Archiwym 2017-2018


AKTUALNOŚCI SPORTOWE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. DOKTORA JANUSZA PETERA W TOMASZOWIE LUBELSKIM
... JUŻ 8 - KLASOWA !




---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 14 CZERWCA 2018
BIEGI PRZESZKODOWE " LITTLE HEROES LIFE " W TOMASZOWIE LUBELSKIM !

SP 3 NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ !
... A INDYWIDUALNIE MISTRZAMI LITTLE HEROES ZOSTALI:
JULKA DANIELKIEWICZ i WOJTEK SURMACZ - KLASA 4
JOANNA FUS i MICHAŁ PAWŁOWSKI - KLASA 5
WERONIKA ŁYSKO i SZYMON BEŁZ - KLASA 6 ... GRATULACJE !





































































--------------------------------------------------------------------------------------------

DUSZNIKI ZDRÓJ - 02-03 CZERWCA 2018
TOROWE MISTRZOSTWA POLSKI WE WROTKARSTWIE SZYBKIM

W DNIACH 2-3 CZERWCA 2018 ROKU UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3
W TOMASZOWIE LUBELSKIM UCZESTNICZYLI W TOROWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
WE WROTKARSTWIE SZYBKIM, KTÓRE ODBYŁY SIĘ W DUSZNIKACH ZDRÓJ.

PODCZAS ZMAGAŃ RYWALIZOWALI NA CZTERECH DYSTANSACH W BIEGACH INDYWIDUALNYCH
ORAZ W BIEGACH SZTAFETOWYCH.

NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWALI N/S UCZNIOWIE:
SZYMON BEŁŻ, KAROLINA KUĆ, WERONIKA ŁYSKO, WERONIKA JUZELUK - Z KLASY 6B,
DAMIAN MUCA, SZYMON NIEWCZAS, ANTONI ŻÓŁKIEWSKI, SANDRA KAWKA,
JAGODA HAŁASA, HANNA DWORZYCKA
- Z KLASY 4B, MICHAŁ NIZIO - KLASA 5C,
FILIP MYSZKOWSKI - KLASA 5A ORAZ MARTYNA WIĘCŁAWEK - KLASA 6C.

MEDALISTAMI ZOSTALI:
DAMIAN MUCA - 2 ZŁOTE i 2 BRĄZOWE MEDALE INDYWIDUALNIE
ORAZ ZŁOTY W SZTAFECIE AMERYKAŃSKIEJ,
SZYMON BEŁZ - 1 ZŁOTY i 2 BRĄZOWE MEDALE IND. ORAZ ZŁOTY W SZTAFECIE,
MICHAŁ NIZIO - 1 BRĄZOWY IND. ORAZ ZŁOTY MEDAL W SZTAFECIE,
SZYMON NIEWCZAS - ZŁOTY MEDAL W SZTAFECIE,
WERONIKA JUZELUK, WERONIKA ŁYSKO i SANDRA KAWKA - SREBRNE MEDALE W SZTAFECIE,
KAROLINA KUĆ - BRĄZOWY MEDAL W SZTAFECIE.
TRENER - WALDEMAR KOŁCUN















--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 04 CZERWCA 2018
SZKOLNA SPARTAKIADA SPORTOWA POD HASŁEM "STOP PRZEMOCY"
Z OKAZJI DNIA DZIECKA !

WYNIK KOŃCOWE WSPÓŁZAWODNICTWA KLASOWEGO
KATEGORIA KLAS 4
I MIEJSCE - KLASA 4A - 32 pkt, II MIEJSCE - KLASA 4B - 31 pkt,
III MIEJSCE - KLASA 4D i 4E - 18 pkt, IV MIEJSCE - KLASA 4C - 16 pkt
KATEGORIA KLAS 5
I MIEJSCE - KLASA 5C - 37 pkt, II MIEJSCE - KLASA 5B - 35 pkt
III - KLASA 5D - 24 pkt, IV - KLASA 5A - 22 pkt, V - KLASA 5E - 12 pkt
KATEGORIA KLAS 6 i 7
I MIEJSCE - KLASA 6A - 33 pkt, II MIEJSCE - KLASA 6B - 30,5 pkt
III - KLASA 7A - 23,5 pkt, IV - KLASA 6D - 22 pkt, V - KLASA 6C - 10 pkt























































--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PUŁAWY - 30 MAJA 2018
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA DZIECI W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW ROCZNIK 2005 i młodsi

II MIEJSCE - DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - MAJA DĄBROWSKA, JOANNA FUS, MARTYNA UJMA
KAROLINA UJMA, HANIA HYPIAK, WERONIKA ŁYSKO, rez. MARIA GITA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA

IX MIEJSCE - CHŁOPCY
W SKŁADZIE - MATEUSZ MAŁYSZ, MACIEJ ŁOŚ, JĘDRZEJ POMORSKI
MICHAŁ REMIZOWSKI, ADRIAN LEPIONKA, MAKSYMILIAN JONIEC
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 24 MAJA 2018
REJONOWE IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2005 i młodsi

III MIEJSCE
W SKŁADZIE - SZYMON BEŁZ, PATRYK FRĄC, JAKUB JAKUBIAK, MACIEJ ŁOŚ
TOMASZ MALEC, MICHAŁ PAWŁOWSKI, JĘDRZEJ POMORSKI, MIKOŁAJ PROKOPISZYN
MICHAŁ REMIZOWSKI, KAROL WICIJEWSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI





--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 22 MAJA 2018
WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA DZIECI W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW

ROCZNIK 2007 i młodsi ORAZ ROCZNIK 2005 i młodsi

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2005 i młodsi
W SKŁADZIE - JOANNA FUS, MARTYNA UJMA, KAROLINA KUĆ
MARIA GITA, WERONIKA ŁYSKO, KAMILA SOKOŁOWSKA, WERONIKA JUZELUK
OPIEKUN - BEATA KULCZYŃSKA i MAŁGORZATA GDAŃSKA

I MIEJSCE - CHŁOPCY ROCZNIK 2005 i młodsi
W SKŁADZIE - PATRYK FRĄC, SZYMON BEŁZ, BARTOSZ KITA
MACIEJ ŁOŚ, MICHAŁ REMIZOWSKI, MIKOŁAJ PROKOPISZYN
OPIEKUN - WALDEMAR KOŁCUN i ANDRZEJ NOWOSIELECKI

II MIEJSCE - CHŁOPCY ROCZNIK 2007 i młodsi
W SKŁADZIE - DAMIAN MUCA, SZYMON NIEWCZAS, ANTEK ŻÓŁKIEWSKI
MATEUSZ MAŁYSZ, MIKOŁAJ ANIOŁ, WOJTEK SURMACZ
OPIEKUN - WALDEMAR KOŁCUN i ARTUR BEŃKO





-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 18 MAJA 2018
POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2005 i młodsi

I MIEJSCE
W SKŁADZIE - JAKUB JAKUBIAK, SZYMON GRAD, PATRYK FRĄC, MACIEJ ŁOŚ
JAKUB KOWALSKI, MICHAŁ REMIZOWSKI, JĘDRZEJ POMORSKI, GABRIEL NAUMOW
TOMASZ MALEC, KAMIL MAŁYSKA, KAROL WICIJEWSKI, KACPER KRUPA
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI















---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAMOŚĆ - 16 MAJA 2018
REJONOWE IGRZYSKA DZIECI W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW ROCZNIK 2005 i młodsi

I MIEJSCE - CHŁOPCY - 983 PKT
W SKŁADZIE - SZYMON BEŁZ, BARTOSZ KITA, MACIEJ ŁOŚ
JAKUB KWIATKOWSKI, MICHAŁ REMIZOWSKI, TYMON WAWRZUSISZYN
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI i WALDEMAR KOŁCUN

II MIEJSCE - DZIEWCZĘTA - 1142 PKT
W SKŁADZIE - MAJA DĄBROWSKA, KAMILA SOKOŁOWSKA
WERONIKA ŁYSKO, ALEKSANDRA BEŃKO, AMELIA KUŹNIARZ
OLIWIA SŁOBODA, ALEKSANDRA DANIELKIEWICZ
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA i BEATA KULCZYŃSKA

... oba zespoły uzyskały awans na zawody wojewódzkie !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GARCZYN - 25 KWIETNIA 2018
MISTRZOSTWA POLSKI
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
CHŁOPCÓW 10 x 1000 m
ROCZNIK 2005 i młodsi



MIEJSCE XI
W SKŁADZIE - SZYMON BEŁZ, BARTOSZ KITA, ANTONI ŻÓŁKIEWSKI
MIKOŁAJ PROKOPISZYN, ADRIAN LEPIONKA, DAMIAN MUCA, SZYMON NIEWCZAS
MICHAŁ PAWŁOWSKI, MICHAŁ REMIZOWSKI, TYMON WAWRZUSISZYN
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WARSZAWA - 21 KWIETNIA 2018
OGÓLNOPOLSKIE BIEGI W RAMACH PROGRAMU "LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO"
POPRZEDZAJĄCE ORLEN WARSAW MARATHON
WARSZAWA - STADION PGE NARODOWY



WYNIKI NASZYCH UCZNIÓW:
BIEG DZIEWCZĄT ROCZNIK 2006 - 600 m
( ... rozegrano odrębne dwa biegi a kolejność końcową ustalono na podstawie czasu biegu !
... łącznie startowało 300 uczestniczek )
10 MIEJSCE - MARTYNA UJMA ( w swoim biegu miejsce 5 )
21 MIEJSCE - MARYSIA GITA ( odpowiednio w swoim biegu miejsce 11 )
36 MIEJSCE - KAROLINA UJMA ( 16 miejsce )
38 MIEJSCE - JOANNA FUS ( 21 miejsce )
108 MIEJSCE - JULIA WRÓBEL ( 58 miejsce )

BIEG CHŁOPCÓW - ROCZNIK 2006 - 600 m ... łącznie 168 uczestników
25 MIEJSCE - ADRIAN LEPIONKA
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA




























--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 19 KWIETNIA 2018
KINDER SPORT 2018 - II RZUT
ZAWODY PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - WZPS LUBLIN













---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŁĘCZNA - 15 KWIETNIA 2018
KLASA 4A NA MECZU I LIGI PIŁKI NOŻNEJ / GÓRNIK ŁĘCZNA - RUCH CHORZÓW
OPIEKUN KLASY - ARTUR BEŃKO













--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MIĘDZYRZEC PODLASKI - 12 KWIETNIA 2018
XVIII WOJEWÓDZKI FINAŁ TURNIEJU PIŁKARSKIEGO
" Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU 2018 ''

KATEGORIA - U 12

W SKŁADZIE - JAKUB POCZTAR, MICHAŁ BUKAŁA, MATEUSZ MAŁYSZ
TOMASZ MALEC, MIKOŁAJ ANIOŁ, WOJTEK SURMACZ, PATRYK FICHNER
KUBA ZIELIŃSKI, BARTEK ZWOLAN ... wszyscy U - 11
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO























-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 12 KWIETNIA 2018
REJONOWE IGRZYSKA DZIECI W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW

I MIEJSCE
- DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2005 i 2006
W SKŁADZIE - JOANNA FUS, KAROLINA UJMA, MARTYNA UJMA, KAROLINA KUĆ
WERONIKA ŁYSKO, KAMILA SOKOŁOWSKA

I MIEJSCE - CHŁOPCY ROCZNIK 2005 i 2006
W SKŁADZIE - SZYMON BEŁZ, BARTOSZ KITA, ADRIAN LEPIONKA
MICHAŁ REMIZOWSKI, MIKOŁAJ PROKOPISZYN, MICHAŁ PAWŁOWSKI


II MIEJSCE
- CHŁOPCY ROCZNIK 2007 i młodsi
W SKŁADZIE - MARCIN KUSIAK, FILIP CHLEBICKI, SZYMON KĘDRA
ANTONI ŻÓŁKIEWSKI, SZYMON NIEWCZAS, DAMIAN MUCA

III MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2007 i młodsze
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA ABRAMCZYK, JAGODA HAŁASA, EMILIA MYSZKOWSKA
JULIA DANIELKIEWICZ, SANDRA KAWKA, HANNA DWORZYCKA
... trzy pierwsze zespoły uzyskały awans do mistrzostw województwa !

OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW
WALDEMAR KOŁCUN, ANDRZEJ NOWOSIELECKI, ARTUR BEŃKO
oraz BEATA KULCZYŃSKA i MAŁGORZATA GDAŃSKA

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 09 KWIETNIA 2018
VII ZAMOJSKA SPARTAKIADA DZIECI i MŁODZIEŻY
PAMIĘCI OFIAR KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ W TOMASZOWIE LUBELSKIM
POD PATRONATEM POSŁA SŁAWOMIRA ZAWIŚLAKA



































-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 07 KWIETNIA 2018
KINDER SPORT 2018
REJONOWE ZAWODY PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - WZPS LUBLIN
ETAP I

WYNIKI ZESPOŁÓW ZE SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2007 - DWÓJKI SIATKARSKIE

II MIEJSCE - NIKOLA PROBOLA i WIKTORIA SKRZYPCZUK
IV MIEJSCE - NICOL GARBACZ i OLIWIA ŻUKOWSKA
VI MIEJSCE - MARTYNA GARBULA, AMELIA KIEREPKA, rez. MARTYNA KOGUT
VII MIEJSCE - JULIA MROZIK i EMILIA RUDZKA
X MIEJSCE - JULIA GOŁĘBIOWSKA i ALICJA NIEDŻWIEDŻ











-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BIAŁA PODLASKA - 22 MARCA 2018
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2005 - IGRZYSKA DZIECI

III MIEJSCE

W SKŁADZIE - OLIWIA WYSZYŃSKA, MAJA DĄBROWSKA, ANITA MARGOL
PATRYCJA ZATURSKA, OLIWIA SŁUPSKA, KLAUDIA MAJDANIK
ALEKSANDRA ZWOLAK, HANNA JADCZYSZYN, JULIA CHMIEL, OLIWIA PIETRASZEK
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA
GRATULACJE !





















-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BIAŁKA TATRZAŃSKA - 13 - 15 MARCA 2018
MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH NARCIARSKICH
W RAMACH OGÓLNOPOLSKICH IGRZYSK DZIECI i MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
BIAŁKA TATRZAŃSKA 2018

9 MEDALI MISTRZOSTW POLSKI DLA SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI
W NARCIARSTWIE BIEGOWYM !
"TRÓJKA" NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ W POLSCE !

... PAN TRENER WALDEMAR KOŁCUN Z WORKIEM MEDALI SWOICH PODOPIECZNYCH !

WERONIKA JUZELUK i ANTONI ŻÓŁKIEWSKI ... PO 3 ZŁOTE MEDALE !
SZYMON BEŁZ ... 2 ZŁOTE i SREBRO ! ... DAMIAN MUCA - BRĄZ !
WERONIKA ŁYSKO - DWUKROTNIE CZWARTA ... i ZŁOTO W SZTAFECIE !

KAROLINA KUĆ i MARTYNA WIĘCŁAWEK ... ZŁOTO W SZTAFECIE !
MICHAŁ NIZIO i BARTOSZ KITA ... ZŁOTO W SZTAFECIE !



WERONIKA JUZELUK ... TRZY ZŁOTE MEDALE !



SZYMON BEŁZ - DWA ZŁOTE MEDALE i SREBRO !



ANTEK ŻÓŁKIEWSKI - TRZY ZŁOTE MEDALE !

WYNIKI BIEGÓW INDYWIDUALNYCH I SZTAFET BIEGOWYCH

I MIEJSCE i MISTRZOSTWO POLSKI CHŁOPCÓW ROCZNIK 2005 i młodsi
W SZTAFECIE NARCIARSKIEJ MIX 4 x 2 KM
W SKŁADZIE - SZYMON BEŁZ - CL, ANTONI ŻÓŁKIEWSKI - CL
MICHAŁ NIZIO - F i BARTOSZ KITA - F

I MIEJSCE i MISTRZOSTWO POLSKI DZIEWCZĄT ROCZNIK 2005 i młodsze
W SZTAFECIE NARCIARSKIEJ MIX 4 x 2 KM
W SKŁADZIE - WERONIKA JUZELUK - CL, WERONIKA ŁYSKO - CL
MARTYNA WIĘCŁAWEK - F i KAROLINA KUĆ - F


ROCZNIK 2005 - 2 KM STYLEM KLASYCZNYM - CL i 3 KM STYLEM ŁYŻWOWYM - F
SZYMON BEŁZ - II MIEJSCE - CL, I MIEJSCE - F
BARTOSZ KITA - VIII MIEJSCE - CL, VI MIEJSCE - F
KAROLINA KUĆ - XII MIEJSCE - CL, VIII MIEJSCE - F
MARTYNA WIĘCŁAWEK - XXII - CL, XVII - F

ROCZNIK 2006 - 2 KM STYLEM KLASYCZNYM - CL i 3 KM STYLEM ŁYŻWOWYM - F
WERONIKA JUZELUK - I MIEJSCE - CL, I MIEJSCE - F
WERONIKA ŁYSKO - IV MIEJSCE - CL, IV MIEJSCE - F
MICHAŁ NIZIO - XII MIEJSCE - CL, VIII MIEJSCE - F


ROCZNIK 2007 - 1 KM STYLEM KLASYCZNYM - CL i 2 KM STYLEM ŁYŻWOWYM - F
ANTONI ŻÓŁKIEWSKI - I MIEJSCE - CL, I MIEJSCE - F
DAMIAN MUCA - VII MIEJSCE - CL, III MIEJSCE - F
SZYMON NIEWCZAS - XIX MIEJSCE - CL, XI MIEJSCE - F
JULIA DANIELKIEWICZ - XXIII MIEJSCE - CL, XXII MIEJSCE - F
ZOFIA KOPER - XXVIII MIEJSCE - CL, XVIII MIEJSCE - F

TRENER i OPIEKUN ZAWODNIKÓW - WALDEMAR KOŁCUN i BEATA KULCZYŃSKA
ORAZ DYREKTOR SZKOŁY - PAN LESZEK KODYMOWSKI.
... SŁOWA UZNANIA TAKŻE DLA PANA HENRYKA OSTRYKIEWICZA - TRENERA NARCIARSTWA !
GRATULACJE !





DAMIAN MUCA - BRĄZOWY MEDAL !





... ZŁOTA SZTAFETA DZIEWCZĄT - OD LEWEJ - WERONIKA ŁYSKO, WERONIKA JUZELUK
KAROLINA KUĆ i MARTYNA WIĘCŁAWEK !



... ZŁOTA SZTAFETA CHŁOPCÓW - BARTOSZ KITA, MICHAŁ NIZIO
SZYMON BEŁZ i ANTEK ŻÓŁKIEWSKI !















--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 14 MARCA 2018
REJONOWE IGRZYSKA DZIECI W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2005

III MIEJSCE

W SKŁADZIE - SZYMON GRAD, JAKUB JAKUBIAK, JAKUB KWIATKOWSKI
MACIEJ ŁOŚ, KAROL MOSÓR, GABRIEL NAUMOW, JĘDRZEJ POMORSKI
WIKTOR SOBIESZCZAŃSKI, TYMON WAWRZUSISZYN
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI i WALDEMAR KOŁCUN













-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 13 MARCA 2018
REJONOWE IGRZYSKA DZIECI W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2005

I MIEJSCE

W SKŁADZIE - OLIWIA WYSZYŃSKA, ANITA MARGOL, MAJA DĄBROWSKA
PATRYCJA ZATURSKA i rez. OLIWIA SŁUPSKA
KLAUDIA MAJDANIK, KLAUDIA DUDZIŃSKA, HANNA JADCZYSZYN
JULIA CHMIEL i rez. OLIWIA PIETRASZEK
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA ... awans na zawody wojewódzkie !



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CHEŁM - 10 MARCA 2018
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
CHEŁM 2018

II MIEJSCE JOANNY FUS i IV MIEJSCE MARTYNY UJMY
W KATEGORII ROCZNIK 2004 - 2005 ... GRATULACJE !













-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HRUBIESZÓW - 09 MARCA 2018
REJONOWE IGRZYSKA DZIECI W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2005 i młodsi

II MIEJSCE - CHŁOPCY

W SKŁADZIE - SZYMON GRAD, JAKUB JAKUBIAK, MACIEJ ŁOŚ, GABRIEL NAUMOW
MICHAŁ REMIZOWSKI, PATRYK FRĄC, SZYMON BEŁZ, JAKUB KWIATKOWSKI
KAROL MOSÓR, WIKTOR SOBIESZCZAŃSKI, BARTOSZ KITA, TYMON WAWRZUSISZYN
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI i WALDEMAR KOŁCUN




---------------------------------------------------------------------------------------------

HRUBIESZÓW - 08 MARCA 2018

REJONOWE IGRZYSKA DZIECI W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2005 i młodsze
III MIEJSCE
W SKŁADZIE - KAROLINA KUĆ, WERONIKA JUZELUK, AMELIA KUŹNIARZ, OLIWIA SŁOBODA
KINGA SZCZERBA, KAMILA SOKOŁOWSKA, ALEKSANDRA BEŃKO, JOANNA FUS
MARTYNA UJMA, KAROLINA UJMA, MARIA GITA, JULIA WRÓBEL, NATALIA FERENC
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA i MAŁGORZATA GDAŃSKA





----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 4 MARCA 2018

BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - WILCZYM TROPEM 2018

SZKOŁĘ REPREZENTOWALI
KLASA 6D - W SKŁADZIE - MARCIN KOZŁOWSKI, OLA SAWICKA, IGA JEWIAK
JUSTYNA KAŁUŻYŃSKA, MADZIA MAZUREK, MARYSIA KUCEŁ, EMILKA KWIATKOWSKA
KLASA 5C - W SKŁADZIE - MARTYNA UJMA, KAROLINA UJMA, JOANNA FUS
NIKOLA KUROWSKA, KAROLINA STĘPORA, MAJA MYŚLIWIEC, MARYSIA GITA
ZUZIA SEMCZUK, WOJTEK WILCZYŃSKI, RADEK OMELCZUK, ADRIAN LITWINIUK
MIKOŁAJ KUSTRZYK i DAWID SMOLIŃSKI
OPIEKUN GRUPY - KRZYSZTOF MANDZIUK



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 28 LUTY 2018
POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2005 i młodsi

I MIEJSCE - CHŁOPCY
W SKŁADZIE - SZYMON GRAD, JAKUB JAKUBIAK, MACIEJ ŁOŚ, GABRIEL NAUMOW
MICHAŁ REMIZOWSKI, PATRYK FRĄC, SZYMON BEŁZ, JAKUB KWIATKOWSKI
KAROL MOSÓR, WIKTOR SOBIESZCZAŃSKI, BARTOSZ KITA, TYMON WAWRZUSISZYN
OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI i WALDEMAR KOŁCUN

II MIEJSCE - DZIEWCZĘTA

W SKŁADZIE - KAROLINA KUĆ, WERONIKA JUZELUK, AMELIA KUŻNIARZ, OLIWIA SŁOBODA
KINGA SZCZERBA, KAMILA SOKOŁOWSKA, ALEKSANDRA BEŃKO, JOANNA FUS
HANNA HYPIAK, MARTYNA UJMA, MARIA GITA, JULIA WRÓBEL, NATALIA FERENC
OPIEKUN ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA







---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 27 LUTY 2018
POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W SITKÓWCE DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2005 i młodsi (CZWÓRKI SIATKARSKIE)

I MIEJSCE - CHŁOPCY
W SKŁADZIE - SZYMON GRAD, JAKUB JAKUBIAK, MACIEJ ŁOŚ, GABRIEL NAUMOW
MICHAŁ REMIZOWSKI, SZYMON BEŁZ, JAKUB KWIATKOWSKI, KAROL MOSÓR
WIKTOR SOBIESZCZAŃSKI, BARTOSZ KITA
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN i ANDRZEJ NOWOSIELECKI

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - OLIWIA WYSZYŃSKA, MAJA DĄBROWSKA, HANNA JADCZYSZYN
PATRYCJA ZATURSKA, ANITA MARGOL, KLAUDIA MAJDANIK, OLIWIA PIETRASZEK
OLIWIA SŁUPSKA, OLA ZWOLAK,
rez. JULIA CHMIEL, KLAUDIA DUDZIŃSKA, WIKTORIA TYMIŃSKA, ŁUCJA WIĘCŁAWEK
OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 23 LUTY 2018
KLASA 5E NA LODOWISKU PRZY TDK





---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 18 LUTY 2018
MISTRZOSTWA POLSKI UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH
W SZTAFETACH NARCIARSKICH 4 x 2,5 KM MIX - ROCZNIK 2005 i młodsi

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁ, REPREZENTUJĄCY NARCIARSKI KLUB SPORTOWY
MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI ZOSTALI MISTRZAMI POLSKI
W SZTAFETOWYCH BIEGACH NIARCIARSKICH - 4 x 2,5 KM MIX.
ZARÓWNO SZTAFETA CHŁOPCÓW JAK I SZTAFETA DZIEWCZĄT (ROCZNIK 2005 I MŁODSI)
ZDOBYŁA ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI, A DODATKOWO DRUGA SZTAFETA
CHŁOPCÓW UPLASOWAŁA SIĘ NA MIEJSCU CZWARTYM.
TRENEREM ZWYCIĘSKICH SZTAFET JEST PAN WALDEMAR KOŁCUN.



I MIEJSCE - SZTAFETA DZIEWCZĄT - ROCZNIK 2005 i MŁODSZE
W SKŁADZIE - WERONIKA JUZELUK - CL, WERONIKA ŁYSKO - CL
MARTYNA WIĘCŁAWEK - F i KAROLINA KUĆ - F.

I MIEJSCE - I SZTAFETA CHŁOPCÓW - ROCZNIK 2005 I MŁODSI
W SKŁADZIE - SZYMON BEŁZ - CL, ANTONI ŻÓŁKIEWSKI - CL
BARTOSZ KITA - F i MACIEJ DUBAS - F.

IV MIEJSCE - II SZTAFETA CHŁOPCÓW
W SKŁADZIE - TYMON WAWRZUSISZYN, MRÓZ DANIEL, MUCA DAMIAN i MICHAŁ NIZIO
GRATULACJE !



































---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 16-17 LUTY 2018
OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH
W NARCIARSTWIE KLASYCZNYM.

BRAWO WERONIKA i ANTEK !

W DNIACH 16 -17 LUTEGO 2018 ROKU NA TRASACH NARCIARSKICH "SIWA DOLINA"
W TOMASZOWIE LUBELSKIM ODBYŁY SIĘ OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY UKS - ÓW
W NARCIARSTWIE BIEGOWYM.
W CIĄGU DWUDNIOWYCH ZAWODÓW RYWALIZOWANO
W STYLU KLASYCZNYM - CL i STYLU DOWOLNYM - F.

WYNIKI NASZYCH UCZNIÓW

KATEGORIA - JUNIORKI D
ROCZNIK 2004 / 2005 (KLASA 7 i 6 SP) - 2,5 KM CL i 2,5 km F
KAROLINA KUĆ - MIEJSCE 36 - CL i 27 - F, MARTYNA WIĘCŁAWEK - MIEJSCE 39 - CL i 35 - F

KATEGORIA - JUNIOR D
ROCZNIK 2004 / 2005
(KLASA 7 i 6 SP) - 2,5 CL i 2,5 F
SZYMON BEŁZ - MIEJSCE 11 - CL i 5 - F
BARTOSZ KITA - 19 CL i 16 F, TYMON WAWRZUSISZYN - 34 CL i 47 F

KATEGORIA - JUNIORKA E
ROCZNIK 2006 i młods
i (KLASA 5 i młodsi) - 2 KM CL i 2 KM F
WERONIKA JUZELUK - MIEJSCE 5 - CL i 1 MIEJSCE - F
WERONIKA ŁYSKO - 7 - CL i 6 - F, JAGODA HAŁASA - 31 - CL i 30 - F, ZOFIA KOPER - 32 - CL i 25 - F

KATEGORIA - JUNIOR E
ROCZNIK 2006 i młodsi
(KLASA 5 i młodsi) - 2 KM - CL i 2 KM - F
ANTONI ŻÓŁKIEWSKI - 2 MIEJSCE - CL i 2 MIEJSCE - F
MICHAŁ NIZIO - 5 - CL / 5 - F, DAMIAN MUCA - 6 - CL / 6 - F, DANIEL MRÓZ - 9 - CL / 9 - F,



--------------------------------------------------------------------------------------------


TOMASZÓW LUBELSKI - 29 STYCZNIA - 02 LUTY 2018
XVII HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DRUŻYN PODWÓRKOWYCH
FERIE 2018


I MIEJSCE - FC SOKOŁY / SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI









---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 27 STYCZNIA 2018
OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
W NARCIARSTWIE BIEGOWYM STYLEM KLASYCZNYM - SIWA DOLINA 2018

3 KM CL CHŁOPCY - ROCZNIK 2004/2005
I MIEJSCE - SZYMON BEŁZ, IV - BARTOSZ KITA
VIII - TYMON WAWRZUSISZYN, X - KAROL MOSÓR

3 KM CL DZIEWCZĘTA - ROCZNIK 2004/2005
II MIEJSCE - KAROLINA KUĆ, VI - MARTYNA WIĘCŁAWEK

1,5 KM CL CHŁOPCY - ROCZNIK 2006/2007
I MIEJSCE - ANTONI ŻÓŁKIEWSKI, II - MICHAŁ NIZIO, III - DAMIAN MUCA,

1,5 KM CL DZIEWCZĘTA - ROCZNIK 2006/2007
I MIEJSCE - WERONIKA JUZELUK, II - WERONIKA ŁYSKO, VI - JAGODA HAŁASA

1,5 KM CL CHŁOPCÓW - ROCZNIK 2008/2009
I MIEJSCE - OSKAR GUMIENIAK, II - MICHAŁ BARTMAŃSKI, III - FILIP MAZUREK

1,5 KM CL DZIEWCZĘTA - ROCZNIK 3008/2009
I MIEJSCE - JULIA DANIELKIEWICZ, II - ZOFIA KOPER













------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 12 STYCZNIA 2018
... KLASA 5D NA LODOWISKU !



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KLUSZKOWICE - 19 GRUDNIA 2017
OBÓZ INTEGRACYJNY Z NARCIARSTWA ZJAZDOWEGO W KLUSZKOWICACH
... POD OPIEKĄ P. BEATY KULCZYŃSKIEJ !

























--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 11 GRUDNIA 2017

XVIII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

" Z PODWÓRKA NA STADION - U 12 "
O PUCHAR TYMBARKU - ETAP POWIATOWY

I MIEJSCE
... AWANS NA ZAWODY WOJEWÓDZKIE !

W SKŁADZIE - PATRYK BORKOWSKI, MIKOŁAJ ANIOŁ, MICHAŁ BUKAŁA
PATRYK FICHNER, TOMEK MALEC, MATEUSZ MAŁYSZ, KUBA POCZTA, WOJTEK SURMACZ
JAKUB ZIELIŃSKI, BARTEK ZWOLAN, MILAN MRUK, KRZYSZTOF MALEC
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO




---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 07 GRUDNIA 2017
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2005, 2006 i 2007



ROCZNIK 2007 - I i III MIEJSCE - OPIEKUN ZESPOŁU ANNA KUCHARSKA
ROCZNIK 2006 - I i IV MIEJSCE - OPIEKUN ZESPOŁU JERZY SENEJKO
ROCZNIK 2005 - I i II MIEJSCE - OPIEKUN ZESPOŁU IRENEUSZ HERDA









--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAKOPANE - DNIA 1-5 GRUDNIA 2017

... A NASI NA OBOZIE PRZYGOTOWAWCZYM DO MISTRZOSTW POLSKI
W NARCIARSTWIE BIEGOWYM




NA ZDJĘCIU TRENER WALDEMAR KOŁCUN I ... MARTYNA WIĘCŁAWEK, WERONIKA JUZELUK
WERONIKA ŁYSKO, KAROLINA KUĆ, TYMON WAWRZUSISZYN, SZYMON BEŁZ i BARTOSZ KITA



... MISTRZOSTWA ODBĘDĄ SIĘ W MARCU W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ !







--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 25 LISTOPADA 2017
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
... NA ZDJĘCIACH DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2007 i 2008 Z OPIEKUNEM ANNĄ KUCHARSKĄ !



WYNIKI DZIEWCZĄT ROCZNIK 2007 i 2008
MIEJSCE IV - NICOL GARBACZ i OLIWIA ŻUKOWSKA

V - NIKOLA PROBOLA, WIKTORIA SKRZYPCZUK / VII - AMELIA KIEREPKA, MARTYNA GARBULA
XIV - DARIA OLESZCZUK, JULIA MROZIK / XVI - EMILIA RUDZKA, WIKTORIA KIELAR
XVIII - JULIA GOŁĘBIOWSKA, ALA NIEDŹWIEDŻ
... GRATULACJE !































--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TORUŃ - 19 LISTOPADA 2017
OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY SPORTOWE " LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO "
TORUŃ ARENA 2017

V MIEJSCE
JOANNY FUS
(ROCZNIK 2006) W BIEGU NA 600 m ... REKORD ŻYCIOWY - 1:52,65
GRATULACJE !



















-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 17 LISTOPADA 2017
XVIII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
" Z PODWÓRKA NA STADION "
O PUCHAR TYMBARKU - ETAP MIEJSKI

I MIEJSCE - KLASA 4
W SKŁADZIE - PATRYK BORKOWSKI, MIKOŁAJ ANIOŁ, MICHAŁ BUKAŁA
PATRYK FICHNER, TOMEK MALEC, MATEUSZ MAŁYSZ, KUBA POCZTA, WOJTEK SURMACZ
JAKUB ZIELIŃSKI, BARTEK ZWOLAN, MILAN MRUK, KRZYSZTOF MALEC
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO

II MIEJSCE - KLASA 5
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS





---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAMOŚĆ - 16 LISTOPADA 2017
REJONOWE IGRZYSKA DZIECI W SZTAFETACH PŁYWACKICH 6 x 25 m
DZIEWCZĘTA i CHŁOPCY ROCZNIK 2005 i młodsi

VI MIEJSCE
DZIEWCZĄT i VI MIEJSCE CHŁOPCÓW

DZIEWCZĘTA W SKŁADZIE - MAJA DĄBROWSKA, AMELIA KOCHAN, EMILIA KWIATKOWSKA
OLIWIA SŁOBODA, KAMILA SOKOŁOWSKA, LILLI WÓJCIK, OLIWIA WYSZYŃSKA

CHŁOPCY W SKŁADZIE - SZYMON BEŁZ, FRĄC PATRYK, MAKSYMILIAN JONIEC
MIKOŁAJ KUSTRZYK, MICHAŁ NIZIO, ADAM ZIĘZIO, FILIP TYRKA

OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW - ANNA KUCHARSKA i ANDRZEJ NOWOSIELECKI





--------------------------------------------------------------------------------------------

CHEŁM - 10 LISTOPADA 2017
SPORTOWE PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ
WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
ZA ROK SZKOLNY 2016 - 2017

IV MIEJSCE - SP 3 TOMASZÓW LUBELSKI
W KATEGORII - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ



... PAMIĄTKOWY PUCHAR i DYPLOMY ODEBRALI NAUCZYCIELE NASZEJ SZKOŁY
PAN ANDRZEJ NOWOSIELECKI i PAN ARTUR BEŃKO.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ADAMÓW - 27 PAŹDZIERNIKA 2017
WOJEWÓDZKIE DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2005-2006 ORAZ ROCZNIK 2007 i młodsi
IGRZYSKA DZIECI - ADAMÓW 2017

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2005-2006
W SKŁADZIE - JOANNA FUS, WERONIKA JUZELUK, KAROLINA KUĆ
WERONIKA ŁYSKO, MARTYNA UJMA i KAMILA SOKOŁOWSKA

II MIEJSCE
- CHŁOPCY ROCZNIK 2005-2006

W SKŁADZIE - SZYMON BEŁZ, PATRYK FRĄC, MACIEJ ŁOŚ, MIKOŁAJ PROKOPISZYN
TYMON WAWRZUSISZYN, ADRIAN LEPIONKA

II MIEJSCE - CHŁOPCY
ROCZNIK 2007 i młodsi
W SKŁADZIE - MIKOŁAJ ANIOŁ, MATEUSZ MAŁYSZ, DAMIAN MUCA
SZYMON NIEWCZAS, WOJTEK SURMACZ, ANTONI ŻÓŁKIEWSKI

X MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2007 i młodsze
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA ABRAMCZYK, HANNA DWORZYCKA, JAGODA HAŁASA
ZOFIA KOPER, EMILIA MATYSIK

... INDYWIDUALNIE SWÓJ BIEGI WYGRAŁ PATRYK FRĄC !
... JOANNA FUS i ANTONI ŻÓŁKIEWSKI ZAJĘLI W SWOICH BIEGACH MIEJSCE III !
OPIEKUN - MAŁGORZATA GDAŃSKA
BRAWO !









-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CYCÓW - 20 PAŹDZIERNIK 2017
FINAŁ WOJEWÓDZKICH
SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
- ROCZNIK 2005 i młodsi
IGRZYSKA DZIECI - CYCÓW 2017

I MIEJSCE - CHŁOPCY 6 x 1000 m
W SKŁADZIE - PATRYK FRĄC, SZYMON BEŁZ, ANTONI ŻÓŁKIEWSKI
MIKOŁAJ PROKOPISZYN, BARTOSZ KITA i MACIEJ ŁOŚ
OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN i ANDRZEJ NOWOSIELECKI

II MIEJSCE - DZIEWCZĘTA 6 x 800 m
W SKŁADZIE - WERONIKA ŁYSKO, KAROLINA KUĆ, WERONIKA JUZELUK
KAMILA SOKOŁOWSKA, MARTYNA UJMA i JOANNA FUS, rez. HANNA HYPIAK
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA i BEATA KULCZYŃSKA











GRATULACJE !













--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JASŁO i JEDLICZE - 07-08 PAŹDZIERNIK 2017
ZAWODY SPORTOWE W JEŹDZIE SZYBKIEJ NA NARTOROLKACH I ŁYŻWOROLKACH
RUN AND ROLLSPEED - JASŁO 2017
ORAZ OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W BIEGACH NA NARTOROLKACH - JEDLICZE 2017


W DNIACH 7-8 PAŹDZIERNIKA 2017 ROKU UCZNIOWIE KLAS SPORTOWYCH NASZEJ SZKOŁY
UCZESTNICZYLI W DWUDNIOWYCH ZAWODACH SPORTOWYCH W JEŹDZIE SZYBKIEJ
NA NARTOROLKACH I ŁYŻWOROLKACH.
ZAWODY ODBYŁY SIĘ W JAŚLE (SOBOTA) i JEDLICZACH (NIEDZIELA).

W JAŚLE RYWALIZOWANO W DWÓCH KONKURENCJACH ... JAZDA SZYBKA NA
NARTOROLKACH i ŁYŻWOROLKACH, NATOMIAST W JEDLICZACH NA NARTOROLKACH.
KAŻDY ZALICZYŁ WIĘC ... TRZY STARTY !

BEZKONKURENCYJNA BYŁA WERONIKA JUZELUK - ROCZNIK 2006
... TRZY STARTY - TRZY ZWYCIĘSTWA !

WYNIKI POZOSTAŁYCH ZAWODNIKÓW
KOPER ZOFIA - 1 MIEJSCE NA NARTOROLKI i 3 MIEJSCE NA ŁYŻWOROLKACH W JAŚLE
ORAZ 1 MIEJSCE NA NARTOROLKACH W jEDLICZACH,
KAROLINA KUĆ - ODPOWIEDNIA MIEJSCE 2, 2 i 4,
WERONIKA ŁYSKO - 3,9 i 2 / JAGODA HAŁASA - 4,8 i 5 / MARTYNA WIĘCŁAWEK - 5,3 i 5,
BARTOSZ KITA
- 3,2 i 3 / TYMON WAWRZUSISZYN - 4,5 i 7,
MICHAŁ NIZIO - 5,3 i 1 / DAMIAN MUCA - 6,1 i 2 ORAZ DANIEL MRÓZ - 7,2 i 3.

GRATULACJE !
TRENER i OPIEKUN REPREZENTACJI - PAN WALDEMAR KOŁCUN







---------------------------------------------------------------------------------------------

WOLBÓRZ - 07 PAŹDZIERNIK 2017
XXII OGÓLNOPOLSKIE MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE ZRZESZENIA LZS

W SOBOTĘ 07 PAŹDZIERNIKA W WOLBORZU (WOJ. ŁÓDZKIE) ODBYŁY SIĘ
XXII OGÓLNOPOLSKIE MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE ZRZESZENIA LSZ.
BIEGI ODBYŁY SIĘ W MALOWNICZYM PLENERZE ZESPOŁU PARKOWO - PAŁACOWEGO
BISKÓPÓW KUJAWSKICH ORAZ STADIONIE TS "SZCZERBIEC" WOLBÓRZ.

W ZAWODACH DOSKONALE ZAPREZENTOWAŁA SIĘ JOANNA FUS W BIEGU NA 1000 m
ZAJMUJĄC III MIEJSCE !
ASIA JEST UCZENNICĄ KLASY 5 - ROCZNIK 2006
... ZAWODNICZKĄ TKS TOMASOVIA - SEKCJA LEKKOATLETYCZNA ... GRATULACJE!



... Z ARTUREM PARTYKĄ ... DWUKROTNYM MEDALISTĄ OLIMPIJSKIM W SKOKU WZWYŻ !
... REKORDZISTĄ POLSKI - 2,38 m







... ZDJĘCIA - PORTAL TKS TOMASOVIA - LA

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 05 PAŹDZIERNIK 2017
MISTRZOSTWA REJONU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
- IGRZYSKA DZIECI SZS

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA
- 6 x 600 m
W SKŁADZIE - WERONIKA ŁYSKO, KAMILA SOKOŁOWSKA, KAROLINA KUĆ
WERONIKA JUZELUK, MARTYNA UJMA i JOANNA FUS

I MIEJSCE - CHŁOPCY - 6 x 800 m
W SKŁADZIE - PATRYK FRĄC, ANTONI ŻÓŁKIEWSKI, MIKOŁAJ PROKOPISZYN
GABRIEL NAUMOW, BARTOSZ KITA i SZYMON BEŁZ
... awans za zawody szczebla wojewódzkiego ... oba zespoły!

OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW
WALDEMAR KOŁCUN, MAŁGORZATA GDAŃSKA i BEATA KULCZYŃSKA












------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 02 PAŹDZIERNIK 2017
MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2005 i młodsi - IGRZYSKA DZIECI SZS

I MIEJSCE - DRUŻYNA DZIEWCZĄT
W SKŁADZIE - JOANNA FUS, WERONIKA ŁYSKO, KAROLINA KUĆ, WERONIKA JUZELUK
HANNA HYPIAK i MARTYNA UJMA

I MIEJSCE - DRUŻYNA CHŁOPCÓW
W SKŁADZIE - PATRYK FRĄC, MICHAŁ REMIZOWSKI, MIKOŁAJ PROKOPISZYN
TOMASZ LITWINIUK, BARTOSZ KITA i SZYMON BEŁZ
... oba zespoły awansowały na zawody szczebla rejonowego !

OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW
WALDEMAR KOŁCUN, MAŁGORZATA GDAŃSKA i BEATA KULCZYŃSKA









-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAMOŚĆ - 29 WRZEŚNIA 2017
MIĘDZYWOJEWÓDZKA OLIMPIADA SPORTOWYCH TALENTÓW
OPIEKUN ZAWODNIKÓW - MAŁGORZATA GDAŃSKA

... BARDZO DOBRZE ZAPREZENTOWALI SIĘ M.IN:
JOANNA FUS, HANNA HYPIAK, MARTYNA i KAROLINA UJMY ORAZ ADRIAN LEPIONKA.

















----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MARKLOWICE - 23 - 24 WRZEŚNIA 2017
MISTRZOSTWA POLSKI UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH ORAZ
FINAŁ PUCHARU POLSKI - PUCHAR ŚLĄSKA W BIEGACH NA NARTOROLKACH

W DNIACH 23 - 24 WRZEŚNIA W MARKLOWICACH ODBYŁY SIĘ MISTRZOSTWA
POLSKI UKS - ÓW ORAZ PUCHAR ŚLĄSKA W BIEGACH INDYWIDUALNYCH NA NARTOROLKACH.
W ZAWODACH UCZESTNICZYLI UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY
... PODOPIECZNI PANA WALDEMARA KOŁCUNA i PANI BEATY KULCZYŃSKIEJ.

REWELACYJNIE SPISAŁA SIĘ W POWYŻSZYCH ZAWODACH WERONIKA JUZELUK
WYGRYWAJĄC OBA BIEGI ... ZARÓWNO O MISTRZOSTWO POLSKI UKS - ÓW
JAK I NASTĘPNEGO DNIA BIEG O PUCHAR ŚLĄSKA.
... GRATULACJE DLA WERONIKI ZA DWA ZŁOTE MEDALE !

WYŚMIENICIE ZAPREZENTOWAŁ SIĘ SZYMON BEŁZ - ZŁOTY MEDAL W PUCHARZE ŚLĄSKA,
ANTONI ŻÓŁKIEWSKI -
DWA SREBRNE MEDALE, MICHAŁ NIZIO - DWA BRĄZOWE
ORAZ WERONIKA ŁYSKO - BRĄZOWY W UKS - ACH.



WYNIKI WSZYSTKICH NASZYCH UCZNIÓW

WERONIKA JUZELUK - 1 MIEJSCE - UKS, 1 MIEJSCE - PUCHARZE ŚLĄSKA,
WERONIKA ŁYSKO - ODPOWIEDNIO 3 i 4 MIEJSCE,
KAROLINA KUĆ - 15 i 15, IZABELA JARECKA - 17 i 24, MARTYNA WIĘCŁAWEK - 18 i 23,
ANTONI ŻÓŁKIEWSKI - 2 i 2, MICHAŁ NIZIO - 3 i 3, SZYMON BEŁZ - 4 i 1 MIEJSCE,
BARTOSZ KITA - 11 i 10 ORAZ TYMON WAWRZUSISZYN - 17 i 18.

BIEGI ROZGRYWANE BYŁY NA DWÓCH DYSTANSACH - 2 LUB 4 KM W ZALEŻNOŚCI OD ROCZNIKA
ORAZ W DWÓCH KATEGORIACH WIEKOWYCH: 2006/2007 i 2004/2005.













-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 15 WRZEŚNIA 2017
IX BIEGI ULICZNE Z OKAZJI 78 ROCZNICY WALK POD TOMASZOWEM LUBELSKIM
WRZESIEŃ 1939



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WARSZAWA - 13-14 WRZEŚNIA 2017
OGÓLNOPOLSKI FINAŁ NESTLE CUP W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W WARSZAWIE

JOANNA FUS
PIĄTĄ ZAWODNICZNĄ W MISTRZOSTWACH POLSKI !

WYNIKI INDYWIDUALNE JOANNA FUS - ROCZNIK 2006
60 m - 8,93 s  /  SKOK W DAL - 4,37 m  /  RZUT P. PAL. - 29 m  / 600 m - 2.00,32 min

W ZAWODACH TYCH STARTOWAŁ TAKŻE KOLEGA KLASOWY ASI ... ADRIAN LEPIONKA
... OSTATECZNIE UPLASOWAŁ SIĘ ON NA 15 MIEJSCU !



















----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 29 SIERPNIA 2017

JOANNA FUS
W REPREZENTACJI WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO NA
OGÓLNOPOLSKI FINAŁ ZAWODÓW NESTLE CUP W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM !

JOANNA FUS, UCZENNICA NASZEJ SZKOŁY ZOSTAŁA POWOŁANA DO REPREZENTACJI
WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO NA OGÓLNOPOLSKI FINAŁ ZAWODÓW W
CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM - NESTLE CUP 2017.
ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ NA OBIEKTACH SPORTOWYCH AWF W WARSZAWIE W DNIACH
12 - 14 WRZEŚNIA 2017 ROKU.
CZWÓRBÓJ LA - TO DYSCYPLINA SKŁADAJĄCA SIĘ Z 4 KONKURENCJI: BIEGU NA 60 m,
SKOKU W DAL, RZUCIE PIŁECZKĄ PALANTOWĄ i BIEGU NA 600 m.
W ZAWODACH WEZMĄ UDZIAŁ MISTRZOWIE POSZCZEGÓLNYCH WOJEWÓDZTW ORAZ
DWUDZIESTU NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW WEDŁUG RANKINGU KRAJOWEGO.
OPIEKUNEM JOANNA JEST PANI MAŁGORZATA GDAŃSKA.



... WRÓĆ DO POCZĄTKU STRONY !

 
Właściciel tej strony nie aktywował dodatku "Toplista"!
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=