSZ
DZIRBA SEBASTIAN, FERENC JAKUB, GUMIENIAK MICHAŁ, JUZELUK JAKUB, KRAWCZYK PATRYK
KRAWCZYK TOMASZ, KUŚMIERCZAK DAWID, NABRDALIK DAWID, PŁACHTA REMIGIUSZ
SYKUŁA PATRYK, ZWOLAK OSKAR

KLASA ROLKI i NARCIARSTWO BIEGOWE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2002
(OD WRZEŚNIA 2012 DO CZERWCA 2015) TRENER - MGR BEATA KULCZYŃSKA
W SKŁADZIE - BEŁZ WIKTORIA, CHLEBICKA OLIWIA, GRZECHNIK JAGODA, JADCZYSZYN MARIA
KOWALCZUK NATALIA, ŁUSZCZYK KINGA, NIEŚCIOR WERONIKA, PISARCZYK WIKTORIA
PUŹNIAK WERONIKA, ZARĘBA WERONIKA

KLASA ROLKI i NARCIARSTWO BIEGOWE - CHŁOPCY ROCZNIK 2001
(OD WRZEŚNIA 2011 DO CZERWCA 2014) TRENER - MGR WALDEMAR KOŁCUN
W SKŁADZIE - KRYSTIAN ANTOSZAK, DAWID CIEĆKO, MATEUSZ KARPIUK, MIKOŁAJ KRAJCARZ
FILIP KRAWCZYK, KAMIL MATACZ, KACPER NIEDZIELAK, KACPER NIEDŹWIEDŹ, EMIL PLESKACZ
MICHAŁ WERIGO, KAMIL WICIJEWSKI, GRZEGORZ ZIĄBKOWSKI

KLASA ROLKI i NARCIARSTWO BIEGOWE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2001
(OD WRZEŚNIA 2011 DO CZERWCA 2014) TRENER - MGR BEATA KULCZYŃSKA
W SKŁADZIE - KARINA CZERNIECKA, ZUZANNA JAKUBIAK, NATALIA JAKUBUS, ZUZANNA KORZAN
PATRYCJA KRAWCZYK, JULIA KUĆ, MAGDALENA KUŚMIERZ, KLAUDIA LEWKO, ZUZANNA MADZIUK
WIKTORIA MATYJANKA, JULIA MUCHA, NATALIA OŻÓG, ANGELIKA PIWKO, WIKTORIA PŁACHTA
MONIKA SKINDER, WERONIKA SZALUŚ, WIKTORIA ŻELICHOWSKA

KLASA PIŁKI NOŻNEJ - CHŁOPCY ROCZNIK 2001
(OD WRZEŚNIA 2011 DO CZERWCA 2014) TRENER - MGR ARTUR BEŃKO
W SKŁADZIE - MICHAŁ BASZNIANIN, JAKUB DUDEK, KACPER KAPUŚNIAK, OSKAR KRAFCZYK
PIOTR KRAWCZYK, PRZEMEK KRAWCZYK, ŁUKASZ KRYJAK, JAKUB MARCOLA, NORBERT NOGA
JAKUB PAWŁOWSKI, DANIEL PIWOWARCZYK, MICHAŁ POLKOWSKI, MARCEL SKAWIŃSKI
GRZEGORZ SŁOBODA, KAMIL SZYMAŃSKI, WOJCIECH WÓJCIK

KLASA PIŁKI SIATKOWEJ - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2001
(OD WRZEŚNIA 2011 DO CZERWCA 2014) TRENER - MGR ANNA KUCHARSKA
W SKŁADZIE - POLA GAŁEK, ALEKSANDRA JĘDRZEJEWSKA, DOROTA KORKOSZ, MARTYNA KOT
GABRIELA LIPOWSKA, MAŁGORZATA MOKRZYŃSKA, KORNELA PIETRZYK, NATALIA RACZYŃSKA
KLAUDIA RYBAK, KAROLINA SAWICKA, AGNIESZKA SIWEK, KAROLINA STRUP
PATRYCJA SZCZERBA, PATRYCJA ZBRONIEC

KLASA LEKKOATLETYCZNA - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2000
(OD WRZEŚNIA 2010 DO CZERWCA 2013) TRENER - MGR MAŁGORZATA GDAŃSKA

W SKŁADZIE - CHODURSKA OLA, GARGULA MARTA, JARCZAK KASANDRA
JĘDRZEJEWSKA DOMINIKA, KAWECKA BARBARA, KOZERA MAGDALENA
MAC JULIA, MARTYNIUK OLA, TYTUŁA OLA, ZUBRZYCKA PATRYCJA

KLASA PIŁKI SIATKOWEJ - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2000
(OD WRZEŚNIA 2010 DO CZERWCA 2013) TRENER - MGR JERZY SENEJKO
W SKŁADZIE - WIKTORIA BARTECKA, WIKTORIA BEŃKO, GABRIELA BUNDYRA
KINGA FELSMANN, MAJA GARDIAS, JULIA KOPER, ALEKSANDRA KRAWCZYK, JULIA KULIK
KATARZYNA LUPA, WIOLETA NOWOROL

KLASA LEKOATLETYCZNA - CHŁOPCY ROCZNIK 2000
(OD WRZEŚNIA 2010 DO CZERWCA 2013) TRENER - MGR KRZYSZTOF MANDZIUK
W SKŁADZIE - KAROL BUCIOR, JAKUB GMITEREK, ALBERT KIELAR, TOMASZ KOSIORSKI
RAFAŁ STEPIEŃ, SYLWESTER LAL, KAROL ŁYSIAK, DANIEL PILIPIEC
MATEUSZ PIRÓG, DAMIAN STĘPIEŃ

KLASA PIŁKI NOŻNEJ - CHŁOPCY ROCZNIK 2000
(OD WRZEŚNIA 2010 DO CZERWCA 2013) TRENER - MGR TOMASZ KŁOS
W SKŁADZIE - KAMIL CHUDYGA, KACPER CIECKO, WOJCIECH GROMEK, PAWEŁ JAKUBUS
PAWEŁ KNAP, SZYMON KUŚMIERCZAK, MARCEL LUCHOWSKI, PATRYK OZIMEK
KACPER PORTKA, KACPER SIDOR, MICHAŁ TOWBIN

KLASA PIŁKI NOŻNEJ - CHŁOPCY ROCZNIK 1999
(OD WRZEŚNIA 2009 DO CZERWCA 2012) TRENER - MGR ANDRZEJ NOWOSIELECKI
WYCHOWAWCA KLASY - MGR BARBARA CZUBEK
W SKŁADZIE - KAROL BISZCZANIK, MATEUSZ BROŻKO, SZYMON DZIURA
DAWID FURMANIAK, BARTEK IWANICKI, KUBA JERUZAL, KUBA OSTASZEWSKI
PATRYK PODBORNY, ŁUKASZ SAMULAK, BARTEK SEMENOWICZ
KAROL ŚRÓTWA, ALEKSANDER WĘGRZYN

KLASA PIŁKI SIATKOWEJ - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999
(OD WRZEŚNIA 2009 DO CZERWCA 2012) TRENER - MGR IRENEUSZ HERDA
WYCHOWAWCA KLASY - MGR BARBARA CZUBEK
W SKŁADZIE - ANGELIKA BISZCZANIK, ZUZIA KOSTECKA, AGATA KOŚCIŃSKA
ALEKSANDRA KOZERA, DOMINIKA KOZYRA, KATARZYNA ŁYCIUK, JAGODA MADEJCZYK
PATRYCJA PAŃCZYK, ŁUCJA POMORSKA, KATARZYNA WITKOWSKA
AGNIESZKA WIŚNIEWSKA, IZA WOJNARSKA

KLASA NARCIARSTWA BIEGOWEGO I JAZDY SZYBKIEJ NA WROTKACH
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998
(OD WRZEŚNIA 2008 DO CZERWCA 2011) TRENER - MGR BEATA KULCZYŃSKA
WYCHOWAWCA KLASY - MGR MONIKA KULCZYŃSKA
W SKŁADZIE 12 UCZENNIC - IWANICKA AGNIESZKA, JAKUBISZAK MARTYNA
KONTKIEWICZ ALANA, KWARCIANA ALEKSANDRA, MORAWICKA JUSTYNA
OKOPIŃSKA WIKTORIA, SENDECKA KAROLINA, SOCHAN MARTYNA, SOLAK EWELINA
WASYL KATARZYNA, WAWRZUSISZYN MARTYNA, WICIJEWSKA KLAUDIA

KLASA NARCIARSTWA BIEGOWEGO I JAZDY SZYBKIEJ NA WROTKACH
CHŁOPCY ROCZNIK 1998
(OD WRZEŚNIA 2008 DO CZERWCA 2011) TRENER - MGR WALDEMAR KOŁCUN
WYCHOWAWCA KLASY - MGR MONIKA KULCZYŃSKA
W SKŁADZIE 15 UCZNIÓW - BAJWOLUK SEBASTIAN, KOŁODZIEJ JAKUB, KOZACZEK MATEUSZ
KRZYSZTOFIK PATRYK, KRAWCZYK TOMASZ, KUNA MATEUSZ, KUŹNIARZ KACPER
MATYJANKA KONRAD, NOWOSAD SZYMON, NOWOSAD PIOTR, SIKORA SZYMON
SIWAK DAWID, STOJANOWSKI KAROL, STOKFISZ ALEKSY, ŻÓŁKIEWSKI ŁUKASZ

KLASA PIŁKI SIATKOWEJ - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998
(OD WRZEŚNIA 2008 DO CZERWCA 2011) TRENER - MGR ANNA KUCHARSKA
WYCHOWAWCA KLASY - MGR JOANNA JADCZYSZYN
W SKŁADZIE 15 UCZENNIC - CHROMIEC KATARZYNA, CIEĆKO KATARZYNA, FALKOWSKA MONIKA
FUS AGATA, KOWALCZUK DARIA, KOWALCZUK PATRYCJA, KOZA AGATA, KRAWCZYK NATALIA
MALEC KATARZYNA, MALEC PATRYCJA, MAŁYSKA DOMINIKA, MARYŃCZAK KAROLINA
NARBDALIK ZUZANNA, PIRÓG KATARZYNA, PIWKO DOROTA, EDYTA KAŁŻYŃSKA
... GALERIA !

KLASA PIŁKI NOŻNEJ - CHŁOPCY ROCZNIK 1998
(OD WRZEŚNIA 2008 DO CZERWCA 2011) TRENER - MGR ARTUR BEŃKO
WYCHOWAWCA KLASY - MGR JOANNA JADCZYSZYN
W SŁADZIE 15 UCZNIÓW ... OD LEWEJ: TRENER - P. ARTUR BEŃKO, WITKOWSKI RAFAŁ
GARDIASZ KAROL, OBDYRKO MATEUSZ, PIWKO PATRYK, PRZEDNOWEK FILIP, WOLANIN BARTEK
BARON BARTEK, BROŻKO DAWID ... U DOŁU: WITKOWSKI MATEUSZ, KOMARNICKI OLGIERD
DACZYSZYN WOJTEK, WITKOWSKI MACIEJ, KIELAR PAWEŁ, CHROMIEC JAKUB, RUMAK ŁUKASZ

KLASA PIŁKI NOŻNEJ - CHŁOPCY ROCZNIK 1997
(OD WRZEŚNIA 2007 DO CZERWCA 2010) TRENER - MGR TOMASZ KŁOS
WYCHOWAWCA KLASY - MGR JOANNA PRZEDNOWEK
W SKŁADZIE 20 UCZNIÓW - BUKAŁA ŁUKASZ, BUKAŁA MATEUSZ, CIELNIAK KRYSTIAN
DOBROWOLSKI JAKUB, FORNALSKI DAWID, GRESZATA PATRYK, KOPER PIOTR, KOZYRA ŁUKASZ
ŁEŃ RADEK, MALEC KONRAD, MARKIEWICZ HUBERT, OZNAŃSKI JAN, PISARCZYK TOMEK
PIWOWARCZYK HUBERT, PLISZKA MICHAŁ, WASYL MACIEJ, WAŻNY WOJTEK
WIĘCŁAWSKI KAROL, WRONKA JAKUB, ZAWALNIUK ARTUR

KLASA PIŁKI SIATKOWEJ - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997
(OD WRZEŚNIA 2007 DO CZERWCA 2010) TRENER - MGR JERZY SENEJKO
WYCHOWAWCA KLASY - MGR MAŁGORZATA HAŁASA
W SKŁADZIE 16 UCZENNIC -
KAJA DOMINIK, ADRIANA DUKACZ, MAGDALENA GOSPODAREK
MAJA GÓRNICKA,
PATRYCJA KANIEWSKA, ALEKSANDRA KAŹMIERCZAK, ALEKSANDRA KIZOWSKA
KINGA MAKSIO, PATRYCJA ORLUK, MARTYNA PAROL, ANGELIKA PIWOWARCZYK
KATARZYNA PORTUŚ, IWONA ROŻEK, OKTAWIA SŁOMIANA, MAGDALENA WAŻNA, KAROLINA ŻDAN

KLASA PIŁKI NOŻNEJ - CHŁOPCY ROCZNIK 1996
(OD WRZEŚNIA 2006 DO CZERWCA 2009) TRENER - MGR ANDRZEJ NOWOSIELECKI
WYCHOWAWCA - MGR MAŁGORZATA NOWOSIELECKA
W SKŁADZIE 16 UCZNIÓW - CZERENKO MARCIN, DZIUPIŃSKI MICHAŁ, GRZYWNA DAMIAN
JONIEC BARTŁOMIEJ, JURKOWSKI SYLWESTER, KOMAN KAMIL, KOZŁOWSKI KAROL, MALEC KAMIL
MALEC ZBIGNIEW, MARYNICZ BARTOSZ, PRZEDNOWEK MICHAŁ, RECH PATRYK
SOKOŁOWSKI MATEUSZ, STOJANOWSKI DANIEL, WAWRYCA SZYMON, ZIELIŃSKI MACIEJ

KLASA PIŁKI SIATKOWEJ - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1996
(OD WRZEŚNIA 2006 DO CZERWCA 2009)
TRENER I WYCHOWAWCA KLASY - MGR IRENEUSZ HERDA
W SKŁADZIE 21 UCZENNIC - BEŃKO PAULINA, BUNDYRA MAŁGORZATA, BUNDYRA PAULINA
DUBOWIK AGATA,
DZIEDZIC NATALIA, FICHNER DOMINIKA, FUS WERONIKA, HERC KAMILA
JĘDRZEJEWSKA KATARZYNA – BIAŁA, JĘDRZEJEWSKA KATARZYNA – CZARNA
KOMINEK MAGDALENA, KUDYBA ALEKSANDRA, ŁUKA MARIA, MARIANOWSKA WERONIKA
MOKRZYCKA KAROLINA, NIEŚCIOR KAROLINA, OLENKIEWICZ KATARZYNA, PEŁYPYSZYN KINGA
PITURA PATRYCJA, SAPIECHA AGATA, TRACEWSKA ALICJA

KLASA LEKKOATLETYCZNA I NARCIARSTWA BIEGOWEGO - CHŁOPCY ROCZNIK 1995
(OD WRZEŚNIA 2005 DO CZERWCA 2008)
TRENER I WYCHOWAWCA KLASY - MGR KRZYSZTOF MANDZIUK
W SKŁADZIE 13 UCZNIÓW -
FILIP SZOPA, MACIEJ KIENCZKOWSKI, ERYK WALENTYN, AREK SMOŁA
MATEUSZ KULASZYŃŚKI, JAREK MAZUR, DAMIAN OZKAVAK, MARCIN BIAŁY, MATEUSZ WÓJCIK
MATEUSZ KIĘCZKOWSKI, JAKUB GÓRNICKI, WÓJCIK ARTUR, KAROL RADLIŃSKI

KLASA NARCIARSTWA BIEGOWEGO I JAZDY SZYBKIEJ NA ROLKACH
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1995
(OD WRZEŚNIA 2005 DO CZERWCA 2008)
TRENER I WYCHOWAWCA KLASY - MGR WALDEMAR KOŁCUN
W SKŁADZIE 10 UCZENNIC -
JUSTYNA DOMINIK, ROKSANA JĘDRZEJEWSKA, NATALIA KORDAS
KATARZYNA KORKOSZ, DIANA OZKAVAK,
EWLINA PLESKACZ, PAULA SIKORA
MARTA TOMASZCZUK, AGNIESZKA ZIELIŃSKA, MAŁGORZATA ŻÓŁKIEWSKA

KLASA PIŁKI SIATKOWEJ - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1995
(OD WRZEŚNIA 2005 DO CZERWCA 2008) TRENER - MGR JERZY SENEJKO
W SKŁADZIE 9 UCZENNIC -
KLAUDIA REJMAN, PAULINA TOWBIN, MARLENA DRZEWOSZ
KINGA KARWAŃSKA, KATARZYNA ŻUK,
MONIKA MIKSZA, IZABELA SONIAK
MAGDALENA SENDECKA, KAROLINA PISARCZYK

KLASA PIŁKI SIATKOWEJ - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1994
(OD WRZEŚNIA 2004 DO CZERWCA 2007) TRENER - MGR GRZEGORZ CHARACHAJCZUK
W SKŁADZIE 12 UCZENNIC - DIANA ROMASZKO, DOROTA NOWOSAD, KAJA GROMEK, PAULINA GŁAZ
MAJA SMOLUCH, EWA NIZIO, ADRIANA RAGAN, MARIA CIELNIAK, SARA SOBOLEWSKA
JUSTYNA WITKOWSKA, ANITA JĘDRZEJEWSKA, NASTAŁEK NATALIA

KLASA PIŁKI NOŻNEJ - CHŁOPCY ROCZNIK 1994
(OD WRZEŚNIA 2004 DO CZERWCA 2007) TRENER - MGR TOMASZ KŁOS
W SKŁADZIE 21 UCZNIÓW -
CISZEWSKI MARCIN,CZAPLA ADRIAN, GRZYWNA PAWEŁ
JĘDRZEJEWSKI DAWID,
KRÓL KAROL, KUCZYŃSKI MICHAŁ, KUŚMIERZ ERNEST, LEŃCZUK KAMIL
MAŃCZAK MATEUSZ, NOWOSAD DANIEL, NOWOSAD STEFAN, PAPUGA PATRYK
RAGAN BARTEK, RATYNA MARIUSZ, ROJEK SZYMON, WASIOŁEK PAWEŁ, WILK
MICHAŁ, WUJEC PAWEŁ, ZDZIOCH MICHAŁ, ZIELIŃSKI BARTEK, MARIANOWSKI FILIP

KLASA PIŁKI NOŻNEJ - CHŁOPCY ROCZNIK 1993
(OD WRZEŚNIA 2003 DO CZERWCA 2006) TRENER - MGR ANDRZEJ NOWOSIELECKI
W SKŁADZIE 16 UCZNIÓW -
BIAŁY PAWEŁ, CZERWONKA MACIEJ, GAŁAN ŁUKASZ
GARDIAS SEBASTIAN, GONTARZ JAKUB, KĘDRA ŁUKASZ, KUZDRA HUBERT, ŁUSZCZYK SEBASTIAN
MAŁYSZ MATEUSZ, NIEŚCIOR MATEUSZ, NOWOSAD CEZARY, SAWIAK DANIEL
SZCZERBA MATEUSZ, TRUŚ KAMIL, ZAJĄCZKOWSKI DARIUSZ, ŻOŁĄDEK KAMIL

KLASA PIŁKI SIATKOWEJ - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1993
(OD WRZEŚNIA 2003 DO CZERWCA 2006) TRENER - MGR IRENEUSZ HERDA
W SKŁADZIE 12 UCZENNIC - BEDNARZ JOANNA, BĘBNIK MAGDALENA, CZABAN PAULINA
CZERNIEWSKA ALEKSANDRA, DRZEWIŃSKA AGATA,
GARDYJAS KAMILA, JACHYMEK KAROLINA
JĘDRZEJEWSKA DIANA, JURKOWSKA ALEKSANDRA, KRAWCZYK
ALEKSANDRA
SIERPIŃSKA AGATA, SIKORA KATARZYNA

KLASA LEKKOATLET. I NARCIARSTWA BIEGOWEGO - CHŁOPCY ROCZNIK 1992
(OD WRZEŚNIA 2002 DO CZERWCA 2005)
TRENER I WYCHOWAWCA KLASY - MGR KRZYSZTOF MANDZIUK
W SKŁADZIE 17 UCZNIÓW -
CIEĆKO KRYSTIAN, DYJAK PATRYK, GŁAZ MARCIN, JAKUBIAK TOMASZ
JAREMKO MATEUSZ, KANIEWSKI MICHAŁ, KORCZYŃSKI KRYSPIN, PAROL MARCIN, PASZT SZYMON
PEŁYPYSZYN DOMINIK, PROC BARTOSZ, PRZYBYLSKI RAFAŁ, SZAWARA KAMIL
ŚWIĘCIŃSKI MACIEJ,
WAŻNY PIOTR, ZATORSKI KAMIL, ZAWIŚLAK PAWEŁ

KLASA LEKKOATLET. I NARCIARSTWA BIEGOWEGO - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1992
(OD WRZEŚNIA 2002 DO CZERWCA 2005)
TRENER I WYCHOWAWCA KLASY - MGR BEATA KULCZYŃSKA
W SKŁADZIE 18 UCZENNIC - MAGDALENA ZAWADA, JOLANTA HAŁASA, ALEKSANDRA ŁAPCZYŃSKA
ADRIANNA JĘDRZEJEWSKA, AMANDA MATWIEJSZYN, PAULINA FURMAN, KAMILA BORUCKA
ALEKSANDRA FIGURNA, DOROTA DZIUPIŃSKA, KAROLINA CZAJKA, KAROLINA CARYK
ANETA BRZOZOWSKA, JOANNA MALEC, KAROLINA JURCZYSZYN, EWA CHMIEL
KAROLINA KUŹNIARZ, PATRYCJA OZNAŃSKA, EWELINY JEDLIŃSKIEJ

KLASA PIŁKI SIATKOWEJ - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1992
(OD WRZEŚNIA 2002 DO CZERWCA 2005)
TRENER I WYCHOWAWCA KLASY - MGR JERZY SENEJKO
SKŁAD ZESPOŁU 16 UCZENNIC -
SZYMAŃSKA KAROLINA, BRANACH ANNA, DOMAŃSKA EWELINA
BRANACH BEATA, NOWOSIELECKA JOANNA, KUCZYŃSKA URSZULA, JABŁOŃSKA EWELINA
GAWĘDA KAROLINA, GIRGUŚ KAROLINA, JURCZYSZYN KARINA, BURDA MAGDALENA,
LITKOWIEC
AGNIESZKA, GABRIELIA KLIMECKA, BIELAK EWA,
GÓRNIAK KATARZYNA, MALINOWSKA IZABELA

KLASA PIŁKI SIATKOWEJ - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1991
(OD WRZEŚNIA 2001 DO CZERWCA 2004)
TRENER I WYCHOWAWCA KLASY - MGR GRZEGORZ CHARACHAJCZUK
SKŁAD ZESPOŁU - 17 UCZENNIC - CZECHOŃSKA ALEKSANDRA, DRZEWIŃSKA RÓŻA
DZUDZIŃSKA MONIKA, GAŁAN NATALIA, GRZYWNA KAROLINA, HRYNIEWIECKA ANNA
JAMROŻ MONIKA, LASOTA PAULINA, MALEC DIANA, MAZUREK SYLWIA, NOWOSAD KAROLINA
PANECZKO PAULINA, PITURA KATARZYNA, RZEŹNIK ELŻBIETA, SKOWRONEK MARTA
ŚWITKA KATARZYNA, WIŚNIEWSKA MONIKA

KLASA PIŁKI SIATKOWEJ - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1990
(OD WRZEŚNIA 2000 DO CZERWCA 2003)
TRENER I WYCHOWAWCA KLASY - MGR JERZY SENEJKO
W SKŁADZIE 18 UCZENNIC -
ANITA GARDIAS, MAGDALENA BIELECKA, MARTA PYC, EWA JAROSZ
JOANNA HAŁASA, MARLENA SZMONIEWSKA, EMILIA SAK, MARTA MACHOŚ
JOANNA LEWANDOWSKA,
PATRYCJA KOMISARCZYK, MARTA KUKIEŁKA, M. KRAWCZYK
JOANNA MAŃCZAK, KATARZYNA BAJWOLUK, KATARZYNA GOZDEK, JOANNA BORYSOWSKA
HONORATA WINNICKA, MAGDALENA TETYCH

 

 

 

 WRÓĆ DO POCZĄTKU STRONY »

 
Właściciel tej strony nie aktywował dodatku "Toplista"!
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=