Osiągnięcia ! ... w skrócie !

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
SZCZEBLA REJONOWEGO, WOJEWÓDZKIEGO i OGÓLNOPOLSKIEGO
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



♦ ROK SZKOLNY 2017 / 2018

WARSZAWA - 13-14 WRZEŚNIA 2017
OGÓLNOPOLSKI FINAŁ NESTLE CUP W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
JOANNA FUS
PIĄTĄ ZAWODNICZNĄ W MISTRZOSTWACH POLSKI !

WYNIKI INDYWIDUALNE JOANNA FUS - ROCZNIK 2006 - U 12
60 m - 8,93 s  /  SKOK W DAL - 4,37 m  /  RZUT P. PAL. - 29 m  / 600 m - 2.00,32 min

---------------------------------------------------------------------------------------------


♦ ROK SZKOLNY 2016 / 2017


GŁUCHOŁAZY - DNIA 15 - 18 CZERWCA 2017
OGÓLNOPOLSKI FINAŁ IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ
CHŁOPCÓW ROCZNIK 2004 i młodsi

GŁUCHOŁAZY - BANDEROZA 2017
IV MIEJSCE
W SKŁADZIE - MACIEJ ORZECHOWSKI, MACIEJ TETERYCZ, JAKUB TRZEŚNIOWSKI
WIKTOR KURZĘPA, PATRYK FRĄC, MICHAŁ BEŃKO
TOMASZ BEDNARCZYK, BARTOSZ KUROWSKI, MACIEJ ŁOŚ,
PAWEŁ SIKORA, TOMASZ LITWINIUK, JĘDRZEJ POMORSKI
OPIEKUNOWIE ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO i ANDRZEJ NOWOSIELECKI

ŁĘCZNA - 06 CZERWCA 2017
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ
CHŁOPCÓW ROCZNIK 2004
I MIEJSCE
W SKŁADZIE - MACIEJ ORZECHOWSKI, TOMASZ BEDNARCZYK, PATRYK FRĄC
MICHAŁ BEŃKO, BARTOSZ KUROWSKI, WIKTOR KURZĘPA, MACIEJ ŁOŚ
PAWEŁ SIKORA, MACIEJ TETERYCZ, JAKUB TRZEŚNIOWSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO

ŚWIDNIK - 27 MAJA 2017
FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - KINDER SPORT 2017 - LWZPS
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2005 - TRÓJKI SIATKARSKIE
IV MIEJSCE
W SKŁADZIE - OLIWIA WYSZYŃSKA, MAJA DĄBROWSKA
KLAUDIA DUDZIŃSKA i KLAUDIA MAJDANIK
XI MIEJSCE - ANITA MARGOL, PATRYCJA ZATURSKA, JULIA CHMIEL
OPIEKUN ZESPOŁÓW - IRENEUSZ HERDA
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004 - CZWÓRKI SIATKARSKIE
V MIEJSCE
W SKŁADZIE - JULIA SIDOR, KINGA ZBRONIEC
ALEKSANDRA BOREK, NATALIA GRABEK, JULIA PISARCZYK
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006 - DWÓJKI SIATKARSKIE
VII MIEJSCE
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO

ZAMOŚĆ - 23 MAJA 2017
  WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU

LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2004
IV MIEJSCE -
1192 PKT
W SKŁADZIE - NATALIA GRABEK, KAMILA HARBUZ, EMILIA KAZNOWSKA
OLIWIA PAWŁOWSKA, MARTYNA PRZYBYŁA, KAMILA SURMACZ
OPIEKUNOWIE ZESPOŁU
MAŁGORZATA GDAŃSKA, BEATA KULCZYŃSKA i ANNA KUCHARSKA

ZAMOŚĆ - 17 MAJA 2017
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2004 i młodsi
III MIEJSCE - CHŁOPCY

W SKŁADZIE - MACIEJ DUBAS, PATRYK FRĄC, DANIEL LIPIAN, IGOR MRÓZ
BARTŁOMIEJ PODBORNY, MATEUSZ WITKOWSKI
OPIEKUNUN - WALDEMAR KOŁCUN

ZAMOŚĆ - 25 KWIETNIA 2017
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W MINI PIŁCE RĘCZNEJ
CHŁOPCÓW ROCZNIK 2004
- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
III - IV MIEJSCE
W SKŁADZIE - MICHAŁ BEŃKO, SZYMON BUJNOWSKI, MICHAŁ CHROMIEC, MACIEJ DUBAS
PATRYK FRĄC, EMIL KOPER, BARTOSZ KUROWSKI, WIKTOR KKURZĘPA
MACIEJ ORZECHOWSKI, PAWEŁ SIKORA, MACIEJ TETERYCZ, JAKUB TRZEŚNIOWSKI
OPIEKUN - ARTUR BEŃKO


CHEŁM - 25 KWIETNIA 2017
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W MINI PIŁCE RĘCZNEJ
DZIEWCZĄT ROCZNIK 2004 - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
III - IV MIEJSCE
W SKŁADZIE - LEKSANDRA BOREK, KAMILA HARBUZ, WIKTORIA KANIOWSKA
LIVIA KRZYŻANOWSKA, SANDRA KUSIAK, WIKTORIA LEWKO, GABRIELA MACIEJKO
WIKTORIA MARYŃCZAK, HANNA PIWOWARCZYK, WIKTORIA PUŹNIAK
GABRIELA RECHULICZ, KAMILA SURMACZ, KINGA ZBRONIEC
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA


ŚWIDNIK - 23 MARCA 2017

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI SIATKÓWCE
DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2004 - CZWÓRKI SIATKARSKIE
V MIEJSCE
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA BOREK, KINGA ZBRONIEC, NATALIA GRABEK
JULIA SIDOR, ANNA PASIERB, JULIA PISARCZYK, KINGA NIEWIADOMSKA
HANNA PIWOWARCZYK, MAJA KOWALCZUK, HANNA KUŹNIARSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA

CHEŁM - 21 MARCA 2017
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI KOSZYKÓWCE
CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2004 i młodsi
IV MIEJSCE

W SKŁADZIE - TOMASZ BEDNARCZYK, MICHAŁ BEŃKO, MICHAŁ CHROMIEC
EMIL KOPER, BARTOSZ KUROWSKI, WIKTOR KURZĘPA, DANIEL LOMBER, PAWEŁ SIKORA
MACIEJ ORZECHOWSKI, MACIEJ TETERYCH, JAKUB TRZEŚNIOWSKI, MATEUSZ WITKOWSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO


CHEŁM - 20 MARCA 2017

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI KOSZYKÓWCE

DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2004 i młodsze
III MIEJSCE

W SKŁADZIE - HANNA PIWOWARCZYK, KAMILA HARBUZ, WIKTORIA LEWKO
WIKTORIA KANIOWSKA, ALEKSANDRA BOREK, GABRIELA MACIEJKO, KINGA ZBRONIEC
WIKTORIA MARYŃCZAK, LIVIA KRZYŻANOWSKA
KAMILA SURMACZ, SANDRA KUSIAK, WIKTORIA PUŹNIAK

OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA


TOMASZÓW LUBELSKI - 14 MARCA 2017
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

ROCZNIK 2004 - CZWÓRKI SIATKARSKIE
II MIEJSCE
W SKŁADZIE - PAWEŁ SIKORA, DANIEL KUROWSKI, MACIEJ ORZECHOWSKI
JAKUB TRZEŚNIOWSKI, MATEUSZ WITKOWSKI, DANIEL LOMBER, WIKTOR KURZĘPA
TOMASZ BEDNARCZYK, MICHAŁ BEŃKO, MICHAŁ CHROMIEC
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO


CHEŁM - 04 MARCA 2017
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

CHEŁM 2017
JOANNA FUS
MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA !
W KATEGORI DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006 i młodsze
OPIEKUN - MAŁGORZATA GDAŃSKA

BIAŁKA TATRZAŃSKA - 02-03 MARCA 2017

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ W POLSCE W NARCIARSTWIE BIEGOWY
M !

W DNIACH 02-03 MARCA 2017 ROKU W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ ODBYŁY SIĘ
VII OGÓLNOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W NARCIARSTWIE BIEGOWYM.

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY RYWALIZOWALI W TRZECH KATEGORIACH WIEKOWYCH:
KLASY IV, KLASY V I KLASY VI.
PODCZAS IGRZYSK ROZEGRANO TRZY KONKURENCJE: BIEG STYLEM KLASYCZNYM,
BIEG STYLEM DOWOLNYM I DRUŻYNOWE BIEGI SZTAFETOWE.
OPRÓCZ KLASYFIKACJI INDYWIDUALNYCH PROWADZONA BYŁA TAKŻE KLASYFIKACJA
SZKÓŁ, GDZIE 12 NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW W DANEJ KONKURENCJI ZDOBYWAŁO
PUNKTY DLA SZKOŁY.
W WYNIKU PRZEPROWADZONYCH TRZYDNIOWYCH ZAWODÓW , ZWYCIĘZCĄ W KATEGORII
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH OKAZAŁA SIĘ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
W TOMASZOWIE LUBELSKIM Z DOROBKIEM 152 PKT.

DRUGIE MIEJSCE - ZSP W ISTEBNEJ / WOJ. ŚLĄSKIE - 142 PKT,
TRZECIE - SP KOŚCIELISKO / WOJ. MAŁOPOLSKIE - 127 PKT.


NAJLEPIEJ ZAPREZENTOWALI SIĘ:
WERONIKA JUZELUK - KLASA VB - DWA ZŁOTE MEDALE i SREBRO !
SZYMON BEŁZ - KLASA VB - ZŁOTO, SREBRO i BRĄZ !
EMIL KOPER  - KLASA VI B - DWA MEDALE BRĄZOWE.

DODATKOWO DRUŻYNA DZIEWCZĄT W SKŁADZIE:
KAMILA HARBUZ, WIKTORIA LEWKO, WERONIKA ŁYSKO i WERONIKA JUZELUK
ZDOBYŁY SREBRNY MEDAL W BIEGU SZTAFETOWYM 4 x 2 KM !

W BIEGU SZTAFETOWYM DRUŻYNA CHŁOPCÓW ZAJĘŁA 3 MIEJSCE !
W SKŁADZIE - EMIL KOPER, KAJETAN KULCZYŃSKI, MACIEJ DUBAS i SZYMON BEŁZ !

NAUCZYCIELAMI NARCIARZY W KLASACH SPORTOWYCH JEST PANI BEATA KULCZYŃSKA
I PAN WALDEMAR KOŁCUN,
A TRENERAMI KLUBOWYMI PAN HENRYK OSTRYKIEWICZ
I PANI EWA KORKOSZ.

WYNIKI WSZYSTKICH REPREZENTANTÓW

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 NA VII OGÓLNOPOLSKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
BIAŁKA TATRZAŃSKA 2017

SZYMON BEŁZ - KLASA VB
1 MIEJSCE W STYLU DOWOLNYM, 2 MIEJSCE W STYLU KLASYCZNYM, 3 W SZTAFECIE
MACIEJ DUBAS - KLASA VIB
6 W STYLU DOWOLNYM, 11 W KLASYKU, 3 W SZTFECIE
BARTOSZ KITA - KLASA VB - 7 W STYLU DOWOLNYM, 22 W KLASYKU
MICHAŁ NIZIO - KLASA IVC - ODPOWIEDNIO 19 i 12 MIEJSCE
TYMON WAWRZUSISZYN - KLASA VB - ODPOWIEDNIO 16 i 17 MIEJSCE
WERONIKA JUZELUK - KLASA VB
1 MIEJSCE W STYLU DOWOLNYM, 1 W STYLU KLASYCZNYM i 2 W SZTFECIE !
WERONIKA ŁYSKO - KLASA VB
5 MIEJSCE W STYLU DOWOLNYM, 4 W KLASYKU i 2 W SZTAFECIE
KAROLINA KUĆ - KLASA VB
4 MIEJSCE STYLEM DOWOLNYM i 7 MIEJSCE W STYLU KLASYCZNYM !
MARTYNA WIĘCŁAWEK - KLASA VD - ODPOWIEDNIO 13 i 14 MIEJSCE
EMIL KOPER - KLASA VI B
3 MIEJSCE W DOWOLNYM, 10 W KLASYKU i 3 MIEJSCE W SZTAFECIE
KAJETAN KULCZYŃSKI - KLASA VIB - 7 i 17 MIEJSCE i 3 MIEJSCE W SZTAFECIE
BARTŁOMIEJ PODBORNY - KLASA VIB - 24 i 23 MIEJSCE
KAMILA HARBUZ - KLASA VIB - 7 i 10 MIEJSCE ORAZ 2 W SZTFECIE
WIKTORIA LEWKO - KLASA VIB - 8 i 14 MIEJSCE ORAZ 2 W SZTAFECIE


ZAMOŚĆ - 16 LISTOPAD 2016
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETACH PŁYWACKICH 8 x 25 m
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW ROCZNIK 2004 i młodsi
IV MIEJSCE -
ZESPÓŁ CHŁOPCÓW
W SKŁADZIE - SZYMON BEŁZ, JAKUB JAKUBIAK, MAKSYMILIAN JONIEC, JAKUB KOSTECKI
KAJETAN KULCZYŃSKI, MIKOŁAJ KUSTRZYK, JAKUB LOMBER, PAWEŁ SIKORA
KUBA ZIOBER, WOJCIECH WILCZYŃSKI
VII MIEJSCE
- ZESPÓŁ DZIEWCZĄT
W SKŁADZIE - MAJA DĄBROWSKA, SARA DZIEWICZKIEWICZ, AMELIA KOCHAN
OLIWIA PAWŁOWSKA, JULIA PISARCZYK, MARTYNA PRZYBYŁA, JULIA SIDOR
KAMILA SOKOŁOWSKA, LILLI WÓJCIK, OLIWIA WYSZYŃSKA
OPIEKUNOWIE - ARTUR BEŃKO i BEATA KULCZYŃSKA

JANÓW LUBELSKI - 26 PAŹDZIERNIK 2016
III MIEJSCE
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3
WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

ZA ROK SZKOLNY 2015/2016 - IGRZYSKA
... NAGRODY ODEBRALI ... DYREKTOR NASZEJ SZKOŁY - P. LESZEK KODYMOWSKI
oraz TOMASZ KŁOS, ARTUR BEŃKO i MAŁGORZATA GDAŃSKA

TOMASZÓW LUBELSKI - 25 PAŹDZIERNIK 2016
WOJEWÓDZKIE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW

ROCZNIK 2004 i młodsi
II MIEJSCE - CHŁOPCY
(8 x 1000 m)
W SKŁADZIE - DANIEL LOMBER, BARTOSZ KUROWSKI, MICHAŁ REMIZOWSKI, IGOR MRÓZ
MACIEJ DUBAS, BARTŁOMIEJ PODBORNY, DANIEL LIPIAN, SZYMON BEŁZ, BARTEK DZIRBA
OPIEKUNOWIE - ARTUR BEŃKO i WALDEMAR KOŁCUN
V MIEJSCE - DZIECZĘTA (8 x 800 m)
W SKŁADZIE - KAROLINA KUĆ, WERONIKA ŁYSKO, KAMILA HARBUZ, KAMILA SURMACZ
WIKTORIA LEWKO, NATALIA GRABEK, JOANNA FUS, EMILIA KAZNOWSKA
OPIEKUNOWIE - ANNA KUCHARSKA, BEATA KULCZYŃSKA i MAŁGORZATA GDAŃSKA


ADAMÓW - 11 PAŹDZIERNIK 2016
INDYWIDUALME MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH -
ADAMÓW 2016
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006 - dys. 600 m
I MIEJSCE - WERONIKA ŁYSKO ... MISTRZYNI WOJEWÓDZTWA !
II MIEJSCE - JOANNA FUS ... VICEMISTRZYNI
... TRENER WERONIKI - BEATA KULCZYŃSKA, JOANNY - MAŁGORZATA GDAŃSKA

MARIA GITA
- 10 MIEJSCE / rocz. 2006, KAROLINA KUĆ - 10 MIEJSCE/ rocz. 2005
MIKOŁAJ PROKOPISZYN
- 10 MIEJSCE / rocz. 2006
PUNKTACJA ZESPOŁOWA
DZIEWCZĘTA - I MIEJSCE, CZŁOPCY - XI MIEJSCE


------------------------------------------------------------------------------------------


» ROK SZKOLNY 2015/2016


... 3 MIEJSCE (357,0 PKT
... bez sztafet)
WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. LUBELSKIEGO
ZA ROK SZKOLNY 2015 - 2016

HRUBIESZÓW - 20 MAJA 2016
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ
CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2003 i MŁODSI
II MIEJSCE

W SKŁADZIE - BARTŁOMIEJ PLESKACZ, ALEKSANDER ŚRÓTWA, PAWEŁ SIKORA
MARCIN GONTARZ, TOMASZ BEDNARCZYK, DANIEL LOMBER, MACIEJ TETERYCZ
WIKTOR KURZĘPA, SZYMON MALEC, BARTOSZ KUROWSKI i JAKUB TRZEŚNIOWSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS i ARTUR BEŃKO

PUŁAWY - 19 MAJA 2016
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
CHŁOPCÓW i DZIEWCZĄT ROCZNIK 2003 i MŁODSI
V MIEJSCE - CHŁOPCY (1073 PKT)

W SKŁADZIE - PIOTR GRAD, JAKUB PAKUŁA, MATEUSZ KRAWCZYK, BARTŁOMIEJ PLESKACZ
JAKUB GÓRA, MATEUSZ ŁYSKI i JAKUB MROZIK
OPIEKUN - KRZYSZTOF MANDZIUK
IX MIEJSCE - DZIEWCZĘTA

W SKŁADZIE - KARINA PROBOLA, MARTYNA NIZIO, WIKTORIA LEGEŻYŃSKA
ALEKSANDRA LATOS, WERONIKA KORNAGA, EMILIA KAZNOWSKA i OLIWIA PĄK
OPIEKUN - MAŁGORZATA GDAŃSKA


ŚWIDNIK - 07 MAJA 2016
WOJEWÓDZKI FINAŁ TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
KINDER SPORT 2016
O MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
KATEGORIA - KLASA 5 - trójki siatkarskie
IV MIEJSCE - ALEKSANDRA BOREK, NATALIA GRABEK i KINGA ZBRONIEC
XII MIEJSCE - ANNA PASERB, MAJA KOWALCZUK i JULIA PISARCZYK
OPIEKUN ZESPOŁÓW - ANNA KUCHARSKA
KATEGORIA - KLASA 4 - dwójki siatkarskie
XI, XII i XV MIEJSCE - OPIEKUN ZESPOŁÓW - IRENEUSZ HERDA
KATEGORIA - KLASA 6 - czwórki siatkarskie
VI MIEJSCE - OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO

TOMASZOWA LUBELSK
ZAMOŚĆ - 12 KWIETNIA 2016

FINAŁ WOJEWÓDZKICH ZAWODÓW W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 2004 - U12
"Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU"
III MIEJSCE

W SKŁADZIE - MATEUSZ WITKOWSKI, DANIEL LOMBER, MACIEJ ORZECHOWSKI
MICHAŁ BEŃKO, MACIEJ TETERYCZ, WIKTOR KURZĘPA, TOMEK BEDNARCZYK
PAWEŁ SIKORA, BARTEK KUROWSKI, JAKUB TRZEŚNIOWSKI
... najlepszy bramkarz turnieju - Jakub Trześniowski

OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO


LUBLIN - 14 MARCA 2016
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2003 i 2004
IV MIEJSCE - CHŁOPCY ROCZNIK 2003
W SKŁADZIE - BARTŁOMIEJ PLESKACZ, JAKUB GÓRA, PIOTR GRAD, ALEKSANDER ŚRÓTWA
JAKUB MROZIK, JAKUB PAKUŁA, MATEUSZ ŁYSKO, MATEUSZ KRAWCZYK, DOMINIK KUŹNIARZ
MICHAŁ CHROMIEC, MICHAŁ KOZYRA, MICHAŁ WRÓBEL, BŁAŻEJ BURY
OPIEKUN ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK i TOMASZ KŁOS


KRASNYSTAW - 09 MARCA 2016
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2003 i 2004
III MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003
W SKŁADZIE - WERONIKA KORNAGA, JUSTYNA ROMANOWSKA, MICHALINA HAŁASA, OLIWIA PĄK
ALEKSANDRA MAC, WIKTORIA WALENTYN, MARTYNA NIZIO, WIKTORIA LEGEŹYŃSKA
ALEKSANDRA LATOS, PATRYCJA KOSTRUBIEC , HANNA PIWOWARCZYK, KARINA STANIEWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA


ŚWIDNIK - 02 MARCA 2016
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
 ROCZNIK 2003 i 2004

III MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004 - trójki siatkarskie
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA BOREK, JULIA SIDOR, NATALIA GRABEK, KINGA ZBRONIEC
MAJA KOWALCZUK, ANNA PASIERB, JULIA PISARCZYK
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA
III MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003 - czwórki siatkarskie
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA ŻOŁĄDEK, NATALIA OSTROMĘCKA, WERONIKA WOŁOSZYN
ALICJA JABŁOŃSKA, KATARZYNA MIZIUK, NATALIA MOKRZYŃSKA, JULIA NIEŚCIOR
PATRYCJA POLAK, ADA PROKOPISZYN
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO


TOMASZÓW LUBELSKI - 11 LUTY 2016
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI SIATKÓWCE CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2004
III MIEJSCE
- CHŁOPCY ROCZNIK 2004 - trójki siatkarskie
W SKŁADZIE - MACIEJ TETERYCH, TOMASZ BEDNARCZYK, DANIEL LOMBER,PAWEŁ SIKORA
MACIEJ ORZECHOWSKI, BARTOSZ KUROWSKI, JAKUB TRZEŚNIOWSKI, BŁAŻEJ KORZAN
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO


ZAMOŚĆ - 27 LISTOPADA 2015
REJONOWE ZAWODY W SZTAFETACH PŁYWACKICH DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2003 i młodsi
V MIEJSCE CHŁOPCÓW i VI MIEJSCE DZIEWCZĄT

W SKŁADZIE - KAJETAN KULCZYŃSKI, PAWEŁ SIKORA, SZYMON BUJNOWSKI, BŁAŻEJ BURY
JAKUB FUS, SZYMON MALEC, JAKUB JAKUBIAK, JAKUB SAWKA
W SKŁADZIE - OLIWIA WYSZYŃSKA, KAMILA SOKOŁOWSKA, WIKTORIA WALENTYN
MAJA DĄBROWSKA, KASIA MIZIUK, JULIA PISARCZYK, JULIA SIDOR
MARTYNA PRZYBYŁA, LILIA WÓJCIK
OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW - ARTUR BEŃKO i ANNA KUCHARSKA


LUBARTÓW - 20 PAŹDZIERNIKA 2015
WOJEWÓDZKIE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2003 i młodsi - IGRZYSKA SZS
II MIEJSCE - CHŁOPCÓW (8x1000m)
W SKŁADZIE - BARTŁOMIEJ PLESKACZ, MACIEJ ORZECHOWSKI, JAKUB MROZIK
PIOTR GRAD, JAKUB GÓRA, MATEUSZ KRAWCZYK, MATEUSZ ŁYSKO
JAKUB PAKUŁA i DANIEL LOMBER
VIII MIEJSCE - DZIEWCZĄT (8x800m)
W SKŁADZIE - NATALIA GRABEK, WERONIKA ŁYSKO, WERONIKA KORNAGA
KAMILA HARBUZ, SANDRA ŚWIDEREK, MARTYNA NIZIO, KARINA PROBOLA
KAROLINA KUĆ, MARTYNA PRZYBYŁA
OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW
MAŁGORZATA GDAŃSKA, BEATA KULCZYŃSKA i KRZYSZTOF MANDZIUK

ADAMÓW - 07 PAŹDZIERNIKA 2015
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - ADAMÓW 2015

WYNIKI
 III MIEJSCE - MACIEJ ORZECHOWSKI (ROCZ. 2004), VI MIEJSCE - WERONIKA ŁYSKO (ROCZ. 2005)
IX - KAROLINA KUĆ (2005), IX - BARTŁOMIEJ PLESKACZ (2003)
XIII - DAMIEL LOMBER (2004), XV - MARTYNA NIZIO (2003)
W PUNKTACJI DRUŻYNOWEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
W KATEGORII DZIEWCZĄT / II MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI (44 PKT)
W KATEGORII CHŁOPCÓW / IV-V MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI (45 PKT)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



» ROK SZKOLNY 2014/2015
... 5 MIEJSCE (424,0 PKT)
WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. LUBELSKIEGO


KRAKÓW - dn. 02-05 LIPCA 2015
OGÓLNOPOLSKI FINAŁ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT KINDER+SPORT KRAKÓW 2015
DZIEWCZĘTA rocz. 2002 / czwórki siatkarskie
W SKŁADZIE - MARTYNA SIELEWICZ, GABRIELA MAJDAŃSKA, GABRIELA ORLUK
MAGDALENA BARTOSZEK, GABRIELA NIZIO
MIEJSCE - XXXVII
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA


PUŁAWY - 02 CZERWCA 2015
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETACH BIEGOWYCH
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW -
ROCZNIK 2002 i młodsi
IV MIEJSCE - SZTAFETA 4 x 100 m CHŁOPCÓW - 55,07 s
W SKŁADZIE - JAKUB SIATARCZYK, JAKUB PAKUŁA, MACIEJ STOŻEK, JAKUB PIWKO
IX MIEJSCE - SZTAFETA SZWEDZKA CHŁOPCÓW - 2:51,80
W SKŁADZIE - JAKUB WAWRZUSISZYN, ERYK BRODOWSKI, HUBERT WOŚ
V MIEJSCE - SZTAFETA SZWEDZKA DZIEWCZĄT - 2:49,02
 SKŁADZIE - KARINA PROBOLA, KINGA ŁUSZCZYK, WERONIKA NIEŚCIOR, MARTYNA NIZIO
OPIEKUN ZESPOŁÓW - MAŁGORZATA GDAŃSKA

CHEŁM - 28 MAJA 2015
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2002 i młodsi
II MIEJSCE
W SKŁADZIE - MIKOŁAJ SIELEWICZ, JAKUB WAWRZUSISZYN, HUBERT WOŚ, MACIEJ STOŻEK
DAMIAN JAROSZ, BARTŁOMIEJ PLESKACZ, SEBASTIAN RÓŻYCKI, JAKUB PIWKO
MAKSYMILIAN ECKER, JAKUB SITARCZYK, SZYMON ZIEMBIŃSKI i JAKUB UMIŃSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI

ZAMOŚĆ - 20 MAJA 2015
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW -
ROCZNIK 2002 i młodsi
III MIEJSCE CHŁOPCÓW
- 1102 pkt
W SKŁADZIE - JAKUB SIATARCZYK, JAKUB PAKUŁA, JAKUB WAWRZUSISZYN
MACIEJ STOŻEK, ERYK BRODOWSKI, JAKUB PIWKO
VII MIEJSCE DZIEWCZĄT -1161 pkt
W SKŁADZIE - KARINA PROBOLA, KINGA ŁUSZCZYK, WERONIKA NIEŚCIOR
MARTYNA NIZIO, WERONIKA KORNAGA, ALEKSANDRA LATOS
OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW - ANDRZEJ NOWOSIELECKI i MAŁGORZATA GDAŃSKA

  ŚWIDNIK - 16 MAJA 2015
WOJEWÓDZKI FINAŁ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT KINDER+SPORT 2015
ROCZNIK 2002 (WZPS Lublin)
II MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA rocz. 2002 / czwórki siatkarskie
W SKŁADZIE - MARTYNA SIELEWICZ, GABRIELA MAJDAŃSKA, GABRIELA ORLUK
MAGDALENA BARTOSZEK, GABRIELA NIZIO
... AWANS DO FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI (Kraków dn. 2-5 lipca 2015)
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA

ZAMOŚĆ - 11 MAJA 2015
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW -
ROCZNIK 2002 i młodsi
REKORD SZKOŁY DZIEWCZĄT W BIEGU NA 60 m - KINGA ŁUSZCZYK ... 8,06s !
WYRÓWNANY REKORD SZKOŁY CHŁOPCÓW NA 60 m JAKUBA SITARCZYKA - 8,00s !

ZAMOŚĆ - 11 MAJA 2015
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFECIE 4 x100 m
DZIEWCZĄT -
ROCZNIK 2002 i młodsi
IV MIEJSCE DZIEWCZĄT / W SKŁADZIE - MAGDALENA BARTOSZEK, GABRIELA NIZIO
GABRIELA ORLUK, WERONIKA KORNAGA

ZAMOŚĆ - 13 KWIETNIA 2015
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
ROCZ. 2002 i 2003
II MIEJSCE
W SKŁADZIE - ERYK BRODOWSKI, MACIEJ STOŻEK, MIKOŁAJ SIELEWICZ, JAKUB WAWRZUSISZYN
JAKUB SITARCZYK, SEBASTIAN PIÓRO, JAKUB PIWKO, HUBERT WOŚ, DAMIAN JAROSZ
MAKSYMILIAN ECKER, MICHAŁ GUMIENIAK, SZYMON HYPIAK
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI

LUBLIN - 17 MARCA 2015
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
ROCZ. 2002 i 2003
V MIEJSCE
W SKŁADZIE - ERYK BRODOWSKI, MACIEJ STOŻEK, MIKOŁAJ SIELEWICZ, JAKUB WAWRZUSISZYN
JAKUB SITARCZYK, JAKUB FERENC, SEBASTIAN PIÓRO, JAKUB PIWKO, JAKUB MROZIK
HUBERT WOŚ, JAKUB GÓRA, MAKSYMILIAN ECKER, MICHAŁ GUMIENIAK, SZYMON HYPIAK
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI

BIAŁKA TATRZAŃSKA - 06-08 MARCA 2015
OGÓLNOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BIEGACH NARCIARSKICH
BIAŁKA TATRZAŃSKA 2015
W DNIACH 06-08.03.2015 ROKU UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY WZIELI UDZIAŁ
W OGÓLNOPOLSKICH IGRZYSKACH MŁODZIEZY SZKOLNEJ W BIEGACH NARCIARSKICH.
UCZNIOWIE NASI RYWALIZOWALI NA TRASACH BIEGOWYCH W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ.
SZKOŁĘ REPREZENTOWAŁO 13 UCZNIÓW OD KLASY III DO IV-TEJ.
W PIERWSZYM DNIU ZAWODÓW W STYLU KLASYCZNYM NASI UCZNIOWIE ZMAGALI SIĘ NA DYSTANSIE
2 KM (ROCZNIKI 2002 i 2003) i 1 KM (ROCZNIKI 2004 i MŁODSI). W TYM DNIU NAJLEPIEJ
ZAPREZENTOWAŁ SIĘ BARTOSZ CIELNIAK (KLASA 6C), KTÓRY ZAJĄŁ TRZECIE MIEJSCE; TUŻ Z NIM
NA CZWARTYM MIEJSCU SWÓJ BIEG UKOŃCZYŁ JAKUB FERENC (KLASA 6C).
W DRUGIM DNIU ODBYŁY SIĘ BIEGI W STYLU DOWOLNYM i UCZNIOWIE MIELI DO POKONANIA
ODPOWIEDNIO 3 KM, A NAJMŁOSI 1 KM. W KATEGORII KLAS SZÓSTYCH BRĄZOWY MEDAL IGRZYSK
WYWALCZYŁ JAKUB FERENC. ZWIEŃCZENIEM ZAWODÓW I DUŻYM SUKCESEM NASZEJ SZKOŁY
BYŁY BIEGI TRZECIEGO DNIA, GDZIE SZKOŁY STARTOWAŁY W BIEGACH SZTAFETOWYCH.
NA PIERWSZYM MIEJSCU SWOJĄ SZTAFETĘ UKOŃCZYLI I ZŁOTYMI MEDALISTAMI
IGRZYSK ZOSTALI CHŁOPCY, KTÓRZY STARTOWALI W SKŁADZIE:
MICHAŁ GUMIENIAK, BARTOSZ CIELNIAK, DAWID NABRDALIK i JAKUB FERENC
(WSZYSCY SĄ UCZNIAMI KLASY 6C).
W KLASYFIKACJI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, GDZIE SKLASYFIKOWANO ŁĄCZNIE 51 SZKÓŁ
Z CAŁEJ POLSKI, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
ZAJĘŁA TRZECIE MIEJSCE W POLSCE.
MIEJSCA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW:
KATEGORIA CHŁOPCY 2002
BARTOSZ CIELNIAK / 6C - 3 MIEJSCE 2 KM CL i 6 MIEJSCE 3 KM F; 1 MIEJSCE W SZTAFECIE,
JAKUB FERENC / 6C - 4 MIEJSCE 2 KM CL i 3 MIEJSCE 3 KM F; 1 MIEJSCE W SZTAFECIE,
MICHAŁ GUMIENIAK / 6C - 10 MIEJSCE 2 KM CL i 10 MIEJSCE 3 KM F; 1 MIEJSCE W SZTAFECIE,
DAWID NABRDALIK / 6C - 17 MIEJSCE 2 KM CL i 18 MIEJSCE 3 KM F; 1 MIEJSCE W SZTAFECIE.
KATEGORIA DZIEWCZĘTA 2002
WERONIKA NIEŚCIOR / 6C - 23 MIEJSCE 2 KM CL i 15 MIEJSCE 3 KM F; 10 MIEJSCE W SZTAFECIE,
NATALIA KOWALCZUK / 6C - 26 MIEJSCE 2 KM CL i 23 MIEJSCE 3 KM F; 10 MIEJSCE W SZTAFECIE,
KATEGORIA DZIEWCZĘTA 2003
KARINA PROBOLA / KLASA 5D - 7 MIEJSCE 2 KM CL i 7 MIEJSCE 3 KM F; 10 MIEJSCE W SZTAFECIE,
KATEGORIA CHŁOPCY 2004
KAJETAN KULCZYŃSKI / KLASA 4B - 12 MIEJSCE 1 KM CL i 10 MIEJSCE 1 KM F,
TYMON WAWRZUSISZYN / KLASA 3 C - 15 MIEJSCE 1 KM CL i 16 MIEJSCE 1 KM F,
SZYMON BEŁZ / KLASA 3C - 17 MIEJSCE 1 KM CL i 14 MIEJSCE 1 KM F,
KATEGORIA DZIEWCZĘTA 2004
KAMILA HARBUZ / KLASA 4C - 11 MIEJSCE 1 KM CL i 7 MIEJSCE 1 KM F,
WIKTORIA LEWKO / KLASA 4C - 15 MIEJSCE 1 KM CL i 10 MIEJSCE 1 KM F,
HANNA PIWOWARCZYK / KLASA 4C - 18 MIEJSCE 1 KM CL.

KRASNYSTAW - 25 LUTY 2015
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
ROCZ. 2002 i 2003
III MIEJSCE
W SKŁADZIE - BARTOSZEK MAGDALENA, NIZIO GABRIELA, MAJDAŃSKA GABRIELA
SIELEWICZ MARTYNA, EWELINA KAWA, MARTYNA NIZIO, GABRIELA ORLUK
WERONIKA ZARĘBA, SANDRA ŚWIDEREK, EMILIA SEMCZUK
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA

OPOLE LUBELSKIE - 27 STYCZNIA 2015
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ
DZIEWCZĄT - ROCZ. 2002 i 2003
 III MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA ROCZ. 2002 (czwórki siatkarskie)
W SKŁADZIE - BARTOSZEK MAGDALENA, GRABEK NIKOLETTA, KOZAK OLIWIA
MAC WIKTORIA, NIZIO GABRIELA, MAJDAŃSKA GABRIELA, ORLUK GABRIELA, PYŹ ZUZANNA
SIELEWICZ MARTYNA, ŚWIDEREK SANDRA
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA
V MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZ. 2003 (trójki siatkarskie)
W SKŁADZIE - ALICJA JABŁOŃSKA, ALEKSANDRA ŹOŁĄDEK, PATRYCJA PALAK
KATARZYNA MIZIUK, NIKOLA MOKRZYŃSKA, NATALIA OSTROMENCKA
WERONIKA WOŁOSZYN, JULIA NIEŚCIOR
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO

TOMASZÓW LUBELSKI - 13 STYCZNIA 2015
REJONOWA IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ
CHŁOPCÓW - ROCZNIK 2003
II MIEJSCE
- CHŁOPCY ROCZ. 2003 (trójki siatkarskie)
W SKŁADZIE - MIKOŁAJ BURDA, MARCIN GONTARZ, ALEKSANDER ŚRÓTWA, BARTŁOMIEJ PLESKACZ
JAKUB GÓRA, JAKUB MROZIK, MICHAŁ WRÓBEL, MATEUSZ ŁYSKO, SZYMON SMOLIŃSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS i KRZYSZTOF MANDZIUK

ZAMOŚĆ - 24 LISTOPADA 2014
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETACH PŁYWACKICH 8 x 25m
V MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - JULIA SIDOR, JULIA PISARCZYK, WERONIKA ZARĘBA, OLIWIA CHLEBICKA
NATALIA KOWALCZYK, MAGDALENA OZIMEK, KINGA GWIAZDOWSKA
WIKTORIA WALENTYN, rez. OLIWIA PAWŁOWSKA, MARTYNA PRZYBYŁA
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA
V MIEJSCE - CHŁOPCY
W SKŁADZIE - SZYMON BUJNOWSKI, PAWEŁ SIKORA, JAKUB FUS, PIOTR MICEK, SZYMON MAŁKA
BŁAŻEJ BURY, KAJETAN KULCZYŃSKI, REMIGIUSZ CHMIELEWSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI

LUBARTÓW - 15 PAŹDZIERNIKA 2014
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ CHŁOPCÓW
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
ROCZNIK 2002/2003
VII MIEJSCE - CHŁOPCY (sztafeta 8 x 1000 m)
W SKŁADZIE -  BARTŁOMIEJ PLESKACZ, MAKSYMILIAN ECKER, JAKUB SITARCZYK
ERYK BRODOWSKI, BARTOSZ CIELNIAK, JAKUB WAWRZUSISZYN
MICHAŁ GUMIENIAK, ALEKSANDER ŚRÓTWA
OPIEKUNOWIE ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN, ANDRZEJ NOWOSIELECKI

ADAMÓW - 07 PAŹDZIERNIKA 2014
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH -
ADAMÓW 2014
WYNIKI:
DZIEWCZĘTA ROCZ. 2004 (600 m) - 17 MIEJSCE - KAMILA HARBUZ
20 - ALEKSANDRA LATOS, 39 - OLIWIA PAWŁOWSKA, 48 - EMILIA KAZNOWSKA, 59 - WIKTORIA LEWKO
CHŁOPCY ROCZ. 2004 (800 m) - 4 MIEJSCE - MACIEJ ORZECHOWSKI
26 - DANIEL LAMBER, 40 - MATEUSZ WITKOWSKI, 43 - MACIEJ DUBAS
DZIEWCZĘTA ROCZ. 2003 (800 m) - 9 MIEJSCE - MARTYNA NIZIO
CHŁOPCY ROCZ. 2003 (1000 m) - 24 MIEJSCE - ALEKSANDER ŚRÓTWA
26 - JAKUB MROZIK, 27 - JAKUB PAKUŁA, 54 - JAKUB GÓRA
DZIEWCZĘTA ROCZ. 2002 (800 m) - 7 MIEJSCE - MARTYNA SIELEWICZ, 34 - WERONIKA ZARĘBA
CHŁOPCY ROCZ. 2002 (1000 m) - 28 MIEJSCE - JAKUB WAWRZUSISZYN
31 - BARTOSZ CIELNIAK, 50 - JAKUB FERENC
W PUNKTACJI DRUŻYNOWEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
W KATEGORII DZIEWCZĄT - VI MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI (35 PKT)
W KATEGORII CHŁOPCÓW - IX MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI (28 PKT)

TOMASZÓW LUBELSKI - 02 PAŹDZIERNIKA 2014
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĄT
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
ROCZNIK 2002/2003
III MIEJSCE - DZIEWCZĘTA (sztafeta 8 x 800 m)
W SKŁADZIE - WERONIKA ZARĘBA, KAMILA HARBUZ, NIKOLA GRABEK
MARTYNA NIZIO, NATALIA KOWALCZUK, KARINA PROBOLA, OLIWIA CHLEBICKA
MARTYNA SIELEWICZ, rez. JULIA DOROSZ
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA, IRENEUSZ HERDA, MAŁGORZATA GDAŃSKA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» ROK SZKOLNY 2013/2014
... 2 MIEJSCE (545, PKT)
WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. LUBELSKIEGO

LUBLIN - 05 CZERWCA 2014
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETACH SZWEDZKICH
i SZTAFETACH 4 x100 m DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW -
ROCZNIK 2001-2002
II MIEJSCE - SZTAFETA SZWEDZKA DZIEWCZĄT - 2:43,44 s
W SKŁADZIE - KINGA ŁUSZCZYK, ZUZANNA MANDZIUK, MONIKA SKINDER, MARTYNA SIELEWICZ
II MIEJSCE -
SZTAFETA CHŁOPCÓW (4 x 100 m) - 53,26 s
W SKŁADZIE - ARKADIUSZ SZULIK, KRYSTIAN ANTOSZAK, DAWID WĘGRZYN, MIKOŁAJ KRAJCARZ
IV MIEJSCE - SZTAFETA SZWEDZKA CHŁOPCÓW - 2:33,46 s
W SKŁADZIE - MICHAŁ POLKOWSKI, DAWID CIEĆKO, DANIEL PIOWOWARCZYK
PIOTR KRAWCZYK, rez. EMIL PLESKACZ
VIII MIEJSCE - SZTAFETA DZIEWCZĄT (4 x 100 m) - 59,33 s
W SKŁADZIE - KARINA PROBOLA, WERONIKA SZALUŚ, KLAUDIA TOR, JULIA KUĆ
OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW - WALDEMAR KOŁCUN i BEATA KULCZYŃSKA

ŁĘCZNA - 04 CZERWCA 2014
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ
CHŁOPCÓW -
ROCZNIK 2001-2002
V MIEJSCE
W SKŁADZIE - KACPER KAPUŚNIAK, MIKOŁAJ SIELEWICZ, DAMIAN JAROSZ, MAKSYMILIAN ECKER
PIOTR KRAWCZYK, ŁUKASZ KRYJAK, JAKUB MARCOLA, DANIEL PIWOWARCZYK, MICHAŁ POLKOWSKI
GRZEGORZ SŁOBODA, WOJCIECH WÓJCIK, WOŚ HUBERT
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO i ANDRZEJ NOWOSIELECKI

PUŁAWY - 02 CZERWCA 2014
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW -
ROCZNIK 2001-2002
IV MIEJSCE - DZIEWCZĘTA (1113 PKT)
W SKŁADZIE - MONIKA SKINDER, MARTYNA SIELEWICZ, MAGDALENA KUŚMIERZ
PATRYCJA SZCZERBA, PATRYCJA ZBRONIEC, ZUZANNA MANDZIUK
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA
V MIEJSCE - CHŁOPCY (1008 PKT)
W SKŁADZIE - ARKADIUSZ SZULIK, PIOTR KRAWCZYK, KRYSTIAN ANTOSZAK
DANIEL PIWOWARCZYK, DAWID CIEĆKO, EMIL PLESKACZ
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN

ŁÓDŹ - 27 KWIETNIA 2014
VENA CROSS FESTIWAL - ŁÓDŹ 2014
OGÓLNOPOLSKI FINAŁ W BIEGACH SZTAFETOWYCH CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT
KATEGORIA - SZKOŁY PODSTAWOWE rocz. 2001 i młodsi / SZTAFETA 8 x 800 m
XII MIEJSCE - CHŁOPCY
W SKŁADZIE - DAWID CIEĆKO, PIOTREK KRAWCZYK, JAKUB WAWRZUSISZYN, JAKUB FERENC
WOJTEK WÓJCIK, MICHAŁ POLSKOWSKI, AREK SZALUŚ, DANIEL PIWOWARCZYK, GRZEGORZ SŁOBODA
ORAZ
XVI MIEJSCE - DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - MONIKA SKINDER, KARINA PROBOLA, WERONIKA ZARĘBA, OLIWIA CHLEBICKA
ZUZANNA MANDZIUK, WERONIKA SZALUŚ, MAGDALENA KUŚMIERZ
ADRIANNA KORKOWSKA, NATALIA KOWALCZUK
OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW - ARTUR BEŃKO i BEATA KULCZYŃSKA

TOMASZÓW LUBELSKI - 03 KWIETNIA 2014
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
V MIEJSCE - DZIEWCZĘTA - ROCZNIK 2001 i młodsze
W SKŁADZIE - MONIKA SKINDER, GABRIELA LIPOWSKA, KAROLINA SAWICKA, ZUZANNA MANDZIUK
 MAŁGORZATA MOKRZYŃSKA, MAGDALENA KUŚMIERZ, KLAUDIA LEWKO, DOROTA KORKOSZ, LULIA KUĆ
PATRYCJA KRAWCZYK, PATRYCJA ZBRONIEC, KAROLINA STRUP, PATRYCJA SZCZERBA
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN, BEATA KULCZYŃŚKA, ANNA KUCHARSKA

ZAMOŚĆ - 02 KWIETNIA 2014
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
II MIEJSCE - CHŁOPCY - ROCZNIK 2001 i młodsi
W SKŁADZIE - PIOTREK KRAWCZYK, OSKAR KRAFCZYK, DANIEL PIWOWARCZYK, KRYSTIAN ANTOSZAK
KACPER KAPUŚNIAK, WOJCIECH WÓJCIK, MICHAŁ BASZNIANIN, KAMIL SZYMAŃSKI
EMIL PLESKACZ, MARCEL SKAWIŃSKI, KACPER NIEDZIELAK, NORBERT NOGA
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO i WALDEMAR KOŁCUN

  CHEŁM - 18 MARCA 2014
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
IV MIEJSCE - 
CHŁOPCY - ROCZNIK 2001 i młodsi
W SKŁADZIE - PIOTREK KRAWCZYK, OSKAR KRAFCZYK, DANIEL PIWOWARCZYK, JAKUB MARCOLA
 KACPER KAPUŚNIAK, MICHAŁ BASZNIANIN, GRZEGORZ SŁOBODA, KAMIL SZYMAŃSKI
ŁUKASZ KRYJAK, DAWID CIEĆKO, KACPER NIEDZIELAK, NORBERT NOGA
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO i WALDEMAR KOŁCUN

 CHEŁM - 17 MARCA 2014
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
V MIEJSCE - DZIEWCZĘTA - ROCZNIK 2001 i młodsze
W SKŁADZIE - MONIKA SKINDER, GABRIELA LIPOWSKA, GABRIELA MAJDAŃSKA, ZUZANNA MANDZIUK
WERONIKA SZALUŚ, MAGDALENA KUŚMIERZ, KLAUDIA LEWKO, MARTYNA SIELEWICZ
 JULIA KUĆ, PATRYCJA ZBRONIEC, PATRYCJA KRAWCZYK, PATRYCJA SZCZERBA
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃŚKA, ANNA KUCHARSKA, IRENEUSZ HERDA

BIAŁKA TATRZAŃSKA / KOTELNICA - 08-11 MARCA 2014
IV OGÓLNOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W INDYWIDUALNYCH I SZTAFETOWYCH BIEGACH NARCIARSKICH
PRZEZ TRZY DNI PO RAZ PIERWSZY NA NOWO STWORZONYCH TRASACH BIEGOWYCH W BIAŁCE
TATRZAŃSKIEJ, PRZY NAJLEPSZYM OŚRODKU NARCIARSKIM W KRAJU KOTELNICY BIAŁCZAŃSKIEJ
ROZEGRANO FINAŁY IV OGÓLNOPOLSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W NARCIARSTWIE
BIEGOWYM
. BARDZO DOBRZE W TEJ IMPREZIE ZAPREZENTOWALI SIĘ UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY,
KTÓRZY PODOBNIE JAK I W ZESZŁYM ROKU ZDECYDOWANIE SIĘGNĘLI PO ZWYCIĘSTWO
W KLASYFIKACJI ZESPOŁOWEJ
. SWOJE DOBRE WYSTĘPY W BIEGACH INDYWIDUALNYCH NA
KONIEC ZAWODÓW PRZYPIECZĘTOWALI PEWNYMI WYGRANYMI W BIEGACH SZTAFETOWYCH.
ZŁOTA
SZTAFETA CHŁOPCÓW WYSTĄPIŁA W SKŁADZIE:
DAWID CIEĆKO, MICHAŁ GUMIENIAK, EMIL PLESKACZ, BARTOSZ CIELNIAK
ZŁOTA
SZTAFETA DZIEWCZĄT WYSTĄPIŁA W SKŁADZIE:
MAGDALENA KUŚMIERZ, OLIWIA CHLEBICKA, KARINA PROBOLA, MONIKA SKINDER
NAJLEPIEJ W BIEGACH INDYWIDUALNYCH ZAPREZENTOWAŁA SIĘ MONIKA SKINDER WYGRYWAJĄC
W KLASACH SZÓSTYCH PODWÓJNIE ZARÓWNO KLASYKIEM JAKI I TECHNIKĄ ŁYŻWOWĄ.
DOŁOZYŁA DO TEGO ZŁOTY MEDAL W SZTAFECIE ... I ORGANIZATORZY UZNALI JĄ NAJLEPSZĄ
ZAWODNICZKĄ IGRZYSK
WRĘCZAJĄC SPECJALNĄ NAGRODĘ.
MEDALISTAMI IGRZYSK REPREZENTUJĄC SP 3 ZOSTALI TAKŻE:
OLIWIA CHLEBICKA W KATEGORII KLAS IV / ZŁOTA MEDALISTKA W STYLU DOWOLNYM,
KARINA PROBOLA / BRĄZOWA MEDALISTKA W STYLU DOWOLNYM, ORAZ
DAWID CIEĆKO / BRĄZOWY MEDALISTA W STYLU DOWOLNYM.
OPIEKUN ZESPOŁÓW - WALDEMAR KOŁCUN

ZAMOŚĆ - 13 LUTY 2014
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW
II MIEJSCE - CHŁOPCY ROCZNIK 2001 / KLASA 6 - CZWÓRKI SIATKARSKIE
W SKŁADZIE - PRZEMEK KRAWCZYK, PIOTREK KRAWCZYK
OSKAR KRAFCZYK, DANIEL PIWOWARCZYK, MICHAŁ BASZNIANIN, WOJTEK WÓJCIK
GRZEGORZ SŁOBODA, KAMIL SZYMAŃSKI, DAWID CIEĆKO, JAKUB MARCOLA
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO
ORAZ 
IV MIEJSCE - CHŁOPCY ROCZNIK 2002 / KLASA 5 - TRÓJKI SIATKARSKIE
W SKŁADZIE - MAKSYMILIAN ECKER, MIKOŁAJ SIELEWICZ, REMIGIUSZ CHMIELEWSKI
DAWID NABRDALIK, BARTOSZ CIELNIAK, MICHAŁ GUMIENIAK, ERYK BRODOWSKI, JAKUB FERENC
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN

ZAMOŚĆ- 25 LISTOPADA 2013
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
W SZTAFETOWYCH PŁYWACKICH 8 x 25 m
IV MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA (sztafeta 8 x 25 m)
W SKŁADZIE - ZUZANNA MANDZIUK, WERONIKA ZARĘBA, MAGDALENA KUŚMIERZ
KLAUDIA TOR, WERONIKA SZALUŚ, MONIKA SKINDER, NATALIA KOWALCZUK
DUBAS KAROLINA, ROMAŃCZUK GABRIELA
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA i ANNA KUCHARSKA
ORAZ
V MIEJSCE - CHŁOPCY (sztafeta 8 x 25 m)
W SKŁADZIE - PRZEMEK KRAWCZYK, JAKUB FERENC, MICEK PIOTR, KRAFCZYK OSKAR
KAMIL SZYMAŃSKI, MICHAŁ BASZNIANIN, DAWID WĘGRZYN, JAKUB PAWŁOWSKI
MACIEJ SOCHAN, EMIL PLESKACZ
OPIEKUNOWIE ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO, WALDEMAR KOŁCUN

TOMASZÓW LUBELSKI - 15 PAŹDZIERNIKA 2013
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
ROCZNIK 2001/2002
I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA (sztafeta 10 x 800 m)
W SKŁADZIE - ZUZANNA MANDZIUK, KARINA PROBOLA, JULIA KUĆ
WERONIKA ZARĘBA, MAGDALENA KUŚMIERZ, KLAUDIA TOR, OLIWIA CHLEBICKA
WERONIKA SZALUŚ, ADRIANNA KORKOWSKA, MONIKA SKINDER
rez. NATALIA KOWALCZUK, MARTYNA SIELEWICZ, PATRYCJA ZBRONIEC, ZUZANNA KORZAN
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA i ANNA KUCHARSKA
ORAZ
I MIEJSCE - CHŁOPCY (sztafeta 10 x 1000 m)
W SKŁADZIE - DAWID CIEĆKO, PIOTREK KRAWCZYK, JAKUB WAWRZUSISZYN
PRZEMEK KRAWCZYK, ERYK BRODOWSKI, JAKUB FERENC, WOJTEK WÓJCIK
JAKUB MARCOLA, MICHAŁ POLKOWSKI, MACIEJ SOCHAN, rez. HUBERT WOŚ, EMIL PLESKACZ
OPIEKUNOWIE ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO i WALDEMAR KOŁCUN

ADAMÓW - 09 PAŹDZIERNIKA 2013
WOJEWÓDZKIE ZAWODY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH ADAMÓW 2013
W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
... MONIKA SKINDER  PONOWNIE MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO !
... JUŻ PO RAZ TRZECI !
INDYWIDUALNE WYNIKI ZAWODÓW
KATEGORIA KLASY VI - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2001 - 800 m
1 MIEJSCE - MONIKA SKINDER, 2 MIEJSCE - ADRIANNA KORKOWSKA
KATEGORIA KLASY V - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2002 - 800 m
9 MIEJSCE - MARTYNA SIELEWICZ
KATEGORIA KLASY IV - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003 - 600 m
5 MIEJSCE - OLIWIA CHLEBICKA, 7 MIEJSCE - MARTYNA NIZIO
W PUNKTACJI DRUŻYNOWEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
W KATEGORII DZIEWCZĄT
I MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI
(104 PKT)
II MIEJSCE - SP 9 ZAMOŚĆ (48 PKT), III MIEJSCE - SP 1 ŁUKÓW (47 PKT)
V MIEJSCE W PUNKTACJI DRUŻYNOWEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
W KATEGORII CHŁOPCÓW
I MIEJSCE - SP 1 TERESPOL (55 PKT), II MIEJSCE - SP 1 ŁUKÓW (48 PKT)
III MIEJSCE - SP JANÓW LUBELSKI (39 PKT), IV MIEJSCE - SP 7 ŚWIDNIK (34 PKT)
V MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI ( 33 PKT)

PUŁAWY - DNIA 10 PAŹDZIERNIK 2013
III MIEJSCE CHŁOPCÓW W FINALE WOJEWÓDZKIM IV- go TURNIEJU ORLIKA
o Puchar D. Tuska 2013
W SKŁADZIE - MIKOŁAJ SIELEWICZ, HUBERT WOŚ, SZYMON MAŁKA
JAKUB SITARCZYK, BARTOSZ ZABANDŻAŁA, OSKAR WICIJEWSKI, DANIEL PĄK
ALEKSANDER ŚRÓTWA, BARTŁOMIEJ PLESKACZ, DAMIAN JAROSZ
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI i TOMASZ KŁOS

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» ROK SZKOLNY 2012/2013
... 10 MIEJSCE
WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. LUBELSKIEGO

MIĘDZYRZEC PODLASKI - 21 MAJA 2013
II MIEJSCE
W FINALE WOJEWÓDZKIM
W XVIII TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ IM. MARKA WIELGUSA CHŁOPCÓW ROCZNIK 2002

NASZ ZESPÓŁ WYSTĄPIŁ W SKŁADZIE:
MAKSYMILIAN ECKER, DAMIAN JAROSZ, JAKUB MACIEJKO, SEBASTIAN PIÓRO
SEBASTIAN RÓŻYCKI , MIKOŁAJ SIELEWICZ, JAKUB WAWRZUSISZYN
HUBERT WOŚ, JAKUB UMIŃSKI, SZYMON ZIĘBIŃSKI
TRENER ZESPOŁU - P. ANDRZEJ NOWOSIELECKI

ZAMOŚĆ - 20 MAJA 2013
III MIEJSCE
W REJONOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2000-2001
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS

LUBLIN - 16 MAJA 2013
IV MIEJSCE CHŁOPCÓW i VIII MIEJSCE DZIEWCZĄT
W WOJEWÓDZKICH IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETACH SZWEDZKICH

(400 m+300 m+200m+100m)
IV MIEJSCE CHŁOPCÓW - czas sztafety 2.34,59
VIII MIEJSCE
DZIEWCZĄT - czas sztafety 2.51,50
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA

ZAMOŚĆ - 15 MAJA 2013
III MIEJSCE CHŁOPCÓW i III MIEJSCE DZIEWCZĄT
W
REJONOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
ROCZNIK 2000-2001
III MIEJSCE - CHŁOPCY (976 PKT)
W SKŁADZIE - KAROL SMOLUCH, MICHAŁ TOWBIN, PATRYK OZIMEK
KACPER SIDOR, MACIEJ SOCHAN, MACIEJ STĘPORA
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS
... INDYWIDUALNIE NAJLEPSZYM NASZYM ZAWODNIKIEM BYŁ KAROL SMOLUCH - 305 pkt
(8,20 s - 60m, 63,0 m - rzut p. palant., 4,82 m - skok w dal, 3.23,23 - 1000 m)
III MIEJSCE - DZIEWCZĘTA (1034 PKT)
W SKŁADZIE - NATALIA GRZESZCZUK, MONIKA SKINDER, BARBARA KAWECKA
ADRIANNA KORKOWSKA, KATARZYNA SENDECKA, MARTA GARBULA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA

ŁÓDŹ - 21 KWIETNIA 2013
X MIEJSCE
W VENA CROSS FESTIWAL - ŁÓDŹ 2013
OGÓLNOPOLSKIM FINALE W BIEGACH SZTAFETOWYCH CHŁOPCÓW
KATEGORIA - SZKOŁY PODSTAWOWE
W SKŁADZIE - PRZEMEK KRWCZYK, KAROL SMOLUCH, BARTOSZ GŁAZ
MICHAŁ TOWBIN , MACIEJ SOCHAN, JAKUB MARCOLA, JAKUB WAWRZUSISZYN, KAMIL PLESKACZ
ANTEK KURYLAK, MICHAŁ POLKOWSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO

ZAMOŚĆ - 13 MARCA 2013
II MIEJSCE CHŁOPCÓW
W REJONOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI SIATKÓWCE CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2001 -
TRÓJKI SIATKARSKIE
W SKŁADZIE - PRZEMEK KRAWCZYK, PIOTREK KRAWCZYK, OSKAR KRAFCZYK, MICHAŁ BASZNIANIN
WOJCIECH WÓJCIK, DANIEL PIWOWARCZYK, JAKUB MARCOLA, GRZEGORZ SŁOBODA
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO

ZAMOŚĆ - 12 MARCA 2013
III MIEJSCE DZIEWCZĄT W REJONOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT ROCZNIK 2001 -
TRÓJKI SIATKARSKIE
W SKŁADZIE - PATRYCJA SZCZERBA, KLAUDIA RYBAK, PATRYCJA ZBRONIEC
GABRYSIA LIPOWSKA, KAROLINA STRUP, DOROTA KORKOSZ
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA

ZAMOŚĆ - 27 LISTOPADA 2012
IV MIEJSCE DZIEWCZĄT i V MIEJSCE CHŁOPCÓW
W REJONOWYCHIGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETACH PŁYWACKICH 8 x 25 m
OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW - ANNA KUCHARSKA i ARTUR BEŃKO

ADAMÓW - 16 PAŹDZIERNIKA 2012
I MIEJSCE CHŁOPCÓW i V MIEJSCE DZIEWCZĄT
W WOJEWÓDZKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH
BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - ADAMÓW 2012
ROCZNIK 2000/2001
I MIEJSCE - CHŁOPCY
W SKŁADZIE - KAROL SMOLUCH, MACIEK SOCHAN, JAKUB WAWRZUSISZYN, DAWID CIEĆKO
EMIL PLESKACZ, MICHAŁ POLKOWSKI, ANTEK KURYLAK, MAKSYMILIAN ECKER, JAKUB MARCOLA
BARTOSZ GŁAZ, MICHAŁ TOWBIN, PRZEMEK KRAWCZYK
OPIEKUNOWIE ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI i ARTUR BEŃKO
V MIEJSCE - DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - ADRIANNA KORKOWSKA, PATRYCJA OZNAŃSKA, MAGDALENA KUŚMIERZ
MARTA GARBULA, DOMINIKA JĘDRZEJEWSKA, KASANDRA JARCZAK, KATARZYNA SENDECKA
MONIKA SKINDER, BARBARA KAWECKA, WERONIKA SZALUŚ, LULIA KUĆ, ZUZANNA MANDZIUK
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA

ADAMÓW - 10 PAŹDZIERNIKA 2012
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - ADAMÓW 2012
W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
I MIEJSCE - MONIKA SKINDER - KATEGORIA - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2001 - 800 m
V MIEJSCE - KAROL SMOLUCH - KATEGORIA - CHŁOPCY ROCZNIK 2000 - 1000 m
ŁĄCZNA PUNKTACJA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
KATEGORIA DZIEWCZĘTA
I MIEJSCE - SP ŁUKÓW (95 PKT) , II MIEJSCE - SP JANÓW LUBELSKI (65 PKT)
III MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI (48 PKT)
KATEGORIA CHŁOPCY
I MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI (70 PKT)
II MIEJSCE - SP 1 PUŁAWY (68 PKT) , III MIEJSCE - SP 5 ŁUKÓW (47 PKT)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» ROK SZKOLNY 2011/2012
... 3 MIEJSCE
WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. LUBELSKIEGO

KRAŚNIK - 29 MAJA 2012
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1999 - 2000
II MIEJSCE
W SKŁADZIE - KACPER NASTAŁEK, ŁUKASZ SAMULAK, ALEKSANDER WĘGRZYN
BARTOSZ IWANICKI, DOMINIK ZAWADA, KAROL BISZCZANIK, KAROL ŚRÓTWA
MICHAŁ TOWBIN, PATRYK PODBORNY, MATEUSZ BROŻKO
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI

REJOWIEC FABRYCZNY - 22 MAJA 2012
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW - ROCZNIK 1999 - 2000
III MIEJSCE - CHŁOPCY (1139 PKT)
W SKŁADZIE - KACPER NASTAŁEK, MATEUSZ BROŻKO, ALEKSANDER WĘGRZYN
DOMINIK ZAWADA, KAROL ŚRÓTWA, KAROL SMOLUCH
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI i KRZYSZTOF MANDZIUK
V MIEJSCE - DZIEWCZĘTA (1247 PKT)
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA SŁOBODA, DOMINIKA KOZYRA, ALEKSANDRA HAWRTŁO
OLIWIA BEŃKO, WERONIKA WĘCŁAWSKA, AGNIESZKA WIŚNIEWSKA
rez. KAROLINA NATYNA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA

ŚWIDNIK - 28 KWIETNIA 2012
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO WZPS KINDER+SPORT 2012
W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1999 - CZWÓRKI SIATKARSKIE - KLASA VI
III MIEJSCE
W SKŁADZIE - DOMINIKA KOZYRA, ANGELIKA BISZCZANIK, ZUZIA KOSTECKA
JAGODA MADEJCZYK, AGNIESZKA WIŚNIEWSKA, KASIA ŁYCIUK, PATRYCJA PAŃCZYK
ŁUCJA POMORSKA, AGATA KOSIŃSKA, KATARZYNA WITKOWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA

BIAŁA PODLASKA - 25 KWIETNIA 2012
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1999 - CZWÓRKI SIATKARSKIE - KLASA VI
III MIEJSCE DZIEWCZĄT
DOMINIKA KOZYRA, ANGELIKA BISZCZANIK, ZUZIA KOSTECKA
JAGODA MADEJCZYK, AGNIESZKA WIŚNIEWSKA, KASIA ŁYCIUK, PATRYCJA PAŃCZYK
ŁUCJA POMORSKA, AGATA KOSIŃSKA, KATARZYNA WITKOWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA

ŁÓDŹ - 21-22 KWIETNIA 2012
OGÓLNOPOLSKI FINAŁ W BIEGACH SZTAFETOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1999-2000 - ŁÓDŹ 2012
VI MIEJSCE CHŁOPCÓW - W SKŁADZIE - ŁUKASZ SAMULAK, KACPER NASTAŁEK
KAROL ŚRÓTWA, PATRYK PODBORNY, MATEUSZ BROŻKO, KAROL SMOLUCH
MICHAŁ TOWBIN, BARTOSZ GŁAZ, BARTOSZ IWANICKI
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI
IX MIEJSCE DZIEWCZĄT - W SKŁADZIE - ALEKSANDRA SŁOBODA, ALEKSANDRA HAWRYŁO
KATARZYNA MORWIŃSKA, KATARZYNA SENDECKA, KLAUDIA OZNAŃSKA, OLIWIA BEŃKO
WERONIKA WĘCŁAWSKA, MONIKA SKINDER, ADRIANNA KORKOWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA

TOMASZÓW LUBELSKI - 19 KWIETNIA 2012
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1999 - 2000
III MIEJSCE CHŁOPCÓW
W SKŁADZIE - KACPER NASTAŁEK, ŁUKASZ SAMULAK, ALEKSANDER WĘGRZYN
BARTOSZ IWANICKI, DOMINIK ZAWADA, KAROL BISZCZANIK, KAROL ŚRÓTWA
MATEUSZ BARTECKI, BARTŁOMIEJ SEMENOWICZ, SYLWESTER CZERNIAWSKI, MICHAŁ DUDZIŃSKI
KAROL SMOLUCH, DAWID FURMANIAK, MATEUSZ BROŻKO
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI

ZAMOŚĆ - 28 MARCA 2012
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1999 - 2000
CHŁOPCY ROCZNIK 2000 - TRÓJKI SIATKARSKIE - KLASA V
V MIEJSCE
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS

ZAMOŚĆ - 27 MARCA 2012
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1999 - 2000
DZIEWCZĄTE ROCZNIK 2000 - TRÓJKI SIATKARSKIE - KLASA V
IV MIEJSCE
WIKTORIA BARTECKA, WIKTORIA BEŃKO, GABRIELA BUNDYRA
KINGA FELSMANN, MAJA GARDIAS, JULIA KOPER, ALEKSANDRA KRAWCZYK, JULIA KULIK
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO
DZIEWCZĄTE ROCZNIK 1999 - CZWÓRKI SIATKARSKIE - KLASA VI
I MIEJSCE
DOMINIKA KOZYRA, ANGELIKA BISZCZANIK, ZUZIA KOSTECKA
JAGODA MADEJCZYK, AGNIESZKA WIŚNIEWSKA, KASIA ŁYCIUK, PATRYCJA PAŃCZYK
ŁUCJA POMORSKA, AGATA KOSIŃSKA, KATARZYNA WITKOWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA

ZAMOŚĆ - 23 LISTOPADA 2011
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETACH PŁYWACKICH
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW 8 x 25 m
VI MIEJSCE CHŁOPCÓW
W SKŁADZIE - KACPER NASTAŁEK, CZAREK OZIMEK, ŁUKASZ SAMULAK, ALEKSANDER WĘGRZYN
BARTOSZ IWANICKI, MACIEJ STĘPORA, MIKOŁAJ KULCZYŃSKI, KACPER WASYL
V MIEJSCE DZIEWCZĄT
W SKŁADZIE - GABRIELA ROMAŃCZUK, ANNA JANIK, ŁUCJA POMORSKA, HANNA OLESZCZUK
WIKTORIA ŻURAWSKA, WERONIKA RYBIŃSKA, KATARZYNA MORWIŃSKA
PATRYCJA SŁUPSKA, KINGA KRUPA
OPIEKUNOWIE - ANDRZEJ NOWOSIELECKI i BEATA KULCZYŃSKA

ADAMÓW - 25 PAŻDZIERNIKA 2011
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - ROCZNIK 1999-2001
I MIEJSCE - MONIKA SKINDER (ROCZ. 2001), II MIEJSCE - KACPER NASTAŁEK (ROCZ. 1999)
ALEKSANDRA HAWRYŁO - V MIEJSCE (ROCZ. 1999), KATARZYNA SENDECKA - VI MIEJSCE (ROCZ. 2000)
... W PUNKTACJI ZESPOŁOWEJ
- KATEGORIA DZIEWCZĘTA - II MIEJSCE ... W KATEGORIA CHŁOPCY - MIEJSCE VI

TOMASZÓW LUBELSKI - 20 PAŻDZIERNIKA 2011
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH
BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - ROCZNIK 1999-2001
I MIEJSCE CHŁOPCÓW
W SKŁADZIE - ŁUKASZ SAMULAK, KACPER NASTAŁEK, KAROL ŚRÓTWA, PATRYK PODBORNY
MATEUSZ BROŻKO, KAROL SMOLUCH, MICHAŁ TOWBIN, BARTOSZ GŁAZ, MATEUSZ BARTECKI
MICHAŁ POLKOWSKI, rez. MATEUSZ DWORNICZUK, rez. BARTOSZ IWANICKI
OPIEKUN ANDRZEJ NOWOSIELECKI i KRZYSZTOF MANDZIUK
II MIEJSCE DZIEWCZĄT
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA SŁOBODA, SARA BRODOWSKA
ALEKSANDRA HAWRYŁO, KATARZYNA MORWIŃSKA, KATARZYNA SENDECKA, KLAUDIA OZNAŃSKA
OLIWIA BEŃKO, WERONIKA WĘCŁAWSKA, MONIKA SKINDER, ADA KORKOWSKA
rez. JAGODA GRAD - OPIEKUN MAŁGORZATA GDAŃSKA i WALDEMAR KOŁCUN

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» ROK SZKOLNY 2010/2011
... 4 MIEJSCE

WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. LUBELSKIEGO

ŁÓDŹ - DNIA 13-15 CZERWCA 2011
MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH SZTAFETOWYCH - SZTAFETA SZWEDZKA DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1998 i MŁODSI
SZTAFETA SZWEDZKA - 100, 200, 300, 400 m
XI MIEJSCE
MARTYNA WAWRZUSISZYN, NATALIA KRAWCZYK, PAULINA ROJEK, KLAUDIA WICIJEWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA

ŚWIDNIK - DNIA 29 MAJA 2011
WOJEWÓDZKI FINAŁTURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT KINDER + SPORT 2011
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 - CZWÓRKI SIATKARSKIE
VI MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3
W SKŁADZIE - PATRYCJA KOWALCZUK, NATALIA KRAWCZYK, PATRYCJA MALEC
AGATA FUS, DARIA KOWALCZUK, KATARZYNA CIEĆKO
OPIEKUN ZESPOŁÓW - ANNA KUCHARSKA
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999 - TRÓJKI SIATKARSKIE
VI MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 zes. I
DOMINIKA KOZYRA, ANGELIKA BISZCZANIK, ZUZIA KOSTECKA
XII MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3 zes. II
AGNIESZKA WIŚNIEWSKA, JAGODA MADEJCZYK, ŁUCJA POMORSKA, PATRYCJA PAŃCZYK
OPIEKUN ZESPOŁÓW - IRENEUSZ HERDA
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2000 - DWÓJKI SIATKARSKIE
IX MIEJSCE - UKS SOKÓŁ 3
W SKŁADZIE - JULKA KOPER, JULKA KULIK, WIOLETTA NOWOROL
OPIEKUN ZESPOŁÓW - JERZY SENEJKO

ZAMOŚĆ - DNIA 25 MAJA 2011
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA - SZTAFETA SZWEDZKA DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1998 i MŁODSI
SZTAFETA SZWEDZKA - 100, 200, 300, 400 m
I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA - 2,44,96 min
NATALIA KRAWCZYK, KLAUDIA WICIJEWSKA, MARTYNA WAWRZUSISZYN, PAULINA ROJEK
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA
... awans dziewcząt do finału krajowego, który odbędzie się w Łodzi
w dnia 14 czerwca 2011r. !
IV MIEJSCE - CHŁOPCY - 2,32,41 min
SZYMON SIKORA, PRZEMEK ORZECHOWSKI, ŻÓŁKIEWSKI ŁUKASZ, OLGIERD KOMORNICKI
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN

ZAMOŚĆ - DNIA 24 MAJA 2011
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA W DRUŻYNOWYM CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW - ROCZNIK 1998 i MŁODSI
II MIEJSCE - CHŁOPCY - 1230 PKT
W SKŁADZIE - SZYMON SIKORA, PRZEMEK ORZECHOWSKI, ŻÓLKIEWSKI ŁUKASZ
RAFAŁ WITKOWSKI, OLGIERD KOMORNICKI, WOJCIECH GĘBORYS
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN
... NOWY REKORD SZKOŁY SZYMONA SIKORY W SKOK W DAL - 5,03 m !
I W BIEGU NA 1000 m - 3:06,14 min !
ORAZ W PUNKTACJI INDYWIDUALNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM - 320 PKT !
II MIEJSCE - DZIEWCZĘTA - 1264 PKT
W SKŁADZIE - PATRYCJA MALEC, NATALIA KRAWCZYK, KLAUDIA WICIJEWSKA
MARTYNA WAWRZUSISZYN, JUDYTA CZOP, PAULINA ROJEK
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA

ZAMOŚĆ - DNIA 06 MAJA 2011
REJONOWE IGRZYSKA W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW - ROCZNIK 1998 i MŁODSI
II MIEJSCE

W SKŁADZIE - KAROL ŚRÓTWA, GĘBORYS WOJCIECH, PRZEMEK ORZECHOWSKI
SEBASTIAN WAWRYCA, PAWEŁ KIELAR, BARTEK WOLANIN, ŁUKASZ SAMULAK
PATRYK KROSMAN, NASTAŁĘK KACPER, OLGIERD KOMORNICKI
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO

HRUBIESZÓW - DNIA 08 KWIETNIA 2011
REJONOWE IGRZYSKA W MINI PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW - ROCZNIK 1998
IV MIEJSCE
W SKŁADZIE - SZYMON SIKORA, GĘBORYS WOJCIECH, PRZEMEK ORZECHOWSKI, KACPER NASTAŁEK
FILIP PRZEDNOWEK, BARTEK WOLANIN, WITKOWSKI RAFAŁ, PATRYK KROSMAN
PIĄTKOWSKI PAWEŁ, JAKUB STAROSZCZYK, KONRAD MATYJANKA, MICHAŁ KOŁODZIEJSKI
OPIEKUN - ARTUR BEŃKO

ZAMOŚĆ - DNIA 30 MARCA 2011
REJONOWE IGRZYSKA W MINI KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW - ROCZNIK 1998
V MIEJSCE
W SKŁADZIE - SZYMON SIKORA, GĘBORYS WOJCIECH, PRZEMEK ORZECHOWSKI, KACPER NASTAŁEK
FILIP PRZEDNOWEK, BARTEK WOLANIN, WITKOWSKI RAFAŁ, PATRYK KROSMAN
PIĄTKOWSKI PAWEŁ, JAKUB STAROSZCZYK, KONRAD MATYJANKA, MICHAŁ KOŁODZIEJSKI
OPIEKUN - ARTUR BEŃKO

ŚWIDNIK- DNIA 22 MARZEC 2011
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
KATEGORIA - TRÓJKI SIATKARSKIE (DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999)
III MIEJSCE
W SKŁADZIE - ANGELIKA BISZCZANIK, ZUZIA KOSTECKA, ALEKSANDRA KOZERA
DOMINIKA KOZYRA, PATRYCJA PAŃCZYK, ŁUKCJA POMORSKA, KATARZYNA WITKOWSKA
JAGODA MADEJCZYK
OPIEKUN - IRENEUSZ HERDA

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 09 LUTY 2011
REJONOWE IGRZYSKA W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
KATEGORIA - CZWÓRKI SIATKARSKIE (DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998)
II MIEJSCE
W SKŁADZIE - CIEĆKO KATARZYNA, FUS AGATA, KOWALCZUK DARIA, KOWALCZUK PATRYCJA
KOZA AGATA, KRAWCZYK NATALIA, MALEC PATRYCJA, MAŁYSKA DOMINIKA
MARYŃCZAK KAROLINA, PIWKO DOROTA
OPIEKUN - ANNA KUCHARSKA

LUBARTÓW - DNIA 26 PAŹDZIERNIKA 2010
I MIEJSCE - WOJEWÓDZKIE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW
SZTAFETA CHŁOPCÓW 10 x 1000 m - ROCZNIK 1998/1999
W SKŁADZIE - SIKORA SZYMON, SRÓTWA KAROL, RACHAŃSKI KAMIL, WITKOWSKI RAFAŁ
KOMARNICKI OLGIERD, STAROSZCZYK KUBA, ORZECHOWSKI PRZEMEK, NASTAŁEK KACPER
NOWOSAD SZYMON, GĘBORYS WOJCIECH
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO i WALDEMAR KOŁCUN
VI MIEJSCE - WOJEWÓDZKIE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT
SZTAFETA DZIEWCZĄT 10 x 800 m - ROCZNIK 1998/1999
W SKŁADZIE - WAWRZUSISZYN MARTYNA, KONTKIEWICZ ALANA, SENDECKA KAROLINA
WICIJEWSKA KLAUDIA, DOROTA PIWKO, NOWOSIELECKA AGNIESZKA, ROJEK PAULINA
MALEC PATRYCJA, CZOP JUSTYNA, NARBDALIK ZUZANNA, JUSTYNA MORAWICKA
SYLWIA TRYBAŁA - OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA

ADAMÓW - DNIA 20 PAŹDZIERNIKA 2010
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
WYNIKI SZCZEGÓŁOWE - KOMUNIKAT
CHŁOPCY ROCZNIK 1998 - KLASA 6 - DYSTANS 1000 m
3 MIEJSCE - SZYMON SIKORA
14 - SZYMON NOWOSAD, 16 - RAFAŁ WITKOWSKI, 18 - OLGIERD KOMARNICKI
34 - JAKUB STAROSZCZYK (bieg ukończyło 135 zawodników)
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 - KLASA 6 - DYSTANS 800 m
6 MIEJSCE - MARTYNA WAWRZUSISZYN
18 - PAULINA ROJEK, 30 - KAROLINA SENDECKA, 32 - PATRYCJA MALEC, 47 - ALANA KONTKIEWICZ
57 - DOROTA PIWKO, 69 - JUSTYNA MORAWICKA, 96 - ZUZANNA NABRDALIK
105 - SYLWIA TRYBAŁA, 107 KLAUDIA WICIJEWSKA (bieg ukończyło 116 zawodniczek)
CHŁOPCY ROCZNIK 1999 - KLASA 5 - DYSTANS 1000 m
3 MIEJSCE - KACPER NASTAŁEK, 8 - KAROL ŚRÓTWA
26 - MATEUSZ BROŻKO, 27 - PATRYK PODBORNY, 29 - KAMIL RACHAŃSKI
67 - ALEKSANDER WĘGRZYN, 75 - PAWEŁ SKWAREK
(bieg ukończyło 106 zawodników)
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999 - KLASA 5 - DYSTANS 800 m
36 - ALEKSANDRA HAWRZYŁO, 42 - ALEKSANDRA SŁOBODA, 59 - OLIWIA BEŃKO
73 - MONIKA TYPEK, 86 - MARTYNA MOMOT, 88 - WERONIKA WĘCŁAWSKA
(bieg ukończyło 99 zawodniczek)
CHŁOPCY ROCZNIK 2000 - KLASA 4 - DYSTANS 800 m
7 MIEJSCE - BARTOSZ GŁAZ
46 - PAWEŁ KNAP, 47 - JAKUB BULICZ, 60 - WOJCIECH BIEŃKO, 90 - PATRYK OZIMEK
96 - KAROL SMOLUCH, 98 - MIKOŁAJ KULCZYŃSKI, 111 - MACIEJ STĘPORA
(bieg ukończyło 112 zawodników)
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2000 - KLASA 4 - DYSTANS 800 m
11 MIEJSCE - KLAUDIA OZNAŃSKA, 12 - KATARZYNA SENDECKA
39 - JULIA IDZIK, 59 - OKTAWIA GRESZATA, 65 - MONIKA GARDYJAS, 72 - PAULINA KUDYBA
78 - ANITA WYBRANOWSKA (bieg ukończyło 84 zawodniczek)
PUNKTACJA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
I MIEJSCE - CHŁOPCY - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - 83 PKT
VI MIEJSCE - DZIEWCZĘTA - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI - 44 PKT

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» ROK SZKOLNY 2009/2010
... 25 MIEJSCE

WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. LUBELSKIEGO

BIAŁYSTOK - DNIA 12 CZERWCA 2010
TURNIEJ BARAŻOWY DO MISTRZOSTW POLSKI W SIATKÓWCE
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1997 - KINDER SPORT 2010
III MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997 - CZWÓRKI SIATKARSKIE
MAJA GÓRNICKA, PATRYCJA ORLUK, MAGDALENA WAŻNA
OKTAWIA SŁOMIANA, KATARZYNA PORTUŚ
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO

LUBLIN - DNIA 29 KWIETNIA 2010
WOJEWÓDZKI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - KINDER SPORT 2010
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997 - CZWÓRKI SIATKARSKIE
II MIEJSCE - MAJA GÓRNICKA, KAJA DOMINIK, MAGDALENA WAŻNA
OKTAWIA SŁOMIANA, ANGELIKA PIWOWARCZYK
OPIEKUN ZESPOŁÓW - JERZY SENEJKO
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 - TRÓJKI SIATKARSKIE
VI MIEJSCE - DARIA KOWALCZUK, PATRYCJA KOWALCZUK
NATALIA KRAWCZYK, AGATA FUS ... drugi zespół zajął X miejsce
OPIEKUN ZESPOŁÓW - ANNA KUCHARSKA
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999 - DWÓJKI SIATKARSKIE
V MIEJSCE - ANGELIKA BISZCZANIK, DOMINIKA KOZYRA, ZUZIA KOSTECKA
... drugi zespół zajął XII miejsce
OPIEKUN ZESPOŁÓW - IRENEUSZ HERDA

ZAMOŚĆ - DNIA 18 MAJA 2010
VIII MIEJSCE - WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1997
W SKŁADZIE - PATRYCJA MALEC, NATALIA KRAWCZYK, PAULINA PRZYTUŁA
EMANUELA GRABEK, ANGELIKA PIWOWARCZYK, MAGDALENA WAŻNA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA

ZAMOŚĆ - DNIA 13 MAJA 2010
IV MIEJSCE
REJONOWE IGRZYSKA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM CHŁOPCÓW

ROCZNIK 1997
W SKŁADZIE - SZYMON SIKORA, KAROL WĘCŁAWSKI, KAROL POLAŃSKI
KRYSTIAN ŻUK, MAREK BERBECKI, KONRAD KUŚMIERCZAK
STAFETA SZWEDZKA CHŁOPCÓW - SZYMON NOWOSAD, WOJCIECH GĘBORYS
PRZEMEK ORZECHOWSKI, PATRYK PIWKO
SZTAFETA CHŁOPCÓW 4 x 100 - PATRYK PIWKO, WOJCIECH GĘBORYS
PRZEMEK ORZECHOWSKI, SEBASTIAN WAWRYCA
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 06 MAJA 2010
V MIEJSCE
REJONOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW ROCZNIK 1997 - IGRZYSKA SZS

W SKŁADZIE - PIOTR KOPER, TOMASZ PISARCZYK, MACIEK WASYL, JAN OZNAŃSKI
KAROL WĘCŁAWSKI, KONRAD MALEC, HUBERT PIWOWARCZYK
ŁEŃ RADEK, KRYSTIAN CIELNIAK, DAWID FORNALSKI
ŁUKASZ BUKAŁA, MATEUSZ BUKAŁA, JAKUB DOBROWOLSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS

BIAŁA PODLASKA - DNIA 26 KWIETNIA 2010
WOJEWÓDZKA SIATKÓWKA DZIEWCZĄT - IGRZYSKA SZS
II MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 - DWÓJKI SIATKARSKIE - KLASA 5
W SKŁADZIE - NATALIA KRAWCZYK, DARIA KOWALCZUK, PATRYCJA KOWALCZUK
PATRYCJA MALEC, AGATA KOZA, AGATA FUS, DOMINIKA MAŁYSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA
II MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997 - TRÓJKI SIATKARSKIE - KLASA 6
W SKŁADZIE - PATRYCJA ORLUK, ANGELIKA PIWOWARCZYK, MAJA GÓRNICKA
PATRYCJA KANIEWSKA, KATARZYNA PORTUŚ, MAGDALENA WAŻNA, KAJA DOMINIK
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO

HRUBIESZÓW - DNIA 09 KWIETNIA 2010
V MIEJSCE
REJONOWA PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW ROCZNIK 1997 - IGRZYSKA SZS
W SKŁADZIE - PIOTR KOPER, TOMASZ PISARCZYK, MACIEK WASYL, JAN OZNAŃSKI
KAROL WĘCŁAWSKI, KONRAD MALEC, HUBERT PIWOWARCZYK
ARTUR ZAWALNIUK, KRYSTIAN CIELNIAK, DAWID FORNALSKI
ŁUKASZ BUKAŁA, MATEUSZ BUKAŁA, JAKUB DOBROWOLSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS

ZAKOPANE - DNIA 21-22 MARCA 2010
OGÓLNOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BIEGACH NARCIARSKICH
CHŁOPCY ROCZNIK 1998 - DYSTANS 2 km C / styl klasyczny
I MIEJSCE - SZYMON SIKORA
X MIEJSCE - ALEKSY STOKFISZ, XII MIEJSCE - SZYMON NOWOSAD
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 - DYSTANS 2 km C / styl klasyczny
V MIEJSCE - JUSTYNA MORAWICKA
VIII MIEJSCE - KAROLINA SENDECKA, X MIEJSCE - MARTYNA WAWRZUSISZYN
CHŁOPCY ROCZNIK 1998 - DYSTANS 2 km F / styl dowolny
I MIEJSCE - SZYMON SIKORA
XII MIEJSCE - ALEKSY STOKFISZ, XIII MIEJSCE - SZYMON NOWOSAD
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 - DYSTANS 2 km F / styl dowolny
I MIEJSCE - KAROLINA SENDECKA
V MIEJSCE - MARTYNA WAWRZUSISZYN, X MIEJSCE - JUSTYNA MORAWICKA
(wszyscy to uczniowie klas 5-tych)
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN i BEATA KULCZYŃSKA

HRUBIESZÓW - DNIA 19 MARCA 2010
II MIEJSCE - REJONOWA KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW ROCZNIK 1997 - IGRZYSKA SZS
W SKŁADZIE - PIOTR KOPER, TOMASZ PISARCZYK, MACIEK WASYL, JAN OZNAŃSKI
KAROL WĘCŁAWSKI, KONRAD MALEC, HUBERT PIWOWARCZYK
ARTUR ZAWALNIUK, KRYSTIAN CIELNIAK, DAWID FORNALSKI
ŁUKASZ BUKAŁA, MATEUSZ BUKAŁA, JAKUB DOBROWOLSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS

ZAMOŚĆ - DNIA 10.02.2010
REJONOWA SIATKÓWKA DZIEWCZĄT - IGRZYSKA SZS
I MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 - DWÓJKI SIATKARSKIE - KLASA 5
W SKŁADZIE - NATALIA KRAWCZYK, DARIA KOWALCZUK, PATRYCJA KOWALCZUK
PATRYCJA MALEC, AGATA KOZA, AGATA FUS, DOMINIKA MAŁYSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA
I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997 - TRÓJKI SIATKARSKIE - KLASA 6
W SKŁADZIE - OKTAWIA SŁOMIANA, PATRYCJA ORLUK, ANGELIKA PIWOWARCZYK
MAJA GÓRNICKA, PATRYCJA KANIEWSKA, KATARZYNA PORTUŚ
MAGDALENA WAŻNA, KAROLINA ŻDAN, ADRIANA DUKACZ
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 27 PAŹDZIERNIKA 2009
IV MIEJSCE - WOJEWÓDZKIE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW
SZTAFETA CHŁOPCÓW
10 x 1000 m - ROCZNIK 1997/1998
W SKŁADZIE - ŻUK KRYSTIAN, OZNAŃSKI JAN, LEWKO DAWID, ZAWALNIUK ARTUR
SIKORA SZYMON, NOWOSAD SZYMON, KOMARNICKI OLGIERD, GĘBORYS WOJCIECH, ŁEŃ RADEK
WIĘCŁAWSKI KAROL, CIELNIAK KRYSTIAN, PIWKO PATRYK, WOLSKI JAKUB, KOSTECKI KAROL
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 09 PAŹDZIERNIKA 2009
IV MIEJSCE - REJONOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT
SZTAFETA
10 x 800 m - ROCZ.1997/1998 W SKŁADZIE
EMANUELA GRABEK, MORAWICKA JUSTYNA, KONTKIEWICZ ALANA, PRZYTUŁA PAULINA
WICIJEWSKA KLAUDIA, SOCHAN ALEKSANDRA, NOWOSIELECKA AGNIESZKA, SENDECKA
KAROLINA, MALEC PATRYCJA, TOR MAGDALENA rez. SWATOWSKA ANNA, TRYBAŁA SYLWIA
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA

ZABRZE - DNIA 25-27 WRZEŚNIA 2009
XIV MIEJSCE
PUCHAR POLSKI W MINISIATKÓWCE DZIEWCZĄT - KINDER+SPORT 2009
DZIEWCZĘTA - ROCZNIK 1997 - TRÓJKI SIATKARSKIE
W SKŁADZIE
ANGELIKA PIWOWARCZYK, KAJA DOMINIK, PATRYCJA ORLUK, OKTAWIA SŁOMIANA
TRENER ZESPOŁU - JERZY SENEJKO

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» ROK SZKOLNY 2008/2009
... 41 MIEJSCE

WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. LUBELSKIEGO

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 08 CZERWCA 2009
V MIEJSCE - REJONOWY TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ ORANGE CUP
IM. MARKA WIELGUSA CHŁOPCÓW ROCZNIK 1998 - KLASA IV
W SKŁADZIE - WITKOWSKI RAFAŁ, OBDYRKO MATEUSZ, PIWKO PATRYK, PRZEDNOWEK FILIP
WOLANIN BARTEK, BARON BARTEK, WITKOWSKI MATEUSZ, KOMARNICKI OLGIERD
DACZYSZYN WOJTEK, WITKOWSKI MACIEJ, KIELAR PAWEŁ, CHROMIEC JAKUB, RUMAK ŁUKASZ
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO

ZAMOŚĆ - DNIA 19 MAJA 2009
III MIEJSCE
REJONOWE IGRZYSKA SZS W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1996 - KLASA VI
W SKŁADZIE - KATARZYNA STOKFISZ, EMILIA WITKOWSKA, ALICJA TRACEWSKA
ALEKSANDRA BRZOZOWSKA, NATALIA DZIEDZIC, ALEKSANDRA KUDYBA, rez. KAMILA HERC
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA

HRUBIESZÓW - DNIA 29 KWIETNIA 2009
IV MIEJSCE
REJONOWE IGRZYSKA SZS W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1996 i MŁODSI - KLASA VI
W SKŁADZIE - PRZEDNOWEK MICHAŁ, WAWRYCA SZYMON,PATRYK RECH, PAWEŁ MAZUR
KOMAN KAMIL, JONIEC BARTŁOMIEJ, MALEC ZBIGNIEW, MARCIN CZERENKO, KAMIL MALEC
DAMIAN GRZYWNA, ZIELIŃSKI MACIEJ
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI

LUBLIN - DNIA 25 KWIETNIA 2009
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO WZPS W SIATKÓWCE
DZIEWCZĄT KINDER + SPORT 2009
III MIEJSCE
- I zespół - KLASA V - TRÓJKI SIATKARSKIE - ROCZNIK 1997
W SKŁADZIE - MAGDALENA WAŻNA, KAJA DOMINIK, ANGELIKA PIWOWARCZYK oraz
X MIEJSCE - II zespół - PATRYCJA KANIEWSKA, KATARZYNA PORTUŚ, PATRYCJA ORLUK
OPIEKUN ZESPOŁÓW - JERZY SENEJKO
VII MIEJSCE - KLASA IV - DWÓJKI SIATKARSKIE - ROCZNIK 1998
W SKŁADZIE - AGATA FUS, NATALIA KRAWCZYK, PATRYCJA KOWALCZUK
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA

ŚWIDNIK - DNIA 06 KWIETNIA 2009
V MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH SZS WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1997 - KLASA V - DWÓJKI SIATKARSKIE
W SKŁADZIE - OKTAWIA SŁOMIANA, PATRYCJA ORLUK, MAGDALENA WAŻNA
KAJA DOMINIK, ANGELIKA PIWOWARCZYK, PATRYCJA KANIEWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU – JERZY SENEJKO

ZAMOŚĆ - DNIA 24 MARCA 2009
V MIEJSCE
REJONOWA SIATKÓWKA SZS CHŁOPCÓW ROCZNIK 1996 i MŁODSI - IGRZYSKA
CZWÓRKI SIATKARSKIE - KLASA VI i MŁODSI
W SKŁADZIE - MACIEK ZIELIŃSKI, PATRYK RECH, DAMIAN GRZYWNA, BARTEK JONIEC
KAMIL MALEC, MICHAŁ PRZEDNOWEK, KAMIL KOMAN, SZYMON WAWRYCA
KAROL WIĘCŁAWSKI, PIOTR KOPER, MACIEK WASYL, TOMEK PISARCZYK
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI i TOMASZ KŁOS

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 23 MARCA 2009
REJONOWA SIATKÓWKA SZS DZIEWCZĄT ROCZNIK 1997 - IGRZYSKA
I MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997 - DWÓJKI SIATKARSKIE - KLASA V
W SKŁADZIE - OKTAWIA SŁOMIANA, PATRYCJA ORLUK, MAGDALENA WAŻNA
KAJA DOMINIK, ANGELIKA PIWOWARCZYK, PATRYCJA KANIEWSKA
... awans do finału wojewódzkiego SZS !
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO
II MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1996 - CZWÓRKI SIATKARSKIE - KLASA VI
W SKŁADZIE - WERONIKA FUS, MAŁGORZATA BUNDYRA, DOMINIKA FICHNER
KATARZYNA OLENKIEWICZ, NATALIA DZIEDZIC, ALEKSANDRA KUDYBA, ALICJA TRACEWSKA
WERONIKA MARIANOWSKA, KATARZYNA JĘDRZEJEWSKA - I, KATARZYNA JĘDRZEJEWSKA - II
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA

LUBARTÓW - DNIA 15 PAŹDZIERNIKA 2008
WOJEWÓDZKIE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1996 i MŁODSI
VII MIEJSCE - SZTAFETA CHŁOPCÓW 10 x 1000 m
W SKŁADZIE - PAWEŁ MAZUR, KAMIL KOMAN, SZYMON WAWRYCA
SYLWEK JURKOWSKI, KAROL WĘCŁAWSKI, RADEK ŁEŃ, PATRYK JAKUBISZAK
MACIEK ZIELIŃSKI, RAFAŁ HUZAR, MICHAŁ PRZEDNOWEK, MACIEJ TUCKI, ZBIGNIEW MALEC
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI
VIII MIEJSCE - SZTAFETA DZIEWCZĄT 10 x 800 m
W SKŁADZIE - STOKFISZ KATARZYNA, TOR MAGDA, KAMILA HERC
EMANUELA GRABEK, EMILIA WITKOWSKA, DOMINIK KAJA, KLIMECKA ALEKSANDRA
BYŚ JOANNA, ALEKSANDRA SOCHAN, SANDRA SOBCZYŃSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» ROK SZKOLNY 2007/2008
... 5 MIEJSCE

WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. LUBELSKIEGO

LUBLIN - DNIA 28 MAJA 2008
II MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZYWA LUBELSKIEGO DZIEWCZĄT W CZWÓRBOJU
LEKKOATLETYCZNYM
- ROCZNIK 1995 - KLASA VI
REPREZENTACJA DZIEWCZĄT WYSTĄPIŁA W N/S SKŁADZIE
PLESKACZ EWELINA,ŻÓŁKIEWSKA GOSIA,OZKAVAK DIANA
KORKOSZ KATARZYNA, ZIELIŃSKA AGNIESZKA,KOZYRA MAGDALENA
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN
... w finale ogólnopolskim zespół nie startował !

LUBLIN - DNIA 28 MAJA 2008
VII MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZYWA LUBELSKIEGO CHŁOPCÓW W CZWÓRBOJU
LEKKOATLETYCZNYM
- ROCZNIK 1995 - KLASA VI
REPREZENTACJA CHŁOPCÓW WYSTĄPIŁA W SKŁADZIE
PIOTR MAZUR, KIENCZKOWSKI MACIEJ, KAROL SZABAT, SMOŁA AREK
MAREK SZABAT, ZIELIŃSKI MACIEJ, REZ. DAMIAN OZKAVAK
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI

ZAMOŚĆ - DNIA 19 MAJA 2008
III MIEJSCE - ETAP REJONOWY
XIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR TP IM. MARKA WIELGUSA

CHŁOPCÓW ROCZNIK 1997 - KLASA IV
W SKŁADZIE - BUKAŁA ŁUKASZ, CIELNIAK KRYSTIAN, GRESZKA PATRYK
KOPER PIOTR, KOZYRA ŁUKASZ, ŁEŃ RADEK, MALEC KONRAD, OZNAŃŚKI JAN
PISARCZYK TOMEK, WASYL MACIEJ, WIĘCŁAWSKI KAROL
OPIEKUN ZESPOŁU – TOMASZ KŁOS

ZAMOŚĆ - DNIA 09 MAJA 2008
III MIEJSCE
REJONOWE IGRZYSKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

ROCZNIK 1995 - KLASA VI
W SKŁADZIE - MICHAŁ GORAL, AREK SMOŁA, DAMIAN OZKAVAK, MARCIN BIAŁY
KAROL SZABAT, JAKUB NOWOSIELECKI, MATEUSZ WÓJCIK
PATRYK DROŹDZIEL, MAREK SZABAT, JAKUB ŁUCZYŃSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO

HRUBIESZÓW - DNIA 07 MAJA 2008
V MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO SZS W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1995 - KLASA VI
W SKŁADZIE - MATEUSZ WÓJCIK, MAREK SZABAT, WOJTEK BRODOWSKI, PATRYK KIELAR
MATEUSZ KULASZYŃSKI, JAKUB ŁUCZYŃSKI, AREK SMOŁA, KAROL SZABAT
SEBASTIAN PORĘBSKI, JALUB KIĘCZKOWSKI, DAMIAN OZKAVAK, MARCIN BIAŁY
OPIEKUNOWIE - KRZYSZTOF MANDZIUK i ANDRZEJ NOWOSIELECKI

CHEŁM - DNIA 06 MAJA 2008
II MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO SZS W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

ROCZNIK 1995 - KLASA VI
W SKŁADZIE - OZKAVAK DIANA, KORDAS NATALIA, PLESKACZ EWELINA
KORKOSZ KATARZYNA, ZIELIŃSKA AGNIESZKA, TOMASZCZUK MARTA, JUSTYNA DOMINIK
ŻÓŁKIEWSKA MAŁGORZATA, JĘDRZEJEWSKA ROKSANA
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN

WOSKRZENICE - DNIA 29 KWIETNIA 2008
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH
PRZEŁAJOWYCH WOSKRZENICE 2008
- IGRZYSKA SZKOLNE
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1995 - KLASA VI
I MIEJSCE - MAŁGORZATA ŻÓŁKIEWSKA
OPIEKUN - WALDEMAR KOŁCUN

LUBLIN – DNIA 19 KWIETNIA 2008
MISTRZOSTWA WZPS WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE
DZIEWCZĄT KINDER+SPORT 2008

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997 - KLASA IV - DWÓJKI SIATKARSKIE
MIEJSCA VIII, IX i XII - OPIEKUN ZESPOŁÓW - JERZY SENEJKO
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1996 - KLASA V - TRÓJKI SIATKARSKIE
MIEJSCE VIII - OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1995 - KLASA VI - CZWÓRKI SIATKARSKIE
MIEJSCE IV - OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO

ZAMOŚĆ - DNIA 16 KWIETNIA 2008
II MIEJSCE
REJONOWA KOSZYKÓWKA SZS CHŁOPCÓW ROCZNIK 1995
- KLASA VI
W SKŁADZIE - BIAŁY MARCIN, JAKUB GÓRNICKI, JAKUB KIĘCZKOWSKI, SZABAT MAREK
OZKAVAK DAMIAN, KIELAR PATRYK, MATEUSZ KULASZYŃSKI, FILIP SZOPA, KAROL RADLIŃSKI
KAROL SZABAT, MATEUSZ WÓJCIK I JAKUB ŁUCZYŃSKI
OPIEKUN ZESPOŁU – KRZYSZTOF MANDZIUK i ANDRZEJ NOWOSIELECKI

KRASNYSTAW - DNIA 16 KWIETNIA 2008
II MIEJSCE
REJONOWA KOSZYKÓWKA SZS DZIEWCZĄT ROCZNIK 1995
- KLASA VI
W SKŁADZIE - ŻÓŁKIEWSKA MAŁGORZATA, OZKAVAK DIANA, KORDAS NATALIA
PLESKACZ EWELINA, KORKOSZ KATARZYNA, ZIELIŃSKA AGNIESZKA
JĘDRZEJEWSKA ROKSANA, DOMINIK JUSTYNA, JĘDLIŃSKA KATARZYNA, MARTA TOMASZCZUK
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN

ZAMOŚĆ - DNIA 28 MARCA 2008
V MIEJSCE
REJONOWA SIATKÓWKA SZS CHŁOPCÓW ROCZNIK 1995
CZWÓRKI SIATKARSKIE - KLASA VI
SKŁADZIE - ARKADIUSZ SMOŁA, JAKUB KIĘCZKOWSKI, DAMIAN OZKAVAK
MATEUSZ KULASZYŃSKI, KAROL RADLIŃSKI, MATEUSZ WÓJCIK, MARCIN BIAŁY
SZOPA FILIP, BRODOWSKI WOJCIECH
OPIEKUN ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 26 MARCA 2008
REJONOWA SIATKÓWKA IGRZYSK SZS DZIEWCZĄT ROCZNIK 1996 i 1995
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1996 - II MIEJSCE - DWÓJKI SIATKARSKIE - KLASA V
W SKŁADZIE - KATARZYNA JĘDRZEJEWSKA, NATALIA DZIEDZIC, AGATA SAPIECHA
WERONIKA MARIANOWSKA, ALICJA TRACEWSKA, PAULINA BUNDYRA
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1995 - II MIEJSCE - CZWÓRKI SIATKARSKIE - KLASA VI
W SKŁADZIE - KATARZYNA ŻUK, KAROLINA PISARCZYK, KINGA KARWAŃSKA
MONIKA MIKSZA, WERONIKA FUS, MARLENA DRZEWOSZ, PAULINA TOWBIN
MAGDALENA SENDECKA, IZA SONIAK, KLAUDIA REJMAN
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO

WŁODAWA - DNIA 25 PAŹDZIERNIKA 2007
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH
PRZEŁAJOWYCH WŁODAWA 2007
- IGRZYSKA SZKOLNE
II MIEJSCE - PLESKACZ EWELINA - ROCZNIK 1995 - DYSTANS 1000 M
IV MIEJSCE - ŻÓŁKIEWSKA MAŁGORZATA - ROCZNIK 1995 - DYSTANS 1000 M
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 17 PAŹDZIERNIKA 2007
I MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH
PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1995 - KLASA VI - IGRZYSKA SZS
W SKŁADZIE - ŻÓŁKIEWSKA MAŁGORZATA, OZKAVAK DIANA, KORDAS NATALIA,
STOKFISZ KATARZYNA, PLESKACZ EWELINA, KORKOSZ KATARZYNA, KOZYRA MAGDALENA
ZIELIŃSKA AGNIESZKA,GDAŃSKA DOMINIKA, HERC KAMILA, REZ. JĘDRZEJEWSKA ROKSANA
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 17 PAŹDZIERNIKA 2007
III MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH
PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1995 - KLASA VI - IGRZYSKA SZS
W SKŁADZIE - OZKAVAK DAMIAN, KIENCZKOWSKI MACIEJ , SZABAT KAROL, SZABAT MAREK
WÓJCIK MATEUSZ, BRODOWSKI WOJCIECH, PORĘBSKI SEBASTIAN, KULASZYŃSKI MATEUSZ
WAWRYCA SZYMON, ZAWIŚLAK PAWEŁ, rez. ZIELIŃSKI MACIEJ, SMOŁA ARKADIUSZ
OPIEKUNOWIE - KRZYSZTOF MANDZIUK i ANDRZEJ NOWOSIELECKI

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» ROK SZKOLNY 2006/2007
... 19 MIEJSCE

WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. LUBELSKIEGO

ZABRZE - DNIA 01 WRZEŚNIA 2007
V MIEJSCE - PUCHAR POLSKI WZPS - ZABRZE 2007
W MISTRZOSTWACH POLSKI W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT ROCZNIK 1994
KLASA VI - CZWÓRKI SIATKARSKIE - WZPS
W SKŁADZIE - GŁAZ PAULINA, NOWOSAD DOROTA, GROMEK KAJA
SMOLUCH MAJA, SOBOLEWSKA SARA, WITKOWSKA JUSTYNA
TRENER - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK
... wynik wliczany do roku szkolnego 2006/2007

GŁUCHOŁAZY - DNIA 10–13 CZERWCA 2007
II MIEJSCE - PUCHAR POLSKI SZS - GŁUCHOŁAZY 2007
W MISTRZOSTWACH POLSKI W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT ROCZNIK 1994 i 1995
TURNIEJ MASTER CROK SZS - KLASA VI-V - CZWÓRKI SIATKARSKIE
W SKŁADZIE - PAULINA GŁAZ, KAJA GROMEK, DOROTA NOWOSAD, MAJA SMOLUCH
KAROLINA PISARCZYK, DIANA ROMASZKO, EWA NIZIO, SARA SOBOLEWSKA
JUSTYNA WITKOWSKA, MONIKA MIKSZA
TRENER - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK i JERZY SENEJKO

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 04 CZERWCA 2007
VI MIEJSCE
STREFY ZAMOJSKIEJ W PIŁCE NOŻNEJ W XII PUCHARZE TP IM. MARKA WIELGUSA
CHŁOPCY ROCZNIK 1996 - KLASA IV
W SKŁADZIE - RECH PATRYK, WAWRYCA SZYMON, ZIELIŃSKI MACIEJ
PRZEDNOWEK MICHAŁ, LIS DANIEL, MALEC ZBIGNIEW, KOMAN KAMIL
CZERENKO MARCIN, TUCKI MACIEJ, KRUPA BARTOSZ
OPIEKUN ZESPOŁU – ANDRZEJ NOWOSIELECKI

ZAMOŚĆ - DNIA 29 MAJA 2007
III MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W CZWÓRBOJU
LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1994/1995
W SKŁADZIE - MATEJA KLAUDIA, ZAJĄC MONIKA, ZIELIŃSKA AGNIESZKA
SIKORA KATARZYNA, WYSOCKA DOMINIKA, PLESKACZ EWELINA, CZARNOPYŚ KLAUDIA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA

ZAMOŚĆ - DNIA 29 MAJA 2007
VII MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1994/1995
W SKŁADZIE - TYSKI MATEUSZ, TRYNDA DAMIAN, GRZYWNA PAWEŁ
NIEDROWSKI MATEUSZ, ĆWIK KAROL, NOWOSAD DANIEL
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 26 MAJA 2007
I i II MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1994 - KLASA VI - CZWÓRKI SIATKARSKIE - WZPS
I MIEJSCE - PAULINA GŁAZ, KAJA GROMEK, DOROTA NOWOSAD, MAJA SMOLUCH
EWA NIZIO, DIANA ROMASZKO
II MIEJSCE - JUSTYNA WITKOWSKA, NATALIA NASTAŁEK
PISARCZYK KAROLINA, SOBOLEWSKA SARA
TRENER ZESPOŁÓW – GRZEGORZ CHARACHAJCZUKA
... awans do zawodów finałowych pucharu polski w siatkówce dziewcząt - Zabrze 2007 !

KRASNYSTAW - DNIA 25 KWIETNIA 2007
III MIEJSCE
MISTRZOSTWA REJONU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 1994
W SKŁADZIE - CZAPLA ADRIAN, GRZYWNA PAWEŁ, JĘDRZEJEWSKI DAWID, KRÓL KAROL
KUCZYŃSKI MICHAŁ, KUŚMIERZ ERNEST, MARIANOWSKI FILIP, NOWOSAD DANIEL
NOWOSAD STEFAN, PAPUGA PATRYK, RAGAN BARTEK, GĘBORYS BARTEK
CISZEWSKI MARCIN, ZIELIŃSKI BARTŁOMIEJ, TYSKI MATEUSZ, WUJEC PAWEŁ
TYPEK PIOTR, RATYNA MARIUSZ, ROJEK SZYMON
OPIEKUN ZESPOŁU – TOMASZ KŁOS

LUBLIN - DNIA 21 KWIETNIA 2007
I MIEJSCE
MISTRZOSTWA WZPS WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE

DZIEWCZĄT ROCZNIK 1995 - KLASA V - TRÓJKI SIATKARSKIE
W SKŁADZIE - KATARZYNA ŻUK, KAROLINA PISARCZYK, MONIKA MIKSZA, PAULINA TOWBIN
TRENER – JERZY SENEJKO
... awans do zawodów finałowych pucharu polski w siatkówce dziewcząt - Zabrze 2007 !

LUBLIN - DNIA 21 KWIETNIA 2007
MIEJSCE VI i VIII i XI
W MISTRZOSTWACH WZPS WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE
DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1996 - KLASA IV - DWÓJKI SIATKARSKIE
MIEJSCE VI - JĘDRZEJEWSKA KATARZYNA, KUDYBA ALEKSANDRA, TRACEWSKA ALICJA
MIEJSCE VIII - DZIEDZIC NATALIA, SAPIECHA AGATA, BUNDYRA PAULINA
MIEJSCE XI - MARIANOWSKA WERONIKA, FUS WERONIKA, MOKRZYCKA KAROLINA
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA

ŚWIDNIK - DNIA 16 KWIETNIA 2007
I MIEJSCE
MISTRZOSTWA SZS WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO – TURNIEJ MASTER CROK
W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT ROCZNIK 1994
KLASA VI - CZWÓRKI SIATKARSKIE
W SKŁADZIE - PAULINA GŁAZ, KAJA GROMEK, DOROTA NOWOSAD
MAJA SMOLUCH, EWA NIZIO, DIANA ROMASZKO, JUSTYNA WITKOWSKA
NATALIA NASTAŁEK , JĘDRZEJEWSKA ANITA, SOBOLEWSKA SARA
TRENER - GRZEGORZ CHARACHAJCZUKA
... awans do zawodów finałowych pucharu polski w siatkówce dziewcząt - Głuchołazy 2007 !

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 03 KWIETNIA 2007
IV MIEJSCE
MISTRZOSTWA REJONU SZS W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW ROCZNIK 1995

KLASA V - DWÓJKI SIATKARSKIE
W SKŁADZIE - SMOŁA AREK, KIĘCZKOWSKI JAKUB, WALENTYN ERYK, OZKAVAK DAMIAN
KULASZYŃSKI MATEUSZ, RADLIŃSKI KAROL, BIAŁY MARCIN, WÓJCIK MATEUSZ
OPIEKUN ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK

ZAMOŚĆ - DNIA 14 MARCA 2007
III MIEJSCE
MISTRZOSTWA REJONU SZS W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW ROCZNIK 1994/1995
W SKŁADZIE - KRÓL KAROL, NOWOSAD DANIEL, RATYNA MARIUSZ
WÓJCIK MATEUSZ, ZIELIŃSKI BARTEK, RAGAN BARTEK, CZAPLA ADRIAN
JEDRZEJEWSKI DAWID, SMOŁA AREK, TYSKI MARIUSZ, KULASZYŃSKI MATEUSZ
WALENTYN ERYK, OZKAVAK DAMIAN, KIĘCZKOWSKI JAKUB
OPIEKUNOWIE - KRZYSZTOF MANDZIUK i TOMASZ KŁOS

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 25 PAŹDZIERNIKA 2006
II MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH
PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1994/1995
W SKŁADZIE - ŻÓŁKIEWSKA MAŁGORZATA, OZKAVAK DIANA, ZAJĄC MONIKA
CZAJKA MILENA, KORDAS NATALIA, SIKORA KATARZYNA, WYSOCKA DOMINIKA
DZIRBA MAŁGORZATA, PLESKACZ EWELINA, KORKOSZ KATARZYNA, KOZYRA MAGDALENA
OPIEKUNOWIE - WALDEMAR KOŁCUN i MAŁGORZATA GDAŃSKA

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 25 PAŹDZIERNIKA 2006
VII MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SZTAFETOWYCH
BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1994/1995
W SKŁADZIE - KRÓL KAROL, OZKAVAK DAMIAN, BUCIOR MATEUSZ, KIENCZKOWSKI MACIEJ
NOWOSAD STEFAN, SZABAT KAROL, SZABAT MAREK, RATYNA MARIUSZ
WÓJCIK MATEUSZ, GARDECKI MICHAŁ, REZ. GRZYWNA PAWEŁ, ZIELIŃSKI BARTEK
OPIEKUNOWIE - KRZYSZTOF MANDZIUK, ANDRZEJ NOWOSIELECKI i TOMASZ KŁOS

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» ROK SZKOLNY 2005/2006
... 70 MIEJSCE
WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. LUBELSKIEGO

ZABRZE - DNIA 02 WRZEŚNIA 2006
II MIEJSCE
PUCHAR POLSKI WZPS - ZABRZE 2006
W MISTRZOSTWACH POLSKI W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT ROCZNIK 1994 - KLASA V
W SKŁADZIE - PAULINA GŁAZ, KAJA GROMEK, DOROTA NOWOSAD, MAJA SOLUCH
TRENER ZESPOŁU - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK
... wynik wliczany do roku szkolnego 2005/2006

TOMASZÓW MAZOWIECKI - DNIA 03-04 CZERWCA 2006
VI MIEJSCE
PUCHAR POLSKI SZS - TOMASZÓW MAZOWIECKI 2006
W MISTRZOSTWACH POLSKI W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1993 i MŁODSZE - KLASA VI i V
W SKŁADZIE - BĘBNIK MAGDALENA, GARDYJAS KAMILA
SIKORA KATARZYNA, JACHYMEK KAROLINA, JĘDRZEJEWSKA DIANA
DRZEWIŃSKA AGATA, PAULINA CZABAN, PAULINA GŁAZ
TRENER ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA i GRZEGORZ CHARACHAJCZUK

RADZYŃ PODLASKI - MAJ 2006
WOJEWÓDZKI FINAŁ XI TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ IM. MARKA WIELGUSA
CHŁOPCY
ROCZNIK 1995 - KLASA IV
W SKŁADZIE - SMOŁA AREK, NOWOSIELECKI JAKUB, SŁOBODA KAROL, BIAŁY MARCIN
WALENTYN ERYK, OZKAVAK DAMIAN, ZAWIŚLAK PAWEŁ, SZABAT KAROL
ZWOLAK MATEUSZ, WÓJCIK MATEUSZ
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO

ZAMOŚĆ - MAJ 2006
VII MIEJSCE
W WOJEWÓDZKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU
LA CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1993/1994
W SKŁADZIE - JAKUB GONTARZ, PATRYK PUPIEC, BARTOSZ WIĘCŁAWEK, JAKUB STĘPORA
CEZARY NOWOSAD, ŁUKASZ KĘDRA, PAWEŁ GRZYWNA, ADRIAN CZAPLA
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI

ZAMOŚĆ - MAJ 2006
IV MIEJSCE
W REJONOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU
LA DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1993 / 1994
W SKŁADZIE - MAGDALENA KIĘCZKOWSKA, NATALIA CHROMIEC, IWONA SZYMCZUK
PAMELA PAMUŁA, AGATA SMOŁA, ALEKSANDRA CZERNIAWSKA
MAGDALENA BĘBNIK, ALEKSANDRA JURKOWSKA, NATALIA WÓJCIK
OPIEKUN - BEATA KULCZYŃSKA

ŚWIDNIK - KWIECIEŃ 2006
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH SZS WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1993 - KLASA VI
SKŁAD ZESPOŁU - BĘBNIK MAGDALENA, GARDYJAS KAMILA, SIKORA KATARZYNA
JACHYMEK KAROLINA, JĘDRZEJEWSKA DIANA, DRZEWIŃSKA AGATA
PAULINA CZABAN, ALEKSANDRACZERNIAWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - HERDA IRENEUSZ
... awans do zawodów pucharu polski w siatkówce dziewcząt - Tomaszów Mazowiecki 2006 !

LUBLIN - KWIECIEŃ 2006
I i II MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WZPS WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1994 - KLASA V
I MIEJSCE - GŁAZ PAULINA, SMOLUCH MAJA, KROMEK KAJA, DIANA ROMASZKO
II MIEJSCE - SOBOLEWSKA SARA, JĘDRZEJEWSKA ANITA
NOWOSAD DOROTA, WITKOWSKA JUSTYNA
TRENER ZESPOŁU - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK
... awans do zawodów finałowych pucharu polski w siatkówce dziewcząt - Zabrze 2006 !

ŚWIDNIK - KWIECIEŃ 2006
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH SZS WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1994 - KLASA V
W SKŁĄDZIE - GŁAZ PAULINA, SMOLUCH MAJA, GROMEK KAJA, DIANA ROMASZKO
SOBOLEWSKA SARA, JĘDRZEJEWSKA ANITA, NOWOSAD DOROTA, WITKOWSKA JUSTYNA
TRENER ZESPOŁU - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK

LUBIN - KWIECIEŃ 2006
III MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WZPS WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1995 - KLASA IV
W SŁADZIE - KATARZYNA ŻUK, KAROLINA PISARCZYK, KLAUDIA REJMAN
TRENER ZESPOŁU - JERZY SENEJKO

HRUBIESZÓW - DNIA 10 STYCZNIA 2006
III MIEJSCE
MISTRZOSTWA REJONU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 1993/1994
W SKŁADZIE - WIĘCŁAWEK BARTOSZ, NIEŚCIOR MATEUSZ, KOZYRA MIROSŁAW
MAŁYSZ MATEUSZ, PIĄTKOWSKI MATEUSZ, SIKORA KAMIL, KUZDRA HUBERT, GONTARZ JAKUB
NOWOSAD CEZARY, SZAJNA RAFAŁ, SZCZERBA MATEUSZ, BRZOZOWSKI TOMASZ
CZERWONKA MACIEJ, ŹOŁĄDEK KAMIL, ZAJĄCZKOWSKI DARIUSZ
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI

GŁUCHOŁAZY - DNIA 14-17 LISTOPADA 2005
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SIATKÓWKI O PUCHAR SZEFA BANDEROZY
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1993 - KLASA VI
IV MIEJSCE -DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1995 - KLASA IV
III MIEJSCE - KATARZYNA ŻUK, KAROLINA PISARCZYK
VIII MIEJSCE -MONIKA MIKSZA, MARLENA DRZEWOSZ, KINGA KARWAŃSKA
TRENER ZESPOŁÓW - JERZY SENEJKO
DODATKOWO NASZE ZESPOŁY ZAJĘŁY W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ POWYŻSZEGO
TURNIEJU ODPOWIEDNIO I MIEJSCE W KATEGORII DZIEWCZĄT KLAS V
OPIEKUN - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK
ORAZ II MIEJSCE W KATEGORII DZIEWCZĄT KLAS IV
OPIEKUN - JERZY SENEJKO
MAGDALENA BĘBNIK, JACHYMEK KAROLINA, GARDYJAS KAMILA
SIKORA KATARZYNA, JĘDRZEJEWSKA DIANA
TRENER ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1994 - KLASA V
I MIEJSCE - GŁAZ PAULINA, SMOLUCH MAJA, GROMEK KAJA
V MIEJSCE -JĘDRZEJEWSKA ANITA, NOWOSAD DOROTA, WITKOWSKA JUSTYNA
TRENER ZESPOŁÓW - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK
... PAULINA GŁAZ UZNANA ZOSTAŁA DODATKOWO NAJLEPSZĄ SIATKARKĄ TURNIEJU

CYCÓW - DNIA 12 PAŹDZIERNIKA 2005
VI MIEJSCE
W WOJEWÓDZKICH SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW

ROCZNIK 1993/1994
W SKŁADZIE - PAWEŁ GRZYWNA, BARTŁOMIEJ ZIELIŃSKI, MATEUSZ TYSKI
MIRISŁAW KOZYRA, DANIEL KOMIŃCZAK, MATEUSZ NIEŚCIOR, ŁUKASZ KĘDRA
ADRIAN PODBORNY, JAKUB STĘPORA, TOMASZ BRZOZOWSKI, MATEUSZ SOBÓL
KAMIL SIKORA, PAWEŁ WASIOŁEK, CEZARY NOWOSAD
OPIEKUNOWIE - TOMASZ KŁOS i ANDRZEJ NOWOSIELECKI

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 07 PAŹDZIERNIKA 2005
V MIEJSCE
REJONOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1993/1994
W SKŁADZIE - NATALIA CHROMIEC, KATARZYNA PYREK, KATARZYNA KOŁUN
NATALIA WÓJCIK, MAGDALENA KIENCZKOWSKA, ANETA ZYZA, IWONA SZYMCZUK
MILENA CZAJKA, MARLENA KARWAŃŚKA, MAŁGORZATA DZIRBA, MONIKA ZAJĄC
OPIEKUNOWIE ZESPOŁU
ANNA KUCHARSKA, BEATA KULCZYŃSKA i MAŁGORZATA GDAŃSKA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» ROK SZKOLNY 2004/2005
... 12 MIEJSCE
WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. LUBELSKIEGO

ZABRZE - DNIA 03 WRZEŚNIA 2005
VIII MIEJSCE
PUCHAR POLSKI WZPS - ZABRZE 2005
W MISTRZOSTWACH POLSKI W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT ROCZNIK 1993
KLASA V
W SKŁADZIE - MAGDALENA BĘBNIK, JACHYMEK KAROLINA, GARDYJAS KAMILA
SIKORA KATARZYNA, JĘDRZEJEWSKA DIANA
TRENER ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA
... wyniki wliczane do roku szkolnego 2004/2005

ZABRZE - DNIA 03 WRZEŚNIA 2005
VI MIEJSCE
PUCHAR POLSKI WZPS - ZABRZE 2005
W MISTRZOSTWACH POLSKI W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT ROCZNIK 1994
KLASA IV
W SKŁADZIE - GŁAZ PAULINA, SMOLUCH MAJA, GROMEK KAJA
TRENER ZESPOŁU - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK
... wyniki wliczane do roku szkolnego 2004/2005

ZAMOŚĆ - MAJ 2005
VI MIEJSCE
W WOJEWÓDZKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU
LA CHŁOPCÓW ROCZNIK 1992/1993
W SKŁADZIE - ADRIAN BŁYSKOŃ, MARCIN PAROL, BARTOSZ PROC, PAWEŁ KOPER
DOMINIK PEŁYPYSZYN, JAKUB STĘPORA, REZ. PATRYK SŁOTWIŃSKI
OPIEKUN ZESPOŁU – KRZYSZTOF MANDZIUK i ANDRZEJ NOWOSIELECKI

ZAMOŚĆ - MAJ 2005
VII MIEJSCE
W WOJEWÓDZKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU
LA DZIEWCZĄT ROCZNIK 1992/1993
W SKŁADZIE - AMANDA MATWIEJSZYN, JOLANTA HAŁASA, ANETA BRZOZOWSKA
CHROMIEC NATALIA, CARYK KAROLINA, KAROLINA PLESKACZ, FUSIARZ PAULINA
OPIEKUN ZESPOŁU – BEATA KULCZYŃSKA

ZAMOŚĆ - MAJ 2005
WOJEWÓDZKI FINAŁ X TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ IM. MARKA WIELGUSA
CHŁOPCY ROCZNIK 1994 - KLASA IV
W SKŁADZIE - CISZEWSKI MARCIN, CZAPLA ADRIAN, GRZYWNA PAWEŁ
JĘDRZEJEWSKI DAWID, KRÓL KAROL, KUCZYŃSKI MICHAŁ, KUŚMIERZ ERNEST, LEŃCZUK KAMIL
MAŃCZAK MATEUSZ, NOWOSAD DANIEL, NOWOSAD STEFAN, PAPUGA PATRYK
RAGAN BARTEK, RATYNA MARIUSZ, ROJEK SZYMON, WASIOŁEK PAWEŁ,WILK
MICHAŁ, WUJEC PAWEŁ, ZDZIOCH MICHAŁ, ZIELIŃSKI BARTEK, MARIANOWSKI FILIP
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS

ZAMOŚĆ - MAJ 2005
IV MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

ROCZNIK 1992 - IGRZYSKA SZS
W SKŁADZIE - ANDRZEJ SZŁAPAK, HUBERT PALAK, ROBERT KOCHAŃSKI
WOJCIECH MAZURKIEWICZ, MACIEK ŚWIĘCIŃSKI, PATRYK SŁOTWIŃSKI
TOMASZ JAKUBIAK, MICHAŁ KANIEWSKI, KAMIL ZATORSKI, WALDEMAR KOZYRA
OPIEKUN ZESPOŁU – ANDRZEJ NOWOSIELECKI i KRZYSZTOF MANDZIUK

LUBLIN - DNIA 07 MAJA 2005
III MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WZPS WOJEWÓDZTWA W SIATKÓWCE
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1992 - KLASA VI
SKŁAD ZESPOŁU - SZYMAŃSKA KAROLINA, BRANACH ANNA, DOMAŃSKA EWELINA,
BRANACH BEATA, NOWOSIELECKA JOANNA, KUCZYŃSKA URSZULA, JABŁOŃSKA
EWELINA, GAWĘDA KAROLINA, GIRGUŚ KAROLINA, JURCZYSZYN KARINA, BURDA
MAGDALENA, LITKOWIEC AGNIESZKA, GABRIELIA KLIMECKA
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO

ŚWIDNIK - KWIECIEŃ 2005
II MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH SZS WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1992 - KLASA VI
SKŁAD ZESPOŁU - SZYMAŃSKA KAROLINA, BRANACH ANNA, DOMAŃSKA EWELINA
BRANACH BEATA, NOWOSIELECKA JOANNA, KUCZYŃSKA URSZULA
JABŁOŃSKA EWELINA, GAWĘDA KAROLINA
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO

ŚWIDNIK - KWIECIEŃ 2005
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH SZS WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1993 - KLASA V
SKŁAD ZESPOŁU - BĘBNIK MAGDALENA, GARDYJAS KAMILA, SIKORA KATARZYNA
JACHYMEK KAROLINA, JĘDRZEJEWSKA DIANA, DRZEWIŃSKA AGATA
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA

LUBLIN - DNIA 02 KWIETNIA 2005
I i III MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WZPS WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE
DZIEWCZĘT ROCZNIK 1993 - KLASA V
I MIEJSCE - BĘBNIK MAGDALENA, JACHYMEK KAROLINA, GARDYJAS KAMILA
III MIEJSCE - SIKORA KATARZYNA, JĘDRZEJEWSKA DIANA
DRZEWIŃSKA AGATA, CZABAN PAULINA
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA
... awans do zawodów finałowych pucharu polski w siatkówce dziewcząt - Zabrze 2005 !

LUBLIN - DNIA 02 KWIETNIA 2005
I i III i VI MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WZPS WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE
DZIEWCZĘT ROCZNIK 1994 - KLASA IV
I MIEJSCE - SMOLUCH MAJA, GROMEK KAJA
III MIEJSCE - GŁAZ PAULINA, NOWOSAD DOROTA
VI MIEJSCE - JĘDRZEJEWSKA ANITA, SOBOLEWSKA SARA,
OPIEKUN ZESPOŁU - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK
... awans do zawodów finałowych pucharu polski w siatkówce dziewcząt - Zabrze 2005 !

HRUBIESZÓW - KWIECIEŃ 2005
II MIEJSCE
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1992 - IGRZYSKA SZS
W SKŁADZIE - WAWRYCA KAROLINA, ZWOLAK KARINA, KOWALSKA PAULINA
KANIEWSKA AGNIESZKA, HAŁASA JOLANTA, JĘDRZEJEWSKA ADRIANNA
PODHAJNA SYLWIA, MATWIEJSZYN AMANDA, OZNAŃSKA PATRYCJA, WRONKA OLIWIA
PLESKACZ KAROLINA, JURCZYSZYN KAROLINA, FURMAN PAULINA, BRZOZOWSKA ANETA
ZYZA ANETA, FUSIARZ PAULINA
OPIEKUN ZESPOŁU – ANNA KUCHARSKA

ZAMOŚĆ - KWIECIEŃ 2005
IV MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1992 - IGRZYSKA SZS
W SKŁADZIE - DOMINIK PEŁYPYSZYN, TOMASZ JAKUBIAK, KAMIL ZATORSKI, BARTOSZ PROC
KRYSTIAN CIEĆKO, PAWEŁ ZAWIŚLAK, KRYSPIN KORCZYŃSKI, PIOTR KAMIŃSKI
ANDRZEJ SZŁAPAK, HUBERT PALAK, PAWEŁ KOPER, MACIEJ ŚWIĘCIŃSKI, PATRYK SŁOTWIŃSKI
OPIEKUN ZESPOŁU – ANDRZEJ NOWOSIELECKI

TOMASZÓW LUBELSKI - PAŹDZIERNIK 2004
VII MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH
PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCY
ROCZNIK 1992/1993 - IGRZYSKA
W SKŁADZIE - MARCIN GŁAZ, DOMINIK PEŁYPYSZYN, PIOTR WAŻNY, TOMASZ JAKUBIAK
KAMIL ZATORSKI, BARTOSZ PROC, KRYSTIAN CIEĆKO, WALDEMAR KOZYRA
PAWEŁ MAKSYMIEC, MICHAŁ KANIEWSKI, PATRYK SŁOTWIŃSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK

TOMASZÓW LUBELSKI - PAŹDZIERNIK 2004
V MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH
PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĘTA
ROCZNIK 1992/1993 - IGRZYSKA
W SKŁADZIE - PATRYCJA OZNAŃSKA, KAROLINA CARYK, JOLANTA HAŁASA
KAROLINA CZAJKA, EWA CHMIEL, ADRIANNA JĘDRZEJEWSKA, JOLANTA MALEC
AMANDA MATWIEJSZYN, KAROLINA KUŹNIARZ, MARTYNA SADŁOCHA, KAROLINA PLESKACZ
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» ROK SZKOLNY 2003/2004


ZABRZE - DNIA 04 WRZEŚNIA 2004
VII MIEJSCE - PUCHAR POLSKI WZPS - ZABRZE 2004
W MISTRZOSTWACH POLSKI W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT ROCZNIK 1992
KLASA V
W SKŁADZIE - BEATA BRANACH, KAROLINA SZYMAŃSKA, KATARZYNA GÓRNIAK
ANNA BRANACH, KAROLINA GIRGUŚ, MAGDALENA BURDA
OPIEKUN - JERZY SENEJKO
... wyniki wliczane do roku szkolnego 2003/2004

ZABRZE - DNIA 04 WRZEŚNIA 2004
VII MIEJSCE - PUCHAR POLSKI WZPS - ZABRZE 2004
W MISTRZOSTWACH POLSKI W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT ROCZNIK 1991
KLASA VI
W SKŁADZIE - KAROLINA GRZYWNA, KAROLINA NOWOSAD, MONIKA DUDZIŃSKA
ANNA HRYNIEWIECKA, MONIKA JAMROŻ, DIANA MALEC
OPIEKUN ZESPOŁU - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK
... wyniki wliczane do roku szkolnego 2003/2004

WARSZAWA - CZERWIEC 2004
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE
UDZIAŁ W FINALE OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
WARSZAWA 2004
W SKŁADZIE - MAGDALENA RAK, WIOLETA GÓRNIAK, JUSTYNA ZALESKA
KATARZYNA WOJCIECHOWSKA, JOLANTA HAŁASA, IWONA SZYMCZUK
JACEK KUSIAK, KAMIL ZATORSKI, DOMINIK PEŁYPYSZYN
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA

ZAMOŚĆ - MAJ 2004
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
IMSZ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1991/1992
W SKŁADZIE - MAGDALENA RAK, WIOLETA GÓRNIAK, JUSTYNA ZALESKA
KATARZYNA WOJCIECHOWSKA, AGNIESZKA PIETRUCH, ANNA KAWKA, ANNA KUSIAK
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA
... w finale ogólnopolskim - BYDGOSZCZ 2004 zespół zajął XXIII MIEJSCE !

ZAMOŚĆ - MAJ 2004
III MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO IMSZ W CZWÓRBOJU
LEKKOATLETYCZNYM CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1991 /1992
W SKŁADZIE - KUSIAK JACEK, SIKORA JAKUB, DUMICZ RAFAŁ, SŁOBODA KAMIL
PIECH MAREK, SŁOTWIŃSKI PATRYK,
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI

ZAMOŚĆ - MAJ 2004
I MIEJSCE
REJONOWY FINAŁ TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ IM. MARKA WIELGUSA
CHŁOPCY - ROCZNIK 1993
W SKŁADZIE - BIAŁY PEWEŁ, CZERWONKA MACIEK, GONTARZ JAKUB, KĘDRA ŁUKASZ
ŁUSZCZYK SEBASTIAN, MAŁYSZ MATEUSZ, NOWOSAD CEZARY, TRUŚ KAMIL
ZAJĘCZKOWSKI DARIUSZ, BRZOZOWSKI TOMASZ
OPIEKUN ZESPOŁU – ANDRZEJ NOWOSIELECKI
... w finale wojewódzkim miejsce IX

LUBLIN - KWIECIEŃ 2004
II i IV MIEJSCE
MISTRZOSTWA WZPS WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE

DZIEWCZĄT ROCZNIK 1993 - KLASA IV
II MIEJSCE - KAROLINA JACHYMEK, KAROLINA GAWĘDA
DIANA JĘDRZEJEWSKA, AGATA DRZEWIŃSKA
IV MIEJSCE - MAGDALENA BĘBNIK, KAMILA GARDYJAS, PAULINA CZABAN
OPIEKUN ZESPOŁÓW - IRENEUSZ HERDA

LUBLIN - KWIECIEŃ 2004
I MIEJSCE
MISTRZOSTWA WZPS WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1991 - KLASA VI
W SKŁADZIE - KAROLINA GRZYWNA, KAROLINA NOWOSAD, MONIKA DUDZIŃSKA
ANNA HRYNIEWIECKA, MONIKA JAMROŻ, DIANA MALEC
OPIEKUN ZESPOŁU – GRZEGORZ CHARACHAJCZUK
... awans do zawodów finałowych pucharu polski w siatkówce dziewcząt - Zabrze 2004 !

LUBLIN - KWIECIEŃ 2004
I MIEJSCE
MISTRZOSTWA WZPS WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE

DZIEWCZĄT ROCZNIK 1992 - KLASA V
W SKŁADZIE - BEATA BRANACH, KAROLINA SZYMAŃSKA, KATARZYNA GÓRNIAK
ANNA BRANACH, KAROLINA GIRGUŚ, MAGDALENA BURDA
OPIEKUN ZESPOŁU – JERZY SENEJKO
... awans do zawodów finałowych pucharu polski w siatkówce dziewcząt - Zabrze 2004 !

ZAMOŚĆ - KWIECIEŃ 2004
II MIEJSCE
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

ROCZNIK 1991/1992
W SKŁADZIE - KUSIAK JACEK, SIKORA JAKUB, DUMICZ RAFAŁ, SŁOBODA KAMIL
PIOTR WRÓBEL, NOWOSAD PATRYK, MATEUSZ MATEJA, SYTY BARTOSZ
OPIEKUN ZESPOŁU – KRZYSZTOF MANDZIUK

ZAMOŚĆ - KWIECIEŃ 2004
II MIEJSCE
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

ROCZNIK 1991/1992
W SKŁADZIE - MAGDALENA RAK, JUSTYNA ZALESKA, KAROLINA WRÓBEL, PAULINA LEŃ
PATRYCJA SIGŁOWA, EDYTA PODBORNA, EWELINA FERENC, JUSTYNA MAMCZUR
JOANNA PIASECKA, JAGODA PALAK, ANNA KUSIAK, ANNA KAWKA, KATARZYNA KAWKA
OPIEKUN ZESPOŁU – ANNA KUCHARSKA

TOMASZÓW LUBELSKI - PAŹDZIERNIK 2003
I MIEJSCE - W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1991/1992
W SKŁADZIE - JUSTYNA ZALEWSKA, ANNA KAWKA, PAULINA FUSIARZ, PATRYCJA SIGŁOWA
KAROLINA CARYK, JOLANTA HAŁASA, ANNA KUSIAK, EDYTA PODBORNA, MAGDALENA RAK
WIOLETA GÓRNIAK, KATARZYNA WOJCIECHOWSKA, AMANDA MATWIEJSZYN
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA i BEATA KULCZYŃSKA

TOMASZÓW LUBELSKI - PAŹDZIERNIK 2003
III MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH REJONU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1991/1992
W SKŁADZIE - JAKUB SIKORA, JACEK KUSIAK, PATRYK SŁOTWIŃSKI, KAMIL ZATORSKI
TOMASZ JAKUBIAK, ŁUKASZ SZYPROWSKI, MARCIN GŁAZ
MATEUSZ JAREMKO, DOMINIK PEŁYPYSZYN, MICHAŁ KANIEWSKI
OPIEKUN - KRZYSZTOF MANDZIUK

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» ROK SZKOLNY 2002/2003

ZABRZE - DNIA 06 WRZEŚNIA 2003
X MIEJSCE
PUCHAR POLSKI WZPS - ZABRZE 2003
MISTRZOSTWA POLSKI W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT ROCZNIK 1991- KLASA V
W SKŁADZIE - KAROLINA NOWOSAD, KAROLINA GRZYWNA, MONIKA DUDZIŃSKA
ANNA HRYNIEWIECKA, MONIKA JAMROŻ
OPIEKUN ZESPOŁU - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK
... wyniki wliczane do roku szkolnego 2002/2003

ZABRZE - DNIA 06 WRZEŚNIA 2003
V MIEJSCE
PUCHAR POLSKI WZPS - ZABRZE 2003
MISTRZOSTWA POLSKI W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT ROCZNIK 1990
KLASA VI - CZWÓRKI SIATKARSKIE
W SKŁADZIE - EMILIA SAK, MARTA MACHOŚ, PATRYCJA KOMISARCZYK
MARTA PYC, JOANNA LEWANDOWSKA, ANITA GARDIAS
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO
... wyniki wliczane do roku szkolnego 2002/2003

MILICZ - CZERWIEC 2003
III MIEJSCE
PUCHAR POLSKI SZS - MILICZ 2003
W MISTRZOSTWACH POLSKI W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT ROCZNIK 1990
KLASA VI
W SKŁADZIE - ANITA GARDIAS, KATARZYNA GOZDEK, MAGDA BIELECKA
MARTA PYC, EMILIA SAK, MARTA MACHOŚ
JOANNA LEWANDOWSKA, PATRYCJA KOMISARCZYK
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO

URZĘDÓW - CZERWIEC 2003
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH SZS WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1990 - KLAS VI
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO
... awans do zawodów pucharu polski w siatkówce dziewcząt - Milicz 2003 !
III MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH SZS WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1991 - KLAS V
OPIEKUN ZESPOŁU - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK

WARSZAWA - CZERWIEC 2003
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE
UDZIAŁ W FINALE OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LA - WARSZAWA 2003
W SKŁADZIE - ZATORSKI KAMIL, JAREMKO MATEUSZ, PEŁYPYSZYN DOMINIK
MATWIEJSZYN AMANDA, HAŁASA JOLANTA, BORUCKA KAMILA, ZALEWSKA JUSTYNA
BRZOZOWSKA MAŁGORZATA, RAK MAGDALENA, KATARZYNA WOJCIECHOWSKA
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA

ZAMOŚĆ - MAJ 2003
III MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W CZWÓRBOJU
LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1990/1991
W SKŁADZIE - BRZOZOWSKA MAŁGORZATA, RAK MAGDALENA, ZALESKA JUSTYNA
GÓRNIAK WIOLETA, NĘDZYŃSKA NATALIA, BAJWOLUK SYLWIA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA

ZAMOŚĆ - MAJ 2003
XII MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO IMSZ W CZWÓRBOJU
LEKKOATLETYCZNYM CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1990/1991
OPIEKUN ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK

LUBLIN - KWIECIEŃ 2003
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WZPZ WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1991 - KLAS V - OPIEKUN ZESPOŁU - GRZEGORZ CHARACHAJCZUK
... awans do zawodów finałowych pucharu polski w siatkówce dziewcząt - Zabrze 2003 !
II MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WZPS WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1992 - KLAS IV - OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO
... awans do zawodów finałowych pucharu polski w siatkówce dziewcząt - Zabrze 2003 !

ZAMOŚĆ - KWIECIEŃ 2003
III MIEJSCE
REJONOWE IGRZYSKA W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW - IGRZYSKA SZS
W SKŁADZIE - MACIEJ WITKOWSKI, BARTOSZ FORNALSKI, TOMASZ MOSZYŃSKI
PIOTR MICHALAK, MARCIN BIEŃKO, DAWID RADAWSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK

ZAMOŚĆ - KWIECIEŃ 2003
II MIEJSCE
REJONOWE IGRZYSKA W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
- IGRZYSKA SZS
OPIEKUN - ARTUR BEŃKO

HRUBIESZÓW - KWIECIEŃ 2003
V MIEJSCE
REJONOWE IGRZYSKA W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
- IGRZYSKA SZS

TOMASZÓW LUBELSKI - PAŹDZIERNIK 2002
VI MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO IMSZ W SZTAFETOWYCH
BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1990/1991

TOMASZÓW LUBELSKI - WRZESIEŃ 2002
III MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH REJONU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1990/1991

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» ROK SZKOLNY 2001/2002

ZABRZE - DNIA 07 WRZEŚNIA 2002
VI MIEJSCE
PUCHAR POLSKI WZPS - ZABRZE 2002
W MISTRZOSTWACH POLSKI W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT ROCZNIK 1990
KLASA V - TRÓJKI SIATKARSKIE
TRENER ZESPOŁU - JERZY SENEJKO
... wynik wliczany do roku szkolnego 2001/2002

WARSZAWA - CZERWIEC 2002
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE
UDZIAŁ W FINALE OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
WARSZAWA 2002
W SKŁADZIE - WIOLETA GÓRNIAK, MAGDALENA RAK, JUSTYNA ZALESKA
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO

ZAMOŚĆ - CZERWIEC 2002
OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE UCZNIÓW
• REKORD WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
DZIEWCZĄT - KATARZYNA DĄBROWSKA - 433 PKT
• REKORD SZKOŁY W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM CHŁOPCÓW
MATEUSZ PASZT - 315 PKT

ZAMOŚĆ - MAJ 2002
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO IMSZ W CZWÓRBOJU
LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1989/1990
W SKŁADZIE - KATARZYNA DĄBROWSKA, KATARZYNA KIEREPKA, LIDIA KURZ
WICIJEWSKA KATARZYNA, MAGDALENA ISKIERKA, IZA PALAK
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA
... w finale ogólnopolskim - BYDGOSZCZ 2002 zespół zajął XX MIEJSCE !

ZAMOŚĆ - MAJ 2002
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO IMSZ W CZWÓRBOJU
LEKKOATLETYCZNYM CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1989/1990
W SKŁADZIE - MATEUSZ MAŁKA, MATEUSZ PASZT, HUBERT STANISZEWSKI
MACIEJ SKULIMOWSKI, PAWEŁ MOSÓR, PATRYK JĘDRZEJEWSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK
... w finale ogólnopolskim - BYDGOSZCZ 2002 zespół zajął XVII MIEJSCE !

LUBLIN - DNIA - 14 KWIETNIA 2002
V i IX MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

KLASA V - IGRZYSKA SZS
V MIEJSCE - BARTOSZ FORNALSKI, MARCIN BIEŃKO, DAWID RADAWSKI
IX MIEJSCE - MACIEJ WITKOWSKI, TOMASZ MOSZYŃSKI, PIOTR MICHALAK
OPIEKUN - KRZYSZTOF MANDZIUK

TOMASZÓW LUBELSKI - MARZEC 2002
II MIEJSCE - POWIATOWE IGRZYSKA W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW
KLASA VI - IGRZYSKA SZS
W SKŁADZIE - PASZT MATEUSZ, ADAMCZYK DANIEL, MAŁKA MATEUSZ
SKORUPSKI ROBERT, SŁOCZYŃSKI PRZEMEK, WITKOWSKI KAROL

ZAMOŚĆ - MAJ 2002
V MIEJSCE
REJONOWE IGRZYSKA W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
- IGRZYSKA SZS

TOMASZÓW LUBELSKI - KWIECIEŃ 2002
II MIEJSCE
POWIATOWE IGRZYSKA W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
- IGRZYSKA SZS
W SKŁADZIE - WITKOWSKI KAROL, WACHOWICZ MATEUSZ, ADAMCZYK DANIEL
PASZT MATEUSZ, MOSÓR PAWEŁ, STANISZEWSKI HUBERT, POTERALSKI MACIEJ
SKULIMOWSKI MACIEJ, BUCZEK PIOTR, MAŁKA MATEUSZ, FUTA ŁUKASZ
FORNALSKI BARTEK, RADAWSKI DAWID

TOMASZÓW LUBELSKI - KWIECIEŃ 2002
II MIEJSCE - POWIATOWA KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT - IGRZYSKA SZS

HRUBIESZÓW - KWIECIEŃ 2002
IV MIEJSCE - REJONOWA PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT - IGRZYSKA SZS

TOMASZÓW LUBELSKI - WRZESIEŃ 2001
VII MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW ROCZNIK 1989/1990
OPIEKUN ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK

TOMASZÓW LUBELSKI - WRZESIEŃ 2001
III MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH REJONU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
DZIEWCZĄT ROCZNIK 1989/1990
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


» ROK SZKOLNY 2000/2001

ZABRZE - DNIA 01 WRZEŚNIA 2001
VII MIEJSCE
PUCHAR POLSKI WZPS - ZABRZE 2001
W MISTRZOSTWACH POLSKI W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT ROCZNIK 1990
KLASA IV - DWÓJKI SIATKARSKIE
TRENER ZESPOŁU - JERZY SENEJKO
... wynik wliczany do roku szkolnego 2000/2001

» LATA WCZEŚNIEJSZE !

ZAMOŚĆ - CZERWIEC 1996
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA W CZWÓRBOJU LA CHŁOPCÓW
ROCZNIK 1983/1984
W SKŁADZIE - MACIEJ ZATORSKI, WOJCIECH KUSIAK, RAFAŁ BRODOWSKI
GRZEGORZ KIELAR, PIOTR MAZUR, PAWEŁ GŁUSZEK
OPIEKUN ZESPOŁU - JERZY SENEJKO
... w finale ogólnopolskim - SUWAŁKI 1996 zespół zajął XXX MIEJSCE !

ZAMOŚĆ - CZERWIEC 1996
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA W CZWÓRBOJU LA DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1983/1984
W SKŁADZIE - PITURA EDYTA, RYBIŃSKA JOANNA, BABIUCH JOANNA
WRÓBEL MONIKA, BORUCKA KATARZYNA, OGÓREK EWELINA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA
... w finale ogólnopolskim - SUWAŁKI 1996 zespół zajął XXX MIEJSCE !

ZAMOŚĆ - MAJ 1993
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA W CZWÓRBOJU LA DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1979/1980
W SKŁADZIE - SMYK EWA, JADCZYSZYN IWONA, ZAWODNIAK IGA
RACZKIEWICZ BARBARA, KUDLICKA ANNA, KAWKA ELZBIETA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA
... w finale ogólnopolskim - GRUDZIĄDZ 1993 zespół zajął XII MIEJSCE !

ZAMOŚĆ - CZERWIEC 1992
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA W CZWÓRBOJU LA DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1978/1979
W SKŁADZIE - KUDLICKA JOANNA, CZURYŁO MARTA, RACZKIEWICZ BARBARA
JADCZYSZYN IWONA, PRZYBYŁA IWONA, PAPUGA SYLWIA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA
... w finale ogólnopolskim - BIAŁYSTOK 1992 zespół zajął XXXII MIEJSCE !

ZAMOŚĆ - CZERWIEC 1991
I MIEJSCE
W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA W CZWÓRBOJU LA DZIEWCZĄT
ROCZNIK 1977/1978
W SKŁADZIE - KUDLICKA JOANNA, KURZEPA JOANNA, BAJAN KATARZYNA
ROSKAL KATARZYNA, ZAWODNIAK AGNIESZKA, PAPUGA JOANNA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA
... w finale ogólnopolskim - ZIELONA GÓRA 1991 zespół zajął XXVIII MIEJSCE !



WRÓĆ DO POCZĄTKU !



 
Właściciel tej strony nie aktywował dodatku "Toplista"!
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=