Aktualności


AKTUALNOŚCI SPORTOWE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. DOKTORA JANUSZA PETERA W TOMASZOWIE LUBELSKIM



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAMOŚĆ - DNIA 16 MAJA 2019

REJONOWE IGRZYSKA DZIECI W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW ROCZNIK 2006 i młodsi

I MIEJSCE
- DZIEWCZĄT oraz II MIEJSCE - CHŁOPCÓW
... DZIEWCZĘTA W SKŁADZIE - JOANNA FUS, HANNA HYPIAK, KAROLINA UJMA
MARTYNA UJMA, KAROLINA STĘPORA, JULKA WRÓBEL

... CHŁOPCY W SKŁADZIE - MICHAŁ DRABIK, WOJCIECH MALEC, MIKOŁAJ PROKOPISZYN
ADRIAN LEPIONKA, GRZEGORZ HABURA, MIKOŁAJ HARBUZ

... REKORD SZKOŁY W SKOKU W DAL DZIEWCZĄT KLAS SZÓSTYCH
JOANNA FUS - 5,10 m !

OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO i MAŁGORZATA GDAŃSKA







--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 14 MAJA 2019
POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW - ROCZNIK 2006 i młodsi
I MIEJSCE
W SKŁADZIE - MICHAŁ AGACIŃSKI, JAKUB GARDECKI, DOMINIK GARDIAS
KAROL GÓRKA, GRZEGORZ HABURA, MIKOŁAJ HARBUZ, MAKSYMILIAN JONIEC, JAKUB PAWELEC
KACPER LEWANDOWSKI, MICHAŁ PAWŁOWSKI, MIKOŁAJ PROKOPISZYN, KAROL WICIJEWSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS





------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 13 MAJA 2019
POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW ROCZNIK 2006 i młodsi

I MIEJSCE
- CHŁOPCY oraz II MIEJSCE - DZIEWCZĘTA
... CHŁOPCY W SKŁADZIE - MICHAŁ DRABIK, MICHAŁ PAWŁOWSKI, MIKOŁAJ PROKOPISZYN
ADRIAN LEPIONKA, MATEUSZ MAŁYSZ, KACPER LEWANDOWSKI
... DZIEWCZĘTA W SKŁADZIE - JOANNA FUS, HANNA HYPIAK, KAROLINA UJMA
MARTYNA UJMA, ZUZANNA SEMCZUK, JULKA WRÓBEL
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO i MAŁGORZATA GDAŃSKA















-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 07 MAJA 2019

POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2006 i młodsze
III MIEJSCE
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SUSIEC - DNIA 30 KWIETNIA 2019
POWIATOWY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO - SUSIEC 2019
II MIEJSCE

W SKŁADZIE - DOMINIK HAWRYLUK, MACIEJ STĘPORA, AMELIA OŻGA i OLA ŚWIDER
( ... WSZYSCY Z KLASY 6D ! )
OPIEKUN ZESPOŁU - KRZYSZTOF MANDZIUK
GRATULACJE !

















-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HRUBIESZÓW - 09 KWIETNIA 2019
REJONOWE IGRZYSKA DZIECI W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2006 i młodsi
III MIEJSCE

W SKŁADZIE - ADRIAN LEPIONKA, DOMINIK BOROWICZ, MIKOŁAJ KUSTRZYK
ADRIAN LITWINIUK, DAWID LEWICKI, MICHAŁ NIZIO, MICHAŁ PAWŁOWSKI, DOMINIK GARDIAS
MAKSYMILIAN JONIEC, GRZEGORZ HABURA, KAROL WICIJEWSKI, KAROL GÓRKA
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS i KRZYSZTOF MANDZIUK







--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 05 KWIETNIA 2019
VIII SPARTAKIADA SPORTOWA DZIECI i MŁODZIEŻY
PAMIĘCI OFIAR KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ





















--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - DNAI 03 KWIETNIA 2019
WOJEWÓDZKIE DRUŻYNOWE i INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2006 / 2007 oraz 2008 i młodsi

II MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006/2007
W SKŁADZIE - JOANNA FUS, JULIA WRÓBEL, WERONIKA JUZELUK
HAŁASA JAGODA, ALEKSANDRA ABRAMCZYK, WERONIKA ŁYSKO
III MIEJSCE
- CHŁOPCY ROCZNIK 2006/2007
W SKŁADZIE - WOJCIECH MALEC, ADRIAN LEPIONKA, MIKOŁAJ PROKOPISZYN
WOJCIECH SURMACZ, ANTEK ŻÓŁKIEWSKI, MICHAŁ DRABIK

II MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006 i młodsze
W SKŁADZIE - JULIA DANIELKIEWICZ, LENA HUCIK, ZOFIA KOPER
ALEKSANDRA PAWELEC, MARTYNA MROCZKOWSKA, PATRYCJA CHMIELEWSKA
VIII MIEJSCE - CHŁOPCY 2008 i młodsi
W SKŁADZIE - MIKOŁAJ ANIOŁ, PATRYK BORKOWSKI, PATRYK FICHNER
MICHAŁ KŁOS, KRZYSZTOF MALEC, BARTOSZ ŚWIDEREK
OPIEKUN ZESPOŁÓW - MAŁGORZATA GDAŃSKA i ARTUR BEŃKO























--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KRASNYSTAW - 02 KWIETNIA 2019
REJONOWE IGRZYSKA DZIECI W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2006 i młodsi
II MIEJSCE - DZIEWCZĘTA

W SKŁADZIE - JOANNA FUS, KATARZYNA GRZECHNIK, HANNA HYPIAK
NIKOLA KUROWSKA, ZUZANNA SEMCZUK, KAROLINA STĘPORA, WERONIKA ŁYSKO
MARTYNA UJMA, KAROLINA UJMA, JULIA WRÓBEL, WERONIKA JUZELUK
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA





----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


TOMASZÓW LUBELSKI - DNAI 28 MARCA 2019
REJONOWE DRUŻYNOWE i INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2006 / 2007 oraz 2008 i młodsi

... WSZYSTKIE CZTERY DRUŻYNY WYWALCZYŁY AWANS NA ZAWODY RANGI WOJEWÓDZKIEJ !
... A INDYWIDUALNIE NAJLEPIEJ POBIEGLI :
JOANNA FUS - I MIEJSCE ROCZNIK 2006 / MIKOŁAJ PROKOPISZYN - I MIEJSCE ROCZNIK 2006
ANTEK ŻÓŁKIEWSKI - II MIEJSCE ROCZNIK 2006 / MIKOŁAJ ANIOŁ - II MIEJSCE ROCZNIK 2008
ADRIAN LEPIONKA - III MIEJSCE ROCZNIK 2006
JULIA DANIELKIEWICZ - II MIEJSCE i LENA HUCIK - III MIEJSCE ROCZNIK 2008 i młodsi

















----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - DANIA 29 KWIETNIA 2019
... OSTATNIA ŁAWECZKA PADŁA OD KILOFA PANA JANKA (JANUSZKA) !
... miała 45 lat !





---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAMOŚĆ - DNIA 26 MARCA 2019
REJONOWE IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2006 i młodsi
V MIEJSCE
W SKŁADZIE - MAKSYMILIAN JONIEC, KAROL WICIJEWSKI, MICHAŁ PAWŁOWSKI, KAROL GÓRKA
GRZEGORZ HABURA, DOMINIK GARDIAS, MICHAŁ AGACIŃSKI, MIKOŁAJ HARBUZ
KACPER LEWANDOWSKI, JAKUB PAWELEC, MIKOŁAJ PROKOPISZYN
MACIEJ RESPOND, ADRIAN LEPIONKA, MICHAŁ NIZIO, DOMINIK BOROWICZ
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŚWIDNIK - DNIA 21 MARCA 2019

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

ROCZNIK 2006
V MIEJSCE
- CZWÓRKI SIATKARSKIE DZIEWCZĄT
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA BARTECKA, NATALIA BRODOWSKA, ELWIRA MAKAROWICZ
OLIWIA KLIMECKA, EMENUELA STĘPORA, AGNIESZKA ŚWIDEREK, NIKOLA PUŹNIAK
KAMILA MIELAR, NIKOLA PROBOLA, WIKTORIA SKRZYPCZUK

OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA





---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 20 MARCA 2019
POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2006 i młodsi
I MIEJSCE
W SKŁADZIE - MAKSYMILIAN JONIEC, KAROL WICIJEWSKI, MICHAŁ PAWŁOWSKI, KAROL GÓRKA
GRZEGORZ HABURA, DOMINIK GARDIAS, MICHAŁ AGACIŃSKI, MIKOŁAJ HARBUZ
KACPER LEWANDOWSKI, JAKUB PAWELEC, MIKOŁAJ PROKOPISZYN
MACIEJ RESPOND, ADRIAN LEPIONKA, MICHAŁ NIZIO, DOMINIK BOROWICZ
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BIAŁKA TATRZAŃSKA - DNIA 15-18 MARCA 2019
OGÓLNOPOLSKIE IGRZYSKA DZIECI W NARCIARSTWIE BIEGOWYM
BIAŁKA TATRZAŃSKA - MARZEC 2019

... NASZA SZKOŁA Z WICEMISTRZOSTWEM POLSKI W NARCIARSTIWE BIEGOWYM
W OGÓLNEJ PUNKTACJI W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ! ! !






... NAJLEPIEJ INDYWIDUALNIE ZAPREZENTOWALI SIĘ ! ...
KATEGORIA - ROCZNIK 2005
SZYMON BEŁZ - I MIEJSCE
(3 km CL) oraz I MIEJSCE (5 km F)
BARTOSZ KITA - III MIEJSCE (3 km CL) oraz III MIEJSCE (5 km F)
MARTYNA WIĘCŁAWEK - XIV MIEJSCE (3 km CL) oraz XVIII MIEJSCE (5 km F)

KATEGORIA - ROCZNIK 2006
WERONIKA ŁYSKO - IV MIEJSCE (2 km CL) oraz II MIEJSCE (3 km F)

WERONIKA JUZELUK - IX MIEJSCE (2 km CL) oraz IV MIEJSCE (3 km F)
MICHAŁ NIZIO odpowiednio XV i VIII, DOMINIK KOWALCZUK - XXVI i XVI
FILIP MYSZKOWSKI - XXVII i XXVII

KATEGORIA - ROCZNIK 2007
ANTEK ŻÓŁKIEWSKI - VI MIEJSCE (2 km CL) i I MIEJSCE (3 km F)
DAMIAN MUCA - MIEJSCE VII i IV, SZYMON NIEWCZAS - XV i X,
ALEKSANDRA ABRAMCZYK - XXII i XXIV, SANDRA KAWKA - XXXIII i XXXV

KATEGORIA - ROCZNIK 2008 i młodsi
JULIA DANIELKIEWICZ - IV MIEJSCE (1 km CL) i II MIEJSCE (2 km F)
ZOFIA KOPER - odpowiednio X i IV oraz OSKAR GUMIENIAK - XXI i XIII

SZTAFETY NARCIARSKIE Z MEDALAMI !
I MIEJSCE - SZTAFETA DZIEWCZĄT (4 x 2 km MIX)
W SKŁADZIE - WERONIKA ŁYSKO, JULIA DANIELKIEWICZ, ZOFIA KOPER i WERONIKA JUZELUK !
II MIEJSCE - SZTAFETA CHŁOPCÓW (4 x 2 km MIX)
W SKŁADZIE - ANTEK ŻÓŁKIEWSKI, DAMIAN MUCA, DOMINIK KOWALCZUK i MICHAŁ NIZIO !
... GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW ORAZ TRENERÓW !
... ZWŁASZCZA PANA WALDEMARA KOŁCUNA i BEATY KULCZYŃSKIEJ !











-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 15 MARCA 2019
POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT ROCZNIK 2006 i młodsi
III MIEJSCE

W SKŁADZIE - ALEKSANDRA ŚWIDER, AMELIA OŻGA, NATALIA FRĄC
OLA BARTOSZEK, HANIA MAZUREK, JULIA WRÓBEL, ZUZANNA DOROTA, LAURA SZEŁEMEJ
ANIA SŁOBODA, MAGDA PANEK, WERONIKA BARTOSZEK
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO






----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 10 MARCA 2019
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

I MIEJSCE - JOANNA FUS
i MIKOŁAJ PROKOPISZYN

IV - WOJTEK MALEC, VI - MATEUSZ MAŁYSZ
(ROCZNIK 2006 - 2007) oraz
III MIEJSCE - MIKOŁAJ ANIOŁ i
JULIA DANIELKIEWICZ
(ROCZNIK 2008 i młodsi)
GRATULACJE !






















----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 07 - 08 MARCA 2019
REJONOWE IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2006
I MIEJSCE
- CZWÓRKI SIATKARSKIE DZIEWCZĄT
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA BARTECKA, NATALIA BRODOWSKA, ELWIRA MAKAROWICZ
OLIWIA KLIMECKA, EMENUELA STĘPORA, AGNIESZKA ŚWIDEREK, NIKOLA PUŹNIAK
KAMILA MIELAR, NIKOLA PROBOLA, WIKTORIA SKRZYPCZUK
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA
... awans na zawody rangi wojewódzkiej !

IV MIEJSCE - CZWÓRKI SIATKARSKIE CHŁOPCÓW
W SKŁADZIE - MICHAŁ AGACIŃSKI, GRZEGORZ HABURA, MIKOŁAJ HARBUZ
MAKSYMILIAN JONIEC, KACPER LEWANDOWSKI, JAKUB PAWELEC, MICHAŁ PAWŁOWSKI
MACIEJ RESPOND, KAROL GÓRKA, KAROL WICIJEWSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS





---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 03 MARCA 2019
NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI "ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH"
VII EDYCJA BIEGU "TROPEM WILCZYM"

















---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SARAJEWO - DNIA 09 - 16 LUTY 2019
MONIKA SKINDER
ABSOLWENTKA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W TOMASZOWIE LUBELSKIM
ZŁOTĄ MEDALISTKĄ W SPRINCIE TECHNIKĄ CL
ZIMOWEJ OLIMPIADY FESTIWALU MŁODZIEŻY EUROPY W NARCIARSTWIE BIEGOWYM !
  EYOF 2019 - SARAJEWO - DNIA 09 - 16 LUTY 2019
... DODATKOWO BRĄZOWY MEDAL NA DYSTANSIE 7,5 KM TECHNIKĄ CL !
TRENER - WALDEMAR KOŁCUN ! ... GRATULACJE MONIKA, BRAWO TRENERZE !
















----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 11 - 15 LUTY 2019
XVIII TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR BURMISTRZA TOMASZOWA LUBELSKIEGO
FERIE ZIMOWE 2019
PRZEPROWADZONY PRZEZ ARTURA BEŃKO i KRZYSZTOFA MANDZIUKA





















---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 07 LUTY 2019
POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2006 i młodsi

I MIEJSCE - CHŁOPCY
W SKŁADZIE - ADRIAN LEPIONKA, DOMINIK BOROWICZ, MIKOŁAJ KUSTRZYK
ADRIAN LITWINIUK, DAWID LEWICKI, MICHAŁ NIZIO, MICHAŁ PAWŁOWSKI, DOMINIK GARDIAS
MAKSYMILIAN JONIEC, GRZEGORZ HABURA, KAROL WICIJEWSKI, KAROL GÓRKA
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS / KRZYSZTOF MANDZIUK

II MIEJSCE - DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - JOANNA FUS, KATARZYNA GRZECHNIK, HANNA HYPIAK
NIKOLA KUROWSKA, ZUZANNA SEMCZUK, KAROLINA STĘPORA, WERONIKA ŁYSKO
MARTYNA UJMA, KAROLINA UJMA, JULIA WRÓBEL, WERONIKA JUZELUK
OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA
... awans na zawody rejonowe uzyskały oba nasze zespoły
... zarówno chłopcy jak i dziewczęta !














--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 23 STYCZNIA 2019
POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2006
I MIEJSCE - CZWÓRKI SIATKARSKIE DZIEWCZĄT
W SKŁADZIE - ALEKSANDRA BARTECKA, NATALIA BRODOWSKA, ELWIRA MAKAROWICZ
OLIWIA KLIMECKA, EMENUELA STĘPORA, AGNIESZKA ŚWIDEREK, IGA MYSZKOWSKA
MAJA ZIELIŃSKA, NIKOLA PROBOLA, WIKTORIA SKRZYPCZUK
OPIEKUN ZESPOŁU - ANNA KUCHARSKA

I MIEJSCE - CZWÓRKI SIATKARSKIE CHŁOPCÓW
W SKŁADZIE - MICHAŁ AGACIŃSKI, GRZEGORZ HABURA, MIKOŁAJ HARBUZ
MAKSYMILIAN JONIEC, KACPER LEWANDOWSKI, JAKUB PAWELEC, MICHAŁ PAWŁOWSKI
MACIEJ RESPOND, KAROL GÓRKA, KAROL WICIJEWSKI
OPIEKUN ZESPOŁU - TOMASZ KŁOS















---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MUCZNE - 12-13 STYCZNIA 2019

PUCHAR BIESZCZAD W NARCIARSTWIE BIEGOWYM - MUCZNE 2019

... NAJLEPIEJ ZAPREZENTOWALI SIĘ ! ...
KATEGORIA - JUNIOR D
SZYMON BEŁZ - I MIEJSCE
(1,7 km CL) oraz II MIEJSCE (2,5 km CL)
BARTOSZ KITA - II MIEJSCE (1,7 km CL) oraz I MIEJSCE (2,5 km CL)
KATEGORIA - JUNIORKA D
WERONIKA ŁYSKO - VI MIEJSCE (2,5 km CL) oraz X MIEJSCE (1,7 km CL)
WERONIKA JUZELUK - IX MIEJSCE (2,5 km CL) oraz XII MIEJSCE (1,7 km CL)

GRATULACJE !
TRENER - WALDEMAR KOŁCUN





--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 06 GRUDNIA 2018
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2006 - 2008

II MIEJSCE - TRÓJKI SIATKARSKIE - ROCZNIK 2007 - 2008
W SKŁĄDZIE - NIKOLA PROBOLA, WIKTORIA SKRZYPCZUK
AMELIA KIEREPKA, NICOL GARBACZ ... inne zespoły V i VI MIEJSCE
OPIEKUN - ANNA KUCHARSKA

II MIEJSCE - CZWÓRKI SIATKARSKIE - ROCZNIKA 2006





--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAMOŚĆ - DNIA 27 LISTOPADA 2018
REJONOWE SZTFETY PŁYWACKIE 6 x 25 m - ZAMOŚĆ 2018
ROCZNIK 2006 i młodsi

IV MIEJSCE - CHŁOPCY
W SKŁADZIE - KAKSYMILIAN JONIEC, JAKUB KOSTECKI, MIKOŁAJ KUSTRZYK
KACPER LEWANDOWSKI, MICHAŁ NIZIO, JAKUB POCZTAR, JAKUB ZIOBER

VI MIEJSCE - DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - HANNA FARYNA, JOANNA FUS, MARTYNA IWANICKA
ROKSANA KULA, MARTYNA UJMA, MARTYNA KUNA, JULIA WRÓBEL
OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW
TOMASZ KŁOS i MAŁGORZATA GDAŃSKA



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - DN. 25 LISTOPADA 2018
MINI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT ROCZNIK 2008 - 2006
Z OKAZJI 100 - LECIA NIEPODLEGŁOŚCI
O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM

WYNIKI NASZYCH DRUŻYN
DWÓJKI SIATKARSKIE - ROCZNIK 2008
II MIEJSCE - JULIA MROZIK, DARIA OLESZCZUK
IX MIEJSCE - NIKOL GARBACZ, MARTYNA GARBULA
X MIEJSCE - JULIA GOŁĘBIOWSKA, ALICJA NIEDŹWIEDŹ
OPIEKUN - ANNA KUCHARSKA

TRÓJKI SIATKARSKIE - ROCZNIK 2007
VIII MIEJSCE - NIKOLA PROBOLA, WIKTORIA SKRZYPCZUK
AMELIA KIEREPKA, EMILIA RUDZKA

CZWÓRKI SIATKARSKIE - ROCZNIKA 2006
IV MIEJSCE - ELWIRA MAKAROWICZ, EMI STĘPORA
NATALIA BRODOWSKA, OLIWIA KLIMECKA
VIII MIEJSCE - OLA BARTECKA, AGNIESZKA ŚWIDEREK
NIKOLA PUŹNIAK, HANIA KIELAK

























-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 24 LISTOPADA 2018
XIX TURNIEJ PIŁKARSKI " Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU "
CHŁOPCY ROCZNIK 2007 - ETAP MIEJSKI

I MIEJSCE
W SKŁADZIE - JAKUB POCZTAR, MICHAŁ BUKAŁA, MATEUSZ MAŁYSZ
TOMASZ MALEC, MIKOŁAJ ANIOŁ, WOJTEK SURMACZ, PATRYK FICHNER
JAKUB ZIELIŃSKI, BARTEK ZWOLAN
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO








-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 18 PAŹDZIERNIK 2018
WOJEWÓDZKIE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - IGRZYSKA DZIECI
ROCZNIK 2006 i młodsi


II MIEJSCE - CHŁOPCY (6 x 1000 m)
W SKŁADZIE - MIKOŁAJ PROKOPISZYN, MICHAŁ DRABIK, WOJCIECH SURMACZ
ANTEK ŻÓŁKIEWSKI, MATEUSZ MAŁYSZ, GRZEGORZ HABURA, rez. ADRIAN LEPIONKA

III MIEJSCE - DZIEWCZĘTA (6 x 800 m)
W SKŁADZIE - KAROLINA UJMA, MARTYNA UJMA, JOANNA FUS
WERONIKA ŁYSKO, WERONIKA JUZELUK, HANNA DWORZYCKA, rez. JULIA WRÓBEL
OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW
MAŁGORZATA GDAŃSKA, BEATA KULCZYŃSKA, TOMASZ KŁOS







--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 09 PAŹDZIERNIK 2018
REJONOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - IGRZYSKA DZIECI
ROCZNIK 2006 i młodsi


I MIEJSCE - CHŁOPCY
W SKŁADZIE - MIKOŁAJ PROKOPISZYN, MICHAŁ DRABIK, WOJCIECH SURMACZ
ANTEK ŻÓŁKIEWSKI, MATEUSZ MAŁYSZ, GRZEGORZ HABURA, rez. ADRIAN LEPIONKA

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - KAROLINA UJMA, MARTYNA UJMA, JOANNA FUS, WERONIKA ŁYSKO
WERONIKA JUZELUK, HANNA DWORZYCKA, rez. JULIA WRÓBEL
OPIEKUNOWIE - MAŁGORZATA GDAŃSKA i TOMASZ KŁOS

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 22 WRZEŚNIA 2018
X EDYCJA BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH Z OKAZJI ROCZNICY
WALK POD TOMASZOWEM WE WRZEŚNIU 1939 ROKU


I MIEJSCE - JOANNA FUS, II MIEJSCE - MARTYNA UJMA
I MIEJSCE - WOJCIECH SURMACZ, II MIEJSCE - MATEUSZ MAŁYSZ, III MIEJSCE - MICHAŁ DRABIK
GRATULACJE !
OPIEKUNOWIE - ARTUR BEŃKO
MAŁGORZATA GDAŃSKA i BEATA KULCZYŃSKA















----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 04 PAŹDZIERNIK 2018
POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2006 i młodsi

I MIEJSCE DZIEWCZĄT i I MIEJSCE CHŁOPCÓW

W SKŁADZIE - WERONIKA JUZELUK, WERONIKA ŁYSKO, JOANNA FUS
KAROLINA UJMA, MARTYNA UJMA, HANNA DWORZYCKA
W SKŁADZIE - MIKOŁAJ PROKOPISZYN, MICHAŁ PAWŁOWSKI, MICHAŁ DRABIK
ADRIAN LEPIONKA, WOJCIECH SURMACZ, ANTEK ŻÓŁKIEWSKI
OPIEKUNOWIE - MAŁGORZATA GDAŃSKA, BEATA KULCZYŃSKA
KRZYSZTOF MANDZIUK, TOMASZ KŁOS









---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZWIERZYNIEC / OBROCZ - 02 PAŹDZIERNIK 2018
WYCIECZKA KLASOWA PO ROZTOCZY KLAS 5B i 4C























------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MARKLOWICE - DNIA 22-23 WRZEŚNIA 2028
OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA UKS - SÓW W BIEGACH NA NARTOROLKACH
PUCHAR ŚLĄSKA - MARKLOWICE 2018

... NAJLEPIEJ ZAPREZENTOWALI SIĘ
KATEGORIA - JUNIOR F / JUNIORKA F - ROCZ. 2009/2010
I i II MIEJSCE - OSKAR GUMIENIAK
... DWUKROTNIE II MIEJSCE - OLA BUTYŃSKA

KATEGORIA - JUNIOR E / JUNIORKA E - ROCZ. 2007/2008
... DWUKROTNIE I MIEJSCE - ANTEK ŻÓŁKIEWSKI
... DWUKROTNIE II MIEJSCE - DAMIAN MUCA
SZYMON NIEWCZAS - DWUKROTNIE IV MIEJSCE

KATEGORIA - JUNIOR D / JUNIORKA D - ROCZ. 2006/2005
I i II MIEJSCE - WERONIKA JUZELUK
... DWUKROTNIE I MIEJSCE - SZYMON BEŁZ
BARTOSZ KITA - III MIEJSCE,
WERONIKA ŁYSKO - V i VI MIEJSCE
TRENER - WALDEMAR KOŁCUN



















---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ISTEBNA i BYSTRA - 15 - 16 WRZEŚNIA 2018
PUCHAR POLSKI NA NARTOROLKACH - BESKIDY BEZ GRANIC
ORAZ ROLLSPRINT W BYSTREJ

ISTEBNA
KATEGORIA JUNIOR D - 2,5 km / SZYMON BEŁZ - II MIEJSCE
KATEGORIA JUNIORKA D - 2,5 km / WERONIKA JUZELUK - II MIEJSCE

BYSTRA
KATEGORIA JUNIOR D - 2,8 km - SZYMON BEŁZ - I MIEJSCE







------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JELENIA GÓRA - DNIA 08 - 09 WRZEŚNIA 2018
MISTRZOSTWA POLSKI W NARTOROLKACH - JELENIA GÓRA 2018

W DNIACH 8-9.09.2018 ROKU CZWÓRKA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3
IMIENIA DOKTORA JANUSZ PETERA W TOMASZOWIE LUBELSKIM WZIĘŁA UDZIAŁ
W MISTRZOSTWACH POLSKI W BIEGACH NA NARTOROLKACH W KATEGORII
JUNIOR D W JELENIEJ GÓRZE.

W PIERWSZYM DNIU ROZEGRANE ZOSTAŁY BIEGI NA 4 KM STYLEM DOWOLNYM,
A W DRUGIM NASI REPREZENTANCI MUSIELI SIĘ ZMIERZYĆ  STYLEM KLASYCZNYM
NA DYSTANSIE 3,3 KM W BIEGU POD  GÓRĘ / UPHILL/.
LEPIEJ WYSZŁA RYWALIZACJA STYLEM DOWOLNYM GDZIE UCZNIOWIE Z KLASY VII B
WERONIKA JUZELUK I SZYMON BEŁZ ZDOBYLI TYTUŁY MISTRZÓW POLSKI
A WERONIKA ŁYSKO ZDOBYŁA BRĄZOWY MEDAL.

W DRUGIM DNIU STYLEM KLASYCZNYM W BIEGU POD GÓRĘ
SZYMON BEŁZ I WERONIKA JUZELUK
ZDOBYWAJĄ SREBRNE MEDALE,
A DO GRONA MEDALISTÓW DOŁĄCZA BARTOSZ KITA Z
DOBYWAJĄC BRĄZOWY MEDAL..
GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW I TRENERA WALDEMARA KOŁCUNA !















Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=