Aktualności


AKTUALNOŚCI SPORTOWE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. DOKTORA JANUSZA PETERA W TOMASZOWIE LUBELSKIM



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 06 GRUDNIA 2018
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
ROCZNIK 2006 - 2008

II MIEJSCE - TRÓJKI SIATKARSKIE - ROCZNIK 2007 - 2008
W SKŁĄDZIE - NIKOLA PROBOLA, WIKTORIA SKRZYPCZUK
AMELIA KIEREPKA, NICOL GARBACZ ... inne zespoły V i VI MIEJSCE
OPIEKUN - ANNA KUCHARSKA

II MIEJSCE - CZWÓRKI SIATKARSKIE - ROCZNIKA 2006





--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAMOŚĆ - DNIA 27 LISTOPADA 2018
REJONOWE SZTFETY PŁYWACKIE 6 x 25 m - ZAMOŚĆ 2018
ROCZNIK 2006 i młodsi

IV MIEJSCE - CHŁOPCY
W SKŁADZIE - KAKSYMILIAN JONIEC, JAKUB KOSTECKI, MIKOŁAJ KUSTRZYK
KACPER LEWANDOWSKI, MICHAŁ NIZIO, JAKUB POCZTAR, JAKUB ZIOBER

VI MIEJSCE - DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - HANNA FARYNA, JOANNA FUS, MARTYNA IWANICKA
ROKSANA KULA, MARTYNA UJMA, MARTYNA KUNA, JULIA WRÓBEL
OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW
TOMASZ KŁOS i MAŁGORZATA GDAŃSKA



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - DN. 25 LISTOPADA 2018
MINI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT ROCZNIK 2008 - 2006
Z OKAZJI 100 - LECIA NIEPODLEGŁOŚCI
O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W TOMASZOWIE LUBELSKIM

WYNIKI NASZYCH DRUŻYN
DWÓJKI SIATKARSKIE - ROCZNIK 2008
II MIEJSCE - JULIA MROZIK, DARIA OLESZCZUK
IX MIEJSCE - NIKOL GARBACZ, MARTYNA GARBULA
X MIEJSCE - JULIA GOŁĘBIOWSKA, ALICJA NIEDŹWIEDŹ
OPIEKUN - ANNA KUCHARSKA

TRÓJKI SIATKARSKIE - ROCZNIK 2007
VIII MIEJSCE - NIKOLA PROBOLA, WIKTORIA SKRZYPCZUK
AMELIA KIEREPKA, EMILIA RUDZKA

CZWÓRKI SIATKARSKIE - ROCZNIKA 2006
IV MIEJSCE - ELWIRA MAKAROWICZ, EMI STĘPORA
NATALIA BRODOWSKA, OLIWIA KLIMECKA
VIII MIEJSCE - OLA BARTECKA, AGNIESZKA ŚWIDEREK
NIKOLA PUŹNIAK, HANIA KIELAK

























-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 24 LISTOPADA 2018
XIX TURNIEJ PIŁKARSKI " Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU "
CHŁOPCY ROCZNIK 2007 - ETAP MIEJSKI

I MIEJSCE
W SKŁADZIE - JAKUB POCZTAR, MICHAŁ BUKAŁA, MATEUSZ MAŁYSZ
TOMASZ MALEC, MIKOŁAJ ANIOŁ, WOJTEK SURMACZ, PATRYK FICHNER
JAKUB ZIELIŃSKI, BARTEK ZWOLAN
OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO








-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 18 PAŹDZIERNIK 2018
WOJEWÓDZKIE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - IGRZYSKA DZIECI
ROCZNIK 2006 i młodsi


II MIEJSCE - CHŁOPCY (6 x 1000 m)
W SKŁADZIE - MIKOŁAJ PROKOPISZYN, MICHAŁ DRABIK, WOJCIECH SURMACZ
ANTEK ŻÓŁKIEWSKI, MATEUSZ MAŁYSZ, GRZEGORZ HABURA, rez. ADRIAN LEPIONKA

III MIEJSCE - DZIEWCZĘTA (6 x 800 m)
W SKŁADZIE - KAROLINA UJMA, MARTYNA UJMA, JOANNA FUS
WERONIKA ŁYSKO, WERONIKA JUZELUK, HANNA DWORZYCKA, rez. JULIA WRÓBEL
OPIEKUNOWIE ZESPOŁÓW
MAŁGORZATA GDAŃSKA, BEATA KULCZYŃSKA, TOMASZ KŁOS







--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - DNIA 09 PAŹDZIERNIK 2018
REJONOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - IGRZYSKA DZIECI
ROCZNIK 2006 i młodsi


I MIEJSCE - CHŁOPCY
W SKŁADZIE - MIKOŁAJ PROKOPISZYN, MICHAŁ DRABIK, WOJCIECH SURMACZ
ANTEK ŻÓŁKIEWSKI, MATEUSZ MAŁYSZ, GRZEGORZ HABURA, rez. ADRIAN LEPIONKA

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA
W SKŁADZIE - KAROLINA UJMA, MARTYNA UJMA, JOANNA FUS, WERONIKA ŁYSKO
WERONIKA JUZELUK, HANNA DWORZYCKA, rez. JULIA WRÓBEL
OPIEKUNOWIE - MAŁGORZATA GDAŃSKA i TOMASZ KŁOS

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 22 WRZEŚNIA 2018
X EDYCJA BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH Z OKAZJI ROCZNICY
WALK POD TOMASZOWEM WE WRZEŚNIU 1939 ROKU


I MIEJSCE - JOANNA FUS, II MIEJSCE - MARTYNA UJMA
I MIEJSCE - WOJCIECH SURMACZ, II MIEJSCE - MATEUSZ MAŁYSZ, III MIEJSCE - MICHAŁ DRABIK
GRATULACJE !
OPIEKUNOWIE - ARTUR BEŃKO
MAŁGORZATA GDAŃSKA i BEATA KULCZYŃSKA















----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOMASZÓW LUBELSKI - 04 PAŹDZIERNIK 2018
POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
ROCZNIK 2006 i młodsi

I MIEJSCE DZIEWCZĄT i I MIEJSCE CHŁOPCÓW

W SKŁADZIE - WERONIKA JUZELUK, WERONIKA ŁYSKO, JOANNA FUS
KAROLINA UJMA, MARTYNA UJMA, HANNA DWORZYCKA
W SKŁADZIE - MIKOŁAJ PROKOPISZYN, MICHAŁ PAWŁOWSKI, MICHAŁ DRABIK
ADRIAN LEPIONKA, WOJCIECH SURMACZ, ANTEK ŻÓŁKIEWSKI
OPIEKUNOWIE - MAŁGORZATA GDAŃSKA, BEATA KULCZYŃSKA
KRZYSZTOF MANDZIUK, TOMASZ KŁOS









---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZWIERZYNIEC / OBROCZ - 02 PAŹDZIERNIK 2018
WYCIECZKA KLASOWA PO ROZTOCZY KLAS 5B i 4C























------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MARKLOWICE - DNIA 22-23 WRZEŚNIA 2028
OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA UKS - SÓW W BIEGACH NA NARTOROLKACH
PUCHAR ŚLĄSKA - MARKLOWICE 2018

... NAJLEPIEJ ZAPREZENTOWALI SIĘ
KATEGORIA - JUNIOR F / JUNIORKA F - ROCZ. 2009/2010
I i II MIEJSCE - OSKAR GUMIENIAK
... DWUKROTNIE II MIEJSCE - OLA BUTYŃSKA

KATEGORIA - JUNIOR E / JUNIORKA E - ROCZ. 2007/2008
... DWUKROTNIE I MIEJSCE - ANTEK ŻÓŁKIEWSKI
... DWUKROTNIE II MIEJSCE - DAMIAN MUCA
SZYMON NIEWCZAS - DWUKROTNIE IV MIEJSCE

KATEGORIA - JUNIOR D / JUNIORKA D - ROCZ. 2006/2005
I i II MIEJSCE - WERONIKA JUZELUK
... DWUKROTNIE I MIEJSCE - SZYMON BEŁZ
BARTOSZ KITA - III MIEJSCE,
WERONIKA ŁYSKO - V i VI MIEJSCE
TRENER - WALDEMAR KOŁCUN



















---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ISTEBNA i BYSTRA - 15 - 16 WRZEŚNIA 2018
PUCHAR POLSKI NA NARTOROLKACH - BESKIDY BEZ GRANIC
ORAZ ROLLSPRINT W BYSTREJ

ISTEBNA
KATEGORIA JUNIOR D - 2,5 km / SZYMON BEŁZ - II MIEJSCE
KATEGORIA JUNIORKA D - 2,5 km / WERONIKA JUZELUK - II MIEJSCE

BYSTRA
KATEGORIA JUNIOR D - 2,8 km - SZYMON BEŁZ - I MIEJSCE







------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JELENIA GÓRA - DNIA 08 - 09 WRZEŚNIA 2018
MISTRZOSTWA POLSKI W NARTOROLKACH - JELENIA GÓRA 2018

W DNIACH 8-9.09.2018 ROKU CZWÓRKA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3
IMIENIA DOKTORA JANUSZ PETERA W TOMASZOWIE LUBELSKIM WZIĘŁA UDZIAŁ
W MISTRZOSTWACH POLSKI W BIEGACH NA NARTOROLKACH W KATEGORII
JUNIOR D W JELENIEJ GÓRZE.

W PIERWSZYM DNIU ROZEGRANE ZOSTAŁY BIEGI NA 4 KM STYLEM DOWOLNYM,
A W DRUGIM NASI REPREZENTANCI MUSIELI SIĘ ZMIERZYĆ  STYLEM KLASYCZNYM
NA DYSTANSIE 3,3 KM W BIEGU POD  GÓRĘ / UPHILL/.
LEPIEJ WYSZŁA RYWALIZACJA STYLEM DOWOLNYM GDZIE UCZNIOWIE Z KLASY VII B
WERONIKA JUZELUK I SZYMON BEŁZ ZDOBYLI TYTUŁY MISTRZÓW POLSKI
A WERONIKA ŁYSKO ZDOBYŁA BRĄZOWY MEDAL.

W DRUGIM DNIU STYLEM KLASYCZNYM W BIEGU POD GÓRĘ
SZYMON BEŁZ I WERONIKA JUZELUK
ZDOBYWAJĄ SREBRNE MEDALE,
A DO GRONA MEDALISTÓW DOŁĄCZA BARTOSZ KITA Z
DOBYWAJĄC BRĄZOWY MEDAL..
GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW I TRENERA WALDEMARA KOŁCUNA !














Reklama
 
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=